NosferSHOW

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
Uciex
Poeta
Kontakt:

Post autor: Uciex » śr 05 wrz, 2007

RayNor pisze:Rozwaliła mnie ta ostatnia.. spowiedź :D Kurna chyba się wzruszyłem :( Hlip.. Nawet nie wiecie jak fajnie jest czytać txt gdzie osoba tak często dobrze o Tobie pisze (czyli o mnie :mrgreen: ) Hlip Uwielbiam być w centrum uwagi :D W końcu zostałem doceniony <jupi>
Zbytnio nie skapowałem o co ci tu chodzi, ale jeśli może to jakaś ironia na temat żelka o którym trochę napisałem to powiem w skrócie że szanuję ludzi bez względu jacy są, a jeśli to Cię boli to już to twój problem :] chyba że ty raynorze masz dwa konta i zapomniałeś przerzucić się na zelka bo jak czytam to, to bardziej myślę że to powinien napisać żelek jak coś a nie Ty :]
Ostatnio zmieniony śr 05 wrz, 2007 przez Uciex, łącznie zmieniany 1 raz.
TOP 5 OF WEEK
Obrazek

Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

Post autor: plaski » śr 05 wrz, 2007

fajnie będzie, jak nie zmienicie tego tematu w nastepny śmietnik z kłótniami
ot taka sugestia
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » śr 05 wrz, 2007

Plaski przywrócisz mi na próbę moda w moim dziale?
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » czw 06 wrz, 2007

Dokladnie....ustanawiam ze dyskusje ma dotyczyc tylko wyzej wymieninych wywiadow..kazde inne posty [lacdznie z tymi na moje prosbe] zostana usuniete

a tak wogole to ciesze mnie wypowiedz plaskiego ...krotka ale wódka jak to mowia
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » czw 06 wrz, 2007

Gdy czytam wypowiedzi Zelka mam wrazenie ze nie jest on do konca taki glupi - przypomina mi on dzieci bogatyh rodzicow. Niby ma 5 i 6 a jednak dogadac sie z nim nie idzie. Stwierdziles ze Ray to dran - prowokowal Cie (nawet tematy twoje glupie zakladal :P). Szczerze powiedziawszy - masz stary jakas iskre w oku tylko pytanie czy ona cieoslepia czy daje ci swiatlo na droge to wiesz ty sam - jawidze ze jednak oczy ci wypala. Powiedziales o mnie ze jestem madrala i staruch ,masz prawo do wlasnych pogladow (pod warunkiemze beda one jak najbardziej prawidziwe) Jesli dla ciebie osoba ktora ma 32 lata jest staruchem - to albo twoja matula zaszla w ciaze w wieku lat od 10 do 13 albo jest w twoich oczach dinozaurem. Madrala pewnie dla ze nigdy jak cie gasilem nie umiales sie obornic i wtloc czyms podobnym jakas riposta slowna. Zelek Na poczatku wierzylem ze jestes taki obojniak opiniowy - miales swoje zdanie i bylo wszystko ok do czasu -" JESTEM PIEKNY I INTELIGENTNY " - jestes prozny i glupi. Tyle

Uciex - jak cie tylko zaczepiam czuje ta podwyzszona adrenaline i zlosc - nie obraz sie ale widac ze cie to wkurwia jak bramkarza hokejowego kamien w bucie. Umiesz sie klucic najlepiej na tym forum i sie nie zrazasz. Co prawda zaczelo sie od wlasnego uwielbienia twego mialem manie na zadymy z takmi ludzmi - co prawda czasem sie to tobie zdarza ale nie w takim stopniu jak wczesniej ,do stopnia przyzwoitosci mozna powiedziec. W kazdym badz razie - jestes na + u mnie. Jestem na tym forum nie tylko z powodu zaczepiania ciebie do klutni - ale to takze bardzo wazne (smieszne :D )
Czas przemyśleń i rozważań

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Post autor: Starscream » czw 06 wrz, 2007

Nie od dziś wiadomo, że Madrav jest pełen podziwu dla mnie za moje poprawiające jego humor posty. Może to dlatego, że w przeciwieństwie do Zelka 31 zachowuję umiar w słownictwie i nie jestem prowodyrem awantur? Tak czy siak, zasłużyłem sobie na posta o mnie w tym temacie.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

Post autor: plaski » czw 06 wrz, 2007

XUL, tak na przyszłość -> http://so.pwn.pl/lista.php?co=kłócić i przy okazji, ja pamiętam czasy kiedy miałeś inny wiek wpisany ;) i jeżeli będziesz próbował się ustosunkować do tego co napisałem, to to wywalę, patrz linijke niżej

poza tym jeszcze raz wam przypominam, żeby uważać co się tutaj pisze, offtopic nie będzie tolerowany, tak tylko zwracam uwagę, żebyście się pilnowali.
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Awatar użytkownika
zelek31
Poeta

Post autor: zelek31 » pt 07 wrz, 2007

Plaski odpowiedz na moje pytanie. Napisałbym na PW ale mam zablokowane.
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Awatar użytkownika
madrav
Poeta

Post autor: madrav » śr 19 wrz, 2007

No prosze prosze, show z zelkiem31 wywolal burzliwe dyskusje, ale nie moglo byc inaczej. Nie mi oceniac czy jest madry, glupi, piekny czy brzydki (co do wygladu, to po prostu nie jestem znawca piekna mezczyzn). Siec daje mozliwosc do zgrywania glupa inteligentnym ludziom (patrz Jasiu Smietana na onecie), ktorzy tylko podniecaja sie coraz bardziej, kiedy ktos na nich krzyczy, strofuje lub czerwieni sie od zlosci. W druga stone jednak to nie zadziala, bo glupek nigdy madrego nie zagra, chocby nie wiadomo jak staral sie, dwoil, troil i szesnasciorzyl...

Hmm zelek pozostaje mi obojetny... choc czesto zbyt ostro rzuca miesem, za bardzo sie goraczkuje i temu podobne... Czy bylbym za tym aby dostal tego zafajdanego moda spowrotem? Lata mi to, a przez to pewnie zaglosowalbym na tak :mrgreen:
plaski pisze:i przy okazji, ja pamiętam czasy kiedy miałeś inny wiek wpisany
hehe wiek sie zmienia caly czas, jedni dojrzewaja szybciej inni wolniej, mi w czasie dojrzewania na forum zmienila sie plec, XULowi wiek skoczyl do kwadratu, czekamy na kolejne mutacje userow.
Starscream pisze:Nie od dziś wiadomo, że Madrav jest pełen podziwu dla mnie za moje poprawiające jego humor posty. Może to dlatego, że w przeciwieństwie do Zelka 31 zachowuję umiar w słownictwie i nie jestem prowodyrem awantur? Tak czy siak, zasłużyłem sobie na posta o mnie w tym temacie.
Hehehe, no i tym postem moj wypaczony przez sleczenie w biurze (jak ta biurwa) humor sie takze poprawil :D :D
uwazaj na wilki, men!
Obrazek

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » pt 21 wrz, 2007

No i otarłem sie o inteligencje...poziom, do którego daleko większości...Gdyby Kaczyński miał jeszcze jednego brata mój i wasz gość byłby nim z całą pewnością..tak tak to było nieuniknione...ktoś musiał wziąć byka za rogi...cholera a dlaczego ja??...oto i on

Cel - Madrav
Przyczyna - Szef kazał, sługa czyni he he, a tak na poważnie to chyba przywódca rewolucji zasłużył sobie na miano vipa co nie??
Skutki - Narazie biorę tylko Gripex ale coś czuję, że bez Eferalganu sie nie obejdzie

START
Musisz na starcie wiedzieć ze rozmowa bądź jej część będzie opublikowana i to na publicznym forum&#8230;.
hmmmm tego nie wiedziałem ;pp - trochę mnie to zmyliło...zgrywa się czy co??
1.Jak często zaglądając na forum zadajesz sobie pytanie : Czy ktoś o mnie pamięta??
Raczej nie zadaje sobie tego pytania, uważam, ze jest wiele dużo bardziej barwnych postaci niż ja, bardziej zasłużonych. Forum to anonimowa sprawa, następuje spora rotacja i z czasem każdy duser, który przestał Sie udzielać zostaje zapomniany
znaczy się mam rozumieć ,ze za np. 3 lata nikt juz nawet nie będzie o nas słyszał??
3 lata? pochlebiasz nam, jak przestaniemy dziś pisać cokolwiek na forum, to za rok będziemy historia
i to historia, o której raczej nie będzie sie wspominać
2.Ustosunkuj się do wypowiedzi miłościwie panującego Kaczyńskiego: Ze imigranci to nieudacznicy.
Hmm, to mi teraz przywaliłeś.... Część z nich napewno...
Tacy, którzy nic nie osiągnęli w Polszy i wyjechali, bo sadzili, ze może będzie łatwiej (a nieznali języka) napewno sa w jakimś stopniu nieudacznikami.
Bo łatwiej wcale nie jest
jak ktoś jest nieudacznikiem to choćby do Eldorado pojechał, gdzie diamenty na glebie leża i tak nic nie osiągnie
a sam za nieudacznika sie nie uważam ;><biograficzne wątki poruszamy>
jak ktoś ma łeb na karku natomiast
osiągnie cos w Polsce, a w krajach bogatszych jeszcze więcej :)
3.Jakie masz profity ze jesteś szefem grupy r_ewolucji?? Opisz zwięźle wizje grupy pod Twoją władzą
ostatnio jestem na bardzo długim urlopie, aczkolwiek głównymi profitami jest satysfakcja, czarny kolor nicku, indywidualny status i jaranie sie newbies, którzy co jakiś czas, z dorobkiem jednego posta składają podania, nadmieniając w nich, iż idealnie do grupy pasują
co do profitów materialnych...
ot szary betonowy bunkier zbudowany ze składek i gorzała od slodkiego, który gdzieś przepadł chyba ostatnio :)
niedługo juz pewnie zapomnimy o slodkim naszym:)
no tak, i zwolni sie stanowisko głównego zaopatrzeniowca
nowy dostanie służbowa Nysę i kredyt w pobliskiej monopolce
4.Jak to jest być potomkiem wielkiego Nosferatu?? Opisz nam siebie jako ekhememem siebie
Potomek wielkiego Nosferatu codziennie zaiwania przed kompem jako biurwa przez 8h, przez to po powrocie do domu ostatnia rzeczą jaka mi sie chce, jest siadanie na necie.... udzielałem sie na kilku forach, ale w związku z brakiem czasu przestałem
mimo to gdy po dłuższej nieobecności zajrzałem na fajnegry, poczułem jakiś taki swojski klimat i przyglądam sie z ukrycia co jakiś czas
5.Czy Karolina ze wsi Budzińsko koło Poznania dobrze zrobiła odrzucają zaloty młodego żydowskiego milionera Mosze Katolomesze??
Bardzo dobrze! Mosze był wstanie jej dać jedynie diamenty, różowa Corvette oraz obrzezane dzieci, a tak Karo będzie kultywować katolicki model wielodzietnej rodziny, przerzucać dziarsko gnojówkę na polu, doić krowy oraz byki a także gotować mężowi pyry. Nie dajmy sie kasie zwariować ;P
piękne - chyba drugi raz się zakochałem
6.Wielka przemiana podczas dojrzewania(męsko - damska);czyli kulisy władzy opisz jak to wg. Ciebie wygląda i przybliż innym userom kulisy życia we władzy[imprezy w bunkrze, zysk z reklam]
fikcja czy prawda??
Ja jestem po prostu taka Britney... zdobywszy władze odwaliło mi, zaczęły sie imprezki, zalewanie w sztok, cotygodniowe zmiany płci, robienie dzieci z członkami rewolucji oraz władzami forum, wspólne urlopy w tunelach miłości i romantyczne wieczorki przy denaturacie i wrzącej smole...
Jestem teraz zepsuty(a) do szpiku kości, co ma w sumie swoje dobre strony, bo przynajmniej bardziej mi juz nie odwali
po tym jak ray oddal sie każdemu z naszej grupy chyba wszystkim odwaliło
zdając sobie sprawę jakie ray potrafi cuda, nikt nie myślał o niczym innym jak nim
i każdy czekał z wywalonym jęzorem na czas, kiedy to Ray będzie miał dyżur w szafie
aż przyszedł plaski i po nocce dal mu moda
i wcale mu sie nie dziwie
7. Jak odbierasz innych userow??;. Czy każdy kto należy do rewolucji jest Ci bliski i jest Twoim/naszym przyjacielem?? Jak wyglądałoby forum gdyby naszej grupy nie było??
gdyby naszej grupy nie było, najprawdopodobniej niewiele by sie zmieniło... grupa to taki sztuczny twór na każdym forum, każdy może sobie to założyć... userow traktuje mniej więcej podobnie, aczkolwiek w grupie naszej sa osoby, które darze szacunkiem, czy to za ich posty, czy tez za osobowość albo jeszcze cos tam innego
z innych userow...
powiem szczerze ze cholernie wbiły mi sie w pamięć dwa nicki
dwóch pajaców, którzy doprowadzili do tego, ze jak tylko sobie o nich przypomnę to chce mi sie smiać
Sloma i pierpio :D
faktycznie sporo ożywienia wprowadzili
nie zapomnę konkursu pierpio
kiedy to jako nagrody dawał punkty 'pomógł' ani postów Slomy o zapylaniu kwiatków
to był post roku w styczniu
a może starscream to inne wcielenie dojrzalszego slomy??
Starscream pozostanie dla mnie jedna z największych tajemnic forum
jego posty mnie zupełnie rozbawiają, ale sa jednocześnie cholernie poważne
a zelek nadawałby sie??
osobowość to on ma jak cholera
zelek był w grupie, ale rzucał mięsem, miał do wszystkich wony i robił flame`ing wiec wyleciał
<Po tym pytaniu nastąpiły burzliwe tajne rozmowy o sile grupy i władzy ogólnie pojętej ...trawły ok 1,5 strony w wordzie a treść jest tajna>
8.To forum wymaga...
jeśli to forum chce dostać kopa w tyłek i wzbić sie na wyżyny, to wymaga ono jakiś 5-10 userow którzy będą pisać stale luźne, ale i mądre jednocześnie posty
jakiś taki rozkręcaczy
9. Przenikliwy i rozbrajający styl pisania, sympatyczny dla wszystkich, idealny kandydat na nowego admina. Te słowa opisują Twoje formowe ja&#8230; Czy uważasz że w publicznym głosowaniu na forum Pt. Kto miałby być nowym adminem ,pokonał byś plaskiego??
kto tak mnie opisał? czuje ze sie właśnie czerwienie :D wiesz... prawda jest taka, ze forum to nie demokracja a dyktatura, i glosowania takiego nie będzie... plaski sie mało udziela to może i bym z nim wygrał, ale z Tobą bym na pewno przegrał
<I znowu tajne rozmowy na temat władzy - ale cóż nie dało się uniknąć teg tematu rozmawiając z szefem...już nieco krótsze ale bardziej konkretne..>
10. Coś na dobranoc
najlepiej pięćdziesiątka wódki:)
na koniec chciałbym wspomnieć, ze plaski mi wisi piwo, być może nie pamięta, bo to dawno temu było, ale wystarczy, ze ja pamiętam, i gdy będę w krakau, przypomnę mu :D
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
Uciex
Poeta
Kontakt:

Post autor: Uciex » pt 21 wrz, 2007

Widać że mamy do czynienia znowu z wyższą formą inteligencji :D
TOP 5 OF WEEK
Obrazek

Awatar użytkownika
madrav
Poeta

Post autor: madrav » pt 21 wrz, 2007

heh w 7 pytaniu wyszlo tka jakbym do tych forumowiczow spoza grupy nie mial szacunky :neutral: oczywiscie, ze darze szacunkiem wszystkich! :mrgreen:

swoja droga to calkiem przyjemna rozmowa, ktora trwala do nocy :)

Czekam tez na wywiad z samym soba, gdzie Nosf bedzie stawial pytania retoryczne i na nie odpowiadal :mrgreen:
Ostatnio zmieniony pt 21 wrz, 2007 przez madrav, łącznie zmieniany 1 raz.
uwazaj na wilki, men!
Obrazek

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » ndz 23 wrz, 2007

Kurka mało nas ale jeszcze nie jednym was zaskocze....mysle że nadszedł czas aby spojrzeć w oczy kilku userom ktorzy zbłądzili a moze nadal błądzą...na pierwszy ogień idzie ...

START

Cel - Uciex
Przyczyna - ogólnie pojeta fascynacja
Skutki - Chyba poraziła mnie ilość wszystkiego i to przywaliła jak głaz Prometeusza he he

1.Jak często zaglądając na forum zadajesz sobie pytanie : Właściwie to jaki styl preferuje?? Napisze ostro, łagodnie ,wejdę komuś w dupsko, osłodzę czy rozweselę.
Wejść w dupsko kiedyś chciałem XUL'owi bo na dzień dobry tak mnie beształ że jak tylko patrzyłem na jego avatar to żygac mi się chciało i najchętniej bym gościa gdzieś posłał, jednak z czasem jakoś (chyba) do siebie przywykliśmy. Nie lubię nikomu "wchodzić w dupsko", preferuje pokojowe rozmowy, a jak ktos mi się nie podoba to zazwyczaj zostawiam to dla siebie żeby nie urażać drugiego osobnika (jak przykłądowo zelka) któremu niejedni daliby mu bana za sam byt na tym forum. Czy Słodzę? hmm... ja nie z tych milusińskich, rozweselić? raczej za mało powodów aby to zrobić. Preferuje chyba łagodny styl - pisać z sensem bez obrażania nikogo, chodź raz pamiętam że napisałem ostro jednemu gościowi który tworzył pod pseudo "Ma-ryja" nienawidze gości którzy szydzą z religii tym bardziej gdy zobaczyłem na jego wiek.
2.Cieszy Cie powrót Leszka Millera do czynnej polityki??
To przebiegły lis. Jak niechcieli go w lewicy to poczuł się odrzucony i zaczał panikować a w efekcie mamy mamy takie dziwny stwór że ten Pan znajduje sie na listach samoobrony. A wracając do pytania odpowiem że NIE bo już kiedy rządził interesowałem się polityką i pamiętam czasy jak chciałem rzucić doniczką w telewizor gdy tylko ujrzałem jego ryj :)
3.Jesteś na forum od przeszło 2 lat, a mimo tego mało Ciebie tutaj[tj.na forum]&#8230;.nie nuży Cie takie oglądactwo??
Tak naprawdę to wyglądało to tak, że kiedyś się zarejestrowałem i zapomniałem o tym forum. Chyba ponad rok byłem poprostu nieaktywnym użytkownikiem. Pamiętam, że raz sobie wszedłem z ciekawości około maja na forum i zobaczyłem post Zelka z pytaniem czy zda mature z polskiego, czy zdał... nie pamiętam już dokładnie, ale pamięta że mnie to rozbawiło + te wypowiedzi niżej. Potem zaczałem interesować się głownie poczynaniem zelka bo wydawał mi się dziwną aczykolwiek oryginalna osobą. Zawsze poprawiały mi humor jego wypowiedzi, więc gdy było mi źle to wchodziłem na to forum, popatrzyłem co nowego zelek popisał i już odrazu życie wydawało się piękniejsze :D tak naprawdę jestem użytkownikiem tego forum od maja 2007 bo wcześniej tak naprawdę to forum mnie nie przekonywało, zlelek potrafił to zmienić :D
... i mozecie mu za to dziękować haha
Czyli dalbys mu moda??
czemu nie? szkoda by było tracić takiego osobnika :D przynajmniej wtedy byłby ciagle z nami a forum ciągle by było przez niego nawiedzane hehe :) osobiście nie wiem czemu tak wiele osób jest temu przeciwna, chyba był już modem raz... krótko i jakoś specjalnie hiroshimy na tym forum nie zrobił... więc jestem na TAK :)
4.Czy uważasz że zarząd partii tfuuu forum solidnie wypełnia swoje obowiązki ??Nie czujesz się oszukiwany??
Chyba za mało na tym forum siedzę żeby odpowiadać na takie WIELKIE pytanie :) ale jak zauważyłem Plaski stara sie dobrze wykonywać swoje obowiązki a czasem aż NADTO dobrze bo jest zakaz prowadzenia luźnych rozmów, uważam, że od czasu do czasu można poofftopować, a widocznie admina bardzo to gryzie :> Oszukiwany się nie czuję, bo nie jest politykiem, ale uważam że mógłby bardziej się udzielać na forum, bo to tak jakby był ojcem dzieci i by ich totalnie olał :P
jak zauważyłem ostatnie jego posty nie są dłuższe niż 2 zdania.[plaskiego - przyp.redakcja]
i chyba takich ma większość (nabijacz) :D
<tu też miał miejsce wielki akt obrażenia plaskiego ale chwilowo nie udostępnie>
5.Czy wg. Ciebie Dziewczyny ludu Zamora sa ładniejsze od tych z Ludu Kadisz [rejony południowej Nigerii]??
kur.. co za pytanie :P
czekaj, niech poczytam wiadomości xD
nie lubie czarnych łbów
Czyli Zamora
acha, dzięki za podpowiedź D:
6.Twój stosunek do rewolucji?? To prawda że chciałeś do niej należeć ale podanie odrzucili??
Ach... to tylko plotki pisane w prasie i rozgłaszane w telewizji! A tak mówiąc serio nigdy nie składałem do rewolucji podania, bo w sumie nie widzę w niej żadnego sensu, bo wiadomo że to Płaskiego forum i już tak zostanie...
<i tu odbyła sie długa rozmowa która tylko po części przekonała rozmowce do poglądów rewolucji>
7.Czujesz się aktorem kiedy wstępujesz na deski forum?? Opowiedz nam troche o sobie&#8230;
Aktorzy udawają. Ja staram się zawsze szczerze i jak najlepiej obierać w słowa myśli na dany temat, mimo że czasem może być to kontrowersyjne. Pozatym tutaj każdy jest anonimowy, więc nie musi udawać kogoś kim nie jest. Chodź pewnie znajdą się osobniki którzy się podlizują do Płaskiego żeby mieć na przyszłośc lepszy byt na forum :), a przez to są fałszywi i obłudni, lecz chyba jestem za krótko na forum żeby taką osobę wyczaić. Rewolucja podtrzymuje klimat rywalizacji, walki o to żeby stać się kim ważniejszym niż tylko zwykłym użytkownikiem i da się to zauważyć w prawie każdym poście tu, gdy ktoś wspomina o rewolucji
8.A może do forum dodamy&#8230;.
muzykę! jestem wielkim maniakiem elektronicznych brzmień i to chyba jedyne forum które nie nawiązuje tematycznie do muzyki. Tylko obawiam się z drugiej strony że taki dział mógłby szybko upaść, bo jakby nie patrzeć to forum ludzi lubiących stare (darmowe) gry a nie muzykę :). A tak pozaty to nie zastanawiałem się nad tym co by tu dodać... forum wydaje sie optymalne
widze ze partia dziala na ciebie pozytwnie:) he he
9. Zaskakujący wynik sondażu przeprowadzonego na forum ujawnił że ponad 80% userow widziałoby Cie jako moda&#8230; Zgodziłbys się??
Wow! a to nowość... dzięki wszystkim za takie poparcie, a czy bym chciał MODa? Szczerze mówiąc nigdy się nad tym nie zastanawiałem, wydawało mi się że moderatorów tu nie brakuje? jeden admin jest jak 10 moderatów :D
ray odwala za niego brudna robote
<i znowu dyskusja o tym kto forum rządzi i jak powinno to wyglądać>
10. Pożegnaj się pięknie:
pożegnane piękne..
tu musi być coś wyjebanego
Głosujcie na PIS! xD
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
Uciex
Poeta
Kontakt:

Post autor: Uciex » ndz 23 wrz, 2007

Nosferatu pisze:<tu też miał miejsce wielki akt obrażenia plaskiego ale chwilowo nie udostępnie>
Tu raczej miałem na myśli małą grę psychologiczną, bo chciałem zobaczyć jaka będzie Twoja reakcja :) widzę że bardzo wziąłeś sobie do serca ten "akt obrażenia płaskiego" ale nie ukazałeś na forum :) no to plus dla Ciebie :) i tak sprostowując nic do niego nie mam, oprócz tego ze mógłby się cześciej udzielac ;) to tyle ode mnie.
Ostatnio zmieniony ndz 23 wrz, 2007 przez Uciex, łącznie zmieniany 2 razy.
TOP 5 OF WEEK
Obrazek

Awatar użytkownika
madrav
Poeta

Post autor: madrav » ndz 23 wrz, 2007

cholercia, ciekawa inicjatywa, sadze, ze trzeba by wejsc z tym show w grupy userw troszke mniej udzielajacych sie na forum, bo naprawde ciekawe osobowosci tu przemykaja w cieniu (jak pokazuje przyklad powyzej) :)
uwazaj na wilki, men!
Obrazek

ODPOWIEDZ