FreeDom Fighters

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Post autor: Sony » wt 04 mar, 2008

Uciex pisze:raczej chciałem tą wypowiedzią zaznaczyć moją ironię co za głupia dziecinada ustanawiana jakiegoś prawa dla jeszcze bardziej jakiegoś "belekiegoś" Freedom Fighters
co, teraz myślice że jesteście fajni?
Uciex, a Ty co jakieś kompleksy masz ? Starałbyś się pisać wyraźniej chociaż, żeby można było zrozumieć Twoją wypowiedź... :P
------------------------------------------------------
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » wt 04 mar, 2008

on pisze bardzo wyraźnie, acz nie do końca zrozumiale. Mimo, że ja czuję o co chodzi :shock:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Awatar użytkownika
Uciex
Poeta
Kontakt:

Post autor: Uciex » wt 04 mar, 2008

Sony pisze:
Uciex pisze:raczej chciałem tą wypowiedzią zaznaczyć moją ironię co za głupia dziecinada ustanawiana jakiegoś prawa dla jeszcze bardziej jakiegoś "belekiegoś" Freedom Fighters
co, teraz myślice że jesteście fajni?
Uciex, a Ty co jakieś kompleksy masz ? Starałbyś się pisać wyraźniej chociaż, żeby można było zrozumieć Twoją wypowiedź... :P
Sorry, ale wtedy śpieszyło mi się więc napisałem na szybko z nadzieją że panimacie, ale widze że nie bardzo jednak... Pisząc tamto miałem na myśli, że nie widze najmniejszego sensu w tworzeniu takich beznadziejnych grupek na tym forum, a te wasze regulaminy panujące w tym "freedom fighters" odnośnie R_ewolucji i postulaty są dla mnie poprostu śmieszne bo nic nie wnoszą do tego forum, jedynie widzę w tym wszystkim wielka chęć wyróżnienia się tą dziecinadą lub chęcią pseudowładzy, którą tym sposobem nigdy nie osiągniecie :roll:

sorry, ale musiałem to napisać, bo jak czytałem te posty to normalnie nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać, tym bardziej biorąc pod uwagę wiek Sony'ego :] no cóż... nie chciałem tutaj nikogo obrazić tylko wyraziłem swoją opinię która mi się od dawna cisnęła, aby tu napisać na temat tej bądź, co bądź śmiesznej grupki.
cheers!
Ostatnio zmieniony wt 04 mar, 2008 przez Uciex, łącznie zmieniany 3 razy.
TOP 5 OF WEEK
Obrazek

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Post autor: Sony » śr 05 mar, 2008

Uciex ja załapałem o co Ci biega, ale wyjaśniłeś to ogółem... W każdym bądź razie nie wiem w czym Ty widzisz problem. Utworzyliśmy sobie grupę ot tak bez specjalnego przeznaczenia i celu, wymyśliliśmy coś na poczekaniu i śmiejemy się z tego, a Ty to jakoś na poważnie bierzesz, że niby mamy regulaminy, postulaty etc. :mrgreen:
Uciex pisze:dziecinadą lub chęcią pseudowładzy
Skoro dla Ciebie to jest dziecinada to ok. A władza to mi koło nosa lata czy ją będę miał czy nie i już to powtarzam któryś raz z kolei :] A co do wieku to w wiek Growlithe'a też wierzysz xD ?

Na koniec chciałbym tylko napisać, że zarówno R_ewolucja jak i grupa Freedom Fighters są urozmaiceniem dla forum i wnoszą trochę m.in. śmiechu, żartów etc. w życie forum, także nie zgadzam się z Tobą, że to jest jedna wielka DZIECINADA. Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie forum jest możliwością pogadania, wymiany doświadczeń życiowych oraz w pewnym sensie ZABAWĄ (czyt. oderwaniem od szarej rzeczywistości :P). A może to Ty jesteś troszkę zbyt poważny ;) ? Pozdrawiam :)

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » śr 05 mar, 2008

Sony_1987 pisze:-Golbez Twoja wrodzona skleroza przekształca się już w alzhaimera xD
Czyli przyznajesz się do swoim homo-poglądów? :P
Uciex pisze:nie widze najmniejszego sensu w tworzeniu takich beznadziejnych grupek na tym forum, a te wasze regulaminy panujące w tym "freedom fighters" odnośnie R_ewolucji i postulaty są dla mnie poprostu śmieszne bo nic nie wnoszą do tego forum
Problem w tym że grupa nie jest dla forum (w przeciwieństwie do wspomnianej R_Ewolucji) ani po to żeby inni mieli ubaw po pachy tylko zostało stworzone dla pewnego ścisłego grona osób (czyli grających na Hamachi - jak narazie). Zresztą zapomniałeś o dość ważnej sprawie, to nie ludzie są dla forum - tylko wręcz odwrotnie - forum jest dla ludzi. Wiadomo że jest większa liczba osób preferujących powiedzmy... hm... agresywny styl walki (np. Karate), a mniejsza grupa defensywny (np. Akikai inaczej nazywane Aikodo choć niesłusznie), słaby przykład (teraz z moim myśleniem jest trudno - patrz godzina), ale to samo odwołuje się również do tej sytuacji. Zaspokajamy po prostu zapotrzebowanie tego mniejszego grona, nie ważne czy są to tylko 2 osoby czy 10, liczy się że ktoś jednak z tego korzysta.
Co do regulaminu, jestem typem człowieka który ma pewne zasady których trzyma się mimo wszystko - bez różnicy czy jest to świat realny czy wirtualny, reprezentujesz przecież siebie mimo że jesteś anonimowy. Nie zaatakuje nikogo od tyłu ani nie szukam na siłę sporu (chociażby nawet z R_Ewolucją). Nie są to zasady wpojone przez siły wyższe (np. rodziców) ale wyuczone przez lata doświadczenia, po prostu wiem jaki chce być i do tego zmierzam. Tego również wymagam od członków grupy i tym możemy się pochwalić ;)

Może ja teraz Ci zadam to samo pytanie ale inaczej sformułowane: Po co tworzysz grupę swoich znajomych (z uczelni itp.) z którymi zawsze Jesteś na "cześć" i "co tam słychać", skoro wokół też są ludzie? Przecież to nic nie wnosi do społeczeństwa o_O (a przynajmniej w tak małym stopniu jak moja grupa do forum FG)
Uciex pisze:jedynie widzę w tym wszystkim wielka chęć wyróżnienia się tą dziecinadą lub chęcią pseudowładzy, którą tym sposobem nigdy nie osiągniecie
Wszelką chęć wyróżnienia ma R_Ewolucja tworząc przeróżne ku temu tematy. Tematu z historią forum wraz z fotkami czy plan obalenia Płaskiego nie nazwiesz już dziecinadą? ciekawe... Władza zgubiła niejednego na pozór dobrego człowieka, a Freedom_Fighters nie są od zdobywania władzy (w końcu nie po to została utworzona), a po to żeby budować przyjazną atmosferę wśród jej członków z podobnymi zainteresowaniami i póki co, nie dostaję sygnałów jakoby miało być odwrotnie.
Uciex pisze:sorry, ale musiałem to napisać, bo jak czytałem te posty to normalnie nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać, tym bardziej biorąc pod uwagę wiek Sony'ego :] no cóż... nie chciałem tutaj nikogo obrazić tylko wyraziłem swoją opinię która mi się od dawna cisnęła, aby tu napisać na temat tej bądź, co bądź śmiesznej grupki.
Nie ma za co przepraszać ;) Co do wieku Sony'iego, mamy w swoich szeregach paru obecnych/byłych studentów. Cieszy mnie to że ktoś wyraził swoją opinię na ten temat, bo jedną z gorszych cech ludzkich jest właśnie nie mówienie o tym co myśli. (co nie zmienia faktu że bana dostaniesz gdybyśmy przypadkowo objęli władzę^^).

PS: Sony, uprzedziłeś mnie! Trzeba będzie ustalić chyba nowe prawo: póki wódź przewodniczący FD się nie wypowie, nikomu niższego szczebla nie wolno tego robić!
Za karę postanawiam upowszechnić zdjęcie Sony'ego, niestety robione przez dwóch fotografów i nie wiadomo która prawdziwa (może obie - źle zgrana gra świateł i macie): http://icanhascheezburger.com/2008/03/0 ... -a-cookie/
Ostatnio zmieniony śr 05 mar, 2008 przez -Golbez-, łącznie zmieniany 4 razy.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » śr 05 mar, 2008

Sony pisze:A co do wieku to w wiek Growlithe'a też wierzysz xD ?
śmiesz wątpić w realizm mojego wieku? xD
Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Awatar użytkownika
madrav
Poeta

Post autor: madrav » śr 05 mar, 2008

-Golbez- pisze:Wszelką chęć wyróżnienia ma R_Ewolucja tworząc przeróżne ku temu tematy. Tematu z historią forum wraz z fotkami czy plan obalenia Płaskiego nie nazwiesz już dziecinadą?
nono! wypraszam sobie! tu chodzi o wolnosc nasza i WASZA! Tak tak, myslicie, ze to igraszki, ze to zabawa, dziecinada, a tymczasem my codziennie przeprowadzamy manewry na polu wroga. Poswiecamy sie dla WAS! Chcecie dowodow? MACIE!

Obrazek
XUL odpalala zdalnie sterowany pocisk ZIEMIA-FORUM, ktory ma na celu oslabienie fortyfikacji plaskiego. Pomaga mu w tym Nosfer, ktory trzyma supertajny komputer nawigacyjny, aby XUL nie musial sie schylac.

Obrazek
Tutaj natomiast Starscream przeprowadzajacy tajne misje szpiegowskie na tylach wroga. Misja ta pozwolila nam dowiedziec sie wiele na temat zycia prywatnego wladzy forumowej.

No i co moje owieczki? Teraz rozumiecie chyba powage sytuacji oraz to, jak bardzo narazamy swoje tylki oraz reputacje!
uwazaj na wilki, men!
Obrazek

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Post autor: Sony » śr 05 mar, 2008

-Golbez- pisze:Czyli przyznajesz się do swoim homo-poglądów?
Tak Golbez przyznaję się bez oporów, że należy poobcinać wszystkim homoseksualistom co nieco, bo to jest ANORMALNE :evil:

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » czw 06 mar, 2008

Madrav jak zawsze wyrwie sie jak kot z potoku ...miales tego nie ujawniac
wyszedlem tu jak idiota

widze tez ze ostatnio moje pytanie wywolalo tu burzliwa dysusje wiec zapytam znowu...

A gdyby Gosiewski chcial do was nalezec przyjeliby go czy nie??
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

ODPOWIEDZ