Page 1 of 2

FreeDom Fighters

Posted: Mon 07 Jan, 2008
by Growlithe
What The Hell Is IT?! :shock:

Posted: Mon 07 Jan, 2008
by Starscream
No właśnie, co to jest? Wyróżniony na niebiesko link Sony'ego_1987 wpadł mi w oko, kiedy dziś wszedłem na forum.

Posted: Tue 08 Jan, 2008
by Growlithe
Tylko dlaczego Golbez czy Sony nie wytłumaczą co z tym? o.0

Posted: Tue 08 Jan, 2008
by Sony
Growlithe wrote:What The Hell Is IT?!
No jak to co to jest :) Jest to nowa grupa na forum :)

Konkretniejsze wyjaśnienie sporządzone przez -Golbeza- widoczne na shoutboxie:
"Jesteśmy neutralnym ugrupowaniem, które zamierza utrzymywać pozytywne kontakty dyplomatyczne z innymi grupami. Ale jeśli nadejdzie czas tyranii, która będzie chciała odebrać wolność niezależnemu forumowiczowi, wtedy wkroczymy MY!"

Posted: Tue 08 Jan, 2008
by hellcabber
aha, czyli kolejny "salon" o niczym i dla nikogo...

Posted: Tue 08 Jan, 2008
by Sony
hellcabber wrote:kolejny "salon" o niczym i dla nikogo...
Z całym szacunkiem, czyżby to Twoja skrócona biografia była, bo nie łapę ;) ?

Posted: Tue 08 Jan, 2008
by hellcabber
z tobą nie będe polemizował bo mi na to szkoda węglowodanów z kolacji
ale Golbeza miałem za inteligentnego gościa

Posted: Wed 09 Jan, 2008
by Sony
Ty hellcabber to w ogóle dziwny człowiek jesteś... Niewiadomo czemu od samego początku masz do mnie jakieś jedno wielkie ALE... Szkoda tylko, że nie powiesz wprost jakie. Co do Golbeza to jak dla mnie ma bardzo fajną osobowość i nie wiem czemu masz do niego jakieś aluzje odnośnie tego, że grupę stworzyliśmy... Widzę, że masz bardzo sceptyczne podejście do grup na tym forum... A tak poza tym to nie traktuj wszystkich wypowiedzi poważnie, często trafiają się żartobliwe ;)

Posted: Wed 09 Jan, 2008
by Growlithe
Sony_1987 wrote:"Jesteśmy neutralnym ugrupowaniem, które zamierza utrzymywać pozytywne kontakty dyplomatyczne z innymi grupami. Ale jeśli nadejdzie czas tyranii, która będzie chciała odebrać wolność niezależnemu forumowiczowi, wtedy wkroczymy MY!"
Neutralne podejście? Chyba się nie da :P Szczególnie z r_evolucją...

Posted: Thu 10 Jan, 2008
by -Golbez-
Hoho, parę dni mojej osoby nie było i już się o mnie biją : D
Więc zaczynamy od początku:
Growlithe wrote:Tylko dlaczego Golbez czy Sony nie wytłumaczą co z tym? o.0
Mnie nie było, a Sony nie napisze konkretów, bo gdyby coś poplątał to wie, że bym go usunął z grupy, jak wiadomość w prywatnej skrzynce ;d Przykład? Oto on:
Sony_1987 wrote:
Growlithe wrote:What The Hell Is IT?!
No jak to co to jest :) Jest to nowa grupa na forum :)
Nieprawdaż jak wiele wytłumaczył? xD
Growlithe wrote:What The Hell Is IT?!
Prawdę mówiąc był to jeden z moich przelotnch pomysłów (ot tak dla jajec sobie coś o tym bąknąłem gdy rozmawiałem z Sonym). Zaraz o tym bym zapomniał gdyby nie... Sony, który przypomniał mi o tym pomyśle na następny dzień. Zdziwił mnie tym że faktycznie chciał założyć jakąs grupę ;p Z początku uważałem to za niezbyt trafny pomysł, no ale w końcu raz się żyje ;p Podczas dyskusji z nim, wpadłem na nazwę (była nawet propozycja Potwory_I_Spółka) FreeDom Fighters i parę innych rzeczy. Sony zajął się "papierami" i pomaganiem w wymyslaniu itd. :P
hellcabber wrote:aha, czyli kolejny "salon" o niczym i dla nikogo...
Był to "impuls" i w trakcie tworzenia grupy brakowało jakiś konkretów czym się zajmiemy. Dziś jestem w stanie powiedzieć że ów grupa której dotyczy ten temat, będzie zrzeszać na forum graczy którzy podłączyli się do sieci na Hamachi (FajneGry ZONE #1, niedługo i #2). Ułatwi to kontakt z nimi, gdy zostanie określony np. jakiś konkretny termin rozgrywek na Hama dla większego grona osób. Będę też rozważał inne rzeczy, ale z czasem...
hellcabber wrote:z tobą nie będe polemizował bo mi na to szkoda węglowodanów z kolacji
Hm... hellcabber, zbyt pochopnie oceniasz Sony'iego. Z początku jak napisał te swoje pierwsze 60 postów, miałem podobną opinię do Twojej, fakt, nie pokazał się z zbyt dobrej strony. Ale od kiedy wymieniłem z nim paręnaście zdań (a potem jeszcze więcej) na Hamachi, zmieniłem o Nim zdanie. Okazało się nawet, że mamy dość podobne poglądy na niektóre sprawy - co przynajmniej w moim przypadku zdarza się rzadkoooo. Nie chce być w tej sprawie jego adwokatem, poprostu chcę wyrazić opinię co o tej sprawie sądzę.
hellcabber wrote:ale Golbeza miałem za inteligentnego gościa
I Vice Versa, szkoda tylko że tak rzadko piszesz (prawda, nie ma gdzie xD)
Ale jeśli zmieniasz o kimś zdanie bo zrobił raz/parę razy coś dziwnego lub pierwotnie (a może nawet i) bez sensu, to coś jest nie tak... To forum nie ma być dla cyborgów którzy nie ukazują uczuć czy adwokatów pracocholików którzy żyja tylko paragrafami. Forum tego typu musi być pewnego rodzaju "odskocznią" od normalnego życia, ot "for fun". Dobrym przykładem jest tu Zelek (pozdrawiam kolesia) który mimo, że wypisuje głupoty, prawie wszyscy lubią go czytać. Na tego typu stronkach trzeba sobie czasem pozwolić na coś zwariowanego nawet jeśli jest bezsensu :P
Growlithe wrote:Neutralne podejście? Chyba się nie da :P Szczególnie z r_evolucją...
To zależy od nastawienia obu stron, jeśli jedna chce rozejm a druga nie... to nic się nie poradzi, fakt. Ale zazwyczaj ta druga strona nie chce rozejmu ponieważ widzi okazję by zarobić łatwo kase. Na samym forum pieniędzy nie ma (nigdy nic nie wiadomo co krąży między Płaskim a R_ewolucją), a nasza grupa nie zamierza nikomu odbierać władzy ani tego typu przywilejów. Można walczyć o nasze względy oczywiście (hehe) ale bedzie to droooogoo kosztowało i nie wiem czy oddanie całego bunkra R_ewolucji pod zastaw coś by pomogło :P Jeśli coś się zmieni, postawimy sprawę jasno a nie będziemy grali na "dwa fronty". Ot nasza grupa ma zrzeszać użytkowników na Hamachi jak i tych "neutralnych" na forum, od polityki trzymamy się z daleka.

(A pogłoski że jakobyśmy chcieli pojmać/porwać/ukraść/xxx StarScream'a i "wchłonąć" do naszej grupy są grubo przesadzone. To zależy od Niego, nie zamierzamy tworzyć dla żadnej z grup konkrurencji [pod pojęciem grupa rozumiany jest też Płaski który jest wszystkim w jednym]. Mógłby być nawet i w obu grupach gdyby nie to że jest zaangażowany w grupę o konkretnych ukierunkowaniach politycznych)

Ot tak formalnie ku ucieszy niektórych użytkowników forum hehe :P

Posted: Sun 02 Mar, 2008
by Nosferatu
A jakies uwarunkowania polityczne >>>>chodzą słuchy że wasza grupa popiera PiS??

Posted: Mon 03 Mar, 2008
by Uciex
a ja bym założył grupę "brzydale" z mottem głównym: "my tacy brzydale że każdego h** strzela jak spojrzy" i mogę się założyć że bym zgarnął najwięcej ludzi z tego forum ;)

ekhm... bez zbędnego pierdolenia!

Posted: Mon 03 Mar, 2008
by -Golbez-
Nosferatu wrote:A jakies uwarunkowania polityczne >>>>chodzą słuchy że wasza grupa popiera PiS??
Żadna, powtarzam żadna partia nie jest godna naszej uwagi. Jeśli inni z grupy sądzą inaczej - niech zamilczą forever, a zostanie im wybaczone (Księga FreeDom_Fighters, tom 2, rozdział 5, wers 17).
Co prawda Sony ma "małe" powiązania z PiS a konkretniej z Jasiem K.(niegdyś skrzyżowali swoje "interesy" w jedną piękną bezksiężycową noc), ale jako że chciał stracić tylko swoje dziewictwo (wszyscy byli w szoku - większość z grupy straciła mając 10-12 lat) zostało mu to wybaczone... publiczną chłostą pod samą siedzibą F.D. Tam też poznał swoją życiową brankę (zmieniając przy okazji upodobania co do płci) z którą jest do dziś. Myślę że po tak szlachetnym czynie, dobre imię Sony'iego zostało wyczyszczone.
Uciex wrote:a ja bym założył grupę "brzydale" z mottem głównym: "my tacy brzydale że każdego h** strzela jak spojrzy" i mogę się założyć że bym zgarnął najwięcej ludzi z tego forum ;)
Tzw. przystojniak Jesteś? ;]

Posted: Mon 03 Mar, 2008
by Sony
-Golbez- wrote:a konkretniej z Jasiem K.
Jasiek K. --> pseudonim: -Golbez-
-Golbez Twoja wrodzona skleroza przekształca się już w alzhaimera xD

Posted: Tue 04 Mar, 2008
by Uciex
-Golbez- wrote:Uciex napisał/a:
a ja bym założył grupę "brzydale" z mottem głównym: "my tacy brzydale że każdego h** strzela jak spojrzy" i mogę się założyć że bym zgarnął najwięcej ludzi z tego forum ;)

Tzw. przystojniak Jesteś? ;]
raczej chciałem tą wypowiedzią zaznaczyć moją ironię co za głupia dziecinada ustanawiana jakiegoś prawa dla jeszcze bardziej jakiegoś "belekiegoś" Freedom Fighters :roll:
co, teraz myślice że jesteście fajni? :lol: