Opisz kolesia powyżej

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Michi
Prawie aktywny użytkownik

Post by Michi » Thu 05 Jul, 2007

Uciex Od 2005 roku napisał tylko 47 postów, więc nie nabija ich jak inni.Mało widziałem jego wypowiedzi na forum, dlatego nie mam wyrobionego zdania :P

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Thu 05 Jul, 2007

Nie znam kolesia :mrgreen:
Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Thu 05 Jul, 2007

Uwielbia Zelka... poniżać, a więc jest ze mną w klubie :P

PS ale pokemony to tylko on lubi, ja wole browara :D
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Thu 05 Jul, 2007

dziwny mod, ponoć banner userów a zbanowanych jest raptem ok. 8 ;) Ubliża Zelkowi31 ponoć nie-inteligentnymi żartami w przeciwieństwie do XUL'a jak twierdzą inni :) woli browarka od pokemonów xD
http://ja.gram.pl/Telomo

wpadki gramowiczów i o ciekawym projekcie: Future Null. Darmowy RTS w postapokaliptycznym świecie.

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Thu 05 Jul, 2007

Ale ostrzeżeń to już troche dałem :P Nawet Tobie hehe

Telomo, user który gra w WoWa. Uwielbia Horde (jak ja :D )
Ma 13 lat ale twarz nadal niemowlaka ;)
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Thu 05 Jul, 2007

Urgh odkryłeś mroczną prawdę młody Jedi... tak naprawdę mam 8 i pół miesiąca..... xD A tak na serio to to jest z netu ;P Opisujcie raya!

wpadki gramowiczów i o ciekawym projekcie: Future Null. Darmowy RTS w postapokaliptycznym świecie.

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Thu 05 Jul, 2007

Raynor

Wredy koleś i będzie się smażył w piekle. Zazwyczaj nie ma nic konretnego do powiedznia, ciągle wcina się w moje rozmowy, choć nikt go nie chce czytać i próbuje czasami zażartować ale nigdy mu się to nie udaje. Po prostu bardzo cięki mod. Nie wiem na co on komu? Uważam, że nadaje się jedynie na wysypisko.
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

XUL
Poeta

Post by XUL » Thu 05 Jul, 2007

zelek - prymitywizm jego pozytywizmu mnie przeraza. A ja sie lubiesmiac z horrorow XD
Czas przemyśleń i rozważań

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Fri 06 Jul, 2007

moj odzweirny ale wierny....wodz i pan riposta....czlowiek puenta...aczkolwieg poploch na forum ......trzeba go nauczyc kajania i wpoic nowe haslo rewolucji zelek twoim przyjacielem jest ,przyjacielem jest
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Fri 06 Jul, 2007

opisywałem cie :)
Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Richy
Przypał

Post by Richy » Fri 06 Jul, 2007

Pokemon, dzieciak, nabija posty jak sie da (dowód powyżej mojego :P). Gryzie sie z zelkiem, ogląda bajki dla najmłodszych.
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Fri 06 Jul, 2007

do Growlithe: Jak opisywałeś to po co piszesz, że opisywałeś? To nabijanie postów!

wracając do tematu:
W avie już od daaawna ma chodzące ciastko (ciągle wyobrażam se, że ucieka przed czymś co chce je zjeść^^ - zostaw tego ava ;P). Dziwny koleś, ogólnie tak zwracałem na jego posty uwage, że czuję się jakby on albo ja był nowym userem forum. Ogólnie dziwię się, że nie jst Modem albo w R_Ewolucji :>

Uciex
Poeta

Post by Uciex » Sat 07 Jul, 2007

Telomo, teraz dopiero zobaczyłem że masz 13 lat.. jak na swój wiek piszesz całkiem klarowne i mądre posty więc plus dla Ciebie :) pozatym widać odrazu że jesteś maniakiem warcrafta. W dwójeczkę i 3 (podstawową wersję) dłuugo grałem więc popieram to zamiłowanie ;) pozatym ma jakiś (niestety) słaby póki co blog z grami :P
TOP 5 OF WEEK
Image

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Sat 07 Jul, 2007

Słaby bo grafikę jakbym zrobił, to Wasteland jest jak Picasso albo ktoś inny ;-) (w porównaniu)

A blog nie jest dla oka tylko dla gierek (tj. GameBiz, Pekka Kana itp. itd.) - innymi słowy - za zgodą twórców - zamieszczam.

Wracając do tematu:

Uciex - spoko koleś, no i może nie maniakiem Warcrafta ale bardzo mi się podoba (bo wymiatać to ja na miotle prędzej niż w Warcrafta). Kolejny fan warcrafta :)

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Sun 08 Jul, 2007

Telomo, młody, dobry user. Pomimo wieku jest aż zdumiony, że pisze na dość wysokim poziomie (mówię teraz, a nie kieydś ;))
Image
Image
Image

Post Reply