FreeDom Fighters

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

FreeDom Fighters

Post autor: Growlithe » pn 07 sty, 2008

What The Hell Is IT?! :shock:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Post autor: Starscream » pn 07 sty, 2008

No właśnie, co to jest? Wyróżniony na niebiesko link Sony'ego_1987 wpadł mi w oko, kiedy dziś wszedłem na forum.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » wt 08 sty, 2008

Tylko dlaczego Golbez czy Sony nie wytłumaczą co z tym? o.0
Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Post autor: Sony » wt 08 sty, 2008

Growlithe pisze:What The Hell Is IT?!
No jak to co to jest :) Jest to nowa grupa na forum :)

Konkretniejsze wyjaśnienie sporządzone przez -Golbeza- widoczne na shoutboxie:
"Jesteśmy neutralnym ugrupowaniem, które zamierza utrzymywać pozytywne kontakty dyplomatyczne z innymi grupami. Ale jeśli nadejdzie czas tyranii, która będzie chciała odebrać wolność niezależnemu forumowiczowi, wtedy wkroczymy MY!"
------------------------------------------------------
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody

Awatar użytkownika
hellcabber
Poeta

Post autor: hellcabber » wt 08 sty, 2008

aha, czyli kolejny "salon" o niczym i dla nikogo...
to drinkin' some or to drinkin' little some more ?

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Post autor: Sony » wt 08 sty, 2008

hellcabber pisze:kolejny "salon" o niczym i dla nikogo...
Z całym szacunkiem, czyżby to Twoja skrócona biografia była, bo nie łapę ;) ?

Awatar użytkownika
hellcabber
Poeta

Post autor: hellcabber » wt 08 sty, 2008

z tobą nie będe polemizował bo mi na to szkoda węglowodanów z kolacji
ale Golbeza miałem za inteligentnego gościa
to drinkin' some or to drinkin' little some more ?

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Post autor: Sony » śr 09 sty, 2008

Ty hellcabber to w ogóle dziwny człowiek jesteś... Niewiadomo czemu od samego początku masz do mnie jakieś jedno wielkie ALE... Szkoda tylko, że nie powiesz wprost jakie. Co do Golbeza to jak dla mnie ma bardzo fajną osobowość i nie wiem czemu masz do niego jakieś aluzje odnośnie tego, że grupę stworzyliśmy... Widzę, że masz bardzo sceptyczne podejście do grup na tym forum... A tak poza tym to nie traktuj wszystkich wypowiedzi poważnie, często trafiają się żartobliwe ;)

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » śr 09 sty, 2008

Sony_1987 pisze:"Jesteśmy neutralnym ugrupowaniem, które zamierza utrzymywać pozytywne kontakty dyplomatyczne z innymi grupami. Ale jeśli nadejdzie czas tyranii, która będzie chciała odebrać wolność niezależnemu forumowiczowi, wtedy wkroczymy MY!"
Neutralne podejście? Chyba się nie da :P Szczególnie z r_evolucją...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » czw 10 sty, 2008

Hoho, parę dni mojej osoby nie było i już się o mnie biją : D
Więc zaczynamy od początku:
Growlithe pisze:Tylko dlaczego Golbez czy Sony nie wytłumaczą co z tym? o.0
Mnie nie było, a Sony nie napisze konkretów, bo gdyby coś poplątał to wie, że bym go usunął z grupy, jak wiadomość w prywatnej skrzynce ;d Przykład? Oto on:
Sony_1987 pisze:
No jak to co to jest :) Jest to nowa grupa na forum :)
Nieprawdaż jak wiele wytłumaczył? xD
Prawdę mówiąc był to jeden z moich przelotnch pomysłów (ot tak dla jajec sobie coś o tym bąknąłem gdy rozmawiałem z Sonym). Zaraz o tym bym zapomniał gdyby nie... Sony, który przypomniał mi o tym pomyśle na następny dzień. Zdziwił mnie tym że faktycznie chciał założyć jakąs grupę ;p Z początku uważałem to za niezbyt trafny pomysł, no ale w końcu raz się żyje ;p Podczas dyskusji z nim, wpadłem na nazwę (była nawet propozycja Potwory_I_Spółka) FreeDom Fighters i parę innych rzeczy. Sony zajął się "papierami" i pomaganiem w wymyslaniu itd. :P
hellcabber pisze:aha, czyli kolejny "salon" o niczym i dla nikogo...
Był to "impuls" i w trakcie tworzenia grupy brakowało jakiś konkretów czym się zajmiemy. Dziś jestem w stanie powiedzieć że ów grupa której dotyczy ten temat, będzie zrzeszać na forum graczy którzy podłączyli się do sieci na Hamachi (FajneGry ZONE #1, niedługo i #2). Ułatwi to kontakt z nimi, gdy zostanie określony np. jakiś konkretny termin rozgrywek na Hama dla większego grona osób. Będę też rozważał inne rzeczy, ale z czasem...
hellcabber pisze:z tobą nie będe polemizował bo mi na to szkoda węglowodanów z kolacji
Hm... hellcabber, zbyt pochopnie oceniasz Sony'iego. Z początku jak napisał te swoje pierwsze 60 postów, miałem podobną opinię do Twojej, fakt, nie pokazał się z zbyt dobrej strony. Ale od kiedy wymieniłem z nim paręnaście zdań (a potem jeszcze więcej) na Hamachi, zmieniłem o Nim zdanie. Okazało się nawet, że mamy dość podobne poglądy na niektóre sprawy - co przynajmniej w moim przypadku zdarza się rzadkoooo. Nie chce być w tej sprawie jego adwokatem, poprostu chcę wyrazić opinię co o tej sprawie sądzę.
hellcabber pisze:ale Golbeza miałem za inteligentnego gościa
I Vice Versa, szkoda tylko że tak rzadko piszesz (prawda, nie ma gdzie xD)
Ale jeśli zmieniasz o kimś zdanie bo zrobił raz/parę razy coś dziwnego lub pierwotnie (a może nawet i) bez sensu, to coś jest nie tak... To forum nie ma być dla cyborgów którzy nie ukazują uczuć czy adwokatów pracocholików którzy żyja tylko paragrafami. Forum tego typu musi być pewnego rodzaju "odskocznią" od normalnego życia, ot "for fun". Dobrym przykładem jest tu Zelek (pozdrawiam kolesia) który mimo, że wypisuje głupoty, prawie wszyscy lubią go czytać. Na tego typu stronkach trzeba sobie czasem pozwolić na coś zwariowanego nawet jeśli jest bezsensu :P
Growlithe pisze:Neutralne podejście? Chyba się nie da :P Szczególnie z r_evolucją...
To zależy od nastawienia obu stron, jeśli jedna chce rozejm a druga nie... to nic się nie poradzi, fakt. Ale zazwyczaj ta druga strona nie chce rozejmu ponieważ widzi okazję by zarobić łatwo kase. Na samym forum pieniędzy nie ma (nigdy nic nie wiadomo co krąży między Płaskim a R_ewolucją), a nasza grupa nie zamierza nikomu odbierać władzy ani tego typu przywilejów. Można walczyć o nasze względy oczywiście (hehe) ale bedzie to droooogoo kosztowało i nie wiem czy oddanie całego bunkra R_ewolucji pod zastaw coś by pomogło :P Jeśli coś się zmieni, postawimy sprawę jasno a nie będziemy grali na "dwa fronty". Ot nasza grupa ma zrzeszać użytkowników na Hamachi jak i tych "neutralnych" na forum, od polityki trzymamy się z daleka.

(A pogłoski że jakobyśmy chcieli pojmać/porwać/ukraść/xxx StarScream'a i "wchłonąć" do naszej grupy są grubo przesadzone. To zależy od Niego, nie zamierzamy tworzyć dla żadnej z grup konkrurencji [pod pojęciem grupa rozumiany jest też Płaski który jest wszystkim w jednym]. Mógłby być nawet i w obu grupach gdyby nie to że jest zaangażowany w grupę o konkretnych ukierunkowaniach politycznych)

Ot tak formalnie ku ucieszy niektórych użytkowników forum hehe :P
Ostatnio zmieniony czw 10 sty, 2008 przez -Golbez-, łącznie zmieniany 1 raz.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » ndz 02 mar, 2008

A jakies uwarunkowania polityczne >>>>chodzą słuchy że wasza grupa popiera PiS??
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
Uciex
Poeta
Kontakt:

Post autor: Uciex » pn 03 mar, 2008

a ja bym założył grupę "brzydale" z mottem głównym: "my tacy brzydale że każdego h** strzela jak spojrzy" i mogę się założyć że bym zgarnął najwięcej ludzi z tego forum ;)

ekhm... bez zbędnego pierdolenia!
Ostatnio zmieniony pn 03 mar, 2008 przez Uciex, łącznie zmieniany 2 razy.
TOP 5 OF WEEK
Obrazek

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » pn 03 mar, 2008

Nosferatu pisze:A jakies uwarunkowania polityczne >>>>chodzą słuchy że wasza grupa popiera PiS??
Żadna, powtarzam żadna partia nie jest godna naszej uwagi. Jeśli inni z grupy sądzą inaczej - niech zamilczą forever, a zostanie im wybaczone (Księga FreeDom_Fighters, tom 2, rozdział 5, wers 17).
Co prawda Sony ma "małe" powiązania z PiS a konkretniej z Jasiem K.(niegdyś skrzyżowali swoje "interesy" w jedną piękną bezksiężycową noc), ale jako że chciał stracić tylko swoje dziewictwo (wszyscy byli w szoku - większość z grupy straciła mając 10-12 lat) zostało mu to wybaczone... publiczną chłostą pod samą siedzibą F.D. Tam też poznał swoją życiową brankę (zmieniając przy okazji upodobania co do płci) z którą jest do dziś. Myślę że po tak szlachetnym czynie, dobre imię Sony'iego zostało wyczyszczone.
Uciex pisze:a ja bym założył grupę "brzydale" z mottem głównym: "my tacy brzydale że każdego h** strzela jak spojrzy" i mogę się założyć że bym zgarnął najwięcej ludzi z tego forum ;)
Tzw. przystojniak Jesteś? ;]
Ostatnio zmieniony pn 03 mar, 2008 przez -Golbez-, łącznie zmieniany 1 raz.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Post autor: Sony » pn 03 mar, 2008

-Golbez- pisze:a konkretniej z Jasiem K.
Jasiek K. --> pseudonim: -Golbez-
-Golbez Twoja wrodzona skleroza przekształca się już w alzhaimera xD

Awatar użytkownika
Uciex
Poeta
Kontakt:

Post autor: Uciex » wt 04 mar, 2008

-Golbez- pisze:Uciex napisał/a:
a ja bym założył grupę "brzydale" z mottem głównym: "my tacy brzydale że każdego h** strzela jak spojrzy" i mogę się założyć że bym zgarnął najwięcej ludzi z tego forum ;)

Tzw. przystojniak Jesteś? ;]
raczej chciałem tą wypowiedzią zaznaczyć moją ironię co za głupia dziecinada ustanawiana jakiegoś prawa dla jeszcze bardziej jakiegoś "belekiegoś" Freedom Fighters :roll:
co, teraz myślice że jesteście fajni? :lol:
TOP 5 OF WEEK
Obrazek

ODPOWIEDZ