< 25 Najdziwniejszych zwierząt na świecie >

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Post Reply
-Golbez-
Poeta

< 25 Najdziwniejszych zwierząt na świecie >

Post by -Golbez- » Sat 11 Aug, 2007

Zdjęcia i opis:
http://divaboo.info/

Szczególnie wpadły mi w oko:
Axolotl - prawda że słodziutki?
Aye-aye - hm...
Tarsier - Czy te oczy mogą kłamać?
Dumbo Octopus - Pikachu wyzywam Cię!
Anogra Rabbit - W pierwszej chwili gotów byłbym pomyśleć że to kot... Idealny na poduszkę ;0
Blobfish - Prawie jak Włoch ;p (mafioza?)
Sloth - Wygląda nieco jak przejechany człowiek (przez tira)

Ciekaw jestem co byście zrobili gdyby jeden z nich wlazł do domu tylko że kilka razy większy ^^. Założę się że takich zwierząt jest znacznie więcej o których żaden człowiek nie wie. Np. dopiero niedawno odkryli wyspę gdzie żyją liczne gatunki ptaków nigdzie wcześniej nie spotkanych przez człowieka... I to była wyspa, nie wspominając o jakiś ciemnych głębinach czy górach/dżunglach jeszcze długo nie dających się zbadać człowiekowi...
PS: Sun Bear to nie jest przypadkiem kuzyn Madrav'a? :P
PS2: Hm, mi się wydaje czy... Sloth mógłby się pod pasować pod kategorię "Płaski"? -_-
Last edited by -Golbez- on Sat 11 Aug, 2007, edited 1 time in total.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Sat 11 Aug, 2007

Większość zwierząt jest cholernie znana. Sloth to... leniwiec ;) Ale ta ryba.... To mocna jest :)))
http://ja.gram.pl/Telomo

wpadki gramowiczów i o ciekawym projekcie: Future Null. Darmowy RTS w postapokaliptycznym świecie.

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Sun 12 Aug, 2007

Telomo wrote:Sloth to... leniwiec
A ja myslałem że to papuga :neutral: No popatrz człowiek całe życie się uczy.

Mnie i tak rozwalił ten Tarsier czy jakoś tak :P
Ale do domciu wziął bym sobie Red Pande.... milusi :D
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Richy
Przypał

Post by Richy » Sun 12 Aug, 2007

Blobfish - lol. Bhahahahaha za mocne stworzenie... Patrzac na te fotki gotów jestem uwierzyć, że pochodzą one nie z tej planety :P
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Sun 12 Aug, 2007

Blobfish kojarzy mi się z Ragnarokiem (nie tym mitycznym, tym MMORPG) ;P Czerwona panda czy jakoś tak taka sobie jest. Ja tam wolałbym do domu leniwca (oglądałem o nich program, mrówki chyba z 30 minut muszą ich gryźć by się ruszyli), ale to nie jego warunki, niech se żyje na wolności gdzie jego miejsce ;P Jak ktoś chce link do RO to na PW piszcie, nie będę tu off-topował ;P
http://ja.gram.pl/Telomo

wpadki gramowiczów i o ciekawym projekcie: Future Null. Darmowy RTS w postapokaliptycznym świecie.

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Wed 22 Aug, 2007

Angora Rabbit kojarzy się z tygodnikiem Angora. Ciekawe, czy opublikowano tam jego zdjęcie :razz:.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Thu 23 Aug, 2007

Dranie pozmieniali niektóre fotki -_- . To pewnie wpływ Płaskiego bo w końcu to on steruje tym całym systemem spisków i afer ;0 Zobaczył że jakiś profesjonalista paparazzi pstryknął mu fotkę gdy poświęcał się swojej ulubionej rozrywce -> wylegiwaniu się na ulicy. Dla mało pojętnych -> poprzednie zdjęcie "Slotha", ale dobrze wiemy że jest to pseudonim Pana P.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Post Reply