Czy forum Upadnie?

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

daro11l
Poeta

Czy forum Upadnie?

Post by daro11l » Mon 13 Nov, 2006

Z dnia na dzień coraz mniej osób odpowiada na różne tematy, coraz mniej jest plaskiego na forum, coraz więcej offtopiców. Czasami wydawało się to czasowe ale to tylko złudzenie, nawet ja nieloguje się często tylko klikam na stronie fajnegry.krakow.pl w najśwesze posty(czasami to przez tydzień były takie same). Z forum jest źle tak jak i z stroną. Może tu pomoże Rewolucja i stare gry będzie to tylko dział na stronie a strona działała będzie jako np. pełne wersje gier (ale tylko te freeware), programy spolszczenia, nowoeści, Jako mini portal (bo chyba stronka niema m sponsora) ale to już by było coś.Co sadzicie da sie Zrewolucjonizowac stronę oraz forum?
Last edited by daro11l on Mon 13 Nov, 2006, edited 2 times in total.
Image

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Mon 13 Nov, 2006

Idź się browara napij :P
Stronka będzie istniała a tym bardziej forum :D
Ot nie którzy narazie nie mają czasu na to, żeby wchodzić na forum.

Może sprzydał by się powiew świerzej (ynteligentnej) krwi na forum?
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Mon 13 Nov, 2006

Moim zdaniem lepsze to, co mamy teraz, niż grono spamerów, lamerów, ćwierć-inteligentów i kto wie kogo jeszcze na tym forum (co często się zdarza na innych forach). To fakt, że Płaski żadko udziela się na forum (a musi?), ale pomimo to bywa na nim bardzo często, i wykonuje swoje obowiązki należycie, jak na dobrego admina przystało.
Last edited by -Golbez- on Mon 13 Nov, 2006, edited 1 time in total.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Mon 13 Nov, 2006

daro11l, co ty się martwisz ? raz jest więcej postów raz mniej w listopadzie jest średnio 15 dziennie
biorąc pod uwagę fakt ,że mimo wszystko jest to forum tematyczne to nie jest to jakaś tragedia bywało gorzej (dużo gorzej )
ja na forum jestem tak jak byłem, po prostu już nie mam siły i czasu odpisywać czemu ktoś nie umie czegoś uruchomić jeżeli temat juz był poruszany lub jasno widać ,że ktoś nie przeczytał faq, szanuje swój czas którego obecnie nie mam za dużo
co do strony,nie wiem skąd to wywnioskowałeś ,że jest źle, uwierz mi że tak dobrze jeszcze nie było w ciągu ostatnich prawie 6 lat (od jakiegoś czasu nie jest wyjątkiem dzień w którym na stronie jest 10 tys ,a nawet 12 tys osób ) - jest źle ? wg mnie strona ma się bardzo dobrze
a może wywnioskowałeś to po tym,że aktualki są co xx dni ? jeżeli tak to wyjasnienie z mojej strony - 1/akt robie jak mam czas i ochote 2/zawsze robiłem co mniej więcej 2 tyg (przeglądnij archiwum, wiadomo są odstepstwa na +/- ) 3/proponuje żebyś kiedyś sam spróbował i zobaczył ile to zajmuje czasu
teraz mi wytłumacz czym się różnią "pełne wersje gier" od starych gier ? bo ja nie widze różnicy
nie zrobie z fajnych gier kolejnej strony o niczym,
mini portal ? ty rozumiesz pojęcia jakimi operujesz ? moge zaryzykować stwierdzenie że fajne gry teraz są w miare sensownej wielkości vortalem (tak portalem nigdy nie będa, a czemu to popatrz do definicji ),
fg zaczynałą jako strona tylko o starych grach, a jak łatwo zauważyć obecnie aby podnieść atrakcyjność są też inne działy (tipsy-solucje,emulatory i gry on-line ) i kto wie czy jeszcze nie wpadnie mi do głowy jakiś inny ,nowy pomysł
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Szymek
Poeta

Post by Szymek » Mon 13 Nov, 2006

Mi się forum podoba takie, jakie jest. I tyle!
Ja też mam stronkę (o programowaniu). Dość rzadko robię aktualizacje, raz nawet (paradoksalnie gdy miałem szansę na popularność) wywaliłem stronę z neta (czego bardzo żałuję do dziś). Naprawdę, tworzenie strony nie jest łatwe - szczególnie jak trzeba uploadnąć parę(set) megabajtów gier na rapidshare ;)

madrav
Poeta

Post by madrav » Mon 13 Nov, 2006

daro11l wrote:coraz więcej offtopiców.
-to akurat swiadczy o tym, ze jest ruch na forum... poza tym offy sa z reguly ciekawsze niz rozmowy 'na temat'...
daro11l wrote:Może tu pomoże Rewolucja
- owszem, jestem za! a nawet za za!! :twisted:
daro11l wrote: pełne wersje gier (ale tylko te freeware)
- sadzisz, ze jakies gry freeware (kulki, pasjanse itp) beda lepsze od np. gta, homm 1,2, warcrafta ?
RayNor wrote:Idź się browara napij
-okej :mrgreen:
-Golbez- wrote: lepsze to, co mamy teraz, niż grono spamerów, lamerów, ćwierć-inteligentów
-aczkolwiek przydalaby sie jakas wesola trzodka cwierc-inteligentow i lamerom, dzieki ktorym blyszczelibysmy wiedza bardziej niz wieczne po wsze czasy diamenty.
uwazaj na wilki, men!
Image

Jazzwhisky
Poeta

Post by Jazzwhisky » Tue 14 Nov, 2006

Sajt jest przedni, ale fakt faktem, stalych bywalcow brakuje...
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
Image

francio
Prawie aktywny użytkownik

Post by francio » Wed 15 Nov, 2006

moim zdaniem fajne to forum jest:)

XUL
Poeta

Post by XUL » Thu 16 Nov, 2006

NIE - odpowiedź na pytanie
A co do upadania - czy aby ono nie jest juz dostatecznie nisko :D ??? Same plewie na nim śmiga (O władzy nie wspomnę :P) HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! Dziękujue ide dalej na swój ceramiczny tron =P
Czas przemyśleń i rozważań

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Thu 16 Nov, 2006

Jeszcze chwile i wyjdziemy na ulicje REWOLUCJA JEST BLISKO
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Fri 17 Nov, 2006

Forum z pewnością upadłoby bez stałych bywalców, czyli np. mnie. Mamy tutaj do poczytania bardzo dużo ciekawych postów, przy których czasem można się nieźle pośmiać.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Szymek
Poeta

Post by Szymek » Fri 17 Nov, 2006

A beze mnie te forum by nie istniało! Ja piszę chyba najciekawsze posty, jakie są możliwe :P

Richy
Przypał

Post by Richy » Fri 17 Nov, 2006

Starscream wrote:Forum z pewnością upadłoby bez stałych bywalców, czyli np. mnie. Mamy tutaj do poczytania bardzo dużo ciekawych postów, przy których czasem można się nieźle pośmiać.
Muahaha, dajcie mu oskara, albo chociaż pół litra :)
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Sat 18 Nov, 2006

Richy wrote:
Starscream wrote:Forum z pewnością upadłoby bez stałych bywalców, czyli np. mnie. Mamy tutaj do poczytania bardzo dużo ciekawych postów, przy których czasem można się nieźle pośmiać.
Muahaha, dajcie mu oskara, albo chociaż pół litra :)
nobla !! dac mu NOBLA !!
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

madrav
Poeta

Post by madrav » Sat 18 Nov, 2006

a pol litra to mi! :mrgreen:

PS. Starscream, urzekasz mnie kazdym postem, a w szczegolnosci tym przyznaniem sie do utrzymywania higieny jamy ustnej, wiedz zatem, ze czlonkostwo w grupie bedzie Ci dane kiedy tylko wykazesz taka inicjatywe.

PS2. Osz kurna, ale jestem nawalonyh... :mrgreen:
Last edited by madrav on Sat 18 Nov, 2006, edited 1 time in total.
uwazaj na wilki, men!
Image

Post Reply