Nowe 7 cudów świata.

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Post autor: Starscream » wt 10 lip, 2007

hellcabber pisze:jak ktoś zna Bytom to Bobrek nazywany jest dzielnicą cudów (ludzie tam znikają jak kamfora)
Zatem bytomska policja musi mieć pełne ręce roboty z powodu zgłoszeń zaginięć :razz:.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Awatar użytkownika
*ARTU*
Poeta

Post autor: *ARTU* » czw 12 lip, 2007

a ja wam powiem że komputer i serie gier do niego powinny być cudem świata :P
taki np. age of empires 4 :Pjeszcze nie wyszło a już ludzie piszą że to cudo samo w sobie :P cała seria jest cudem :P
jednym słowem sami sobie cudy tworzymy :P np. mój kolega ze mną w tej chwili tworzy cud :P jak skończymy to zapodamy do ściągnięcia ( jest nas koło 27 wszyscy poznani z neta :P) a tworzymy strategika :P :mrgreen:
Starscream pisze:jak ktoś zna Bytom to Bobrek nazywany jest dzielnicą cudów (ludzie tam znikają jak kamfora)
to zapodaj dokładny adres to wyśle kumpla bo mnie wkurza :P
Wielcy wojownicy konfederacji polegli , i tylko jeden syn konfederacyjnej krwi przetrwał .......
*ARTU* kolejny wielki wojownik konfederacji ....
Unia padnie pod jego obliczem :P

Awatar użytkownika
Telomo
Poeta
Kontakt:

Post autor: Telomo » czw 12 lip, 2007

sami sobie cudy tworzymy
no popatrz a ja byłem przekonany, że ufoludki ;]
http://ja.gram.pl/Telomo

wpadki gramowiczów i o ciekawym projekcie: Future Null. Darmowy RTS w postapokaliptycznym świecie.

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » czw 12 lip, 2007

[OFFTOP MODE ON]

pojedź z nim do Kielc i koło godz. 21 zostaw go na stacji

[OFFTOP MODE OFF]

Cuda się zdarzają, ale nie warto na nie liczyć, jak to ktoś powiedział...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Awatar użytkownika
Telomo
Poeta
Kontakt:

Post autor: Telomo » czw 12 lip, 2007

np. taki Zelek, niby cud ale liczyć na niego nie można :) Joke.

Myślę, że ten "cudowny" temat wyczerpano, wyssano, wydeptano, <dodaj co chcesz> na maxa.

wpadki gramowiczów i o ciekawym projekcie: Future Null. Darmowy RTS w postapokaliptycznym świecie.

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Post autor: Starscream » pt 13 lip, 2007

A pamiętacie potworny wypadek bolidu Roberta Kubicy, z którego wyszedł on bez szwanku? Możliwe, że stało się to za wstawiennictwem śp. Jana Pawła II, bowiem na kasku Kubicy widniał napis "Jan Paweł II". To będzie mieć duże znaczenie dla procesu beatyfikacyjnego polskiego papieża.
Ostatnio zmieniony pt 13 lip, 2007 przez Starscream, łącznie zmieniany 1 raz.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » pt 13 lip, 2007

LOL! A brałeś też pod uwagę to że bolidy są teraz cholernie bezpieczne? Przy takich zabezpieczeniach nie dziwi mnie to że wyszedł z tego praktycznie bez szwanku.
A dodawać jeszcze do tego txt o JPII jest chyba nie na miejscu, zwłaszcza że skupia się txt na beatyfikacji.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Awatar użytkownika
Telomo
Poeta
Kontakt:

Post autor: Telomo » pt 13 lip, 2007

starscream nie jest chybna ostatnio zbyt sobą, a może jest aż nazbyt?

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » pt 13 lip, 2007

Jak już mówimy o takich przypadkach, to w dzieciństwie miałem jedną "ciekawą" sytuację.
Mieszkałem wtedy w bloku podajże na trzecim piętrze. Gdzieś koło północy rozpętał się wielki pożar, który nie oszczędzał żadnego mieszkania. Wszystko zajmowało się ogniem. Finał z tego taki, że ogień strawił całe majątki sąsiadów, ale moje mieszkanie pozostało wtedy nietknięte. Całe szczęście że spośród tylu ludzi nikt nie doznał uszczerbku. Miałem wtedy prawie 4 latka i z tego już nic nie pamiętam. Dowiedziałem się tego dopiero lata po tym zdarzeniu z opowieści rodziny i znajomych którzy mieszkali po sąsiedzku. I jak to niby wytłumaczyć? Co jak co ale ładny fart ;D
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Awatar użytkownika
*ARTU*
Poeta

Post autor: *ARTU* » ndz 15 lip, 2007

szczerze mówiąc mogł bym powiedzieć że to pic , bo jak by się wszędzie paliło i u gury i u dołu to by cxi doszczętnie chate zjarało no chyba że mieszkasz w schronie :P
Wielcy wojownicy konfederacji polegli , i tylko jeden syn konfederacyjnej krwi przetrwał .......
*ARTU* kolejny wielki wojownik konfederacji ....
Unia padnie pod jego obliczem :P

Awatar użytkownika
Telomo
Poeta
Kontakt:

Post autor: Telomo » ndz 15 lip, 2007

cytat: "gury"

nie wiedziałem że u góry piszę się drugie "u" bez kreski ;] Ot mały babolik a dręczy. I skończcie z tym cudowaniem. Raz zadylałem nieźle na rowerze (mały byłem) i jak jakieś auto wywaliło przedemną? Myślałem, że mnie rąbnie, i to na podwórku! :] Tyle koniec kropka.

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » ndz 15 lip, 2007

Też myślałem że sobie ze mnie rodzina jajca robi... ale jednak nie, bo dawni sąsiedzi opowiadali tą historię co do joty ;0 Oczywiście już nie było mowy żeby tam mieszkać bo groziło to zawaleniem i bla bla bla, więc musieliśmy się przenieść ;0 Na tym właśnie polega to całe dziwne wydarzenie, że mojego mieszkania ognień nie tknął ;p
EDIT: (ehhh już trzeci dzisiaj...)
Telomo, co żeś się taki ostatnio upierdliwy zrobił ;0
Ostatnio zmieniony ndz 15 lip, 2007 przez -Golbez-, łącznie zmieniany 1 raz.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Awatar użytkownika
Telomo
Poeta
Kontakt:

Post autor: Telomo » ndz 15 lip, 2007

chyba od was mi się udzieliło ;]

rany jeden błąd mu podałem, żeby zmniejszyć ich częstotliwość i od razu upierdliwy jestem? Dobra koniec OT, zaraz tyran się nam do gardeł rzuci :)

Awatar użytkownika
Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post autor: Słodki » pn 16 lip, 2007

Starscream pisze:A pamiętacie potworny wypadek bolidu Roberta Kubicy, z którego wyszedł on bez szwanku? Możliwe, że stało się to za wstawiennictwem śp. Jana Pawła II, bowiem na kasku Kubicy widniał napis "Jan Paweł II". To będzie mieć duże znaczenie dla procesu beatyfikacyjnego polskiego papieża.
parę dni temu widziałem wypadek - pasażer bez pasów zmarł na miejscu a kierowca zapięty w pasy i mający poduszkę powietrzną wyszedł bez szwanku - też powiesz że to za sprawą byłego papieża?? tym bardziej że miał 3 promile we krwi??
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » wt 17 lip, 2007

U mnie na osiedlu koleś trącił tyłem samochodu latarnię która, gdyby nie drzewo, rozbiłaby się o chodnik raniąc gównażerię tam się 'bawiącą' to też dzięki cudowi?? (koleś miał 2 promile)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

ODPOWIEDZ