Poważne zapytanie

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Poważne zapytanie

Post autor: zelek31 » czw 31 sty, 2008

Zaczynam zastanawiać się czy madrav to napewno kobieta. Dopadłem ją/jego wczoraj w bunkrze zdjąlem majtki i chciałem zacząć stosunek, ale okazało się że ma tylko 1 dziurkę a z przodu wystaje jakiś bolec. Jednak poniosłem już spore koszty alternatywne, więc zabrałem się do roboty i zacząłem oprawiać z madravem stosunek analny. Teraz jak już doszedłem do siebie zastanawiam się z kim tak naprawdę miałem do czynienia
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » czw 31 sty, 2008

Zelek ahhh te twoje fantazje - :lol: uprawianie seksu z facetem xD - zawsze wiedzialem ze jestes jakis "inny" - ale dyskryminowac cie nie bede bom tolerancyjny (buhahaha) TYLKO WARA ODEMNIE! A co do kosztow alternatywnych to mam nadzieje ze ze jak juz cos takiego robiles (czytaj stosunek) to ze miales go zrobic czyms alternatywnym =P Co do analu XD to ty powstales z takiego stosunku xD

Jak chciales byc smieszny to powiem ci tylko tyle - nie sluchaj Cannibali xD
Czas przemyśleń i rozważań

Awatar użytkownika
madrav
Poeta

Post autor: madrav » czw 31 sty, 2008

zelek31 pisze:Zaczynam zastanawiać się czy madrav to napewno kobieta. Dopadłem ją/jego wczoraj w bunkrze zdjąlem majtki i chciałem zacząć stosunek, ale okazało się że ma tylko 1 dziurkę a z przodu wystaje jakiś bolec. Jednak poniosłem już spore koszty alternatywne, więc zabrałem się do roboty i zacząłem oprawiać z madravem stosunek analny. Teraz jak już doszedłem do siebie zastanawiam się z kim tak naprawdę miałem do czynienia
musze cie zmartwic zelku31...

ja jestem wielkim martwym pingwinem... w tym momencie mianuje cie naczelnym GEJEM-NEKROFILEM-ZOOFILEM tego forum, i nic juz tego nie zmieni. :twisted:

a co do naszego stosunku, czopki sa bolesniejsze niz ta twoja skurczona igielka :twisted:
uwazaj na wilki, men!
Obrazek

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Znajac Madrava - ma zdolnosci do przesadzania - pewnie zelu cos na rodzaj włosa wtykał xD

Awatar użytkownika
madrav
Poeta

albo nawet cwierc-wloska jak to na cwierc-dekla przystalo Obrazek
uwazaj na wilki, men!
Obrazek

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

TO był poteżny pytong, madrav być może nie czuł bo był już dobrze naćpakany.

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

aha czyli dla ciebie zelu potezne pytagi to wlosy >_> czayli uwazaj bo jak sobie w "ełbie" bzdurasz mam cała głowe w wężach :lol:

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Ale madrav to podobno kobieta to czemu nazywacie mnie gejem??

Awatar użytkownika
madrav
Poeta

Rozne pojmowanie wielkosci mamy. Temu robaczkowi daleko bylo nawet do pryszcza, a Ty to pytonem nazywasz... nie ma powodu do obaw, aby nie narazac sie na spazmatyczny smiech, po prostu nie pokazuj go publicznie i wroc do zadowalania sie paczkiem z dziurka, jak to czyniles przez lata.

Swoja droga ktos nam nawet fotke cyknal... Od lewej XUL trzymajacy madrava oblewanego mlekiem, Starscream trzymajacy za glowe zelka31 (ktoremu galy wyszly na moj widok) oraz Nosferatu wylewajacy szklanke mleka. ♥

uwaga bo ostre! :twisted: [/b]

EDIT: sam stwierdziles ze mam jakis 'bolec' :D
Ostatnio zmieniony czw 31 sty, 2008 przez madrav, łącznie zmieniany 1 raz.
uwazaj na wilki, men!
Obrazek

Awatar użytkownika
Qtors
Poeta

Post autor: Qtors » czw 31 sty, 2008

madrav pisze:
zelek31 pisze:
a co do naszego stosunku, czopki sa bolesniejsze niz ta twoja skurczona igielka :twisted:
Madrav ma duze wymagania...doswiadczony chłopak:D

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Madrav masz ze sobą jakieś kłopoty, udajesz kobietę a jesteś mężczyzną?

Awatar użytkownika
madrav
Poeta

madrav to uzytkownik forum, a nie czlowiek z krwi i kosci. nie nalezy wiec przyporzadkowywac mu okreslonej plci, wieku (mimo to zrobilem to na podstawie sredniej) - nikt tez nigdy nie powiedzial, ze madravem steruje jedna osoba (bo co jesli z konta madrav korzysta i kobieta i facet?) ha? i masz babo placek :mrgreen:
Qtors pisze:Madrav ma duze wymagania...doswiadczony chłopak:D
wymagania wymaganiami, ale po takim twardzielu spodziewalem sie czegos wiecej niz tylko kawalka zylki...

PS. madrav to nie prawdziwa osoba ani nie imie, nie trzeba zatem pisac tego slowa wielka litera ;-)
Ostatnio zmieniony czw 31 sty, 2008 przez madrav, łącznie zmieniany 1 raz.
uwazaj na wilki, men!
Obrazek

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

niech ci będzie, przyjmuje twoje przeprosiny

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » pt 01 lut, 2008

madrav pisze:
Qtors pisze:Madrav ma duze wymagania...doswiadczony chłopak:D
...
PS. madrav to nie prawdziwa osoba ani nie imie, nie trzeba zatem pisac tego slowa wielka litera ;-)
Domniemam, że w ten sposób wyraża swój szacunek wobec Ciebie a od zasad poprawnej polszczyzny można(a nawet czasem trzeba) odstąpić.

Z tego co wiem, Ci którzy się sterydują itp. (nawet najwięksi światowi sportowcy), mają faktycznie małe "żyłki" (i to nie bynajmniej do proporcji ciała ale w ogóle) i nawet im nie staje : O Szczerze nie polecam haha xD
Dlatego sądzę, że stąd u Zelka takie upodobania, ponieważ tylko tacy go nie wyśmieją ^^
Ostatnio zmieniony pt 01 lut, 2008 przez -Golbez-, łącznie zmieniany 2 razy.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » pt 01 lut, 2008

Dajcie spokój temat mistrzowski ... autor wyraził się dobitnie i jasno... jest załamany bo nie wyszedł mu stosunek....a madrav jeszcze bezczelnie się z niego smieje... nie w moim bunkrze panowie takie swady... madrav chyba z dharmy pochodzi ale nie jestem pewien[ kiedys sie upil bsyntem i gadal ciagle o niej] a wiadomo jak to zagubieni z dharmy ludzie.....

Poza tym jak patron rewolucji nakładam 2 dniowy dekret ochronny na zelka przez co na jego mocy:
- przez całe dwa dni nikt z rewolucji nie może go w żaden sposób skrytykować ani zartowac z jego wygyadu intelygencji czy czego tam jeszcze
- ma to na celu zapobiegnieciu konfliktom na linii rewolucji userzy - wiec podchodzimy do tego powaznie!!! dekret wchodzi od dzisiaj tj lutego od 17.00 i trwa do 3 lutego do 17.00

I niech tylko zobacze że ktos sie wylamal to nogi z dupy powyrywam... [czytaj bez powaznej rozmowy sie nie obejdzie - wlacha,pzdr]

Wasz nosfer
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

ODPOWIEDZ