sprawa do plaskiego

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Locked
Bones
Partyjny :-)

sprawa do plaskiego

Post by Bones » Fri 29 Jun, 2007

hej plaski mam prośbę usuń mój profil z tego debilnego forum (jak ja mogę to zrobić to nie umiem). To forum to jedno wielkie kupisko śmieci. zelek to jeden wielki de**l a myślaŁem o nim innaczej ale staŁ się de***em. Nie dziwię się że raynor zablokowywaŁ jego tematy bo byŁy bezsensowne. dobra ja już nie wchodze na to debilne forum tylko prosze o zmazanie mojego profilu. Większość ludzi z tego forum to debile którzy nie mają co robić!!!!

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Fri 29 Jun, 2007

Bones wrote:zelek to jeden wielki de**l a myślaŁem o nim innaczej ale staŁ się de***em.
nie tylko ty tak twierdzisz... :neutral:

Bones wrote:Nie dziwię się że raynor zablokowywaŁ jego tematy bo byŁy bezsensowne.
a zelek uwaza(ł) je za 'poważne' :D
Bones wrote:Większość ludzi z tego forum to debile którzy nie mają co robić!!!!
wymień chociaż trzech to ci uwierze :mrgreen:
Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Fri 29 Jun, 2007

Zelek, co Mu żeś napisał na PW? :mrgreen:
Last edited by -Golbez- on Fri 29 Jun, 2007, edited 1 time in total.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Bones

Growlithe wrote:wymień chociaż trzech to ci uwierze
zelek,telomo,hella coś tam

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Fri 29 Jun, 2007

O co ci chodzi koleś? Niby czemu wcześniej myślałeś o mnie inaczej? Podaj powód dla którego masz mnie za debila?
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Bones

tobie to wszystko trzeba Łopatologicznie tŁumaczyć.

Tylko debil mówi na siebie że jest piękny
Tylko debil mówi innym żeby go podziwiali
Tylko debil mówi że coś jest poważne a jest zupeŁnie na odwrót
Tylko debil ocenia ludzi po wieku
Tylko debil zrobi wszystko by dostac posadę moderatora
moim zdniem tylko debil mowi do innych: koleś, bracie itp.
Tylko debil nie umie zauważyć że się nie robi z niego jaj
Dobra wystarczy jak na razie

tera plaski prosze o zniszczenie mojego profilu jak się da pls.

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Fri 29 Jun, 2007

Ty ziomek zaczynasz przeginać pałę.
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Fri 29 Jun, 2007

haha, ale dziś mam porąbany dzień ;D Najpierw dostaje się do bardzo dobrego Liceum Ogólnokształcącego choć szanse miałem zerowe (prymusem to ja nie jestem o dziwo). Potem się natykam przypadkiem na starych znajomych z przed wielu lat (to już w sumie 6 lat będzie...), potem podwozi mnie sąsiad z którym od dobrych kilku lat nie miałem przyjaznych stosunków (tzw. zagorzali wrogowie). A teraz ten temat ;D Co dzisiaj jeszcze się stanie?

Bones, składam Ci gratulacje za wyrażenie swojej opinii bez żadnej cenzury^^. Zastanawiałeś się kiedyś czemu w każdym temacie w którym znajduje się post Zelka pojawia się od razu kłótnia. Takiego toku zdarzeń chyba już nie trzeba tłumaczyć^^, sam wyraziłeś to wszystko w tym "kontrowersyjnym" poście na górze ;) Każde forum powinno mieć takiego swojego cyrkowego pana na literę P, aczkolwiek Zelek czasem przekracza tą granicę i przestaje być śmieszny a robi hm... nie będę kontynuował bo w końcu modem jest ;D

Za niedługo temat zostanie zapewne zamknięty przez moda albo admina bo łamie ładnych kilka punktów w regulaminie ;D Aczkolwiek Bones, faktycznie opłaca się odchodzić z forum tylko z powodu jednego/kilku/połowy osobników tworzących to forum FG? W końcu i tu jest kilku forumowiczów którzy zawsze są chętni pomóc, porozmawiać po ludzku itp. choć rzadko się udzielają ze względu na brak czasu ;)
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Locked