NosferSHOW

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » pn 24 wrz, 2007

madrav pisze:heh w 7 pytaniu wyszlo tka jakbym do tych forumowiczow spoza grupy nie mial szacunky oczywiscie, ze darze szacunkiem wszystkich!
Hahaa okazujesz szacunek lejac po gębach :D ;)
Nosferatu pisze:Wejść w dupsko kiedyś chciałem XUL'owi
Boże mam nadzieje ze stosowałeś analgel - bo normalnie na inne mam gele mam uczulenie -np. na arabski dupskosmar.
Nosferatu pisze:jednak z czasem jakoś (chyba) do siebie przywykliśmy
Dlaczego takie piękne czasy szybko mijają ;(
Nosferatu pisze:Nie lubię nikomu "wchodzić w dupsko", preferuje pokojowe rozmowy, a jak ktos mi się nie podoba to zazwyczaj zostawiam to dla siebie żeby nie urażać drugiego osobnika (jak przykłądowo zelka) któremu niejedni daliby mu bana za sam byt na tym forum
Lol - chyba mylisz pojecia Uciex - wchodzic w dupsko czyli cisną wazeline ,lizać dupe ,będąc oplutym mówisz "deszcz pada" ,słuchasz kogoś jak groch o ściane, jak Bóg kubie tak Wisła Legii :P
Nosferatu pisze:A może do forum dodamy….
muzykę!
Zależy jaką muzykę :O
Nosferatu pisze:Głosujcie na PIS! xD
Samobójca oO!
Uciex pisze:Tu raczej miałem na myśli małą grę psychologiczną, bo chciałem zobaczyć jaka będzie Twoja reakcja widzę że bardzo wziąłeś sobie do serca ten "akt obrażenia płaskiego" ale nie ukazałeś na forum no to plus dla Ciebie i tak sprostowując nic do niego nie mam, oprócz tego ze mógłby się cześciej udzielac to tyle ode mnie.
Komuś wytyka a sam sądzi książki po okładce :P boje koza do woza :P ratujcie delfiny z nad mazurskiej trzciny. XD - to ja ogłaszam tydzień durnych powiedzonek X) Może nawet zrobie temat <HELL SMILE> BTW ODT ITD - Uciex sam jesteś mało aktywny :D nie pisać dużo - pisać z sensem (i ja to pisze =P ,NIe widzi goralka warkocza swego poki baca go nie ...przyszyje).
Czas przemyśleń i rozważań

Awatar użytkownika
Uciex
Poeta
Kontakt:

Post autor: Uciex » pn 24 wrz, 2007

XUL pisze:
madrav pisze:heh w 7 pytaniu wyszlo tka jakbym do tych forumowiczow spoza grupy nie mial szacunky oczywiscie, ze darze szacunkiem wszystkich!
Hahaa okazujesz szacunek lejac po gębach :D ;)
Nosferatu pisze:Wejść w dupsko kiedyś chciałem XUL'owi
Boże mam nadzieje ze stosowałeś analgel - bo normalnie na inne mam gele mam uczulenie -np. na arabski dupskosmar.
Nosferatu pisze:jednak z czasem jakoś (chyba) do siebie przywykliśmy
Dlaczego takie piękne czasy szybko mijają ;(
Nosferatu pisze:Nie lubię nikomu "wchodzić w dupsko", preferuje pokojowe rozmowy, a jak ktos mi się nie podoba to zazwyczaj zostawiam to dla siebie żeby nie urażać drugiego osobnika (jak przykłądowo zelka) któremu niejedni daliby mu bana za sam byt na tym forum
Lol - chyba mylisz pojecia Uciex - wchodzic w dupsko czyli cisną wazeline ,lizać dupe ,będąc oplutym mówisz "deszcz pada" ,słuchasz kogoś jak groch o ściane, jak Bóg kubie tak Wisła Legii :P
Nosferatu pisze:A może do forum dodamy&#8230;.
muzykę!
Zależy jaką muzykę :O
Nosferatu pisze:Głosujcie na PIS! xD
Samobójca oO!
Uciex pisze:Tu raczej miałem na myśli małą grę psychologiczną, bo chciałem zobaczyć jaka będzie Twoja reakcja widzę że bardzo wziąłeś sobie do serca ten "akt obrażenia płaskiego" ale nie ukazałeś na forum no to plus dla Ciebie i tak sprostowując nic do niego nie mam, oprócz tego ze mógłby się cześciej udzielac to tyle ode mnie.
Komuś wytyka a sam sądzi książki po okładce :P boje koza do woza :P ratujcie delfiny z nad mazurskiej trzciny. XD - to ja ogłaszam tydzień durnych powiedzonek X) Może nawet zrobie temat <HELL SMILE> BTW ODT ITD - Uciex sam jesteś mało aktywny :D nie pisać dużo - pisać z sensem (i ja to pisze =P ,NIe widzi goralka warkocza swego poki baca go nie ...przyszyje).
Tak przeczytałem to i widzę jakbyś na siłę chciał wymusić na mnie zdenerwowanie pisząc o "wchodzeniu w dupsko" dosłownie :) ale ja i tak cie kocham i hooj z twoich wypocin xd
TOP 5 OF WEEK
Obrazek

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » śr 26 wrz, 2007

Uciex pisze:Głosujcie na PIS! xD
Zegnaj POLSKO! ;(

PS: ja wiem ze to ironia była :D

PS2: Ciekawe kto nastepny odda się Nosferkowi xD
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » śr 26 wrz, 2007

Prawde mowiac jest co najmniej 5 kandydatow i wieksozsc moglaby odpowiadac w kazdej cwili....ja jednak szykuje cos ekstra ...cos giga niedostpenego...juz niedlugo a moze nawet dzisiaj...[nie nie ,to cos bardziej niedostpenego nie PeO:)]

[ Dodano: Czw 27 Wrz, 2007 ]
Jak Już mówiłem wcześniej czeka nas coś ekstra.....sorki ze post pod postem ale nikt nie pisze a waga wydarzenia nakazuje mi napisać nowy więc..nie ma co odwlekać bo i gość zacny...nie ma chyba osoby która by go nie znała ...człowiek niezywkle wpływowy i majętny ...na wywiad umawiałem się tydzień a i tak miałem raptem 20 minut ...zacznijmy więc

Cel - Krzysztof Jarzyna ze Szczecina
Przyczyna - Miałem zaskoczyć to zaskoczyłem
Skutek - oberwało się wszystkim, bez wyjątku..no i komplementowania nie ma

Jak Wiadomo pan Krzysztof wie wszystko o wszystkich także ku mojemu zdziwieniu swobodnie rozmawialiśmy o sytuacji na świecie ,w Polsce i na forum..

START
1.Panie Krzysztofie prawda to czy nie prawda że zasypia pan z wianuszkiem dziewcząt w pokoju....??Urozmaicone życie pan prowadzi...
A jeb sie pan...co mi będzie jakiś mungoł do sypialni właził.. next
2.Czy to prawda że wspiera pan PO...??a wiadomo kogo pan wspiera ten wygrywa...słyszałem nawet że reklamówki PiSu to o panu są
Ano bo oni pomysłu nie mają pseudowykształciuchy, zresztą popieram PO ze względu na kasę. Tak tak kasę ..a co żeś myślał że moje poparcie nic nie znaczy...Słynne "mordo ty moja" to ja z większością polityków robię więc niech już was forumowiczów głowa nie boli
3.Jak odbiera pan nasze forum??
Szczerze??
no powiedzmy
Szczerze - to jest fajnym miejscem , Nieszczerze - w dupie je mam
Mam wrażenie że odpowiadasz mi zdawkowo
A od kiedy to chłopcze jesteśmy na ty
Przepraszam , idźmy dalej
4.Jak odbiera pan grupę rewolucja...ma ona sens??
Chłopaki popieram was całym sercem...sam władzę zdobyłem przez rewolucje czyli wymianę pokolenia....wkońcu osiągniecie cel a wtedy władza będzie nasza....narazie wspieram was tylko słowem i mamoną
5.A jak odbierasz osobę plaskiego??
To stary dziad ...oblech ...zresztą jego dni są policzone...chłopaki już jadą ....he he już niedługo zdjęcia Ci przyśle z tej małej ekspedycji hehehheheh <tu taki sam śmiech jak Andrzeja kiedy mówił o gwałcie na prostytutce>
6.W tajnej ankiecie przeprowadzonej na forum, widać że forumowicze chca aby w Polsce powstał tor F1...da radę coś zrobić??
Jasne ...we włoszczowej mój dobry ziomek minister buduje już taki mały tor...Moim zadaniem jest dać w łapę komu trzeba aby to do terminarza zapisalli...wyścig byłby krótki [raptem 4 kilometry] a bilety dorgie..więc sam zysk
7.Kto najbardziej zapadł Ci w pamięć na tym forum??
Nijaki zelek ....zresztą już pracuje dla jednego z moich ziomków w protektorze i muszę przyznać że trochę tu jest zbyt agresywny bo to taka owieczka jest..poza tym lubie madrav ...robote mu już załatwiłem...nawet się nie pochalił a fajne laseczki tam ma
8.Przybliż nam trochę swoją sylwetkę
ODmawiam udzielenia odpowiedzi na pytanie
9. Czy chciałbys zostać adminem tego forum??
<po 10 minutach>
halo prosze o odpowiedź na pytanie....
okazłao się że nie chcę się szefowi wszystkich szefów nie chcę się więcej odpowiadac na pytania....echh trudno

Wywiad autentyczny...pozdorwienia dla wiernych sczytelników
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » czw 27 wrz, 2007

Początek był niezły ale koncówka już marna :P Nosferku ty mój, musisz się wiecej starać ;) I przykładaj się do roboty bo do bunkra w sobote nie wejdziesz! :mrgreen:

Awatar użytkownika
Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post autor: Słodki » czw 27 wrz, 2007

Nosferatu pisze:niedługo juz pewnie zapomnimy o slodkim naszym:)
no tak, i zwolni sie stanowisko głównego zaopatrzeniowca
nowy dostanie służbowa Nysę i kredyt w pobliskiej monopolce
ja wam dam - człowiek trochę popije i od razu się o nim zapomina :(

A Krzysiu miał czas na wywiad?? powiedziałeś mu że w sobotę gramy w makao???
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » sob 03 lis, 2007

Uwaga dzieci - teraz gość naprawde inny niż wszyscy. Ja&#190; mu zrobiłem przesłuchanie bo jak on sobie by zrobił to by to było nie wiarygodne.
HELL AWAIT'S&#9829;&#8482;NOSFER&#174;&#9829;HELL AWAIT'S(te serca to od jakiejs fanki z pruszkowa)
Długo próbowałem się z nim dogadać - albo ja miałem czas zajęty albo jego w domu nie było. Tak więc przed wami (i przed tobą Richy też :P) wodzu rewolucji - Nosferatu!!! Wampir bez zębów ale z paroma wariatami pod płaszczem:

1. Dzieciństwo - czy zamykano Cie w szafie, czy byłeś wręcz synem producenta szaf - generalnie jak to było z Tobą ?
Dziecinstwo ach kiedy to bylo...generalnie milo wspominam aczkolwieg [uwielbiam to slowo) zmieniłbym jakbym mógł kilka rzeczy....ale chrzańić jak oto mowią dziadki.....Generalnie nie zamykano mnie w szafie chyba że sam wszedłem a jak wiadomo w wielodzietnej rodzinie[co rok to prorok] doliczyć sie gromadki trudno...także bywało że i tydzien nie jadłem. Stąd zrodziły się moje fantazje, poglądy i dziwactwa...

2.Seksuolog - czyli jakie zboczenia tobą kierują gdy wchodzisz na forum - konkretniej z czym ci te forum zacheca do daleszego pisania a z czym odrzuca?
ZBoczen mam niezliczenie ach za dużo jak na młodego człowieka co do forum hmmmmmm.zróbmy to tak:
zachęca: ludzie ,ludzie i jeszcze raz ludzie...osobistości [zauwazyłem że mało ich przybywa] ale i tak jest sporo, no i po częsci swoboda bo mogę napisać co mi sie żywnie podoba...no i aktorstwo....bo pisać na forum to trzeba umiec
odrzuca: własciwie to nic......najwazniejszym odrzucaczem jest tu brak czasu ktorego jest mi coraz mniej i inne okolicznosci przypadkowe ktore mi neta zabieraja

3.Ok teraz sprawa - podpory czesto można zauwazyc że nie brak Ci dobrego humoru, czy jest to twoja wewnetrzna inicjatywa czy też możę jakiej innej osoby z której pozysujesz energie ,innymi słowy pochwal się jak masz wybranke serca - niech reszta rewolucji wie że Gejem w grupie jest być ciężko:
O swojej wybrance nie będe za dużo sie rozpisywał chociaz mogłbym dużo ale powiem tak: ona jest...wiec sorki gejki ale not today a humor płynie i płynął we mnie bez względu na osobę z która jestem...szczerze powiem że na jak to mowia live jestem duzo weselszy niz pewnie tutaj[ aczkolwieg zeby jak to tez mowia sie odblokowac musze znajdowwac sie w tzw. pewnym towrzystwie - ludzi ktorych juz poznalem , lubie i sie nie krepuje - to tak zeby jak kiedys sie spotkamy zawodow nie bylo]....Wiec tyle ...wychodzi tez ze skryty jestem

4.Czy jako wodzu grupy R_ evolucji twoja wiara opiera się na saobie samym czy też może ulegasza innym religią ?
Po pierwsze trzeba sprecyzowac ze wodzem jest obecnie Madrav ja patronem...ale jak bedzie bitka to moge isc w pierwszym szeregu z goła klatą......A wiara w powodzenie misji rewolucji gdyby opierala sie tylko na mnie bylaby tak slaba ze juz dostalbym tego magicznego punkta i przestal pisac[a powiedzmy sobie bez kozery to nigdy nie nastapi -tj. nie dostane punkta]... W rewolucji znajduja sie wielkie osobisctosci cholernie rozne od siebie ktore czasem potrafia trafnie splentowac wypowiedz w podobnym kierunku co reszta grupy...ot ja wyznaje motto : i Herkules dupa kiedy wrogow kupa - zajebiscie nieskromnie swoja droga to zabrzmialo ale pieprzyc to .bo skromnosc to indywidualna sprawa
Oh maj god <zawał>Idealy rewolucji to nie tylko cczcze gadania ale tez realnie poparte fakty. Plaski jest juz w wieku kiedy jest blizej niz dalej do stanu[znudzony netem] . I tu widac nasza szanse.. poza tym bedziemy lobbowac o rotacje modow w grupiem rewolucji i inne ..ogolnie mamy mase pomyslow na zmiane forum ktorych plaksi by nie wprowadzil...ale to juz temat na iinna bajke

5.Wyobraź sobie plaski obalony - musisz ustalić nowy rząd forum - kogo i gdzie byś obsadził tylko bez jaj i smietnikówmadrav zostalby nowym adminem jako doswiadczony na stanowisku wladzy , pozaa tym zostawilbym mu pelna swobode gdyby chcial obsadzic forum wedlug jego widzimisie....ustanowilbym 3 modow a jeden z nas dlaej by prowadzil grupe rewolucja [juz do nowej wladzy - o nowych adeptow trzeba bylo dbac] . Aczkolweig sam chcialbym zostac przy statusie jaki obecnie posiadam [czyli zadnej faktycznej wladzy]
No chyba ze madrav bylby wyjatkowwo nieudolny [w co watpie] to najblizej tobie do tego statusu [ bo raya zrobilbym wiecznym modem]

6.Czy uważasz że obcisłe spodnie psują klimat na pierwszysch randkachraczej dodaja seksapilu jezeli ktos ma cos do zaoferowania w spodniach i trafi na dziewczyne ktora tez moze mu wielem zaoferowac......w kazdym innym przypadku kicha jak skurczysyn

7.Gdybyś miał taką możliwość to chciałbyś aby Bill Gates był twoim dziadkiem - no wiesz dopisanie mu sie do drzewa genaologicznego[b/]gdybym mial wybor to chcialbym byc bilem gatesem a serio to nie wydaje mi sie zebym chcial sie zalapac do jego wianuszka .....chociaz k***a mac dajcie mi ze 100 tysow i bede zajebiaszczo happy

8.Powiedz kto według Ciebie Wygrał - Krwawy Niczym Okres XUL&#9829;:*<LOVE> czy Misterny jak Sterydy Żelek<buuuu>&#9827;,,|,> w wielkiej wojnie na forum <-dżoke z tymi serduszkami :DMysle ze oboje wygraliscie:
Xul - bo usunal w sposob niebywaly jak na rewolucje i szybki zelka z forum... wykazał w sposob dla siebie zrozumialy a dla 80% mniej [bo czytania bez liku] wszystkie jeg0 wady czym zaskoczyl nawet samego zelka ktory do tych 80% rowiniez nalezy.....No i pobawil sie troche w umoralniacza pokrzywdzonych
Zelek - bo odszedl z zainteresowaniem godnym wielkich [oby wszyscy z nas tak odchodzili] i w sposob niejednoznaczny - bo czesc byla za a czesc nawet przeciw
Poza tym do konca trwal przy swoich idealach wiec chyba do konca tez nie moge uznac jego porazki

Na moj wzgliad remis aczkolwieg ciekawostka
STS tak przedstawil tą kłotnie
Xul vs Zelek31 [1] 1.2 [x] 1,9 [2] 3.2
A myślałem że powie że ja - kur*a - ahh te własne zdanie =P

9.Kim lub Czym jest dla Ciebie Starscream???wielka niewiadoma....gdzies w filmie uslyszalem aaaaa nie to u wojewodzkiego bylo slowa ktore tu idealnie pasuja.....to bomba ,my ja podpalilismy my ja trzymamy ,ale nie wiadomo gdzie i jak jebnie.......Ktoz to wie jak sie rozwinie jego forumowa osobowsc[narazie jest u nas ale ktoz wie jak to bedzie pozniej]....moze to on obali najpierw plaskiego a potem nasprzeraza mnie on
aaaaaa i chcialem jeszcze nawiazujac do poprzedniego pytania ktoregos ......ZAWSZE BEDE W OPOZYCJI DO AKTUALNEJ WLADZY

10.Zadaj pytanie komu chcesz ,pozdrów kogo chcesz byle z forum - może ci odpowiedzą ;)Ja zadam poytanie do wszystkich ktorych znam na forum : Gdzie wy k***a jestescie Pozdro pocweiczcie wszysscy i obalmy do jasnej ciasnej tego plaskiego vel Jareczka [sorki jesli przeinacze a i u]
\\\\OSTATNIE ZDANIE////
Nigdy wiecej wojny ,nigdyu wiecej PiS , kochajmy sie bo przyrost spada

Haha i poszło! Było dżentelmeńsko i kulturystycznie mam nadzieje że wypadłem dobrze (tak jak dobrze wypadają ludzie ze śmigłowca wiszącego jakieś 400 metrów nad ziemią :D )
Ostatnio zmieniony sob 03 lis, 2007 przez XUL, łącznie zmieniany 1 raz.
Czas przemyśleń i rozważań

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Post autor: Sony » pn 24 gru, 2007

Wszystko sobie przeczytałem i muszę przyznać że temacik wyczesany :D
A jeśli o Zelka chodzi... Wywiad z nim dał mi trochę do myślenia...
Zelek coś w sobie ma takiego, że wydaje się całkiem ok (przynajmniej po tym wywiadzie takie sugestie mnie nachodzą), ale kurna z drugiej strony nigdy nie zrozumiem tego jak można być takim narcyzem i ubóstwiać siebie :shock: :???:
Właśnie z tego powodu m.in. (nie wliczając tego, że czasem pisze bezsensowne posty itd.) Zelek jest dla mnie cholernie dziwny... Ale trzeba przyznać, że wywiad z nim jest dość ciekawy i intrygujący ;)
Ostatnio zmieniony pn 24 gru, 2007 przez Sony, łącznie zmieniany 1 raz.
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » pn 24 gru, 2007

Panie i panowie ......Musialem odzyskac sily i uzgodnic nowykontrakt z mocodawcami....no i po trochu odzyskac sily.....Ale oglaszam wszem i wobec ze NosferShow powroci i to juz niedlugo...Mam juz typy na pierwszych gosci na nowa forme i nowe wszystko tylko w starej oprawie....
Prawda jest taka ze skoro temat [jeszcze nie wiadomo] przyniesie mi pewnie forumowego oscara w dziedzinie wiec jak to mowia nie zabija sie kury znoszacej zlote jaja...wiec wasz ukochany nosfer powraca......czekajcie na znak bo nigdy nie wiecie [UWAGA PISOWNIA MOJA I DOWOLNA] HU'S NEKST:)
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
Mlody_szyderca
Prawie aktywny użytkownik
Kontakt:

Post autor: Mlody_szyderca » pn 24 gru, 2007

Wiesz ze h...nas to obchodzi.....poza tym zauwazylem ze raptem dyskusja wielka wybuchla przy jednym temacie a tu porosze grad pozytywow........ludzie jestescie zalosni
No to koledzy zaczęła się jazda jakiej jeszcze tu nie widziliście

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » pn 24 gru, 2007

co raz bardziej uświadamiasz mnie w myśli, że próbujesz z siebie zrobić drugiego zelka...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » pn 24 gru, 2007

Nikt nie będzie nigdy taki jak ja - to wbrew naturze.
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » wt 25 gru, 2007

Masz rację Zelek. Natura popełnia błąd tylko raz.

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Post autor: Starscream » wt 25 gru, 2007

A wiesz, Zelku, że w czasach, gdy ja (jeszcze pod nickiem fiesta) i Nosferatu (wtedy jeszcze MIBlack) dopiero stawialiśmy pierwsze kroki na forum, a Ciebie jeszcze tu nie było, byliśmy Twymi poprzednikami? Kiedy w 2005 r. groził mi ban, RayNor stanął w mojej obronie, mówiąc, że reszta użytkowników nie będzie miała z kogo się śmiać, bo co prawda został jeszcze Nosferatu, ale to nie to samo.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » wt 25 gru, 2007

Starscream pisze:RayNor stanął w mojej obronie, mówiąc, że reszta użytkowników nie będzie miała z kogo się śmiać
W sumie to słowa te wydają się być ponadczasowymi :P .
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

ODPOWIEDZ