Coś wesołego

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

-Golbez-
Poeta

Coś wesołego

Post autor: -Golbez- » czw 04 sty, 2007

Oto co znalazłem w otchłaniach mojego dysku (tzw. Strefa 51)
1)
Parodia Star Wars, nie tylko dla fanów tego filmu.
2)
Jest to robot, który zdziwi co niektórych - nie jest sterowany zewnętrznie przez nikogo.
Reaguje na dotyk, głos itp. Bill Gates powiedział że w sprawie sztucznej inteligencji (czyli
min. robotów) jesteśmy w takim miejscu, jak w latach siedemdziesiątych w komputeryzacji.
3)
Moim zdaniem najciekawszy z przedstawionych filmów. Jest to Japońska symulacja uderzenia
meteoru w powierzchnię Ziemi. Jak sami zobaczycie, może to przyprawić o prawdziwe
przerażenie... Rzeki wysychają w 5 sekund, oceany zaczynają w trakcie kilku chwil wrzeć...
Niedługo pewnie Nas to spotka - wcześniej czy później. Wydaje mi się że nawet "ucieczka na
Księżyc" by dużo nie pomogła (nie mówiąc już o braku tlenu, żywności, wody itp.). Rządy
państw zamiast inwestować w wojny, nową broń itd. które przynoszą tylko szkodę dla
ludzkiej rasy, powinny Nas zabezpieczyć od właśnie takich możliwych wydarzeń,
stwarzających realne zagrożenie dla istnienia ludzkości...
--- --- ---
Dodałem małego "upka" dnia 08.01.07.
4)
Ten filmik pokaże Wam, że rola sprzedawcy nie zawsze musi być nudna, i mogą się trafić
interesujący klienci...
5)
Bad Boys (na podstawie znanego filmu) w świecie Star Wars. Aż chce się zostać przedstawicielem prawa (nie
zawsze w dosłownym rozumieniu tego słowa).
--- --- ---
I znów dodałem kilka rzeczy... (10.07.07)
6) ¤
¤
Pamiętacie film "300 Spartan"? Tak? To z pewnością się ucieszycie z powyższych filmików, zwłaszcza że rozgrywają się w świecie... StarCraft'a ;). Mi osobiście bardziej podobał się drugi (pod względem wykonania), mimo że raczej tu jestem osamotniony...
7)
Teraz coś o CounterStrike'u. W sumie ów filmik (teledysk!) bardzo mi się spodobał i pozostaje mi powiedzieć tylko jedno... Ganja rulezzz!
8 )
CounterStrike w prawdziwym życiu ;). Ostrzegam że pierwsze dwie minuty są nudne i nieudane, ale potem zabawa się rozkręca i rekompensuje ten czas ;) Powiem jeszcze tyle że główna postać sterowana jest przez gracza - nooba, który prócz tego że nie potrafi się dogadać z team'em to jeszcze jest... hm... przygłupi?
9)
Co tu dużo pisać... CS 300 ;)
10)
Na koniec CounterStrike Movie. Opowiada o misji specjalnej jednostki antyterrorystycznej, która ma odbić zakładników. Lepiej znać trochę lepiej Angielski żeby się połapać co i jak, ponieważ przez pół filmu praktycznie nic się nie dzieje. Dopiero na drugą połowę się rozkręca akcja (pierwsza połowa - "briefing"; druga - akcja)
--- --- ---
11)
O tym jak wstydliwy chłopak, rozmawia po raz pierwszy z dziewczyną (przynajmniej tak to wygląda ^^).
12)
Nawet Francuz potrafi się pomylić... Ale tego za wiele xD
13)
Kto nie zna mupetów? no kto?
14)
Oto czym jest prawdziwe uzależnienie... Ale fajnie tak wkurzać ludzi :D aż sam spróbuje! hehe...
15)
Arabski Drift, ale... z Frog'iem w tle... :I Można głośniki przestawić na "off", gdyby ktoś nie mógł :P
16)
Jedne z najśmieszniejszych akcji w piłce nożnej. Naprawdę polecam ;)
17)
Tu z kolei znajdziemy interesujące zdjęcia zwierząt ;)
18) Part I
Part II
19)
khekhe... Nie wymaga komentarza ^^
A TERAZ...
--- --- --- --- --- --- --- --- UWAGA
20) Gwóźdź tego programu! Film "pełnometrażowy" w świecie CS. Ale to nie jest żaden filmik o akcjach, fragach lub czymkolwiek innym, zresztą sami zobaczcie ;) Film ten ma mało akcji ale przede wszystkim jest dużo tekstów mówionych po Angielsku budujących całą tą.. hm... komedię ;) Dlatego żeby choć po części zrozumieć o co tu chodzi, wymagany chociaż podstawowy Angielski. Po drugie - film nie jest dokończony, nie wiem dlaczego, bo pomysł genialny, ale i tak jest co oglądać bo z 15 minut będzie minimum ;) POLECAM!
(Part I - Wstęp + wprowadzienie)
(Part II)
(part III)
(part IV)
(Part V)
Życzę miłego oglądania :D

Zapraszam do komentowania ;) A jeśli też znacie adresy do ciekawych filmików (a które nie były jeszcze podawane na FG) to serdecznie zapraszam do podzielenia się nimi ;)
Ostatnio zmieniony sob 29 mar, 2008 przez -Golbez-, łącznie zmieniany 10 razy.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » wt 10 lip, 2007

1. Świetne 8/8 XD ** ********* ******** :P
2. takie sobie, ale dinozaur fajowy :) 6/8
3. n/c
4. xD 8/8
Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Awatar użytkownika
DarkViper
Prawie aktywny użytkownik

Post autor: DarkViper » wt 10 lip, 2007

4. genialne :P 8+/8

Od siebie polecam teledysk Kazika 12 groszy -
Ostatnio zmieniony wt 10 lip, 2007 przez DarkViper, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » śr 11 lip, 2007

Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Post autor: Starscream » śr 11 lip, 2007

Filmy 1 i 3 są zarąbiste, zwłaszcza symulacja uderzenia meteorytu w Ziemię. Dobitnie pokazuje ona, że przed końcem świata trzeba nas uchronić.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » sob 13 paź, 2007

Zapraszam wszystkich do nowo dodanych punkcików 11-20 (na górze).
Szczególnie polecam "Over The Counter Strike" w punkciku 20. Bardzo dobry pomysł w dobrym i starannym wykonaniu ;) Miłej zabawy :)
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"

Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

Post autor: plaski » sob 13 paź, 2007

ja proponuję przebudować trochę ten temat
rozbudujemy go:)
dajemy tu wszystko, fimiki, obrazki, dzwięki, teksty itp (oczywiście zgodne z nazwą tematu)
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » ndz 11 lis, 2007

Obrazek

czegoś wesołego nigdy za wiele...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

Post autor: plaski » ndz 11 lis, 2007

www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » śr 14 lis, 2007

Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » sob 08 gru, 2007

http://img407.imageshack.us/img407/8819 ... 241sx9.jpg
Zagrałbym w to, ale za słabą głowę mam ;/

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » sob 08 gru, 2007

To macie tutaj
<- dramatic look
<- Behemoth ]:->
Czas przemyśleń i rozważań

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » pn 31 gru, 2007

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » pn 31 gru, 2007

Może i bylo ...autoportret forumowiczow part 1
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » pn 14 sty, 2008

myślałem że sie zleje XD
Czas przemyśleń i rozważań

ODPOWIEDZ