Real Madryt

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Post Reply
Nosferatu
MVP Fajnegry

Real Madryt

Post by Nosferatu » Wed 22 Aug, 2007

Otoz jak wiekszosc wie dosc aktywnie i z wielkim poswieceniem interesuje sie pilka kopana[jak to jankes w hooligansach powiedzial]...nie jest tajemnica ze klub jaki sobie upodobalem jest blancos[dla niekumatych Real Madryt] ....i o nim slow kilka

[ps.do wstepu - ale gowniany ten wstep wiem wiem ale coz we wstepie pisac]

Atmosfera
Jak zawsze pseudo dobra .....czyli dla kibicow gowniana..klub ma wysokie aspiracje i pilkarzy ktorzy chyba nie wiedza czego chca...no i zarzad....ach mijatovic przyjkedz kiedys do mojej okolicy to Ci tak ryj obije a normalnie agresywny nie jestem...zreszta wszystko pewnie ladnie jurek dudek opisze na swoim tfuuuuu blogu jego bmac
Trener
Tu bol jest jeszcze wiekszy bo pozbyli sie geniusza footballu[czyt.Capello] ktory mimo iz football gral brzydki ale skuteczny i mysle ze w tym sezonie o mistrzanwalczylibysmy na pewno ale za jego kadewncji priorytetem bylaby liga mistrzow zreszta jak zawsze
A co mamy??otoz to...gowno....Schuster ...miala byc joga bonito jest ....no to co napoczatku tekstu Gowno....zastaanawia mnie kiedy moj ukochany klub bedzie zatrudnial polsezonowych trenerow...tak tak w pelni swiadom tego co mowie schuster nie utrzyma sie na stolku terenera dluzej niz pol roku...no dobra do odpadniecie w LM....
Transfery
Saviola- zagtranie madre acz chyba nieprzemyslane...za te pieniadze moznaby zatrzymac reyesa ktory badz co badz w sezonie pozytecznym graczem byl mimo iz trener mu nie ufal
Metzelder - wielka niewiadomo ale moim zdaniem transfer niewypal
Drenhe- mlody zdolny ambitny przyszlosciowy ale do jasnej cholery i jego mac za SLABY aby od razu grac w pierwszym zespole a takiego kogos nam trzeba
Sneijder - Chyba najlepszy transfer w tym okienku dla blancos ale chlopak potrzbuje czasu aby sie zgrac.....mam tylko nadzieje ze pograzy i ostatecznie "udopi"Gutiego:)
Dudek - szkoda gadac...czlowiek porazka [bez pamietnego finalu i lat mlodosci] zawital do madrytu ...oby zdrowie dopisywalo Casiliasowi
PEPE - gniot nad gnioty....opsss przepraszam pilkarz moze i dobry moze i sie rozegra i bedzie pozyteczny...ale na milosc boska nie za 30 mln ojro[teraz o kazdy milion musza sie szczypac] ....i za to wlasnie obijlbym mijatovica - przykro mi pepe przy calej sympatii i umiejetnosciach za tozo kasy przez co otrzymal tytul rangi : Gniot i Niewypal roku

narazie tyle

Hala madrid[/b]
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Nevariel
Poeta

Post by Nevariel » Thu 23 Aug, 2007

jako że w tym temacie ma być prowadzona dyskusja tylko i wyłącznie o realu postaram się nie zjechać na temat man utd... proszę mnie bić jak moje wypowiedzi będą mijać się z prawdą, nie śledzę na bieżąco poczynań tegoż klubu...

Atmosfera:
trudno mi tutaj coś konkretnego napisać, na pewno wspaniała nie jest szczególnie po superpucharze hiszpani
Trener:
capello geniuszem futbolu? fakt dobry jest, ale na miano geniusza nie zasługuje. Wracając do schustera... gostek ma dosyć duży wotum zaufania od zarządu, pewnie nie prędko się go pozbędą, do stycznia powinien utrzymać stanowisko
Transfery:
saviola: judasz roku, po sezonie już go nie będzie
metzelder: wielka niewiadoma
drenthe: chłopak ma potencjał, jak będzie dobrze grał zyska pewnie miano ronaldinho madrytu... dobry transfer
sneijder (aka sneijderssssss - szpaq version) - będzie pewnie z niego pożytek w przyszłości dla tego klubiku
dudek: nie wiem co jest gorsze: siedzieć na ławie w liverpoolu czy w realu... widać ambicji na starość mu nie brakuje
pepe: fakt 30 mln to nawet henry nie kosztował, aczkolwiek jak odzyska formę będzie nie do przejścia

a teraz nowa dostawa...
robben: obiecany przez calderona w końcu dołączył do królewskich, czas pokaże czy było warto
heinze: teraz to ich doszczętnie pogieło... mam nadzieję że będzie trzymać formę z poprzedniego sezonu

na razie tyle

glory glory man utd

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Mon 27 Aug, 2007

Pstanowilem ze w przyplywie emocji i o ile czasu starczy bede opisywal co sie co tydzien w /z realu dzieje:

1 kolejka Real - Atletico [2-1]
No ja jestem w szoooooku ...takiego realu dawno nie widzialem....zajebisci na kazdej pozycji...moze poza pechem ruuda...diarra rosnie na miazdyciela ale moze lepiej niech nie strzela....no i 2 wspanialych meczu....
drenthe - kuzwa jak on pieknie potrafi z obrony do ataku prowadzic zespol....- juz widze ze jest 6 razy lepszy niz carlos
no i SNEIJDER - oj rosnie w madrycie gwiazda ktora zwojuje europe....- arcy fantastyczny i te uderzenia piekne choc jeszcze niecelne
wielki jak zawsze okazal sie Casilias - ave mu...
no zeby tylko tak do koncasezonu
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Post Reply