Zelek31

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
Uciex
Poeta
Kontakt:

Post autor: Uciex » śr 26 mar, 2008

XUL pisze:zelek31 napisał/a:
Nie wiecie co się dzieje z Raynorem? Coś go ostatnio nie ma, ja tam się nie martwie, ale obiło mi się o uszy że decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.
Twoje ulubione wyrazy "aresztowny" ,"Tymczasowo", "sadu" - caly czas tylko o tym gadasz - naprawde nie zdziwil bym sie gdybys sie onanizował przy sędzi "annie wesołowiskiej"... :lol:
:lol: to było mocne :D
pewnie ma w swoim TV na live transmisje z kręcenia każdego odcinka, aby mógł być wciąż na bieżąco! :lol:
zelek31 pisze:czy też osoby o ksywce XUL.
noo.. w h** tych XUL'ów ostatnio sie narobiło w Polsce ;/

nie rozumiem co ich tak pociąga do takiej ksywki?! gdzie sie nie spojrzę tam jakiś XUL lezie :D

Zelek, zelek! moze spróbujemy rozwiązać razem tą zagadkę XULomanii? :lol:
Ostatnio zmieniony śr 26 mar, 2008 przez Uciex, łącznie zmieniany 4 razy.
TOP 5 OF WEEK
Obrazek

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » śr 26 mar, 2008

Wystarczy że 1 półmózg wybrał sobie taką ksywkę, a można już mówić o XULopatologii
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » śr 26 mar, 2008

zelek31 pisze:Xulu nie rozumiem cię wogóle koleś
A ty wogole cos rozumiesz ?
zelek31 pisze: tak bardzo mnie nie lubisz to po co ze mną gadasz
Swieta zasada forum - jak jest jakis kretyn ktory ma zbyt wysokie mniemanie o sobie to trzeba mu pokazac ze bardzo sie myli
zelek31 pisze:Chcę żebyś wiedział że ja nie zadaję się z taką niską warstwą społeczną jaką są żule, menele, kloszardzi, czy też osoby o ksywce XUL
Warstwy spoleczne powiadasz - wypieprzyli cie za porysowanie bitchcar'a ? i pracujesz na jakiejs budowie ze teraz znasz sie na warstwach :lol: Jesli myslisz ze zadawanie sie z toba o czyms swiadczy to masz racje (zadawanie w sesie lubienie ciebie) o kompletnym braku odpowiedzialnosci rodzicow danej osoby ,bo nie patrza na to co sie z ich dzieckiem dzieje ze w takie "shit" wlazi :lol:
Co do zuli - meneli - nie popedzaj w ciagu 4 minut tracisz prace w ciagu pieciu mintu lecisz z chaty i sam sie stajesz tym czym tak bardzo gardzisz... :twisted:
zelek31 pisze:Mogę teraz pisać tylko w tym temacie, więc dodaj go sobie do ignorowanych i nie wchodźmy sobie w drogę
Załoze sie ze robisz pod siebie jak tylko widzisz ze odpisalem w twoim temacie - a te bluzgi i proby ponizenia mnie to tylko proba obrony przedemna i tak nie masz szasn bo jestes anal i z analu.
zelek31 pisze:Swoją drogą beznadziejną masz ksywkę
to ze sie ona tobie nie podoba moze oznaczac w ogolnym swietle ze jest genialna..
zelek31 pisze:Wystarczy że 1 półmózg wybrał sobie taką ksywkę, a można już mówić o XULopatologii
Gdybys ty mial caly mozg jak ja jego polowe to mozesz mi jechac ale poki co Moja patologia ciebie gnoi i ma nadzieje ze staniesz sie elementem jej systemu :lol:
Czas przemyśleń i rozważań

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » śr 26 mar, 2008

Xul proponuje abyśmy nie najeżdżali więcej na siebie bo to do niczego nie prowadzi. Nie będę pisał już więcej złośliwości na ciebie, więc ty uczyń to samo.

Awatar użytkownika
Uciex
Poeta
Kontakt:

Post autor: Uciex » śr 26 mar, 2008

zelek31 pisze:Xul proponuje abyśmy nie najeżdżali więcej na siebie bo to do niczego nie prowadzi. Nie będę pisał już więcej złośliwości na ciebie, więc ty uczyń to samo.
widać że forum bawiąc potrafi uczyć ;)
Płaski jednak będzie dobrym ojcem, jak takiego usera potrafił poskromić i czegoś nauczyć ;)
+1 Zelek :mrgreen:

chodź wykrywam tu cień bezsilności i braku kontrargumentów, ale mam nadzieję że tym razem się mylę ;)
Ostatnio zmieniony śr 26 mar, 2008 przez Uciex, łącznie zmieniany 1 raz.
TOP 5 OF WEEK
Obrazek

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » czw 27 mar, 2008

Uciex, twoja interpretacja jest co najmniej poprawna.

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » pn 07 kwie, 2008

Cos przycichło wielkie come back zelka .....heheheheheh no cóż...może po prostu ludzie stają się coraz bardziej zabiegani,....a plaski odsiaduje teraz swoje za krętactwa
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » pn 07 kwie, 2008

Myśle, że problem leży w tym, że mogę podkręcać bajere tylko w 1 temacie, a jak on z jakiegoś powodu zdechnie to ja mam w tym momencie związane ręce.

Awatar użytkownika
hellcabber
Poeta

Post autor: hellcabber » pn 07 kwie, 2008

zelek31 pisze:podkręcać bajere
już ci mówiłem, że za dużo tej "Symetrii"
a nikt tu nie pisze bo po prostu ludzie cie nie lubią, forum działa doskonale bez ciebie i pogódź się z tym
to drinkin' some or to drinkin' little some more ?

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » pn 07 kwie, 2008

Posłuchaj hellcabber mam dość twojego dogadywania, albo zamilkniejsz na wieki albo dobiorę ci się do twojego tłustego dupska. Chcę tu rozmiawiać z osobami na moim poziomie, a nie z taką niską warstwą społeczną.

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Post autor: Starscream » czw 10 kwie, 2008

Hellcabber - może i forum jakoś prosperuje bez Zelka, ale dla jego fanów jest to powód do zmartwienia - bo kto będzie pisał posty, dzięki którym kąciki ich ust samoczynnie podnoszą się w górę? Ja jestem fanem Zelka (choć nie zawsze tak było) i żadnych pretensji do niego nie mam.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » czw 10 kwie, 2008

Starscream, ogromne dziękówa za poparcie. Dawaj ze mną rozkręcimy ten temat, bracie. Dobierzemy się Xulowi i reszcie do dupska. ELO

Awatar użytkownika
cienki
Poeta
Kontakt:

Post autor: cienki » pt 11 kwie, 2008

Żeluś oby tak dalej! Bez ciebie forum nie ma sensu :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » wt 15 kwie, 2008

Dzięki za poparcie ziomek. Może wybierzemy się razem na piersi z kurczaka i porozmawiamy o tym? Co ty na to koleś?

Awatar użytkownika
Uciex
Poeta
Kontakt:

Post autor: Uciex » śr 16 kwie, 2008

Cóż za niemoralna propozycja ;/
TOP 5 OF WEEK
Obrazek

Zablokowany