Opisz kolesia powyżej

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Post autor: Starscream » sob 01 mar, 2008

Growlithe - mój kolega z Rewolucji. W przeszłości skłonny do zabawy w moderatora i prowokowania kłótni. Z tego powodu jest "solą w oku" Płaskiego i RayNora, od których ma dwa ostrzeżenia. Kiedyś powiedział, że chciałby zagrać samym sobą w GTA oraz że jego ulubionym Pokemonem jest... Growlithe.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » sob 01 mar, 2008

Starscream, Humoryzator Madrava i przekleństwo Qtorsa, który nie może zapamiętać jego ksywy ;) Kolega z revolki, który tworzy publicystyczne (?) tematy :p
Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » sob 01 mar, 2008

Kolega który zmienił nie do poznania swoj forumowy image....kandydat do oscarow ...jeden z najlepszych tego forum [celowo nie powiedziałem czego] ...poza tym popiera go bo stoi po słusznej stronnie barykady
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Post autor: Sony » ndz 02 mar, 2008

Nosferatu
Ma 20 lat, a wygląda na 4, nosi czapkę św. Mikołaja i koszulkę poświadczającą fakt przynależności do Kosmitów (iNNi). Jak sam stwierdza jest (czyt. przyleciał) z nieba, niestety po rozbicu swojego statku nie ma jak wrócić do ojczyzny. Pod swoje skrzydła przygarnął go Płaski, który znany jest z litości nad bezdomnymi. Teraz kiedy Nosfer nauczył się już pisać i bodajże mówić, zaczął zabawiać się w dziennikarza i przeprowadza wywiady z userami forum, które znane są jako "NosferSHOW". Ostatnio miał przerwę w swojej karierze zawodowej, ponieważ w przebraniu normalnego(?) człowieka (widocznym na jego avatarze) usilnie próbuje zrobić magisterkę. Czy mu się uda --> zobaczymy :D Koniec opowieści :P
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody

Awatar użytkownika
Qtors
Poeta

Post autor: Qtors » ndz 02 mar, 2008

Sony kojarzy mi się z playerem próbującym grać na konsoli w fps'y-
(ksywka+avatr:))

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » ndz 02 mar, 2008

Qtors - kolega ulubieniec fan mistrz zelka i xULa ---obaj za nim szaleją---chyba xul ciutkie wiecej ... A wiec tak ...nie znamy sie [poza jedna nocka w hotelu] nie kojarze go jedyne co wiem to ze proboje co mu czasaem wychodzi popelniac mondre posty he he ....no i tja no jest ulubiencem plaskiego...tylko dflatego jeszcze tu jest:)
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
Qtors
Poeta

Post autor: Qtors » pn 03 mar, 2008

Co do tej nocki- mówiłem że bez przedłużki z Twoją poziomką nic nie zdziałamy xD
I nie wlywaj mi tak

Nosferatu- wyciągnął mnie kiedyś z depresji (myślałem ze to ja mam małego).

Awatar użytkownika
madrav
Poeta

Post autor: madrav » wt 04 mar, 2008

Qtors,
Co rano naklada silny makijaz koloru black (czyzby EMO?). Umie liczyc do czterech, co jest spowodowane tym, ze w czasach wielkiego glodu nie oparl sie pokusie skosztowania swojego paluszka. Mowiac cham potrafi wygiac usta w parabole. Wczoraj na obiad zjadl schabowego z ziemniakami. Obecnie czyta 'Wichrowe wzgorza', chodzi w bamboszach, a co wieczor szczotkuje zeby dokladnie 2 minuty i 14 sekund. Nie lubi gdy smazone mieso przywiera do patelni. W szkole nazywany byl 'Nocnik', przez to, ze byl w stanie wypic cztery oranzady na raz, nie uraniajac ani kropli.
uwazaj na wilki, men!
Obrazek

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Post autor: Sony » wt 04 mar, 2008

Madrav --> któż go nie zna :) Jego ulubionym filmem jest Król Lew, ma obsesję na punkcie starych filmów, gier i starszych Pań oraz Panów (płeć obojętna) po 60-tce :)
Jego ulubioną potrawą jest WHISKAS podsmażany na patelni. Namiętnie słucha utworów Kelly Family, przy których muzyce codziennie uprawia aerobik, aby podtrzymać formę przydatną w pracy (dla zapominalskich dodam, że jest on(a) baletnicą) :P Uwielbia wąchać swoje przepocone skarpetki oraz nie myć się przez tydzień xD

OCZYWIŚCIE JEST TO JEDEN WIELKI ŻART ;o)
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » śr 05 mar, 2008

Sony, Dziecko w moim wieku o imieniu mojej konsoli (na nazwisko ma Playstation :P). Lubi wkładać pistacje do nosa po czym strzela z nich w budyń od dr Oetkera. Wszyscy sie z niego śmieją, a przynajmniej ja. Pochodzi z kosmosu - miasta rodowego "kosmateuszów <=[", gdzie rzodkiewka rośnie z prędkością Giewontu pomnożonego przez iloraz braku przegub Raymana. Jest tak gruby, że nie umie sie przewrócić, a schabowe ubija brzuchem.

BTW. Skad ta moda na male literki? Nie róbcie tego - człowiek myśli, że to coś ciekawego, kopiuje, wkleja a tam pierdoły :/
Ostatnio zmieniony śr 05 mar, 2008 przez Richy, łącznie zmieniany 1 raz.
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » czw 06 mar, 2008

Richy - człowiek historia...forumowo starszy ode mnie a tzw. lajfie chlopak 15 letni he he <zarcik> moj najwiekszy fan a zarazem szanuje go bardzo....gdybym tylko mogl takj jak bym mogl to sprawilbym ze sprawilbym go adminem...wielka osobowosc ...wielki upur ..wyglad shreka...coz poradzic

mawiały baby nie ma rady na układy

aaa i jeszcze wzmianka ...kibicuje mojemu faworytowi w LM:)he he .....w LM harcza ze az milo
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » śr 19 mar, 2008

A to to! znaczy On! Znaczy przywodca jaki mi sie marzyl ! dobrze zbudowny i te jego oczeta szkoda ze taka rozbierznosc je przesladuje! Gdybym był kobieta to bym sie sam zadowalał na myśl o jego podniebnej rewolucji :P
Czas przemyśleń i rozważań

Awatar użytkownika
Nazguul
Prawie aktywny użytkownik

Post autor: Nazguul » czw 20 mar, 2008

Xul- za dobrze go nie znam :) . Posiada bardzo śmiechowe avatary oraz podpisy. Jego/Jej posty są nie dośc ,że inteligentne to jeszcze sensowne ( przeważnie ;) ). Generalnie bardzo fajny user.

Pozdrówki
Urodziłem się w WARSZAWIE Legie kocham Legie sławię !!!

Awatar użytkownika
cienki
Poeta
Kontakt:

Post autor: cienki » ndz 06 lip, 2008

Nazguul - Wogóle go nie znam :P ale chyba jest fanem Wladcy Pierścieni i tych czarnych prześcieradeł :D Lubi Legie więc jest moim wrogiem :P I lubi XULA :D
Obrazek

naky
Prawie aktywny użytkownik

Post autor: naky » wt 08 lip, 2008

cienki - z tego co widze jak każdy na tym forum lubi starocie XD a do tego lubi rewie mody w wykonaniu psów ;) Pisze inteligentne posty mimo iż jest z Kambodży. Ma dość wysoki poziom :D więc lubi być nad innymi oraz jest fanem ninja (sygna).

ODPOWIEDZ