Gry na Nokie 7360

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Post Reply
elektrolityk
Prawie aktywny użytkownik

Gry na Nokie 7360

Post by elektrolityk » Wed 24 Jan, 2007

Witam.
Mam mały kłopocik, szukam gierek na nokie 7360. Przeszperałem sieć P2P i niby coś znalazłem. Powinno działać i działa, tylko że obcina mi prawą strone i dół na wyświetlaczu.
Powodem może być sam układ wyświetlacza. za zwyczaj są kwadratowe 128x128 a ta nokia ma 128x160.
Jakieś gierki cudem udało mi się zassać np. zoo tycon2:)

ludki jak macie jakiś namiar na sprawnie działającą gierkę na tą nokie to dajcie mi jakoś znać:) Był bym bardzo dzwięczny:)

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Wed 24 Jan, 2007

Niestety owe cięcia są typowe dla tego typu sciągania gier ;) Często są one wrzucone na serwer z innego modelu telefonu o innej rozdzielczości :/
Nie pamiętam na kórym forum to wyczytałem ale jest program do obróbki rozdzielczości na taką jaka jest nam potrzebna.
Zresztą nie musisz szukać gier akurat na nokie 7360, szukaj na różnego typu komórki z tej marki. Najlepiej z mniejszą rozdzielczościa (128x128 bądź 128x160) ja tak robie, i Soniaczek jest bardzo szczęśliwy ;)
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

elektrolityk
Prawie aktywny użytkownik

Post by elektrolityk » Wed 24 Jan, 2007

RAYNORKU właśnie gierki zassane na 128x128 się rozklejają na ekranie... gry na 128x160 śmigają oki:) Tylko oczywiście nie all ale to właśnie różnica w telefonach się kłania.
Brachu jak byś coś gdzieś tam wyczytał o tym programiku... :) wdzięczny bym Ci był Stary:)

marosan
~[TipS Team FG ]~

Post by marosan » Fri 26 Jan, 2007

Fakt taki programik jest, ale współpracuje tylko z motorolą:)
Co do gier na tą rozdzielczość to mam ich tysiące na dysku twardym, zgłoś się do mnie na gg to coś ci wybierzemy:) Age of empires 2? The sims 2? Townsmen 3 Vrally 3D? The elder scrolls 4? Raibow Six Vegas? to nie problem mam tego naprawdę tysiące:)

Post Reply