Zelek31

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Zelek31

Post autor: Nosferatu » sob 22 mar, 2008

UWaga uwaga !!!
Panowie i panie bo ciężkich bojach i długim przekonywaniu naszego tyrana, udało się co następuje:
Zelek wraca do forumowego życia ewidentnie i głównie na moją prośbę więc wszelkie pretensje co do tej decyzji kierować na PW do mnie.
Żeby nie było za pięknie oto mały regulamin tego tematu a raczej przykaz dla uczetników.
....;; Dla ZELKA: ;;....
1. Ma absolutny zakaz pisania w każdy innym temacie na tym forum poza TYM w którym ekheememem mam zaszczyt pisać. Założenie jest takie - jeden post w innym temacie i postać zelka znika na dobre i nie ma najmniejszej szansy aby ją uratować
2. Nie wolno używać brzydkich słów, ani WPROST obrażać innych użytowkników. Jeżeli już musisz użyć brzydkiego [jak to brzmi] wyrazu napisz go od tyłu...:)he he ...
3. Masz pełną dowolność z kim chcesz gadać i o czym...W tym temacie możesz poruszać każdy temat jaki Ci przyjdzie do głowy. Żadnych kategorii , po prostu jeden temat do wszystkiego a czy zrobisz z niego syf to zależy od ciebie.
4.Witamy na forum - chociaż sporo okrojonym. Mam nadzieję że jeżeli w dłuższym okresie potrafisz utrzymać się na tym forum mając możliwość pisania tylko w jednym temacie to władza jeszcze bardziej złagodzi Ci karę
.....;;Dla Wszytskich innych;;.....
1. W tym temacie pisz tylko wtedy kiedy naprawdę chcesz coś powiedzieć mĄdrego , jeżeli masz zamiar się kłócić wdawać w słowne utarczki czy prowokować to lepiej zaznacz ignoruj i wogole się tu nie udzielaj
2. Poniewasz to swoisty offtopic dotyczący zelka poruszanych jest wiele tematów , a więc wymagana jest duża cierpliwość
3. Wszelkie nieprawdiłowości dotyczące funkcjonowania tego tematu zgłaszać do mnie albo plaskiego. Razem może coś wymodzimy:)he he
4.Miłej zabawy
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Szymek
Poeta
Kontakt:

Post autor: Szymek » sob 22 mar, 2008

Wesołego jajka!

Awatar użytkownika
hellcabber
Poeta

Post autor: hellcabber » sob 22 mar, 2008

zelek to musi być twój wafel jesli ci na nim tak zależy
to drinkin' some or to drinkin' little some more ?

Szymek
Poeta
Kontakt:

bo zelek to fajny kolo :D

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » sob 22 mar, 2008

hellcabber, nie j_a_l_a_d_r_e_i_p_w się. Jak coś ci nie pasuje to dodaj ten temat do ignorowanych i po sprawie
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

belt666
Poeta

Post autor: belt666 » sob 22 mar, 2008

syn marnotrawny powrocil

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

I ja go kocham dlatego postanowiłem reaktywować jego legendę....mam nadzieje zę nie złamie regulaminu i troche z nami pobędzie
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » sob 22 mar, 2008

IMO powinieneś złożyć oświadczenie, że w razie złamania regulaminu przez zelka polecisz z forum razem z nim. Dodało by to dramaturgii i nuty emocji nie sądzisz?
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Niee:)CHociaż jeżeli to umocniłoby moją wiarę w zelka to kto wie:)ach przypał przypał
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Jeżeli ja coś spieprzę, to tylko ja za to ponoszę odpowiedzialność. Mój brat, Nosferatu musi pozostać bezkarny

Szymek
Poeta
Kontakt:

ja moge odpowiadac za zelka, bo bez niego forum nie istnieje

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Szymek dzięki za poparie.

Plaski co do twojego PW to nie rozumiem o co chodzi, gdyż zastosowałem się do podanego wyżej regulaminu:
2. Nie wolno używać brzydkich słów, ani WPROST obrażać innych użytowkników. Jeżeli już musisz użyć brzydkiego [jak to brzmi] wyrazu napisz go od tyłu...:)he he ..

Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

Post autor: plaski » sob 22 mar, 2008

A co mnie to obchodzi? Regulamin jest jeden dla wszystkich, nie obchodzi mnie to co napisał nosfer w tej kwestii (to samo tyczy się obrażania). Jasne?
zelek31 pisze:Mój brat, Nosferatu musi pozostać bezkarny
Żebyś się przypadkiem nie zdziwił, zresztą i tak tego nie zobaczysz, bo zgodnie z umową dostaniesz serwerowego bana na cały serwis.
Szymek pisze:ja moge odpowiadac za zelka, bo bez niego forum nie istnieje
bez zelka forum miało się dobrze przez 4,5 roku, ale ok jak chcesz za niego odpowiadać to proszę cię bardzo.
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Post autor: Sony » sob 22 mar, 2008

A ja oczywiście popieram wypowiedź Płaskiego ;)
I nie to że się podlizuję czy cuś, ale nie wiem co Wy w Zelku widzicie, że chcecie jego powrotu... Nie wierzę w jego poprawę i tyle... Zadam Wam pytanie:
Czy seryjny morderca może zmienić się w łagodną "owieczkę" ?
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » ndz 23 mar, 2008

Sony pisze:Czy seryjny morderca może zmienić się w łagodną "owieczkę" ?
Jesli powstanie sytuacja a'la Makbet to i owszem wszystko jest mozliwe :P
zelek31 pisze:hellcabber, nie j_a_l_a_d_r_e_i_p_w się. Jak coś ci nie pasuje to dodaj ten temat do ignorowanych i po sprawie
człowieku!(chyba?) niedosc ze ktos ci robi łaske to jeszcze pyskujesz - - jaki ty masz dystans do siebie ? umiej przyjac wszystko z podniesilym czolem - jesli trwiedzisz ze cos jest inaczej to albo ignoruj to albo poprsotu udoodnij to tak zeby wszystkim szczeki opadły... A kiedy cos jest prawdziwe to nie ma problemu by to udowodnic...
A co mnie to obchodzi? Regulamin jest jeden dla wszystkich, nie obchodzi mnie to co napisał nosfer w tej kwestii (to samo tyczy się obrażania). Jasne?
Palski dal bys sobie przez chwile spokoj i pozwolil temu dzialo zyc wlasnym zyciem - albo cos sie uzgodni albo nie. Szczerze powiedziawszy zelek mi sie znudzil jak zielona deseczka jasowi... i chetnie bym ja łabejyw na tory :P
Ostatnio zmieniony ndz 23 mar, 2008 przez XUL, łącznie zmieniany 1 raz.
Czas przemyśleń i rozważań

Zablokowany