Historia forum!

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Thu 31 Aug, 2006

Czytalem to już wcześniej ale jakoś nie miałem chęci do odpowiadania :P

Nie będe komentował tego co zrobiłeś bo ... musiał bym Cie pochwalić :P

Mam tylko uwage.
W pierwszej części historii są małe zakłamania historyczne! Jakie? Na forum, oprócz Mnie i PeO byli też inni moderatorzy, oraz ich grupa.... Cenzorzy :P
Warto to odnotować :P :pomysl:

PS Richy --> Ty też nie byłeś mi dłużny ;)
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Sat 02 Sep, 2006

buahahaha zajebfajna historia forum :D:D normalnie troche mnie nie bylo a tu takie fajne tekst :D normalnie ze smiechu sie poplakalem :D
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Sat 02 Sep, 2006

czekamy teraz na realcje z ostatniej biby rewolucjii kiedy to po polnocy zajrzal do nas tyran ............to byla dyskusja
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

madrav
Poeta

Post by madrav » Sun 03 Sep, 2006

relacja bedzie, ale wiesz, wciaz do siebie dochodze! ilez musielismy wychlac, ze ja po tak dlugim czasie jeszcze jestem nawiany...

tyran byl? kurde, chyba juz mialem urwany film...

Slodki, co to bylo to niebieskie co przyniosles? strasznie sie po tym zle czulem :)

choc trzeba przyznac, imprezka byla pierwsza klasa!
Image Image Image Image
uwazaj na wilki, men!
Image

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Mon 04 Sep, 2006

eee to bylo niebieskie?? tak to jest jak sie juz przychodzi i ledwo co na oczy widzi :P
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Thu 07 Sep, 2006

troche po czasie ale juz wiem co to bylo......wam sie myli wszystko z farba ktora w polowie imprezy przynioslem i kazalem wam malowac bunkier bo ten szary mnie wkurzal....potem jak madrav to wypil a slodki do tego nalal zwatpilem w zycie i napilem sie na znieczulenie po czym odkrylem obecnosc obcego ciala[reki] na moim kroczu.....okazalo sie ze to spiacy xul blaka sie na oslep po sali i nie wie co ze soba zrobic.....ot tyle pamietam
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
REWOLUCJA

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Fri 08 Sep, 2006

to nie mielismy malowac bunkra na różowo??

madrav
Poeta

Post by madrav » Fri 08 Sep, 2006

cholercia, dobrze ze bylem szybszy od Slodkiego, bo co by bylo gdybym dorwal sie do tej puszki po nim? blee :mrgreen:

Nosfer ty tak wpsominasz i wspominasz to co inni wyprawiali, ale zapomnialo ci sie chyba jak chciales nam pokazac, ze gdy sie powiesisz na stryczku to nic Ci sie nie stanie. Jak zaczales sie dusic, zlapalismy cie za nogi i zaczelismy ciagnac w dol, aby wyrwac hak z sufitu na ktorym byl zaczepiony sznur. Co prawda jak hak wyszedl ze stropu wszyscy polecielismy na glebe i gdy sie ocnknalem, obok lezal XUL a jego stopa do polowy znajdowala sie w moich ustach. Slodki zas odrzekl, ze jest w stanie powtorzyc Twoj numer, a dotego rozbuja sie i sie bedzie hustal. dalej nie pamietam... gdy sie rano obudzilem stopa XULA nadal tkwila w moich ustach...

[ Dodano: Pią 08 Wrz, 2006 ]
Ach! Wspomnien czas... Kilka sentymentalnych momentow z dziejow forum...

Image
Pamietna chwila. Big bang forum. Plaski zaklada konto, rejestruje forum. Wlasnie tak wszystko to sie zaczelo... Na tylach widoczny Przemo.
------------------------------------------------

Image
Jedno z wczesniejszych zdjec amina. Fikusne okularki swiadcza o mlodym wieku. Delikatnie zmarszczone brwi zas o lekkim poddenerwowaniu pojawieniem sie spamu na forum.
------------------------------------------------

Image
Poczatki forum. Wkolo pustka. Plaski przeglada niezaludnione jeszcze tematy i wymysla czaderskie posty ktore maja zachecic ludzi do pisania i odwiedzania forum.
-------------------------------------------------

Image
To byl pierwszy i ostatni raz kiedy admin postanowil zareklamowac fajnegy na gejowskim forum.
-------------------------------------------------

Dosc sentymentalizmu, przyjzyjmy sie nieco blizszym w czasie sytuacjom:

Image
Plaski przyglada sie userom forum w temacie PRZYWITAJ SIE. Drugi od lewej XUL z wzorowa fryzura nie zdradza zamiarow robienia zadymy na forum. Admin jest spokojny.
--------------------------------------------------

Image
Ku uciesze userow, admin postanawia odkopac kilka zabawnych tematow.

Image
Plaski na wakacjach w bieszadach. Spokojna twarz administratora swiadczy o tym, iz nie wie on, ze obok ukrywa sie pod innym nickiem madrav.

W archiwum forumowego paparazziego powoli koncza sie foty ukochanego admina, zatem niewykluczone jest, ze niebawem pojawia sie retrospekcje jakiegos usera albo relacje z libacji r_ewolucji. Kiedy to nastapi? Niebawem!

Jednak zdradzic moge, ze kroi sie material na nowy temat, ktorego tytul roboczy brzmi: SCIGACZE NOSFERATU, jednak co to bedzie... dowiecie sie kiedy juz sie pojawi. potraktujmy to info jako swego rodzaju zwiastun :D
uwazaj na wilki, men!
Image

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Fri 08 Sep, 2006

madrav wrote:SCIGACZE NOSFERATU
chciales chyba napsac sciAgacze Nosfetau ale czy kogos interesuje zwierzenie moich collgirl ktore m majtki i ubrania zmieniaja??watpie.........

poza tym mam nadzieje ze jeszcze jakies zdjecia ukryte plaskiego skazdz tam wyskrobiesz.............wogole kapitalnie ci to wychodzi.........kazda lepsza od poprzedniej
REWOLUCJA

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Fri 08 Sep, 2006

Nosferatu wrote:kazda lepsza od poprzedniej
dpkładnie :D

Tommy Vercetti
Poeta

Post by Tommy Vercetti » Fri 22 Sep, 2006

wypasione, madrav, ty to masz pomysły, gratulacje za chęci, wypasione :mrgreen:

XUL
Poeta

Post by XUL » Thu 12 Oct, 2006

Tommy Vercetti wrote:wypasione, madrav, ty to masz pomysły, gratulacje za chęci, wypasione
Mam wrażenie ze lekarz który cie bada sam do końca nie jest zdrowy albo poprostu robi sobie jaja ... zero sensum nesensum w wypowiedzios - walnij się szpadlem i zoobowiazuj się do poprawy w przyszłym roku =P

Madrav - mocne :D ale całego nie skończyłem czytac bo mam niewiele czasu dokończe jak będe mógł :D (baba z infy się pluje jak betoven w tych lipnych filmach dla całej - "jakiejś Jeb..." rodzinki =P)
Last edited by XUL on Thu 12 Oct, 2006, edited 1 time in total.
Czas przemyśleń i rozważań

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Fri 27 Oct, 2006

tu jeszcze z ostatniej chwili uzyskane dane z histori forum

Plaski tanczy po tym jak zbanował poraz pierwszy jakiegos usera!!

http://img116.imageshack.us/my.php?imag ... azigo0.swf

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Fri 27 Oct, 2006

tego mieliście nie pokazywać ...
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

madrav
Poeta

Post by madrav » Sat 28 Oct, 2006

no wlasnie! (swoja droga zobaczcie jaki Ray uradowany obok) :D

Osobiscie zajme sie ukaraniem winnego!

Slodki dostanie nagane slowna, na sniadanie bedzie musial zjesc paste do zebow, i przez tydzien bedzie pelnil dyzur w szafie. (kto zna kawal o klasztorze, ten wie z czym sie wiaze dyzur w szafie). Aby kara byla dotkliwsza, w tym czasie do bunkra zostanie zaproszona delegacja 44 forumowiczow z Kenii, ktorzy beda traktowani jak 'swoi' i dostana dostep do wszystkich skrzydel bunkra, z prywatnym 'pokojem rozowym' Nosfera, pneumatyczna wyrzutnia toaletowa XUL`a, Dzikim haremem najgrubszych kobiet swiata madrava oraz kurnikiem ze zlotymi grzedami ze stanowiskami do picia wodki i ryckania sie jednoczesnie Slodkiego. Nie mowiac juz o wspomnianej wczesniej szafie.
uwazaj na wilki, men!
Image

Post Reply