Kretynska zasada. (Pryma aprylis! ;D)

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Mashroom
Poeta

Kretynska zasada. (Pryma aprylis! ;D)

Post by Mashroom » Tue 01 Apr, 2003

Po co ingerujecie w bledy ortograficzne? Przeciez to swiadczy o czlowieku i nie wiem dlaczego macie je poprawiac. To jest glupota tylko. Jak ktos nie ma czasu oprocz lektury kolejnej ulotki na ulicy poczytac troche slownik ortograficzny to jego problem. Poza tym jak chcecie zadbac o dobry wyglad forum to sami pokazujcie zasady polskiej ortografii.
BTW. Plaski Ciebie sie to tez tyczy :twisted: , nie robisz takich pospolitych (typu u zamiast Ăł) ale robisz :)

pzdr, Mash

Szkoda, Mashroom, ¿e sam nie jesteœ genialny. Nastêpnym razem nie bierz siê te¿ do poprawiania b³êdów, bo to nie jest Twoje zadanie. Do tego s¹ wyznaczeni moderatorzy.
...

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Tue 01 Apr, 2003

Nie które b³êdy wygl¹daj¹ po prostu brzydko poza tym je¿eli ktoœ zobaczy ¿e jego wypoiwedz zosta³a poprawiona to mo¿e zapamiêta jaki robi³ b³¹d i w przysz³oœci go nie pope³ni.
Zdaje sobie sprawe z tego ¿e robie b³êdy, zreszt¹ jak ka¿dy.
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Hajper

Post by Hajper » Tue 01 Apr, 2003

To jest glupota tylko
hmm jesli tu jest prawidÂłowa skÂładnia .... to ja chyba mam cos z gÂłowÂą ... :twisted:
nie robisz takich pospolitych (typu u zamiast Ăł) ale robisz
nie robisz ... ale robisz - to wydaje sie przynajmniej dziwne....
Przeciez to swiadczy o czlowieku i nie wiem dlaczego macie je poprawiac
Po to zeby taki gosc jak ty w koncu nauczy³ sie pisac bez b³êdów :twisted:

z powazaniem ortografoznawca :lol: (prima aprilis :lol: )

Mashroom
Poeta

Post by Mashroom » Tue 01 Apr, 2003

ech...mowimy o bledach ortograficznych...(takowe mialy byc poprawiane)...a wy sie uczepiliscie mojej stylistyki ktora wiem ze nie jest najlepsza...Hajper oprocz dopieprzania sie do mnie nie napisales nic a propos tematu.
Plaski: ale nie uwazasz ze to jest sprawa tylko i wylacznie tych osob? Jak komus zalezy na bezblednej ortografii to np. czyta ksiazki. Mozna to inaczej rozwiazac np: kary za zbytnia ilosc bledow...chociaz z drugiej strony to troche odstrasza...ale pomaga Ci zadbac o wyglad tego forum.

pzdr, Mash

Edited by Hajper

bravo mashroom oby tak dalej.... 1 upomnienie nalezy juz do ciebie
...

volume
Poeta

Post by volume » Tue 01 Apr, 2003

WÂłaÂśnie miaÂłem zamiar napisaĂŚ podobny temat.
Nie uwa¿acie, ¿e to przesada? Chodzi mi oczywiœcie o to poprawianie b³êdów. Przecie¿ ka¿dy je czasami pope³nia. Nie wiem co mam napisaÌ bo jestem w szkoku. Na ¿adnym forum czegoœ takiego nie widzia³em. Przesada. Zastanówcie siê jeszcze raz nad tym.

P.S. Og³oszenie "nowa zasada" napisa³ Eddie, którego posty s¹ pisane z b³êdami. Wiêc kto mi bêdzie dawa³ przyk³ad? Kto ma mnie poprawiaÌ? Osoba, która sama robi b³êdy?
How Does It Make You Feel?

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Tue 01 Apr, 2003

Niech sobie poprawiaj¹ te b³êdy bardziej ra¿¹ce a nie ka¿dy b³¹d który siê zdarza. A do tego jeszcze ci którzy te b³êdy poprawiaj¹ sami je robi¹, i to wcale nie ma³o.

Gunjack
Poeta

Post by Gunjack » Tue 01 Apr, 2003

Ale¿ Panowie, mnie chodzi o tylko takie b³êdy ortograficzne jak napisa³ Volume:
volume wrote:Luk at dis zajt http://www.freegame.cz/
Du¿o œmiesznych gierek mo¿na znaleŸÌ.
A o tym co Wy dyskutowaliÂście, to moÂżna pisaĂŚ przecieÂż bez Polskich liter, bo JĂŞzyk Polski nie jest Panem caÂłego Âświata. I to wszystko! :twisted:

volume
Poeta

Ale¿ Panowie, mnie chodzi o tylko takie b³êdy ortograficzne jak napisa³ Volume:

volume napisaÂł:

Luk at dis zajt http://www.freegame.cz/
Du¿o œmiesznych gierek mo¿na znaleŸÌ.
Buehehehe. PrzecieÂż to byÂło napisane specjalnie! Nie zauwaÂżyÂłeÂś tego? Ja wymiĂŞkam. NapisaÂłem tak bo taki miaÂłem humor. Ale niech wam bĂŞdzie... Poprawiajcie sobie... :lol:
A o tym co Wy dyskutowaliÂście, to moÂżna pisaĂŚ przecieÂż bez Polskich liter, bo JĂŞzyk Polski nie jest Panem caÂłego Âświata.
I Ty chcesz mnie poprawiaĂŚ? JĂŞzyk polski wcale nie musi byĂŚ pisany z wielkiej litery.

P.S. To jest moim zdaniem naprawdĂŞ chore. Plaski apelujĂŞ do Ciebie! ZastanĂłw siĂŞ jeszcze raz nad tym.

Gunjack
Poeta

volume wrote:I Ty chcesz mnie poprawiaĂŚ? JĂŞzyk polski wcale nie musi byĂŚ pisany z wielkiej litery.
Ale jest takie powiedzenie:
Polska to wielka rzecz.
SÂą jakieÂś jeszcze pytania? :twisted:

volume
Poeta

Ale jest takie powiedzenie:

Cytat:

Polska to wielka rzecz.

SÂą jakieÂś jeszcze pytania?
Mam tylko jedno pytanie: a co to ma do tego? JĂŞzyk polski pisze siĂŞ z maÂłej litery poniewaÂż wyraz "polski" to przymiotnik, a przymiotniki jak mnie uczono w podstawĂłwce pisze siĂŞ z maÂłej litery.

SÂą jeszcze jakieÂś pytania?

P.S. Sami widzicie, Âże to bez sensu.

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Tue 01 Apr, 2003

Jakby ktoœ napisa³ jêzyk polski z du¿ej litery to jest to b³¹d ortograficzny. Pamiêtam jak na zeszycie mia³em napisane Jêzyk polski z du¿ej litery to nauczycielka mi to skreœli³a. Tak jak napisa³ Volume przymiotniki z ma³ej litery . :)

Gunjack
Poeta

Ja Wam powiem tylko PRIMA APRILIS! :P

Wczoraj ju¿ planowa³em co zrobiÌ, wiedza³em na 95% ¿e ktoœ o tym napisze, chocia¿ ja bym te¿ siê z tym nie zgodzi³, poniewa¿ zawsze bêd¹ pope³niane b³êdy. Wiêc nie traktujcie tego zasadu powa¿nie! Usunê go pó¿niej, chocia¿ ten temat zostanie zablokowany o godzinie 0:00. Nastêpnym razem uwa¿jcie na mnie.

Love and kisses, your worst nightmare. :twisted:

volume
Poeta

O maj gad! Eddie pÂżesadziÂłeÂś. Moje gratĂłlacje. DaÂłem siĂŞ nabradÂź, hociasz od razĂł wydaÂło mi siĂŞ to niedoÂżeczne. Ale dÂżoÂłk byÂł dobry.

Hajper

Post by Hajper » Tue 01 Apr, 2003

szczerze muszê sie przyznaÌ... mnie tez ta zasada nie satysfakcjonuje... w³asciwie tez nie widzia³em innego forum gdzie poprawiano b³êdy. Mysle ze to g³upi pomys³... ale jak ka¿¹ to trzeba robiÌ:)

Gunjack
Poeta

Hajper wrote:... mnie tez ta zasada nie satysfakcjonuje...
Chyba nie *satysfakcjonowaÂła*, bo juÂż nie istnieje ten temat i trzeba rzeczywiÂście byĂŚ kretynem Âżeby takÂą zasadĂŞ wymyÂśliĂŚ. :)

Locked