Szkoła ponadgimnazjalna

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
cienki
Poeta
Kontakt:

Post autor: cienki » śr 06 lut, 2008

A w limuzynie damska obsługa podaje drożdżówki i eklerki :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » śr 06 lut, 2008

richy' pisze:Ja bym ci radził Liceum Ogólnokształcące i taki zawód jak lekarz czy prawnik, ewentualnie piekarz. To są zawody na poziomie, budzą społeczny szacunek i można na nich sporo zarobić.
Coż za zbieg okoliczności, że jedna i ta sama osoba ma dwa różne zdania....
Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » śr 06 lut, 2008

Growlithe pisze:Coż za zbieg okoliczności, że jedna i ta sama osoba ma dwa różne zdania....
Jest to Rozdwojenie Jaźni, i tego typu rzeczy leczy sie w psychiatryku...
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

richy'

Post autor: richy' » śr 06 lut, 2008

Nie wiem o co wam chodzi, na początku napsiałem żeby nie wybierał lp ani zawodówy tylko technikum (z tych trzech które zaproponował), a teraz piszę żeby najlepiej poszedł do ogólniaka.

Szymek
Poeta
Kontakt:

Post autor: Szymek » śr 06 lut, 2008

Momentami już gościu sam nie mam do Ciebie cierpliwości, chodź starałem Ci się nigdy nie ubliżać, ale jesteś taki popierdolony, że aż słowo kretyn samo sie na usta ciska.
Dla mnie te komentarze są dobrym oderwaniem od problemów codzienności.

Co do piekarza - gościu chyba żartował, piekarzem jest być dobrze, ale ilu piekarzy jest teraz tak naprawdę potrzebnych? To jest zawód bez przyszłości.

richy'

Post autor: richy' » śr 06 lut, 2008

Słuchaj piekarz to prawie tak jak lekarz. Gdybyś oglądał Galileo na tv4 to byś wiedział że dobry piekarz w zachodnim kraju może naprawdę sporo zarobić.

Awatar użytkownika
Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post autor: Słodki » śr 06 lut, 2008

Szymek pisze:
Co do piekarza - gościu chyba żartował, piekarzem jest być dobrze, ale ilu piekarzy jest teraz tak naprawdę potrzebnych? To jest zawód bez przyszłości.
eee, czyli ludzie co miesiąc mniej chleba jedzą ?? albo do obsługi piekarni wystarczy jedna osoba ?? jakby nie patrzeć to piekarz powinien mieć zawsze robotę... bo chleb zawsze ludzie będą jeść - a jeśli uważasz że to zawód bez przyszłości to co jesz na śniadanie i kolacje??
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Szymek
Poeta
Kontakt:

Post autor: Szymek » śr 06 lut, 2008

Nie w tym rzecz. Zwykle ludzie już mają stałe źródło pożywienia (piekarnie), więc raczej ciężko takiemu nowemu piekarzowi zebrać klientów.

-Golbez-
Poeta

Szymek pisze:Nie w tym rzecz. Zwykle ludzie już mają stałe źródło pożywienia (piekarnie), więc raczej ciężko takiemu nowemu piekarzowi zebrać klientów.
Wszak, gdy piekarze pracujący w tych piekarniach wymrą ze starości, to wtedy piekarnie same z siebie będą produkowały pieczywo. xD
Słodki pisze:eee, czyli ludzie co miesiąc mniej chleba jedzą ?? albo do obsługi piekarni wystarczy jedna osoba ?? jakby nie patrzeć to piekarz powinien mieć zawsze robotę... bo chleb zawsze ludzie będą jeść - a jeśli uważasz że to zawód bez przyszłości to co jesz na śniadanie i kolacje??
Co do tego że ludzie zawsze będą jeść chleb... Nie zgodzę się z tym, ponieważ w końcu nasza technologia pozwoli na produkcje tabletek (prawdopodobnie) które będą zaspokajały nasze wszystkie potrzeby związane z jedzeniem ;p
Ostatnio zmieniony śr 06 lut, 2008 przez -Golbez-, łącznie zmieniany 1 raz.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Post autor: Sony » śr 06 lut, 2008

-Golbez- pisze:Co do tego że ludzie zawsze będą jeść chleb... Nie zgodzę się z tym, ponieważ w końcu nasza technologia pozwoli na produkcje tabletek (prawdopodobnie) które będą zaspokajały nasze wszystkie potrzeby związane z jedzeniem ;p
ot fakt :D Pytanie tylko kto będzie z takich tabletek korzystał :P Chyba tylko zabiegani biznesmeni etc. Nie ma to jak świeży chlebek :roll: Zresztą chodzi o sam smaczek, tabletka tego nie odzwierciedli :)
------------------------------------------------------
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody

-Golbez-
Poeta

Ludzie z roku na rok są coraz bardziej zabiegani nawet takie obżarciuchy jak Ty (haha):
Sony_1987 pisze:Zresztą chodzi o sam smaczek
więc czasem nawet i jeść trzeba w pośpiechu nie delektując się smakiem. A sam chlebek przestanie być produkowany ponieważ co niektórych ludzi kosztuje to za dużo ;p Zresztą (o ile ich produkcja będzie łatwa i tania) tabletki zaspokoją zapotrzebowanie ludzi z Afryki i Azji. Ja sam lubię "delektować się" smakiem, ale np. już mój brat wyznaje zasadę "wszamać i zacząć robić co innego".
Być może produkty które dziś znamy przetrwają te kilkaset lat ale będą wtedy niewyobrażalnie droższe niż dziś (więc już teraz zacznijcie magazynować owoce i czekoladki ponieważ zyskają za jakiś czas znacznie na swej wartości i sprzedacie je z wielokrotnym przebiciem, wtedy też nastanie nowa era Bill'ów Gates'ów). Tego typu rzeczy z pewnością będą sporym larytasem dla co niektórych, albo że zostanie wynaleziona również technologia tworzenia czegoś z niczego (zapomniałem jak to sie nazywało ale związane chyba bylo z plazmą or something).

PS: Fajnie temat przeistacza się z życiowych rozterek poprzez pieczywo do science-fiction (narazie) :P
Ostatnio zmieniony śr 06 lut, 2008 przez -Golbez-, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Post autor: Sony » śr 06 lut, 2008

-Golbez- ja też jestem zabiegany, ale zawsze się czas znajdzie na jakiś posiłek bez pośpiechu :P
I nie pierdziel farmazonów, bo zwykła tabletka nie da Ci takiego odczucia jak ziemniaki ze schabowym i surówką (mniam :D )... Tabletka to oszukiwanie organizmu. Ja na szczęście nie dożyję tabletkowych czasów, jeśli takowe nastaną :P

EDIT:
XUL pisze:P.S - Sony!! Ta twoja sowa w opisie gada same bzdury - nawachałą sie sterdynych pierdów zela11 czy co ?
XUL sowy się zapytaj :P Jak przyfrunęła tak odlecieć nie chce i gada cały czas to samo :lol: Ona nie gada bzdur tylko nie do końca prawdę mówi gdzieniegdzie ^^
Ostatnio zmieniony śr 06 lut, 2008 przez Sony, łącznie zmieniany 1 raz.
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody

Awatar użytkownika
madrav
Poeta

Post autor: madrav » śr 06 lut, 2008

Eno nie przeginajmy. Zycie na tabletkach, doladowaniu organizmu z kosmosu, dostarczanie witamin bezprzewodowo i takie tam, to pewnie przyszlosc, ale nie za naszego i sadze, ze nie za naszych dzieci zycia.

Z reszta rekodzielo zawsze bylo i raczej bedzie w cenie. Najdrozsze samochody (typu Ferrari) sa skrecane recznie, najdrozsze powiedzmy ogrodzenia domow, sa wynikiem recznej pracy kowala - artysty, tak wiec sadze, ze nawet kiedy wejdzie 'mechanizacja piekarnictwa(jest takie slowo?), to i tak, te zaklady, ktore wciaz beda recznie lepily bulki beda miec swoja kilentele.
uwazaj na wilki, men!
Obrazek

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » czw 07 lut, 2008

Uciex pisze:No bez przesady... ja jestem po liceum profilowanym i co prawda dopiero skończył mi się I semestr, ale to nie znaczy, że odrazu taka osoba na studiach jest skończona. Jak ma się jeszcze jakiś zapał do nauki to z każdej szkoły można na studiach sobie poradzić (no może prócz zawodówki)
NO akurat nie o to mi chodzi - ale nie wazne :P :) :D z czasem wyjasnie :D
-Golbez- pisze:Co do tego że ludzie zawsze będą jeść chleb... Nie zgodzę się z tym, ponieważ w końcu nasza technologia pozwoli na produkcje tabletek (prawdopodobnie) które będą zaspokajały nasze wszystkie potrzeby związane z jedzeniem ;p
W tych czasach też pewnie pojawią sie pierwsi ZOMBIE!!! :lol: :twisted:
Czas przemyśleń i rozważań

belt666
Poeta

Post autor: belt666 » czw 07 lut, 2008

Tabletki to nie az taka daleka przyszlosc ;-) na s zczescie nie dozyje czasow kkiedy CAŁKOWICIE zastapia tradycyjne jedzonko ;-)

ODPOWIEDZ