Opisz kolesia powyżej

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » pn 09 lip, 2007

Growlithe, hmmm mam wrazenie ze cos ukrywa - jak bede pewny na 100% zaloze temat XD . Tak ogolem mi nie przyszkadza - to ze lubi pokemony jego sprawa - Tylko... A moherowe pokemony lubisz XD <joke>?
Czas przemyśleń i rozważań

Awatar użytkownika
Uciex
Poeta
Kontakt:

Post autor: Uciex » wt 10 lip, 2007

XUL, o nim chyba najwięcej wiem (chodź i tak nie na tyle dużu żeby pisać rozprawkę jak to XUL zrobił o Żelku :P ) no ale ale było tak, ze gdy wszedłem tu pierwszy raz na forum odrazu rzucił mi się ten użytkowników który ni z gruchy ni z pietruchy zaczął się na mnie rzucać (pewnie któryś pogląd mu się nie podobał mój) już nawet nie pamiętam dokładnie, no ale był moim wrogiem publicznym nr1 :] trochę sie zjechaliśmy i zrobiliśmy offtopu. Teraz widzę, że.. albo przerzucił się na Zelka albo czeka aż się znowu będzie mógł mnie przyczepić. Hmm.. szczerze mówiąc trochę dziwna osoba tym bardziej że ma 32 lata a lubi się kłócić jak małolat :) ale to tylko moja opinia. No, ale bądź co bądź potrafi się kłócić ale w sposób permanetnie inny niż wszyscy (bardziej filozoficzny) :D wielu go podziwia za to, no ale uważam, że ten wiek, doświadczenie i dojrzałość jak najbardziej przemawiają za tym, że nie będzie pisał jak 13-latek więc w sumie nie mam powodu aby go podziwiać jak wielu za jego jakże piękne słowa obierane w czasie sprzeczki :P . Także jest jedną z bardziej kontrowersyjnych osób na forum, ale tutaj jego byt został zaakceptowany i ma się nieźle... :) stały użytkownik forum i póki co nic do niego nie mam, może tamte pierwsze dni były dla niego jakieś cięzkie i musiał się wyżyć :mrgreen: no nie wiem, tamto poszło mi w niepamięć i mam nadzieję że nie będę musiał znowu polemizować kto jest w czym lepszy bo to naprawdę nie ma sensu :). To tyle ode mnie na temat XULa
Ostatnio zmieniony wt 10 lip, 2007 przez Uciex, łącznie zmieniany 1 raz.
TOP 5 OF WEEK
Obrazek

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » wt 10 lip, 2007

Uciex, człowiek o którym wiem bardzo nie wiele, ale postaram się coś sklecić...
Wydaje mi się, że jest zupełnie bezstronny w wojnie z zelkami i innymi narcyzami... niebardzo aktywny ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Awatar użytkownika
Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post autor: Słodki » pn 16 lip, 2007

jakiś pokemon, ponoć pamięta wielką wojnę a do tego te bezsensowne podpisy
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » wt 17 lip, 2007

Słodki miś :P Lubi grać na kodach, przychodzi tu już jakiś czas, a tak naprawde to niczego o nim nie wiadomo, bawi sie resorakami w jakiejś rewolucji i myśli że jest fajny :]
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Awatar użytkownika
Qtors
Poeta

Post autor: Qtors » wt 17 lip, 2007

Fan czarnych bitów ala 50cent- w mieście wmawia laską yhm....odmiennej płci że jego blizna po wycięciu wyrostka to pozostałość bo rozgrzanym nożu:)
Jako jedyny z nielicznych potrafi przetłumaczyć moje podteksty...

ps.
Widziałem go w ostatnim odcinku mody na sukces:)

Awatar użytkownika
Telomo
Poeta
Kontakt:

Post autor: Telomo » wt 17 lip, 2007

fan lizaków owocowych ;) Tyle na jego posty patrzyłem, co na bajki z lalką barbi. Jak patrze na jego avatara to kojażę go z Wampirem lizaków owocowych. Tyle koniec kropka więcej was ogóry jedne nie opisuję, słów brak xD - joke.
http://ja.gram.pl/Telomo

wpadki gramowiczów i o ciekawym projekcie: Future Null. Darmowy RTS w postapokaliptycznym świecie.

Awatar użytkownika
Uciex
Poeta
Kontakt:

Post autor: Uciex » wt 17 lip, 2007

Telomo, pozwól że opiszę tego gościa powyżej bo mam parę zdań o nim a o Tobie juz pisałem ;)

Qtors, zajebiaszczy masz avatar :D i to już od bardzo dawna chyba :) chyba jak się zarejestrowałem to już miałeś :) Teraz zauważyłem że też dawno temu się zarejestrował i można powiedzieć że jest tak jak ja jest weterenem forum :P ale o wiele aktywniejszym ode mnie, pozdrawiam :)
TOP 5 OF WEEK
Obrazek

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » śr 18 lip, 2007

Uciex... Nick jakby miał kogoś ucieszyć, awatar z gry na podstawie trzeciej części Star Wars. Wydaje mu sie, ze jest tutaj długo i nazywa sie weteranem... nawet nie wie jak bardzo sie myli :)
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » śr 18 lip, 2007

wiadomo jak wazna postacia jest richy ....wrog a raczej nieprzyjaciel rewolucji jednak jako byla dziewczyna jednego z rewolucjonistow zyskuje profity od grupy.....chimerczny ...zadko sie zgadzamy no i dobrze.....osoba ktora nie przeklina nie pije nie pali i ciagle konia wa**...zart taki oczywiscie lustro w tym przypadku....burzliwa i kontrwoersyjna postac...ponoc mial byc pierwszym modem a wczesniej adminem
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
cienki
Poeta
Kontakt:

Post autor: cienki » ndz 14 paź, 2007

Nosferatu

Co tu dużo pisać:)
Patron rewolucji, ma 20 lat a już z nieba;) a na dodatek antyfan zelka i fan niskich rozdzielczosci:D
Obrazek

Awatar użytkownika
Qtors
Poeta

Post autor: Qtors » pn 15 paź, 2007

Albo fan heroesa, albo gadów:)
Może po prostu wciela się w postać bazyliszka i aż strach spojzec mu w oczy:)
Ten szkielet odzwierciedla jego chorobe- anoreksje:D

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » śr 28 lis, 2007

Twój avatar mnie rozwala do tego stopnia ze mialem go na telefonie :D
Jak narazie jeszcze malo daje znac o sobie :D ;)
Czas przemyśleń i rozważań

Awatar użytkownika
Mlody_szyderca
Prawie aktywny użytkownik
Kontakt:

Post autor: Mlody_szyderca » pn 24 gru, 2007

Narazie nie wiele o nim mogie powiedziec poza tym ze u nas na blokach mowi sie o takich Brudasy
No to koledzy zaczęła się jazda jakiej jeszcze tu nie widziliście

Awatar użytkownika
Sony
Poeta

Post autor: Sony » pn 24 gru, 2007

Dopiero co przypełznął na forum i myśli że zacznie wszystkich po kątach ustawiać :lol:
A ja Ci mówię: NIC Z TEGO DROGI KOLEGO :!:
Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody

ODPOWIEDZ