Zelek31

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Sun 23 Mar, 2008

XUL wrote:Palski dal bys sobie przez chwile spokoj i pozwolil temu dzialo zyc wlasnym zyciem
Dam, do pierwszego powodu, żeby zrobić to co powiedziałem nosferowi,
ja tego tematu nie chciałem, ale przynajmniej będę miał powód nie tylko do usunięcia konta, ale i założenia bana w konf. serwera.
Sony, powrotu nie będzie, tak samo jak złagodzenia kary by nosfer (a co do pana na N, wytłumaczyłeś już zelkowi ścieme jaka poszła, żebyś dobrze się bawił? - tą z moimi rzekomymi zyskami)
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Sun 23 Mar, 2008

Plaski plaski , obaj dobrze wiemy że dziesiąta część zysków z reklam idzie dla naszej grupy....A niby skąd te anonimowe testy ojcostwa??> To sie robi tajemnica [puliszynela] :) he he...a w zelka wierze jak mało kogo na tym forum
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

XUL
Poeta

Post by XUL » Sun 23 Mar, 2008

Nosferatu wrote:baj dobrze wiemy że dziesiąta część zysków z reklam idzie dla naszej grupy
Zapomniałeś dodać Nosfer że nie tylko na anonimowe testy ale na moje avatary - wkoncu zeby zabrac taką Gotke na sesje zdjeciowa - trzeba zaprosiać ja do drogeij restauracji w ktorej podaja kozy i pija krew... I zamek tez kosztuje :P
Czas przemyśleń i rozważań

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Sun 23 Mar, 2008

Obiecuję że naprawdę będę teraz pokorny, a dzięki mnie forum odzyska dawny blask. Zauważ że temat istnieje dopiero 2 dzień, a ile już poszło postów. To świadczy o mojej niezwykłej popularności
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Uciex
Poeta

Post by Uciex » Sun 23 Mar, 2008

zelek31 wrote:Zauważ że temat istnieje dopiero 2 dzień, a ile już poszło postów. To świadczy o mojej niezwykłej popularności
Bo jesteś SPOKO! \o/
:lol:
TOP 5 OF WEEK
Image

XUL
Poeta

Post by XUL » Sun 23 Mar, 2008

zelek31 wrote:a dzięki mnie forum odzyska dawny blask
Cos takiego jak forum internetowe nie moze istniec dzieki jednej jednostce - tym mozesz byc co najwyzej darmowym workiem treningowym bo...
zelek31 wrote:Zauważ że temat istnieje dopiero 2 dzień, a ile już poszło postów. To świadczy o mojej niezwykłej popularności
Niewiele trzeba zeby toba manipulowac. Jestes strasznie skrajny - kompletnie zero instynktu samozachowawczego - co zaczniesz robic tak juz jest to przez ciebie skonczone - a nawet fundamenty nie stoja. Zamiast popadac w samochwyt poprostu bacznie obserwuj co sie dzieje i posiadaj to przekonanie ze ja za toba "dysze i mam ochote ci wbic topór w ucho" :twisted:

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Tue 25 Mar, 2008

Bez Zelka to forum by nie istniało. Jesienią 2006 r. daro11l użalał się, że forum podupada. Jednak reszta użytkowników (w tym ja) stwierdziła, że nie ma on racji. A wtedy na forum był już Zelek, dzięki któremu znów tętni ono życiem.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Tue 25 Mar, 2008

Starscream, popieram cię w 98%.

XUL, popieram cię w 3 %

Qtors
Poeta

Post by Qtors » Tue 25 Mar, 2008

Tylko w 98%, teraz to sobie wlałeś

zelek31
Poeta

Nie wiecie co się dzieje z Raynorem? Coś go ostatnio nie ma, ja tam się nie martwie, ale obiło mi się o uszy że decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.
Last edited by zelek31 on Tue 25 Mar, 2008, edited 1 time in total.

Richy
Przypał

Post by Richy » Tue 25 Mar, 2008

Szkoda, ze nie byles to ty ;p
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

zelek31
Poeta

A czemu to miałem być jak? Raynor ostro narozrabiał, więc teraz musi odwalic swoją pajdę. Słyszałem że płaski również może usłyszeć zarzuty.

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Tue 25 Mar, 2008

ale zanim jes usłyszy to się Ciebie pozbędzie... tyle odemnie (na dziś) cya, papa, mam nadzieję, że na dłużej.
Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

XUL
Poeta

Post by XUL » Wed 26 Mar, 2008

zelek31 wrote:XUL, popieram cię w 3 %
Ty mnie masz nie popierac asluchac - a ze jestes typowym zombie - eksperymentem moim ktory mi nie wyszedl to juz inna sprawa ,zostaniesz zutylizowany :P
zelek31 wrote:Nie wiecie co się dzieje z Raynorem? Coś go ostatnio nie ma, ja tam się nie martwie, ale obiło mi się o uszy że decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.
Twoje ulubione wyrazy "aresztowny" ,"Tymczasowo", "sadu" - caly czas tylko o tym gadasz - naprawde nie zdziwil bym sie gdybys sie onanizował przy sędzi "annie wesołowiskiej"... :lol:
zelek31 wrote:Raynor ostro narozrabiał, więc teraz musi odwalic swoją pajdę
Jaki ty twardziel jestes "pajde" łeh! Za to ty powinienes dostac trzy strzały sosu od bigmaca w morde za swoje osiagniecia zyciowe...
Last edited by XUL on Wed 26 Mar, 2008, edited 1 time in total.

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Wed 26 Mar, 2008

Xulu nie rozumiem cię wogóle koleś, tak bardzo mnie nie lubisz to po co ze mną gadasz? Chcę żebyś wiedział że ja nie zadaję się z taką niską warstwą społeczną jaką są żule, menele, kloszardzi, czy też osoby o ksywce XUL. Mogę teraz pisać tylko w tym temacie, więc dodaj go sobie do ignorowanych i nie wchodźmy sobie w drogę. Swoją drogą beznadziejną masz ksywkę.

Locked