Co czeka nas w 2008 roku?

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Co czeka nas w 2008 roku?

Post autor: Starscream » wt 01 sty, 2008

Pierwszym ważnym wydarzeniem będą z pewnością zaplanowane na 2 marca wybory prezydenckie w Rosji. Pewnym jest, że wygra je prokremlowski kandydat, wicepremier Dmitrij Miedwiediew. Zwycięzca wyborów zostanie zaprzysiężony 7 maja.

31 marca upłynie termin ważności starych, książeczkowych dowodów osobistych. Pierwotnie miało to nastąpić 31 grudnia 2007, jednak dzięki wstawiennictwu rzecznika praw obywatelskich datę tę przesunięto o trzy miesiące. Od 1 kwietnia za brak nowego, plastikowego dowodu osobistego będą grozić kary.

W muzyce ważnym wydarzeniem będzie Konkurs Piosenki Eurowizji w dniach 20-24 maja w stolicy Serbii, Belgradzie. Trzymajmy kciuki za Polaków - w ciągu ostatnich kilku lat nie szło im za dobrze na Eurowizji.

W dniach 14 czerwca - 14 września odbędzie się wystawa światowa Expo 2008 w Saragossie w Hiszpanii.

Sport w tym roku zostanie zdominowany przez Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w Austrii i Szwajcarii w dniach 7-29 czerwca oraz XXIX Letnie Igrzyska Olimpijskie w Pekinie (8-24 sierpnia). Miejmy nadzieję, że tym razem Polacy poradzą sobie lepiej niż 4 lata temu, kiedy to zdobyli jedynie 10 medali.

4 listopada odbędą się w USA wybory prezydenckie. Zgodnie z 22. poprawką do Konstytucji USA, urzędujący prezydent George W. Bush nie może ubiegać się o trzecią kadencję, zaś wiceprezydent Dick Cheney nie zamierza kandydować. Z ramienia Partii Demokratycznej o nominację ubiegają się dwaj niezwykli kandydaci (senator Barack Obama, Illinois, afroamerykanin i Hillary Clinton, żona byłego prezydenta, Nowy Jork, kobieta). Bill Clinton uchodzi za poważnego kandydata na wiceprezydenta, jednak bez prawa do sukcesji ze względu na dwie kadencje prezydenckie. W myśl paragrafu 1 20. poprawki, zwycięzca wyborów zostanie zaprzysiężony w południe czasu waszyngtońskiego (18.00 czasu polskiego) 20 stycznia 2009 roku.
Ostatnio zmieniony wt 01 sty, 2008 przez Starscream, łącznie zmieniany 3 razy.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » wt 01 sty, 2008

A w naszym sejmie obcieli fundusze na sejm by... dać podwyżkę posłom w wysokości 3 tys. zł... Ich zarobki czyli jakieś 13 tys. zł, to chyba nieco za dużo w stosunku do tego co robią... A robią burdel panowie, burdel (zresztą jak zwykle)... Na Islandii gdzie jest lita skała, i nie tak dawno paru pasterzy wypasało owce, teraz są zarobki przekraczające 10x tego co można zarobić tu.

PS: Śmieszy mnie to jak Prezydent/Premier/posłowie mówią że zmalało bezrobocie... jak miało nie zmaleć gdy połowa Polaków wyjechała za granicę? : O

Więc jak co roku, i ten będzie pozytywny, zwłaszcza dla Polaków...
Ale nie bójcie się! Teraz nasza niewiadomo która RP przeistoczy sie w drugą Irlandię!

PS2:
Starscream pisze:31 marca upływie termin ważności starych, książeczkowych dowodów osobistych. Pierwotnie miało to nastąpić 31 grudnia 2007, jednak dzięki wstawiennictwu rzecznika praw obywatelskich datę tę przesunięto o trzy miesiące. Od 1 kwietnia za brak nowego, plastikowego dowodu osobistego będą grozić kary.
Thx Starscream, myślałem że jest do 31 grudnia... Ta informacja bardzo mi się przyda, hehe to się pofarciło ;d

A co do wyborów prezydenckich USA sądzę, że najmocniejszą postacią będzie senator Barack Obama (Illinois). Zresztą pochodzi z biednej rodziny i dobrze wie z jakimi problemami borykają się przeciętni ludzie, młody i aktywny, takiego właśnie przywódcę potrzebuje w tej chwili USA. On może wiele zmienić i liczę na to ;)
Ostatnio zmieniony wt 01 sty, 2008 przez -Golbez-, łącznie zmieniany 2 razy.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Awatar użytkownika
Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post autor: Słodki » wt 01 sty, 2008

Starscream pisze:31 marca upływie termin ważności starych, książeczkowych dowodów osobistych. Pierwotnie miało to nastąpić 31 grudnia 2007, jednak dzięki wstawiennictwu rzecznika praw obywatelskich datę tę przesunięto o trzy miesiące. Od 1 kwietnia za brak nowego, plastikowego dowodu osobistego będą grozić kary.
jest to wprowadzone bardziej przez to ze wnioski o nowe dowody mozna skladac do wczoraj a pozniej je sie dostanie a nie tym ze pozniej je zlorzyc - teraz ta informacja nic nikomu nie daje....
Starscream pisze:W muzyce ważnym wydarzeniem będzie Konkurs Piosenki Eurowizji w dniach 20-24 maja w stolicy Serbii, Belgradzie. Trzymajmy kciuki za Polaków - w ciągu ostatnich kilku lat nie szło im za dobrze na Eurowizji.
eee?? Eurowizja wazna?? lol - a wymien mi gwiazdy które zsoatły wypromowane przez eurowizje?? to tylko fabryka pieniedy nic wiecej ....
Starscream pisze:W dniach 14 czerwca - 14 września odbędzie się wystawa światowa Expo 2008 w Saragossie w Hiszpanii.

Wydarzeniem sportowym roku będą bez wątpienia XXIX Letnie Igrzyska Olimpijskie w Pekinie (8-24 sierpnia). Miejmy nadzieję, że tym razem Polacy poradzą sobie lepiej niż 4 lata temu, kiedy to zdobyli jedynie 10 medali.
a nic o Euro...

p.s. chyba tylko Starscream mogl wymyslec taki temat....
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » wt 01 sty, 2008

Musze przyznac ze teraz to sie starscreama boje ....zniszczyl mnie i tu mowie powaznie....odpowiem najmadrzej jak sie da i wdam sie w te polemike w nowym roku:)
Starscream pisze:Pierwszym ważnym wydarzeniem będą z pewnością zaplanowane na 2 marca wybory prezydenckie w Rosji. Pewnym jest, że wygra je prokremlowski kandydat, wicepremier Dmitrij Miedwiediew. Zwycięzca wyborów zostanie zaprzysiężony 7 maja.
Starscream pisze:4 listopada odbędą się w USA wybory prezydenckie. Zgodnie z 22. poprawką do Konstytucji USA, urzędujący prezydent George W. Bush nie może ubiegać się o trzecią kadencję, zaś wiceprezydent Dick Cheney nie zamierza kandydować. Z ramienia Partii Demokratycznej o nominację ubiegają się dwaj niezwykli kandydaci (senator Barack Obama, Illinois, afroamerykanin i Hillary Clinton, żona byłego prezydenta, Nowy Jork, kobieta). Bill Clinton uchodzi za poważnego kandydata na wiceprezydenta, jednak bez prawa do sukcesji ze względu na dwie kadencje prezydenckie. W myśl paragrafu 1 20. poprawki, zwycięzca wyborów zostanie zaprzysiężony w południe 20 stycznia 2009 roku.
a oba nas tak obchodza jak muche gowno w kompocie:) ludzie w rosji sie nic nie zmieni w usa tyz...wiec nie ma co szukac rewolucji
Thx Starscream, myślałem że jest do 31 grudnia... Ta informacja bardzo mi się przyda, hehe to się pofarciło ;d
Nie bardzo wiem co to mialo znczyc...pofarcilo ??Tobie???
Słodki pisze:eee?? Eurowizja wazna?? lol - a wymien mi gwiazdy które zsoatły wypromowane przez eurowizje?? to tylko fabryka pieniedy nic wiecej ....
Kiedys to muzyczne wydarzenie gigantyczne .....Abba itp teraz to chała i kicz...spojrzmy na system glosowania - kto kogo lubi ten na niego zaglosuje....ot talenty

No i wlasnie dlaczego nic o Euro nie ma:)
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Post autor: Starscream » wt 01 sty, 2008

Słodki pisze:
Starscream pisze:W dniach 14 czerwca - 14 września odbędzie się wystawa światowa Expo 2008 w Saragossie w Hiszpanii.

Wydarzeniem sportowym roku będą bez wątpienia XXIX Letnie Igrzyska Olimpijskie w Pekinie (8-24 sierpnia). Miejmy nadzieję, że tym razem Polacy poradzą sobie lepiej niż 4 lata temu, kiedy to zdobyli jedynie 10 medali.
a nic o Euro...
Już uzupełniłem. Tylko podekscytowanie nowym rokiem może sprawić, że zapomnę o tak ważnym wydarzeniu dla polskiego (i nie tylko) futbolu.

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » wt 01 sty, 2008

ktoż inny mógł założyć taki temat, jak nie Starscream...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Post autor: Starscream » czw 03 sty, 2008

Growlithe pisze:ktoż inny mógł założyć taki temat, jak nie Starscream...
Bo tylko ja i nikt inny jestem tak oryginalny. Nie oznacza to jednak, że nie ma osób chcących iść w moje ślady.

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » czw 03 sty, 2008

Starscream pisze:
Growlithe pisze:ktoż inny mógł założyć taki temat, jak nie Starscream...
Bo tylko ja i nikt inny jestem tak oryginalny. Nie oznacza to jednak, że nie ma osób chcących iść w moje ślady.
absolutnie nie wątpię... znając Ciebie o takich tematów w 2008r. powstanie jeszcze z 5...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » pt 04 sty, 2008

Starscream, ty filozofie. skąd ty się urawłeś?
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

ODPOWIEDZ