dziwne przyzwyczajenia

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Post Reply
plaski
Władca :-)

dziwne przyzwyczajenia

Post by plaski » Tue 28 Nov, 2006

jako ,że klimat prawie zimowo - świąteczny to postanowiłem zapożyczyć temat z innego forum (pewnie nie jednego )
mianowicie piszcie swoje "dziwne" przyzwyczajanie
może zaczne ;)

- telefon w prawej przedniej kieszeni spodni, portfel w prawej tylniej, zawsze
- kilka razy spawdzam czy zamknąłem drzwi
- nie popijam wódki czymś gazowanym,nigdy
- jak pije piwo to zawsze musze obedrzeć etykietke z butelki lub jak z kufla to wytrzeć go z pary (?) - tak wiem ,że złe określenie ale może będzie wiadomo o co chodzi
- pierwszą rzeczą jaką robie jak wstane (zakładając że budze się w domu ;) ) jest włączenie komputera/monitora jeżeli na noc nie wył. komputera
- co bym nie robił winamp zawsze jest włączny
- zawsze coś do picia pod ręką na noc
- rozrabianego spirytusu nie popijam, czystą ze sklepu zawsze ( ciekawe czemu tak jest )
- jak pijemy więcej niż 1 szkła to dostaje białej gorączki jak spożywanie nie jest synchroniczne i każdy pije sam sobie, ku*wica mnie bierze wtedy
- jak biore ze sobą coś więcej niż zegarek to zawsze mam na sobie plecak
- tic taki, obowiązkowo

myśle ,że narazie tyle wystarczy ode mnie ;)
Last edited by plaski on Tue 28 Nov, 2006, edited 2 times in total.
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

madrav
Poeta

Post by madrav » Tue 28 Nov, 2006

hehe plaski, chyba sobie strzeliles kilka glebszych, ze Cie wzielo na takie uzewnetrzenia :mrgreen:

co do mnie:

-kiedy koncza mi sie fajki w paczce, obiecuje sobie, ze zrobie sobie 1 dzien luzu z jaraniem, po czym 30min nie mija jak kupuje nowa paczke
-portfel tylna prawa :mrgreen:
-z komorka nie rozstaje sie, nawet jak ide do kibla
-zawsze jak wychodze sprawdzam czy mam klucze, komorke i porfel poprzez klepniecie sie w kazda z kieszeni
-czysta popijam, kolorowej/owocowej nie popijam
-na maile odpisuje po tygodniu albo i jeszcze pozniej - nie z braku czasu, ale jakos nigdy mi sie nie chce od razu, no chyba ze to sprawa nie cierpiaca zwloki
-w autobusie/tramwaju zawsze stoje/siedze obok drzwi
-jestem uzalezniony od joemonstera
uwazaj na wilki, men!
Image

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Wed 29 Nov, 2006

to ja tez cos napisze :D

-klucze i portfel prawa przednia kieszen, komorka lewa przednia - zawsze;
-jak wstane to pierwsze co to komp i naług - czyli ogame/travian/vendetta;
-przy nudnych imprezach usypiam w najmiej spodziewanym momencje najczesciej z piwem w reku :)
-mam to samo co plaski czyli zawsze obdzieram browca z etykiety :P tylko kufem juz sie nie bawie ;)
-instaluje pelno gier ktore zajmuja miejsce na dysku a w ktore nie gram albo zagram za pare tygodzi/ miesiecy, zwiazku z tym nie mam nigdy miejsca na dysku.
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Wed 29 Nov, 2006

1. Oglądam każdą rzecz, która wpadnie mi w oko - nawet, gdy jestem w sklepie (a sklep - a właściwie sklepy: supermarket Plus i sklep samoobsługowy Lewiatan - mam niedaleko).
2. Praktykuję bardzo specyficzny, by nie powiedzieć - oryginalny, sposób przygotowywania herbaty. Najpierw przygotowuję 250-mililitrową szklankę wody (ponieważ nie lubię pić gorącej herbaty, a co dopiero czekać, aż wystygnie), po czym wsypuję 5 małych i 5 dużych łyżeczek cukru, podgrzewam wodę w czajniku, zalewam, wlewam przygotowaną wcześniej wodę i mieszam.
3. Czapkę, szalik i rękawiczki wkładam zawsze do prawego rękawa kurtki.
4. W czasie gry w The Sims 1 po kilkaset razy wpisuję kod "klapaucius" na 1000 simoleonów - co sugeruje, że jestem maniakiem pieniędzy.
5. Bardzo często jem pieczywo wcześniej odgrzane w kuchence mikrofalowej, zawsze grzejąc przez 30 sekund.
6. Zawsze po zajęciu stanowiska komputerowego sprawdzam ilość wolnego miejsca na dysku C:\. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ nie chcę co i rusz formatować dysku C:\, a nie mogę usuwać plików należących do pozostałych członków rodziny.
7. Od przeprowadzki toaletę mam na zewnątrz mieszkania. Gdy idę tam, drzwi do mieszkania pozostawiam uchylone, aby nikt przypadkiem nie zamknął ich na zamek.
8. Kiedy oglądam jakiś film, który mnie zainteresował, z załatwianiem potrzeb fizjologicznych wstrzymuję się albo do przerwy reklamowej (TVN i Polsat), albo do końca filmu (TVP 1 i 2).
Last edited by Starscream on Sat 11 Aug, 2007, edited 4 times in total.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

macciekk21
Poeta

Post by macciekk21 » Wed 29 Nov, 2006

Komentarz: Temat - przewodnik dla kieszonkowców, ale fajny :] ;)

- klucze i komórka na szyi (muszę coś zrobić, żeby miec jedną smycz bo raz się mało w kurtce nie udusiłem :P)
- jak słucham jakiś utwór na foobarze i chce go odsłuchać jeszcze raz to klikan na niego w folderze jeszcze raz zamiast kilknąć prawym na ikonkę w trayu/lewym na pasku zadać i wybrac play
- bluzgam nałogowo ^^", chyba, że w jakiejś oficyjanlej rozmowie :P
- jak słysze/widzę coś o giertychu lub lepperze to myślę sobie "q***a jak ja go nienawidze..." albo "ja p******e..."
- WSZYSTKO co ściągam z internetu skanuje antywirusem
- przeważnie na forach piszę z szybkiej odpowiedzi jak można
- wszystkie fajne strony dodaję do paska zakładek (w firefoxie) nie wiem, czemu, ale tylko tam (płaski twoja strona tam jest :P)
- zawsze jak gdzieś idę i zabieram coś to z plecakiem (jak nie wiem, że będę coś wynosił to nie biore i wtedy mam problem... ::: w poniedziałek rulez - do plecaka jedna płyta :mrgreen: niezły jestem, co? teraz myślę, ze mogłem sobie zapakować np. do rękawa).
- wszystkie pliki oprócz programów i windowsa mam na dysko D: (reszta na C:)
- zawsze mam jakies wirtualne dyski
Slodki wrote:-instaluje pelno gier ktore zajmuja miejsce na dysku a w ktore nie gram albo zagram za pare tygodzi/ miesiecy, zwiazku z tym nie mam nigdy miejsca na dysku.
to samo, ale mam miejsce na twardzielu (partycja systemowa 23gb, ald na d: sie mi kończy miejsce :P)

[ Dodano: Czw 30 Lis, 2006 ]
ahcha
- piszę lewą ręką
- jem lewą lub prawą (nie palcami ;) )
- zawsze wkładam rzeczy typu drobiaki, numerek do szatni do lewej kieszeni a najpierw szukam w prawej
Last edited by macciekk21 on Wed 29 Nov, 2006, edited 2 times in total.

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Mon 05 Feb, 2007

- piszę prawą reką
- nie pije alkoholu
- pale tylko z lufki
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Post Reply