Batman - Dead End...

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Post Reply
-Golbez-
Poeta

Batman - Dead End...

Post by -Golbez- » Tue 10 Jul, 2007

Coś na rozluźnienie atmosfery, ponieważ ostatnio jakoś tak gorąco jest... :P
To co zaraz zobaczycie (albo nie, łaski bez :P ), to film krótkometrażowy który ściągnąłem na dysk z dobry rok temu (jeszcze zanim oglądnąłem "Batman - Beginning"). Ostatnio sobie o nim przypomniałem, i poszukałem na Youtube i... znalazłem. Film ten wyszedł z amatorskich rąk i określany jest mianem "low budget", a jednak określiłbym go mianem co najmniej genialnego.
Film trzyma klimat gangsterski, a na dodatek posiada bardzo dobre i liczne efekty, chociażby gdy batman zeskakuje z dachu do kałuży - patrzcie na płaszcz gdy wstaje (!!), dla mnie niesamowity efekt jak na taki "tani" film. Zamieszczam linka: Batman - Dead End
Troszeczkę za dużo różnych postaci na ekranie, ale w końcu to nie o fabułę tu chodzi tylko o grę aktorską i efekty ;). Według mnie Joker zagrał genialnie (akurat takiego psychola... ten aktor do tej roli idealnie pasuje!), Batman też nie gorzej (ach... jak dostał w twarz to splunął na bok, i na kontrę nie trzeba było długo czekać ;D ) Jak dla mnie, właśnie w takim klimacie powinni robić przyszłe "Batmany" (oczywiście nie mam na myśli tych postaci po Jokerze, bo to trochę bez sensu by było)...

Przy okazji kieruje do już powstałego jakiś czas temu tematu:
viewtopic.php?p=34977#34977
Dziś dodałem 5 nowych rzeczy do oglądnięcia ;)
Zapraszam do dyskusji

Aha! dodam jeszcze, że film wygląda znacznie lepiej gdy się go ściągnie a nie ogląda z tego shitu jakim jest YouTube (ale dobre i co), ponieważ obraz niestety znacznie ubożeje... (film zajmuje ok. 170mb)
Last edited by -Golbez- on Tue 10 Jul, 2007, edited 2 times in total.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Tue 10 Jul, 2007

Naprawdę niezłe... lepsze od pełnometrażowego batmana... 5 gwiazdek
Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Tue 10 Jul, 2007

Zdecydowanie najbardziej łowca mi się tutaj podobał, normalnie odwzorowanie miodzio!
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Tue 10 Jul, 2007

Gdyby była większa liczba chętnych, to wtedy mógłbym upnąć ten film. Z dobrą jakością obrazu wygląda zupełnie inaczej (tzw. dużoooo lepiej), i sporo więcej widać - na YouTube obraz jest znacznie przyciemniony... Wiem że akcja rozgrywa się w nocy, ale film jest tak wykonany, że każdy najmniejszy szczegół widać, a jak widze po komentarzach, jest czego żałować :P
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Tue 10 Jul, 2007

upload... u mnie to sie pobierze (170MB) w niecałe 20 minut...
Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Mon 27 Aug, 2007

Jako że jestem typem człowieka który nie ma czasu na takie przyjemności jak sen, więc zaprezentuje Wam kolejny amatorski filmik który moim skromnym zdaniem nie dorównuje do powyższego cudeńka ale zawsze coś :P
http://uk.youtube.com/watch?v=X0axbNYviOw
Jakoś nagle mnie wzięło by poprzeglądać nowości w światku filmowym i dowiedziałem się że za jakiś czas wyjdzie AvP 2... Jako że temat mimo wszystko dotyczy podobnego wątku postanowiłem przy okazji zamieścić link do trailera powyższego filmu
http://uk.youtube.com/watch?v=0E5yIi96R ... ed&search=
Film będzie bardzo brutalny co zresztą widać na trailerze (czy to dobrze? dopiero się zobaczy)
Nie zauważyłem też kontynuowania wątku z końcówki AvP (Królowa "Predatorska"), nawet jeśli autorzy uznali swój poprzedni film za shit, to nie powinni odrzucać ot tak nagle wątków z poprzedniej części... (może w trójce?)
Póki co dla mnie jednak to jeszcze nie to... wolałbym coś w dalekiej przyszłości w kosmosie, a dla mnie niedoścignionym wzorem jest "Aliens 2". Perfekcja jeśli chodzi o klimat i akcje (dla tych co nie wiedzą -> jest też wersja tej części z wzbogaconymi fragmentami które jeszcze lepiej budują klimat dwójki, ale nie wiem dlaczego, w TV emitują tą zubożoną ;/ )
Have Fun! ^^
Last edited by -Golbez- on Mon 27 Aug, 2007, edited 2 times in total.

Post Reply