Czy was wkurza też, że ktoś bluzga stare i jare gry?

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Telomo
Poeta

Czy was wkurza też, że ktoś bluzga stare i jare gry?

Post by Telomo » Wed 02 May, 2007

Image

*- obrazki zaczerpnięte z świetnego komiksu: http://www.gamer9.net/

Temat stworzony po to, bym podyskutował o tym z kimś bo aż mnie kiszki kręcą.

dremor
Prawie aktywny użytkownik

Post by dremor » Wed 02 May, 2007

Wkurza mnie jak jasna ...... (dokończ sobie)
full ZELEK fan and reconstructor ;]

Telomo
Poeta

był raz film Jay i Cichy Bob (głupie ale śmieszne) to na koniec filmu butali wszystkich którzy zbluzgali ich film lub komiks xD

[ Dodano: Sro 02 Maj, 2007 ]
a jeszcze jedno, z wypocin tych "inteligentnych" i bardzo "na czasie" ludzi można się pośmiać. Jeden koleś napisał, że grafa w Warcraft'ie II jest taka sama jak w I :-/ Raz spotkałem przypadek, jak koleś ocenił Fallouta na głupią rąbankę dla fanów diablo xD. Wszystko na gram.pl ;P

Jazzwhisky
Poeta

Post by Jazzwhisky » Wed 02 May, 2007

Odpuście im, bo nie wiedza co czynią.
No, albo są zbyt głupi, by marnować na nich swój cenny czas.
Ogólnie mnie to pęczy, to co ktoś mówi o danej grze nie świadczy o niej, acz o tym, kto ów osąd wypowiada. Over.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
Image

dremor

Ja takich ludzi nigdy nie zrozumiem. Mam Atlona 1700+ 1280 RAM'u geforcea 4200 Ti. a po dziś dzień gram w takie gry jak właśnie Falout czy Warcraft 2. Dla mnie są to gry, które zawsze będą stały na szczycie :D A więkrzość nowych gier to tylko nieudane kopie starych hitów. I mówię wam że jak postęp technologiczny dojdzie do takiego momentu, że kompy będą za szybkie i gry dosowe się nie odpalą to pójde na złom i przytargam do domu celerona 300 :D

mantis
Poeta

Post by mantis » Wed 02 May, 2007

Jak dla mnie stare gry są wyśmiewane przez rozpieszczane dzieci, które mają dobrego kompa i mogą sobie pozwlić na same najnowsze gry typu: Fifa 2008, NfS Carbon, najnowszy Tony Hawk, The Sims, San Andreas - grają w tylko najpopularniejsze gry, sami nie potrafią odkryć nowych horyzontów.
Mnie również denerwuje wyśmiewanie starych gier. Jak dla mnie najorginalniejsze pomysły powstały właśnie w czasach przeszłych. Teraz każda nowa gra to FPS, MMORPG czy wyścigówka nie różniąca się zbytnio grywalnością od swoich poprzedników. Dlaczego nie zrobią czegoś podobnego do HEDZ'a albo Live Wire. No właśnie, te nazwy nic wam nie mówią... Na tym polega system abadonwarowych gierek.
http://www.fireworks.com.pl/ - portal o fajerwerkach komercyjnych

Telomo
Poeta

ta oni nie znają najpopularniejszych gierek tylko te rozchwytywane. Najpopularniejsze to Fallout, Warcraft, Starcraft, Pitfall itp. A teraz tak przy okazji, wie ktoś gdzie mogę kupić Windows 98 oryginał nieużywany? Wracając do tematu: może będziemy jak Jay i Cichy Bob, będziemy jeździć do tych co bluzgają i skopiemy im tyłki? xD

Amifan

Post by Amifan » Wed 02 May, 2007

Też mnie to wkurza. Ale te stare gry mają taki klimat, jakiego niejedne nowe nawet w 1/4 nie zapewniają :)

dremor

Telomo jestem z tobą :D Stare gry roolez. Jademy kopać niewiernym :D

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Wed 02 May, 2007

Gdybym nie lubił giercowac w oldsy to już dawno by mnie na tym forum nie było :] Młodziki nie wiedza co tracą, nie grając w gierki naszej młodości :PP
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Thu 03 May, 2007

a ja może papa-smurf jestem? ;> Pewnie też bym należał do aktualnej młodzieży która nie wie co to gra a który piszę przez u otwarte gdyby nie moi dwaj bracia, niewymieniany komp i styczność z hitami w wieku lat 3-i dalej. Idziemy na naszą krucjatę? xD

Richy
Przypał

Post by Richy » Thu 03 May, 2007

No mnie to wkurza jak ktoś zakłada głupi temat i pisze tak, że nawet poloniści mają problem z rozszyfrowaniem sensu wypowiedzi...
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Fri 04 May, 2007

Ale jak można fallouta nazwać głupią rąbanką (nie żebym coś do rąbanek miał)!? Szkoda że nie mam namiarów gościa, a zresztą, żal by było na samą fatygę xD

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Sun 06 May, 2007

bluzganie starych gierek jest jak... podcieranie się papierem ściernym. idiotyzm. jakbym usłyszał, że ktoś bluzga na:
- HOM&M (1, 2, 3)
- AoE (tylko 1)
- Fallouta
- Diablo II
- Baldur's Gate

dostałby prosto z mostu w pysk
Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Telomo
Poeta

Post by Telomo » Sun 06 May, 2007

ta ja mam w klasie typowego opisywanego powyżej który twierdzi, że diablo III już od dawna jest w sprzedaży xD
http://ja.gram.pl/Telomo

wpadki gramowiczów i o ciekawym projekcie: Future Null. Darmowy RTS w postapokaliptycznym świecie.

Post Reply