FoRuMoWcY

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » śr 16 sty, 2008

zelek31 pisze:W moich oczach ukazuje się twoj obraż jako zarośnietego metala w długich batach, glanach i czarnym brudnym swetrze zataczajcego się po wypiciu taniego winiaka.
Gdybym był metalem, nie nosiłbym swetra ;) A tanie wino jest nie dobre. Wolę sobie z kumplami Perły się napić ;)
zelek31 pisze:TAk widać po twoich postach.
Spójrz na swoją własną prezencję ;)
zelek31 pisze:Sądzę też że jesteś mało atrakcyjny seksualnie.
Jakiś kompleks Cię trzyma? Po moich postach nie jesteś w stanie stwierdzić jaki jestem w łóżku ;) Po za tym nie obchodzi mnie zdanie faceta.
zelek31 pisze:kapel jak molesta, k44, wzgórze itd.
Jeśli molesta to kapela to mnie potrącił tramwaj :shock: Mimo, że w moim mieście takowych nie ma. Ale do Peji się zgodzę, ale tylko w jednym przypadku ;)
zelek31 pisze:Ps. odnośnie twojego postu w innym temacie, to właśnie takie nudne i pozbawione fantazji posty piszesz zawsze
Bo tak to odbierasz ;)

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » śr 16 sty, 2008

hellcabber pisze:znawcy rapu, a czy komukolwiek mówi coś np.Grandmaster Flash
Wyobraź sobie, ze mowi. Myslisz ze tylko ty wiesz cos na temat hh? Wychowalem sie na kawalkach N.W.A (jezeli cos Ci to mowi) i imo to jest prawdziwy rap. A to, ze ktos slucha jakiegos meza czy 18l to juz jego sprawa...
zelek31 pisze:Sądzę też że jesteś mało atrakcyjny seksualnie
Bhahaha, dla facetow na pewno... chyba ze ty jestes jakis ińszy?
Hip-Hop to NIE jest muzyka (nie tylko ten polski). Loop sample i szybkie gadanie? Bardzo 'fajnie' się tego słucha. Kumpla, który puszczał HH z telefonu, kopnąłem w rękę...
Pogratulować "fajności". Co robisz jak ktoś puszcza z telefonu country? Skaczesz mu po głowie? N/C
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » śr 16 sty, 2008

Richy, może raz chociaż mnie poprzerz że Growlithe to jakiś dziwak?
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » śr 16 sty, 2008

zelek31 pisze:W moich oczach ukazuje się twoj obraż jako zarośnietego metala w długich batach, glanach i czarnym brudnym swetrze zataczajcego się po wypiciu taniego winiaka. TAk widać po twoich postach. Sądzę też że jesteś mało atrakcyjny seksualnie. Jak dla mnie polski hh jest dobrym zjawiskiem. Osobiście uważam, że najlepszy obecnie jest peja, nic nie przebije też starszych kapel jak molesta, k44, wzgórze itd.

Ps. odnośnie twojego postu w innym temacie, to właśnie takie nudne i pozbawione fantazji posty piszesz zawsze
Żelu ,metale akurat sie czesciej myja niz ty :P (widac ze mydla nie lubisz ,pamietam zdjecia) to raz ,dwa wyglad wygladem - kwestia gustu, sa dlugie wlosy i lysa pala - ew kaptur na lpie , wszystko wisi - zyjemy jak chcemy. Co do tekstow pod adersem Growlitha - ty w zyciu go niczym nie przebijesz (no moze glupota i wrodzonym parowaniem mozgu)- duma sie unosisz ze pare dziwek ktore przewoziles zrobilo Ci dobrze (bo im nie oplacalo sie placic za dostawe - a ze jelen jestes...) a Ty zaraz kozakfakers - buhahahaha ,pozatym kazdy wie ze jestes gej i pedofil zarazem :P <- I co zelku milo jak ktos puszcza pod Ciebie takie durne teksty ?? zapewne wiele jest nieprawdziwych( na 100% relane to te odnosnie twojego mozgu a raczej jego braku)...
HH - nie cierpie tego - kolesie sie przekonali ze takze przy mnie tego sie nie puszcza - zreszta mamy pakt - jak uslysze z telefonu muzyke(hahaha idealnie pasuje) to ja przynosze wioslo - a reszta to rzeznia :lol:

Co do kwesti muzyka - nie muzyka ,punkt widzenia jest zalezny od punktu siedzenia...
ANALŻELEK pisze:Richy, może raz chociaż mnie poprzerz że Growlithe to jakiś dziwak?
Ty to zadnego honoru i godnosci nie masz analzelku
Ostatnio zmieniony śr 16 sty, 2008 przez XUL, łącznie zmieniany 1 raz.
Czas przemyśleń i rozważań

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Post autor: Sony » śr 16 sty, 2008

hellcabber pisze:ehhh, znawcy rapu, a czy komukolwiek mówi coś np.Grandmaster Flash
Mezo hłe hłe
Hellcaber, a czy ja powiedziałem, że jestem znawcą rapu :P :?:
------------------------------------------------------
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Xul wiem ze jesteś posiadaczem długich włosów.

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » śr 16 sty, 2008

Dostałem prośbę/polecenie/rozkaz/groźbę aby z tobą się w dyskusje nie wdawać. tak więc ostatnie pytanie: Czy to wszystko na co Cię stać, aby dobić się na XULa?

Koniec. Niniejszym daje Ci fory na pisanie bzdur.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Tak bo nie lubię takich przemądrzałych metali jak on

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » śr 16 sty, 2008

zelek31 pisze:Xul wiem ze jesteś posiadaczem długich włosów.
Nawet jesli to co ?
Tak bo nie lubię takich przemądrzałych metali jak on
NIechci bedzie ze jestem metalem - ale ? ty w takim razie jesteś przemadrzałym dresem tyle żę ja mam jakąś ideologiei potrafie ją zasugerować, obronić przedstwaić ,obronić - ty natomiast walisz zdjecia swojego ryja, inwestujesz w tematy o sterydach i takie cos co jest uważane przez wszystkich za płytkość - czyli wygląd. Akurat tak sie składa że najwieksi depresanci starają sie bronic tego o czym wiedza ze jest ich kompleksem. Co do przemadrzałosci - niechaj Ci bedzie lepsze to niz nic - tutaj jestem taki i tak nie kazdemu dogryzam.
Growlithe pisze:Dostałem prośbę/polecenie/rozkaz/groźbę aby z tobą się w dyskusje nie wdawać. tak więc ostatnie pytanie: Czy to wszystko na co Cię stać, aby dobić się na XULa?
z góry nikogo nie przekreślam ale w przypadku żelka wiem że jego "filozofia" dawno temu zostala wyjawiona - także srakam na to jaki on by nie byl co by nie glosil - pozostaje mi tylko obserwowac :roll:
Ostatnio zmieniony śr 16 sty, 2008 przez XUL, łącznie zmieniany 1 raz.
Czas przemyśleń i rozważań

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

XUL pisze:pozostaje mi tylko obserwowac
I niech tak zostanie. Powstrzymuj się od wszelkich komentarzy. Ignorujmy się nawzajem - tak będzie najlepiej.

Awatar użytkownika
hellcabber
Poeta

Post autor: hellcabber » śr 16 sty, 2008

ale dyskusja heh
kaleSony_1987 pisze:hellcabber napisał/a:
ehhh, znawcy rapu, a czy komukolwiek mówi coś np.Grandmaster Flash
Mezo hłe hłe

Hellcaber, a czy ja powiedziałem, że jestem znawcą rapu
z tego co wiem hip-hop to nie muzyka tylko pewna subkultura a rap jest jej częścią składową...
to drinkin' some or to drinkin' little some more ?

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Post autor: Sony » czw 17 sty, 2008

hellcabber pisze:z tego co wiem hip-hop to nie muzyka tylko pewna subkultura a rap jest jej częścią składową...
A co na wikipedii sprawdzałeś :lol: ?
Zgoda to jest subkultura, ale jednym z elementów hip-hopu oprócz rapu jest również MUZYKA... :]
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » czw 17 sty, 2008

powinniśmy mieć od tego oddzielny topic.
Sony_1987 pisze:Zgoda to jest subkultura, ale jednym z elementów hip-hopu oprócz rapu jest również MUZYKA... :]
Subkultura? OK
Muzyka? Zdecydowanie NIE. Żeby coś było muzyką musi się różnić następnymi etapami. A w HH nie ma cały czas ten sam rytm! (techno również, ale to zupełnie inna bajka)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » czw 17 sty, 2008

Widac że ci dwaj kolesie to zatwardziali metale. Teraz już wiem czemu richy odeszedł z rewolucji. Dobrze ze mnie też już tam nie ma. Nienawidzę osób które prezentują charakter metaliczny.

Awatar użytkownika
Qtors
Poeta

Post autor: Qtors » czw 17 sty, 2008

imie: kr1s
Zainteresowania: malarstwo, egzotyczne zwierzaki- mam pytona tygrysiego i iquane:D
Praca: szkoła
Ulubione zajecie: czytanie, spanie, siatka
Ulubiona gra: HoMM3, sof 2 hl i kalkulator
Ulubiony pisarz: Graham masterton
Ulubiony zespol: u2, coldplay, korn- wszystko po trochu

ODPOWIEDZ