Coś wesołego

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » wt 06 maja, 2008

Jeśli wpiszesz ten kod RapidShare, to Jesteś dla mnie mistrzem:
http://fun.kretyn.com/token.png
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » wt 06 maja, 2008

<- lol black metal xD
<- dzien z zycia metala ]xD (mozna powiedzie ze głowy bohater przypomina mnie ]:p)
<- a tu poprostu nie moge xD przejechane ]XP
<-pordanik dla przyszlych metali ...LoL ]xD

To Tyle Młode BRUDASY!! :twisted: macie tu kilka wskazowek od starego brudasa :evil: :lol:
Ostatnio zmieniony wt 06 maja, 2008 przez XUL, łącznie zmieniany 1 raz.
Czas przemyśleń i rozważań

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » wt 06 maja, 2008

Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Awatar użytkownika
Richy
Przypał

Post autor: Richy » czw 08 maja, 2008

Może nie smieszne, ale jakie pouczające:

Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Obrazek

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » sob 10 maja, 2008

Pytanie tylko, czy są podstawiani^^ Choć z doświadczenia wiem, że u nich to normalka...
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » wt 27 maja, 2008

(wysokie stężenie wulgaryzmów)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » sob 28 cze, 2008

Mistrzowie improwizacji i chociaz juz nie mlodzi to mozna powiedziec ze zakochalem sie w nich....

http://www.wliia.pl/

WHose line is it anyway
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
mareckuss
Przypał

Post autor: mareckuss » sob 28 cze, 2008

Autentyki z anteny RM i wypowiedzi Ojca Rydzyka (www.radiomawryja.pl)
wybrałem co lepsze :)

Słuchaczka: &#8211; Niestety jestem za tym, że jak dziecko jest chore... to znaczy płód jest chory nieuleczalnie, to powinno się dopuszczać aborcję.
Prowadzący audycję: &#8211; To panią powinno się w pierwszej kolejności zabić, a nie to
dziecko

Kawały na antenie RM:
Miś prowadził sklep w Tatrach. Przychodzi do niego zajączek i prosi chleb z górnej półki. Wściekły miś przystawia drabinę i zdejmuje ten chleb. Następnego dnia historia się powtarza, więc trzeciego dnia miś, widząc zajączka, już sam wszedł na drabinę, a ten mówi: &#8211; Poproszę masło z dolnej półki.

Matka w ZOO do syna: &#8211; Nie zbliżaj się do niedzwiedzi polarnych, bo się przeziębisz.

Słuchacz: &#8211; W Oświęcimiu nigdy nie było komór gazowych. Ta propaganda głoszona jest przez lobby homoseksualistów amerykańskich.
o. Piotr: &#8211; Chyba przez lobby żydowskie.
Słuchacz: &#8211; A to nie na jedno wychodzi?

Słuchaczka RM: &#8211; Idę sobie ulicą, patrzę, a tu takie szesnastoletnie ku... wkładają za wycieraczki samochodów ulotki agencji towarzyskich. Patrzę za chwilę, a jedną taką ulotkę wyciąga nasz ksiądz proboszcz. No to pytam się jego, po co mu ona. A ksiądz odpowiedział, że przyda się jako zakładka do książki. Już nie wiem, co o tym myśleć.

Słuchaczka: &#8211; Moja siostra nie ma już jednej nogi, a teraz jest w szpitalu i grozi jej druga amputacja.
o. Piotr: &#8211; Ale Chrystus ją kocha i ma w tym zapewne jakiś plan

Słuchacz: &#8211; Wy tylko alleluja, alleluja, alleluja i do przodu... siać, siać i siać. Czy to nie jest już nudne?
o. Piotr: &#8211; A pan się schlał po prostu jak świnia...

rozmowa na antenie RM: &#8211; Wy tak ciągle mówicie, że ona była zawsze dziewica.
&#8211; Tak, proszę pana.
&#8211; To ja jej strasznie współczuję.

Ekspert RM: &#8211; Dzisiaj w Polsce nie produkuje się już nic polskiego. Nawet, jak się głupią żarówkę chce kupić, to trzeba kupić, za przeproszeniem, osram.

Słuchacz: &#8211; Ksiądz nie chciał pochować za darmo mojego ojca. Jak się zapytałem, co mam zrobić, bo jest lato i gorąco, to on odpowiedział: &#8222;Zamarynuj go sobie&#8221;.
Prowadzący audycję: &#8211; No... pan jest chyba członkiem SLD.

o. Rydzyk: &#8211; Wykosztowaliście się na te kiełbasy, na te szynki na święta, a teraz co? Nawet na bilet nie macie, by pojechać do Częstochowy.

rozmowa na antenie RM: &#8211; Ojcze Dyrektorze... mam nowotwora i to złośliwego.
&#8211; To wszystko dla Boga, córko.
telefon do RM: &#8211; Ja sobie taką modlitwę wymyśliłam sama. Mogę powiedzieć?
&#8211; Prosimy...
&#8211; Jak to dobrze, że jesteś, ojcze Rydzyku, jak to dobrze, że ciebie ta mama urodziła, niepokalana...

ekspert RM: &#8211; Jest taka książka dla dzieci pod tytułem &#8222;Doktor Dolitle&#8221;. To jest straszna książkai jeszcze na dodatek lektura. Ona równa zwierzęta z człowiekiem, czyli równa człowieka ze zwierzęciem. To jest doktryna masońska: świnia jest taka sama jak i ja.

rozmowa na antenie RM: &#8211; Niech będzie pochwalona Maryja zawsze dziewica. Czy będę na antenie?
&#8211; Już pan jest na antenie.
&#8211; A co mi ksiądz za pierdoły opowiada, kiedy mam włączone Radio Maryja i tam teraz słyszę ojca dyrektora!
&#8211; Bo jeszcze fale radiowe do pana nie zdążyły dolecieć. I proszę się kulturalnie wysławiać.
&#8211; Aha...

o. Rydzyk: &#8211; Przyjeżdżają tu do Torunia ludzie i mówią: &#8222;Jakie to sobie pałace budują księża.&#8221; A to jest ich dziadostwo &#8211; tych ludzi dziadostwo i mały mózg. Zacofanie!

słuchacz RM: &#8211; Chciałem pozdrowić moją zmarłą siostrę. Żeby zawsze była zdrowa.

telefon do RM: &#8211; Postuluję wyrzucenie z nazwy telewizji Polsat liter: pol. Bo to nie polskie. I co wtedy zostanie? Sat zostanie. I jak dodamy do tego skrót od anteny, zobaczymy całą prawdę Sat-an!

przypadkowe wejście na antenę dĄwiękowca RM zdenerwowanego odgłosami remontów rozgłośni: &#8211; Ku...a, ch...u, przestań wiercić. Jak ja, ku...a, mogę miksy robić w takich, ku...a, pie...ch warunkach, do ch...a

rozmowa na antenie RM: &#8211; Jak to jest, ojcze? Znajoma chodziła po domach i zbierała pieniądze na Radio Maryja i wpadła do piwnicy głową w dół i teraz ma wstrząs mózgu i cała poraniona jest...
&#8211; Może zle zbierała...

rozmowa na antenie RM: &#8211; Jestem ogromnie zbulserwowany tym, co się dzieje...
&#8211; My też, panie Janie, ale mówi się zbulwersowany...
&#8211; No właśnie... jestem zbulserwowany...

modlitwy na antenie RM: &#8211; Słuchamy, Radio Maryja... w czyjej intencji modlitwa?
&#8211; Ja bym chciała się pomodlić za wszystkich oszustów, kłamców i złodziei... no i za ojca dyrektora oczywiście.

słuchaczka: &#8211; Pojechałam na pielgrzymkę na Węgry i widziałam, że księża, co byli z nami, kupowali w dużych ilościach winiaki...
o. Jacek: &#8211; Mówi pani nie na temat dzisiejszej katechezy

Telefon do RM: &#8211; Od trzech miesięcy słucham wyłącznie Radia Maryja. Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem.

Słuchaczka: &#8211; Pół emerytury będę oddawać dla mojego ukochanego Radia Maryja.
o. Jerzy: &#8211; To pięknie. A ile ma pani tej emerytury?

Słuchaczka: &#8211; Skąd się w Polsce bierze ten antysemityzm? Ja jestem właśnie takiego pochodzenia...
o. Jacek: &#8211; Współczujemy pani wszyscy

transmisja mszy z udziałem ojca Rydzyka: &#8211; Ile tu dzieci koło mnie! A tu taka mała dziewczynka... Ile masz lat? No co, nie umiesz mówić? Ile masz lat? Nie powiesz księdzu? No, ile masz lat? Głupie jakieś to dziecko, czy co?

Słuchacz: &#8211; Ja już pięć godzin do was dzwonię i dopiero teraz się dodzwoniłem. Chciałbym zaprotestować przeciwko temu, że wy tak bez przerwy na tych Żydów nadajecie...
o. Rydzyk: &#8211; No to niech pan sobie następne pięć godzin jeszcze do nas podzwoni.

o. Rydzyk w Rozmowach Niedokończonych: &#8211; Mam właśnie w ręku program SLD. Nie wiem, czy ja te ręce potem domyję...

dobranocka w RM: &#8211; Masz na imię Wojtuś? Jak pięknie i bardzo ładnie zaśpiewałeś piosenkę, więc mamy dla ciebie nagrodę. Mam w ręku kasetę o podwórkowych kółkach różańcowych. Chcesz taką kasetę?
&#8211; Nie!

Słuchaczka: &#8211; Mąż sprzedał dosłownie wszystko z domu na wódkę. Ale jak chciał już sprzedać radio, na którym słucham Radia Maryja, to się zdenerwowałam

eskpert dnia: - Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której Lech Tusk zostałby prezydentem...

Słuchacz: - Jak się do was dzwoni, to trzeba pochwalić Maryję zawsze dziewicę... prawda?
o. Jerzy: - Tak jest przyjęte. Słuchacz: - Ale to przecież było dwa tysiące lat temu, to skąd wiadomo, że ona jest nadal dziewicą?
o. Jerzy: - No... pan sobie musiał dzisiaj nieĄle golnąć.

o. Jerzy: - Ekonomia to jest coś takiego: mam w domu odkurzacz i muszę się zastanowić, czy odkurzać codziennie, czy też sprzedać ten odkurzacz i za te pieniądze wynająć sobie firmę, która będzie mi odkurzała.
Słuchacz: - Wie ksiądz co? Ja myślałem, że my rozmawiamy poważnie, a ksiądz tu jakieś brednie opowiada. A ten odkurzacz to niech sobie ksiądz w dupę wsadzi. Szczęść Boże!
Ostatnio zmieniony sob 28 cze, 2008 przez mareckuss, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kalejdoskop
Poeta

Post autor: kalejdoskop » ndz 29 cze, 2008

Eee, szczerze mówiąc to ta strona nie jest dla mnie zbyt wiarygodnym źródłem. Poza tym przyznam szczerze, że tak z czystej ciekawości parę razy zdarzyło mi się posłuchać radia Maryja i nie było tam dosłownie ANI ŚLADU tego, co mu się najczęściej zarzuca (tj. propagowanie antysemityzmu, różne "głupie i śmieszne odzywki" w stylu tych "zacytowanych" itd.). Zresztą, moim zdaniem skoro nie przeszkadza nikomu istnienie TVN-u czy radia TOK FM, to tym bardziej nie powinno nikomu przeszkadzać istnienie radia Maryja. Ot, tyle:)

[ Dodano: Nie 29 Cze, 2008 ]
A właśnie, zapomniałem dodać, nie napisałem tego Mareckuss po to żeby zrobić tu awanturę z Tobą, ale chciałem tylko wyrazić swoje zdanie na temat wspomnianego radia i niejakiej hipokryzji, z jaką niektórzy je krytykują. W każdym razie nie planowałem i nie planuję żadnego podjazdu pod Twoją osobę. :)
Każdy ma mózg, ale niektórzy zachowują się tak, jakby go nie mieli.

Awatar użytkownika
Newtown PA
Prawie aktywny użytkownik

Post autor: Newtown PA » sob 09 sie, 2008

no a mnie - skoro to juz taki powazny temat - kleszcz w noge upier... i dodatkowo wy.... sie na rowerze , nie jest letko...

Awatar użytkownika
macciekk21
Poeta

Post autor: macciekk21 » pn 18 sie, 2008

Ostatnio zmieniony pn 18 sie, 2008 przez macciekk21, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Newtown PA
Prawie aktywny użytkownik

Post autor: Newtown PA » wt 19 sie, 2008

no i jeszcze to

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » czw 11 wrz, 2008

Dlaczego nie ma czarnych bramkarzy ??
Bo Sie boja siatki...
Czas przemyśleń i rozważań