Wyniki wyborów parlamentarnych 2007

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » pn 29 paź, 2007

Fajnie...porównujemy USA i jego problemy do Polski heeeee heeee kto nastepny Chiny , Anglia?? USA od poczatku swojego istnienia bylo potega i ta potega byl 100 razy wieksza niz Polska juz dawno przed Reganem
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post autor: Słodki » pn 29 paź, 2007

Nosferatu pisze:Fajnie...porównujemy USA i jego problemy do Polski heeeee heeee kto nastepny Chiny , Anglia?? USA od poczatku swojego istnienia bylo potega i ta potega byl 100 razy wieksza niz Polska juz dawno przed Reganem
jak znam historie to nie była potęgo od początku ... później tak ale nie na starcie ....

a nie porównujemy z USA tylko Jazzwhisky ukazał jak działa krzywa laffera która też może zadziałać w polskiej gospodarce tylko nie wiemy po której stronie tej krzywej się teraz znajdujemy - ogólnie chodzi o to że obniżenie podatków może prowadzić do większych wpływów do budżetu - a nie o to że to USA czy potęga...
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Poeta
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky » śr 31 paź, 2007

Nosferatu pisze:Fajnie...porównujemy USA i jego problemy do Polski heeeee heeee kto nastepny Chiny , Anglia??
Wiedziałem, że ktoś to powie, pokusa była zbyt wielka... XDD

Anyway, z PSLem na plecach i Pawlakiem w Ministerstwie Gospodarki o solidnej obniżce podatków możemy najprawdopodobniej tylko pomarzyć. Ale cóż, robimy to od lat! :)
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
Obrazek

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Post autor: Starscream » śr 31 paź, 2007

A propos PSL - cieszę się, że PSL w ogóle dostał się do Sejmu (8,91% w porównaniu z 6,96% dwa lata temu to też coś), a Samoobrona po 6 latach obecności w Sejmie weszła do opozycji pozaparlamentarnej. Jeśli Samoobrona jest partią broniącą interesów wsi, to ja jestem Sknerus McKwacz - Lepper zapomniał o problemach wsi i ma niezły majątek, również ubrania nosi nie byle jakie, bo kosztują one chyba z 23 tys. zł!
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

belt666
Poeta

Post autor: belt666 » śr 31 paź, 2007

23 tys ? gdzies to wyczytal ?? chyba kpisz

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Post autor: Starscream » czw 01 lis, 2007

belt666 pisze:23 tys ? gdzies to wyczytal ?? chyba kpisz
Z Faktu kilka miesięcy temu. Uważam, że Lepper trochę przesadza z tym swoim upodobaniem do drogich ubrań. Nosi je wszędzie, gdzie się pojawi, chociaż w programie TV może się pokazać w dżinsach - ale wiadomo, że wybrałby najdroższe z dostępnych.

Awatar użytkownika
hellcabber
Poeta

Post autor: hellcabber » czw 01 lis, 2007

Starscream pisze:Z Faktu kilka miesięcy temu.
gratuluję wyboru wartościowej prasy...
to drinkin' some or to drinkin' little some more ?

Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Poeta
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky » ndz 04 lis, 2007

Lepper i jego banda to nieudacznicy, którzy nawet porządnie kraść naszych pieniędzy nie potrafią... Od początku było wiadomo, że jakiekolwiek dojście do władzy to ich koniec. :]

Ale przyznaję, PSL to jedyna lewicówka jaką jestem w stanie znieść - ale wolałbym skończyć z pompowaniem $ w rolnictwo, za kilka lat UE zniesie opłaty bezpośrednie, może być gorąco...
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
Obrazek

Awatar użytkownika
*ARTU*
Poeta

Post autor: *ARTU* » pt 09 lis, 2007

ja może pełnoletni nie jestem i głosować nie mogę , no i jeszcze kilka wiosen do tego czasu minie ale najlepiej głosować tak by później nie żałować w końcu ktoś PIS wybrał co nie ....
:P
Wielcy wojownicy konfederacji polegli , i tylko jeden syn konfederacyjnej krwi przetrwał .......
*ARTU* kolejny wielki wojownik konfederacji ....
Unia padnie pod jego obliczem :P

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Post autor: Starscream » śr 14 lis, 2007

16 listopada prezydent Lech Kaczyński mianował premierem Donalda Tuska wraz z jego rządem. 24 listopada rząd uzyskał wotum zaufania.

Pierwsze, co powinien zrobić nowy rząd, to skończyć z przywilejami władzy. Z wczorajszych Faktów TVN wiem, że Tusk zaczął te plany wcielać w życie i ograniczył swoją ochronę do zaledwie dwóch osób. Ochrona ma za zadanie chronić, a nie informować o pozycji społecznej osoby przez nią ochranianej. A, i jeszcze kwestia wielotysięcznych odpraw dla notabli-nierobów - to skandal, że osoby, które ciężko pracowały przez 40 lat, dostają na pożegnanie 1400 zł, a ci, którzy przez 3 tygodnie nie zrobili nic - 500 razy tyle.

Co do służby zdrowia - wierzę, że nareszcie skończy się podział na równych i równiejszych. Wprawdzie składkę zdrowotną płacimy wszyscy, ale opiekę na poziomie mają tylko ci, którzy nami rządzą i szefowie wielkich korporacji. Tylko w prywatnych lecznicach można liczyć na szybkie leczenie, nie mówiąc już o operacji.

W walce z korupcją - największą patologią naszego kraju - należy nacisk położyć nie tylko na walkę ze skutkami, ale też z przyczynami. Pensje polskich lekarzy i pielęgniarek należą do najniższych w Europie, nic więc dziwnego, że korupcja w służbie zdrowia to norma. Ale nie tylko to mam na myśli - powiem też, że winę za wcześniejsze wybory ponosi Andrzej Lepper. Co prawda brak mocnych dowodów w sprawie jego udziału w aferze gruntowej, ale, podobnie jak seksafera, wpłynęła ona bardzo niekorzystnie na reputację Samoobrony i to właśnie spowodowało, że znalazła się ona poza parlamentem.
Ostatnio zmieniony sob 24 lis, 2007 przez Starscream, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Mlody_szyderca
Prawie aktywny użytkownik
Kontakt:

Post autor: Mlody_szyderca » pn 24 gru, 2007

Osobiscie nie lubie kaczynskich dlatego jak bede mogl glosowac to napewno na nich nie zaglosuje. Moja cala rodzina glosowalana PO chyba ze matka zaglosowala na LiD.
Ja popieram PO
No to koledzy zaczęła się jazda jakiej jeszcze tu nie widziliście

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » pn 24 gru, 2007

Ja popieram LiD. Kaczyńskich do pieca!!!!
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

ODPOWIEDZ