Szkoła ponadgimnazjalna

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
daro11l
Poeta
Kontakt:

Post autor: daro11l » wt 05 lut, 2008

Mamy z bratem otwierać zakład a w silnikach grzebać to ja bardzo lubię więc wybiorę technikum i to będzie najlepsze rozwiązanie.
Obrazek

Awatar użytkownika
maxdemage
Prawie aktywny użytkownik

Post autor: maxdemage » wt 05 lut, 2008

Technikum i już ;p
przynajmniej jeśli chcesz sie zajmowac czyms technicznym.
W liceum profilowannym - o dziwo - nie nauczysz sie niczego czego bys chcial...

Czyli podobnie jak reszta... a przynajmniej wiekszosc, polecam *technikum* (sam jedno skonczylem a teraz magistra koncza "wienc" da sie przezyc ;p )

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » wt 05 lut, 2008

w liceum profilowanym zakładają nauczycielom na głowę kosze - fajne jaja są. Gorąco polecam
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

belt666
Poeta

Post autor: belt666 » wt 05 lut, 2008

jezeli tak jak napisales lubisz grzebac w silnikach i masz takie plany i ambicje o własnym warsztacie/zakładzie , to sam sobie odpowiedziales na pytanie ;-)

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Post autor: Sony » wt 05 lut, 2008

Sam skończyłem liceum profilowane (niestety nie miałem możliwości wyboru technikum :( ), matura i nic poza tym, więc odradzam i tak jak zdecydowana większość radzę TECHNIKUM wybrać ;) Co do zalet już chyba nie muszę pisać :P
------------------------------------------------------
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » wt 05 lut, 2008

Sony_1987, wiadć że skończyłeś tylko profilowane, to tak jak zawodówka dlatego do konca życia będziesz kisić ogóra w sklepie zoologicznym

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Post autor: Sony » wt 05 lut, 2008

zelek31 pisze:Sony_1987, wiadć że skończyłeś tylko profilowane, to tak jak zawodówka dlatego do konca życia będziesz kisić ogóra w sklepie zoologicznym
Zelek, a co zazdrościsz :P ? jeśli Ci to przeszkadza to Twój problem...
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody

Awatar użytkownika
hellcabber
Poeta

Post autor: hellcabber » wt 05 lut, 2008

zelek31 pisze:w liceum profilowanym zakładają nauczycielom na głowę kosze - fajne jaja są. Gorąco polecam
tobie na głowe zakładali kondony...
to drinkin' some or to drinkin' little some more ?

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » śr 06 lut, 2008

A tobie czyścili uszy wiertarką udarową

belt666
Poeta

Post autor: belt666 » śr 06 lut, 2008

przynajmniej nie ma karnacji jak ty i nie wyglada jakby go polali benzyną i podpalili

wraacajac do tematu

idac do technikum musisz sie liczyc z tym ze albo konczysz edukacje na nim,albo idziiesz na studia techniczne. na uniweerek tez oczywiscie nikt ci nie broni skladac papierow ale to mija sie z celem ;-)

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » śr 06 lut, 2008

Jesli chodzi o ten temat - zdania moga być podzielone - nalezy isc tam gdzie bede sie rozwijac nasze zainteresowania. Ja koncze technikum - i szczerze powiedziwaszy mam juz dosc :/ - 4lata mądergi - matura i egzamin na technika - trzy razy trudniejszy od matury :/
Co do liceum profilowanego - nie wiem czy wiesz Zelu ? Ale mają je likwidować bo są pożywką dla takich jak ty - czyli głąb 3 lata i ma zawód - nauczyciele przymykają oczy na takie klasy bla bla - nie mowie ze wszyscy chodzący tam są tacy - ale prawda prawdą. Po normalnym liceum na studia bys nie poszedł - bo najprawdopodobniej bys nie zdał wiodących przedmiotów - czyli po czasie zrezygnowyany zachaczył bys o zawodówke. :lol:

P.S - Sony!! Ta twoja sowa w opisie gada same bzdury - nawachałą sie sterdynych pierdów zela11 czy co ?
Czas przemyśleń i rozważań

Awatar użytkownika
madrav
Poeta

Post autor: madrav » śr 06 lut, 2008

uwazaj na wilki, men!
Obrazek

Awatar użytkownika
Uciex
Poeta
Kontakt:

Post autor: Uciex » śr 06 lut, 2008

XUL pisze:Po normalnym liceum na studia bys nie poszedł - bo najprawdopodobniej bys nie zdał wiodących przedmiotów
No bez przesady... ja jestem po liceum profilowanym i co prawda dopiero skończył mi się I semestr, ale to nie znaczy, że odrazu taka osoba na studiach jest skończona. Jak ma się jeszcze jakiś zapał do nauki to z każdej szkoły można na studiach sobie poradzić (no może prócz zawodówki) :)
zelek31 pisze:w liceum profilowanym zakładają nauczycielom na głowę kosze - fajne jaja są. Gorąco polecam
zelek31 pisze:Sony_1987, wiadć że skończyłeś tylko profilowane, to tak jak zawodówka dlatego do konca życia będziesz kisić ogóra w sklepie zoologicznym
Momentami już gościu sam nie mam do Ciebie cierpliwości, chodź starałem Ci się nigdy nie ubliżać, ale jesteś taki popierdolony, że aż słowo kretyn samo sie na usta ciska.
Ostatnio zmieniony śr 06 lut, 2008 przez Uciex, łącznie zmieniany 1 raz.
TOP 5 OF WEEK
Obrazek

richy'

Post autor: richy' » śr 06 lut, 2008

Ja bym ci radził Liceum Ogólnokształcące i taki zawód jak lekarz czy prawnik, ewentualnie piekarz. To są zawody na poziomie, budzą społeczny szacunek i można na nich sporo zarobić.

Awatar użytkownika
Uciex
Poeta
Kontakt:

Post autor: Uciex » śr 06 lut, 2008

richy' pisze:piekarz
richy' pisze:To są zawody na poziomie, budzą społeczny szacunek
kurcze, że też nie pomyślałem o tym żeby być piekarzem :/ teraz pewnie bym się jakąś limuzyną woził, a nie zapieprzał na politechnikę :(
TOP 5 OF WEEK
Obrazek

ODPOWIEDZ