Historia forum!

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

madrav
Poeta

Historia forum!

Post by madrav » Wed 23 Aug, 2006

Dawno dawno temu, kiedy jeszcze plaski rzadzil forum razem z PeO, nastal czas zmian...

Image
Po lewej widzimy ostatnie znane zdjecie PeO. Po prawej wsciekly plaski. PeO nigdy wiecej nikt nie widzial, plaski nie komentuje tajemniczego znikniecia.

Jako, ze moder zniknal, zwolnilo sie stanowisko zaufanego adjutanta administratora. Chetnych bylo wielu, ale siedzieli cicho, wiedzac, ze stanowisko jest juz obsadzone. Kiedy przyszedl dzien wyboru modka, plaski wyszedl na podium i zapytal: KTO CHCE SPRAWOWAC ZASZCZYTNA FUNKCJE MODERATORA FORUM? Cisza jak makiem zasial. Jeden tylko osobnik sie wyrywal JA! JA! JA! krzyczac i wymachujac palcem w gorze na znak tego ze sie zglasza.

Image
Tu widzimy jak Ray zglasza swoja kandydature na stanowisko moderatora. Plaski udaje ze sie zastanawia, tymczasem wie dokladnie jaka bedzie odpowiedz.

Wporzo odpowiada administrator i w ten sposob RayNor zostaje wiernym adjutantem i najbardziej zaufanym czlowiekiem plaskiego. Obaj rzadza forum az milo.

Image
Witaj na pokladzie RayNor!

Image
Tutaj widzimy jak z radoscia na twarzy ogladaja radosc userow korzystajacych z forum. Statystyki sa zadowalajace. Coraz wiecej wejsc, coraz wiecej postow.

Wraz ze wzrostem forum i jego rozwojem pojawia sie nowy dzial... solucje! Chetny jest na to miejsce jeden, ale za to odpowiedzialny i pelen zapalu user:

Image
marosan!

Nowy szybko organizuje nowy serwis, werbujac coraz to kolejnych wojakow do swej armii.

Plaski celem oddechniecia od preznie rozwijajacego sie forum wyjezdza na wakacje.

Image
Tu widzimy pelna zadumy podroz do Ciechocinka celem zregenerowania sil witalnych oraz zacerowania postrzepionych nerwow.

Jednak sielanka wakacyjna zostaje przerwana naglym zniknieciem RayNora. Pogloski mowia ze zostal zgladzony przez Slodkiego strzalem z rakietnicy. Co gorsza, ze poszedl do piekla. Wobec naglego zawachania sie stabilnosci forum, plaski zmuszony jest to przerwania wypoczynku. Wraca by zaprowadzic porzadek na forum.

Image
Po powrocie forum zastaje w ruinie. Szybko jednak obmysla plan walki z pozostajaca w stadium zygoty rewolucja.
Rozpoczyna od przywolania RayNora z piekiel.

Image
Ray! Wracaj do cholery na forum! Rewolucja kielkuje a ty sie tam zabawiasz z diablem!

Jednak po powrocie Ray jest odmieniony. Uwaza ze wszyscy go kochaja, zdawac sie moze ze wpadl w blogi stan zakochania w samym sobie.

Plaski porzadkuje dalej. Zada wyjasnien od rewolucjonistow:

Image
GADAC KURNA GDZIE JEST BUNKIER!

A potem...

A co potem to sie okaze, bo zaczynam juz wybiegac w przyszlosc...

CIAG DALSZY NASTAPI?????
Last edited by madrav on Wed 23 Aug, 2006, edited 2 times in total.
uwazaj na wilki, men!
Image

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Wed 23 Aug, 2006

dobre wymiatasz --------.....ty a moze pokusilbys sie o napisanie historii kilku userow ...takie retorspekcje raya richiego....oo richeigo bardzo by nas interesowaly.......a bedziesz naszym nowym adminem.....zreszta ja juz uwazam cie za admina forum.....bo plaskiego nie ma bo go obalilismy i wstac nie moze :)glupie to ale autentyczne
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

madrav
Poeta

Post by madrav » Wed 23 Aug, 2006

Nosferatu wrote:bo plaskiego nie ma bo go obalilismy i wstac nie moze :)
czyzbym musial dopisac cos do historii? chyba cos mi bokiem umknelo... albo bylem pijany albo w tym czasie mrugalem albo tez bylem zajety z Natalie Portman...

o retrospekcjach sie pomysli, moze cos z tego wyniknie, moze nie, nie chce obiecywac hehe...

PS. czy uwazacie ze sie nudze w pracy? :mrgreen:
uwazaj na wilki, men!
Image

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Wed 23 Aug, 2006

nie no co ty...kazdy ma taka robote na jaka zasluzyl:)ja prooponuje konkurs na najlepsze retrospekcje i historie z zycia ricego...nagroda to cos sie wymysli:)
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
REWOLUCJA

Freak
Partyjny :-)

Post by Freak » Wed 23 Aug, 2006

postarales sie xD zrob tak jak nosfer mowi historie userow xD
THE ENDk***a

Richy
Przypał

Post by Richy » Wed 23 Aug, 2006

Nosferatu wrote:oo richeigo bardzo by nas interesowaly...
WTF? Czego chceta ode mnie? Jeno 4 rok mi tu walnie zaraz i od razu chca o mnie wszystko wiedziec... Jak mnie raynor od świniaków wyzywał przez bramke GG też macie zamiar tu zamieścić? omg.
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

madrav
Poeta

Post by madrav » Thu 24 Aug, 2006

Pisanie historii to nie ot tak jak pstrykniecie palcami :mrgreen: Musi byc obecna zasadnicza rzecz taka jak WENA. A ta wlasnie przychodzi nieoczekiwanie, spontanicznie, zazwyczaj w najmniej odpowiednich momentach.

Of kors kiedys pewnie bedzie mi sie nudzilo na tyle ze cos tu jeszcze nastukam, czy to beda retrospekcje jakiegos z userow, czy tez wzbogacenie powyzszej bajeczki to sie okaze. Kiedy znowu najdzie mnie natchnienie? To tez niewiadoma :D

Richy, jesli pojawisz sie w ktorejs z historyi to traktuj to z przymruzeniem oka, niezaleznie czy to prawda czy nie :P

Trzeba wezwac pania pielegniarke, ktora na tacy przyniesie duza strzykawke i wpusci konska dawke adrenaliny w to forum. Ewentualnie podepnie klamerki na sutki fajnychgier i przeprowadzi reanimacje. Wszak zycie trzeba wpuscic w to forum i mowie to w przenosnie, a nie doslownie, zeby mi tu ktos przypadkiem bialkiem nie strzelal... :mrgreen:
uwazaj na wilki, men!
Image

Richy
Przypał

Post by Richy » Thu 24 Aug, 2006

yhy... ta... Oczarniać mnie będą publicznie... Banda oszustów :P
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

madrav
Poeta

Post by madrav » Mon 28 Aug, 2006

:shock: jedziemy zatem dalej, dzis nieco historii najnowszej, czyli dzieje forum nie tak bardzo odlegle. Poznamy zatem przyczyne przylaczenia sie madrava do rewolucji, jego tajne weszenie przy obecnych wladzach i temu podobne frykasy. Uwaga! zobaczymy tez (jako bonus) zdjecie kilku barwnych postaci forum. Zapraszam do lektury:

------------------------------------------
Image
Tutaj widzimy jeden z wieczorow jakie plaski spedzil z madravem. Mijaly one na dlugich dyskusjach o forum, o pisaniu czaderskich postow, tworzeniu wypasionych ripost. Na zalaczonym zdjeciu widzimy zainteresowanie z jakim plaski wysluchuje uwag madrava. Juz wtedy zaczelo to lekko denerwowac madrava.

-------------------------------------------
Image
Pewnego wieczoru madrav prezentowal swoja nowa sygnaturke okalajaca z gracja cialo, administratorowi tak sie spodobala, ze z trudem kryl podniecenie i zakrywal rekoma wybrzuszenie w marynarce.

--------------------------------------------
Image
Tego bylo zbyt wiele! Madrav przystapil w szare szeregi oddzialow rewolucyjnych oraz w silne ramiona nosferatu. Na zalaczonym obrazku madrav prezentuje nowego czlonka ekipy rewolucyjnej plaskiemu, ten jednak woli wpatrywac sie madravowi w cycki.

---------------------------------------------
Image
Plaski podziwia stoicki spokoj na forum Webmastering, tutaj nigdy nie bylo problemow.

---------------------------------------------
Image
Administrator z rozkosza oglada jak ludzie zasysaja kolejna aktualizacje, nieswiadomy, ze za jego plecami znajduje sie madrav, tyle ze pod innym nickiem. Plaski nie wiedzac tego wpisuje przy nim tajne kody.

----------------------------------------------
Image
Raz po raz na forum Uwagi ktorys z userow prezentuje plaskiemu jakis nowy superserwer do wrzucania gier. Ponoc lepszy i szybszy od rapida. Plaski uwaznie szuka slabych punktow.

Image
Plaski przenocowal na forum Linki. To byl blad. W nocy piraci reklamujacy swoje fora warezowe podpieprzyli mu spodnie oraz drzwi do limuzyny.

Image
A oto i bonus! (od lewej) Starscream i Richy uradowani ze spotkania z plaskim w realu. Administrator nie zaluje pochwal za poprawne postawy forumowiczow. Dumny jak paw Starscream wypina piers i stoi na bacznosc, jak to przystalo wzorowemu userowi.

-----------------------------------------------
Okej, uzbieralem tez material na nastepna aktualizacje Historii Forum! Bynajmniej teraz nie mam czasu tego wrzucac. Poza tym aktualnie nie chce mi sie troszke. Cieszcie wiec oko tym co tu mamy.

Enjoy :mrgreen:
Last edited by madrav on Mon 28 Aug, 2006, edited 2 times in total.
uwazaj na wilki, men!
Image

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Mon 28 Aug, 2006

Umieram............umarl krol niech zyje krol...........wymiatasz madrav wymiatasz.....uznaje Twoja wyzszosc i wogole bedziesz moim potomkiem:)....tak pieknej historii sam bym lepeij nie opisal...a uwaga to wszystko bylo prawda....moze poza ta limuzyna...bo plaskiego nigdy nie bylo stac na samochod ha ha ha:)
bonus jest po prostu rozbrajacy.......oddaje ci za niego moij nigdy nie przyznany oficjalnie tytul MVP[wiedzialem ze jak wygram to sprawa ucichnie a chcialem tylko go spieniezyc]:)czekamy mistrzu na wiecej
REWOLUCJA

Richy
Przypał

Post by Richy » Mon 28 Aug, 2006

Ej... Ale dlaczego zostalem obrazony?:/ Nie chodzi tu o fakt, że zostalem przedstawiony jako dziecko, ale o to że zostałem umiejscowiony obok starscreama... No wiecie co? I to niby taka wdziecznosc za te 4 lata na forum? :/

Dziady.
Image

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Tue 29 Aug, 2006

Nie jestes w r_ewolucji to nie jestes ani jej przyjacielem ani wrogiem :)...ot tak mu sie napisalo....ustosunkowal sie do jego wypowiedzi...a ja jestem jego adwokatem:)adwokatem diabla:)juz dobrze richy juz dobrze<glaskanie po glowie> wiem ze te zdjecia mialy nie ujrzec swiatla dziennego no ale kolege ponioslo:)zostanie ukarany upomnieniem rewolucyjnym do walki
REWOLUCJA

madrav
Poeta

Post by madrav » Tue 29 Aug, 2006

Pan Obrazalski? ;>

okej, niech bedzie, to tak na otarcie lez:

Image
U gory: plaski daje Nosferatu grupe r_ewolucja
U dolu: plaski pokazuje Richiemu jak pisac naprawde odjechane posty.
uwazaj na wilki, men!
Image

Richy
Przypał

Post by Richy » Tue 29 Aug, 2006

Już lepiej hehe. Bez przygłupa przynajmniej :P.

A o tym, że Płaski pije pociski za 4,99 w bramie z 12 latkami nie wspomniałeś... Łapówa czy jak >=[ ?
Image

madrav
Poeta

Post by madrav » Thu 31 Aug, 2006

Jedziemy z kolejnym materialem. NAzwijmy to aktualizacja 31.08.2006. :) Kto ma dzis urodziny niech nie czyta, bo jeszcze jakies nieszczescie sie stanie i zakrztusi sie tortem. A wiec... Ladys and gentelmen... enjoy yourself:

Image

Plaski podczas wakacji spotkal sie w realu z kilkoma wielbicielami. Dostal od nich plaszcz szyty na miare. Po powrocie zaprezentowal go na forum Glos Wladzy

-----------------------------------------------------

Image

Plaski witany po wakacjach przez liczne rzesze forumowiczow z takich for jak Gry, Pomoc, Zsyp. Nie dotarl jeszcze do Reszty, gdzie na dobre rozbestwila sie rewolucja.

-----------------------------------------------------

Image

Jednak po przeczytaniu tematu CZAS ZMIAN- REWOLUCJA wypowiedzial sie na jego temat okazujac jedynie namiastke swoich emocji. Gniew jego zostal spotegowany poprzez zla interpretacje jego ostatniego posta.

Image

Aby skutecznie walczyc z rewolucja, plaski zakupil specjalny celownik optyczny. Dzieki niemu zadene nawolywania do rewolucji, bunty, OT i wszystkie durne posty nie umknal jego uwadze.

oki, zejdzmy moze z tematu rewolucji i zobaczmy kilka innych ciekawostek:

Image

podczas wizyty na forum POMOC, mareckuss wykorzystal chwile nieuwagi i zrobil sobie fote z plaskim. Administrator sie nie zorientowal.

-------------------------------------------------------

Image

statuetka przyznawana za MVF roku, ktorej Nosferatu tak naprawde nigdy nie zobaczyl, mimo przyznanego mu tytulu.

-------------------------------------------------------

I uwaga! Bonus!

Image

Kiedy plaski jest na wakacjach, Ray robi wszystko aby nikt nie zauwazyl nieobecnosci admina.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Last edited by madrav on Thu 31 Aug, 2006, edited 1 time in total.
uwazaj na wilki, men!
Image

Post Reply