Twój ulubiony program telewizyjny

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Post Reply
Starscream
Poeta

Twój ulubiony program telewizyjny

Post by Starscream » Sun 27 May, 2007

Jakie są Wasze ulubione programy telewizyjne? Moim ulubionym programem jest Magazyn Kryminalny 997. Emitowany jest w każdy czwartek o godz. 23.35. Lubię też oglądać Uwagę.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Sun 27 May, 2007

kiedyś Dragon Ball, dziś już tylko wyrywkowo oglądam"co się narzuci".
http://ja.gram.pl/Telomo

wpadki gramowiczów i o ciekawym projekcie: Future Null. Darmowy RTS w postapokaliptycznym świecie.

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Sun 27 May, 2007

To żeś załatwił temat ;) Heh

Co ja oglądam? Filmy, Wiadomości, SPORT a zwłaszcza siatke i kosza. Ulubionych programów niemam. Czasu brak na pierdoły.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

XUL
Poeta

Post by XUL » Thu 21 Jun, 2007

BOZE STAR JEST W FORMIE!!!!! Coz za innowacyjny temat - ach te wykonczenia i widac jak bylszcza sie metalowe elementy to daje refleks a takze kontrast z reszta drewnianych elemntu. Skupienie panoramy jest dosc amatroskie ale coz stego swietnit dobrane kolory naprawde - MOJ ULUBINY Program to "taniec ze starami" - ostatnio taka stara gurba baba tanczyla z Star'em i dala mu z capueiry brzuchowej w twarza. LOL
A tak wogole starscream - daj mi te ankiete jak juz skonczysz. ;P
Czas przemyśleń i rozważań

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Mon 25 Jun, 2007

Pierwsza miłość na polsacie. Ostatno często ogladam przed siłownią, choć w sumie nie powinno się bo to serial obyczajowy, a przed siłką powinno się obejrzeć coś agresywnego.
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

XUL
Poeta

Post by XUL » Mon 25 Jun, 2007

TAaaaaa - Moze "SYNOWIE BRUCA LEE" Yeah , Who YEah! <---- na silke to agresor istny albo "miszcza weza wsciekle piesci" XD
Czas przemyśleń i rozważań

szyderca
Prawie aktywny użytkownik

Post by szyderca » Sat 14 Jul, 2007

Zdecydowanie Familiada :mrgreen: . Karol Strasberger i jego dowcipy, poza tym bardzo ambitny teleturniej, wymagający obszernej "wiedzy". Najlepsze jest jak na końcu programu stoją na środku i machają do kamery, jeszcze ta melodia... Oglądam to w każdy weekend, bo niezłe śmianie zawsze z tego mam. Myślałem, że pośmieje z "Sędzia M. Wesołowska", ale nie mogę tego oglądać, bo to jest beznadziejne, spać się chce tylko.

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Sat 14 Jul, 2007

a ja tam familiadę lubię ot tak o, jak się narzuci to przerywam granie/sranie/oddychanie (no tego ostatniego to nie) i zaczynam to oglądać. I fajne i śmieszne :)

wpadki gramowiczów i o ciekawym projekcie: Future Null. Darmowy RTS w postapokaliptycznym świecie.

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Mon 16 Jul, 2007

Jak dla mnie, programy Sędzia Anna Maria Wesołowska i W11 Wydział Śledczy są równie ciekawe, jak Magazyn Kryminalny 997. Pewnie zaraz powiecie, że chcę być policjantem czy sędzią.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Mon 16 Jul, 2007

jak się będziesz na nich wzorował to zostaniesz najwyżej katem :]

Tych wielce realistycznych "kryminałów" nie umiem oglądać. To tak jak byś piłką golfową i właśnie oberwałeś kijem w skutek czego lecisz hen jak najdalej ot tego kija (czyli kryminału).

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Mon 16 Jul, 2007

Starscream wrote:ak dla mnie, programy Sędzia Anna Maria Wesołowska i W11 Wydział Śledczy są równie ciekawe, jak Magazyn Kryminalny 997.
Jeśli nie ciekawsze :P
Telomo wrote:Tych wielce realistycznych "kryminałów" nie umiem oglądać. To tak jak byś piłką golfową i właśnie oberwałeś kijem w skutek czego lecisz hen jak najdalej ot tego kija (czyli kryminału).
NIe bardzo czaje ocb z tym porównaniem, ale to kwestia czasu, aż ktoś mi powie :P
Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Mon 16 Jul, 2007

czyli jestem na nie "uczulony" i mnie ściska jak to widzę ;]

Uciex
Poeta

Post by Uciex » Mon 16 Jul, 2007

Moje ulubiony programy to...
Brainiac - (Discovery channel)
Pimp my ride - (MTV Polska)
Pogromcy mitów (Discovery Channel)
ew. takie shity jak
W domach gwiazd fiutbolu (MTV)
albo Co ty na to tato (MTV)
acha..
jeszcze KARTONY! (4fun.tv)
Last edited by Uciex on Mon 16 Jul, 2007, edited 1 time in total.
TOP 5 OF WEEK
Image

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Mon 16 Jul, 2007

Uciex, Brainiac i PmR bardzo tak :) Pogromcy mitów niet ;) nie trawię...

MTV większość to SHIT oprócz PmR oczywista!

a kartony to shit?? nie nie nie ;) Kartony rządzą ;)
Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Mon 16 Jul, 2007

Starscream wrote:Jak dla mnie, programy Sędzia Anna Maria Wesołowska i W11 Wydział Śledczy są równie ciekawe, jak Magazyn Kryminalny 997. Pewnie zaraz powiecie, że chcę być policjantem czy sędzią.
lol
znam grupę ludzi którzy nienawidzą W11 - to ..... POLICJANCI
tak, z każdym policjantem co rozmawiałem o tym uważa ten serial za denny i nie pokazujący prawdziwej pracy policji, zapewne z panią sędzią jest tak samo (poza tym ta cała sędzina to kopia amerykańskiego serialu)
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Post Reply