Party

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

madrav
Poeta

Party

Post by madrav » Fri 11 Aug, 2006

Hello! Ludzie, kazdy ma w zyciu taki moment, ze nagle ma wiecej lat niz mial przed chwila... no i coz... wlasnie mi sie to dzis zdarzy.

W zwiazku z tym organizuje wyimaginowane party, na ktore serdercznie zapraszam wszystkich zainteresowanych, wszystkich i niech was przyjdzie jak najwiecej!

Jako, ze jestem milosniczka mocnych wrazen, adrenaliny i dobrej zabawy impreza bedzie sie odbywala w szczelnie zamknietym pokoju powoli wypelniajacym sie piaskiem. Aby nikt nie podpieral scian podczas potancowki, wszystkie sciany zostaly powleczone stalowa siatka, przez ktora przeplywa 50 000V. Aby powietrze dochodzilo do wewnatrz zostal usuniety sufit, stanowia go jedynie poplatane druty kolczaste.

Jak tam dojechac? Nic latwiejszego: nalezy poleciec najblizszym samolotem do Beirutu, a nastepnie zlapac taxi i poprosic o kurs do strefu izraelskich bombardowan.

Bawic sie beda z nami m.in. tygrysy, hieny, skinheadzi, pensjonariusze zakladu dla psychicznie chorych o wyjatkowo zaostrzonym rygorze oraz goscinnie wszyscy ktorzy oczekuja na wykonanie kary smierci. Towarzystwo zatem doborowe!

Wazna kwestia! co do picia i jedzenia? otoz, o tygrysy i hieny nie martwcie sie, poradza sobie. na wszystkich gosci czeka jednak wrzaca smola, lawa, troszke potluczonego szkla i cala beczka skonfiskowanych na brytyjskim lotnisku chemikaliow.

Ubikacje znajduja sie w poludniowej czesci sali, stanowi je dol glebokosci 45m z zaostrzonymi palami na dnie.

O polnocy zaplanowalam pokaz sztucznych ogni. Fajerwerki beda odpalane wewnatrz budynku. Podziekkowania naleza sie firmie, ktora je dostarczyla... Hezbollach Company czy jakos tak, mam pamiec dobra, ale krotka.

Aby nie stac jak ten posiuch wez koniecznie ze soba jakas siekiere, nunczako chocby nawet kij lub kawalek szkla. Dzieki temu bedziesz mogl rzucic sie w najwiekszy wir tancujacych ludzi.

Imprezka rozpoczyna sie okolo 22, ale jako ze zachowanie ciszy nocnej jest nam obce, bedziemy sie bawic tak glosno jak sie tylko da.

Obiecuje osobiscie przywitac sie z kazdym gosciem przed wejsciem do hali, gdzie impreza bedzie. Niestety nie bede mogl z wami szalec, gdyz musze obgadac tajne plany rewolucji wraz z czlonkami grupy r_ewolucja, jednak nie bedziemy daleko od was, wlasciwie to bedziemy zaraz obok, za pancerna szyba. Podziwiac bedziemy cala szampanska zabawe z lezka w oku, ze i my nie mozemy z wami pobrykac.

Aby sie nie zgubilo, najlepiej oddac portfele, karty kredytowe, aparaty foto, komorki do mnie, a ja zloze je w sejfie i oddam po calej zabawie.

Zapraszam zatem wszystkich zainteresowanych, na wszelki wypadek powiedzcie znajomym i rodzinom, ze predko nie wrocicie.... w koncu party moze sie przeciagnac :mrgreen:

Do zobaczenia! Ciao!
uwazaj na wilki, men!
Image

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Sat 12 Aug, 2006

madrav wrote:Niestety nie bede mogl z wami szalec, gdyz musze obgadac tajne plany rewolucji wraz z czlonkami grupy r_ewolucja, jednak nie bedziemy daleko od was, wlasciwie to bedziemy zaraz obok, za pancerna szyba
a potem czas nacisnac czerwony guzk i bach zostanie tylko r_ewolucja:)
madrav wrote:Imprezka rozpoczyna sie okolo 22, ale jako ze zachowanie ciszy nocnej jest nam obce, bedziemy sie bawic tak glosno jak sie tylko da.
glosniej niz muzyka w domu skina sie nie da wiec bedzie zabawa..ale z umiarem panowie.....bo wpadnie banda r_ewolucji i wytuczy wszystkie dziewczyny na sali ...wychla alkocholer i obije mordy reszcie:)
madrav wrote:Jak tam dojechac? Nic latwiejszego: nalezy poleciec najblizszym samolotem do Beirutu, a nastepnie zlapac taxi i poprosic o kurs do strefu izraelskich bombardowan
wczesniej trza bylo mowic to bym sobie 4 miechy wczesniej bilet zamowil...a tak 500 ojro za przelot [w jedna strone]zdzierstwo....
PS.uwaga zagadka....po co kamikadze kaski??bo na filmach zawsze maja
madrav wrote:Bawic sie beda z nami m.in. tygrysy, hieny, skinheadzi, pensjonariusze zakladu dla psychicznie chorych o wyjatkowo zaostrzonym rygorze oraz goscinnie wszyscy ktorzy oczekuja na wykonanie kary smierci.
jesli nie wyslesz zaproszenia dla miecia zlomiarza i cygana to nie ma mowy ze przyjde
madrav wrote:O polnocy zaplanowalam pokaz sztucznych ogni. Fajerwerki beda odpalane wewnatrz budynku. Podziekkowania naleza sie firmie, ktora je dostarczyla... Hezbollach Company czy jakos tak, mam pamiec dobra, ale krotka.
tak tak mi tez przyslali...nie maja juz gdzie chowac te puawki....dzieciak sie dorwal i w terroryste zaczal sie bawic...z mojego gownowozu zrobil samochod polake i wysadzil sasiada
madrav wrote:Aby sie nie zgubilo, najlepiej oddac portfele, karty kredytowe, aparaty foto, komorki do mnie, a ja zloze je w sejfie i oddam po calej zabawie.
tak zarabia rewolucja....
madrav wrote:Zapraszam zatem wszystkich zainteresowanych, na wszelki wypadek powiedzcie znajomym i rodzinom, ze predko nie wrocicie.... w koncu party moze sie przeciagnac
kupilem juz reklame na onecie reklamujaca ta imprezke ...gwarantowane 30k wejsc:):)

pomysl z impreza dobry...trza poznac grupe w ktorej sie obcuje:)
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

madrav
Poeta

Post by madrav » Mon 14 Aug, 2006

No i po imprezce. Zacne towarzystwo. Zabawa przednia.

A wiecie, ze w rzezni skupuja krew? I to calkiem niezle mozna sie oblowic, szczegolnie jak sie ma baniak 200 litrowy! :mrgreen:

Aha! Zapomnialbym, mam do sprzedania kilka komorek i aparatow cyfrowych oraz jednego iPoda. :) Zainteresowanych prosze o PW. :D

Co do planow rewolucji to Nosfer wie lepiej, bo ja zszedlem po trzech godzinach imprezowania :D
uwazaj na wilki, men!
Image

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Sun 27 Aug, 2006

Ta rewolucja to jakaś paranoja. Ja dostałem ostrzeżenie za byle gówno a oni są tolerowani. Plaski przypierdol im z plasakcza. Tak dalej być nie moze
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Sun 27 Aug, 2006

O co to nie! za jakie "gówno"? Dostałeś ostrzeżenie za statsiarstwo a to gorsze niż... Odpowiadasz w tematach które są przedawnione, piszesz posty bez sensu i długo by jeszcze można wymieniać... Przeczuwam że Starscream`a, niedługo ktoś pokona w nabijaniu postów, w dodatku tak bezmyślnych że szkoda pisać. Co do rewolucji jestem przekonany że Plaski wie co robi. Lepiej się opanuj zelek31, bo szybciej ujrzysz bana, niż jej upadek. A tak wogule, nie rozumiem po co nabijasz posty. Nie masz co robić czy co?
Last edited by -Golbez- on Sun 27 Aug, 2006, edited 2 times in total.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Sun 27 Aug, 2006

bo r_ewolucja jest jak zwiazek zawodowy....nie da ci zrobic krzywdy.....nalezac do nas jestes naszym bratem matka zona i kochannka.......w szczegolnosci ta ostatnia.....a za brzydkie slowo mozesz tu k***a dostac jeszcze jedno ostrzezenie wiec sie pilnuj........no ku chwale rewolucji....

aaaaa
to jest tyz lekko dobre
zelek31 wrote:Plaski przypierdol im z plasakcza
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
REWOLUCJA

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Mon 28 Aug, 2006

Rewolucja jest blisko na ulice wyjdą dzieci. Wszem i wobec zademonstrują sprzeciw. Co za pojebane środowisko

Freak
Partyjny :-)

Post by Freak » Mon 28 Aug, 2006

naprawde paranoja xD szkoda slow sayonara
THE ENDk***a

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Sat 02 Sep, 2006

zelek31 wrote:Ta rewolucja to jakaś paranoja. Ja dostałem ostrzeżenie za byle gówno a oni są tolerowani. Plaski przypierdol im z plasakcza. Tak dalej być nie moze
przynajmniej nie odkopuje 100 tematow po jakis 2 latach -_- ani nie pisze beznadziejnych postow ktore niczemu nie sluza i nic nowego do tematu nie wnosza a sa tylko zwyklym spamem ...
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Thu 07 Sep, 2006

ciiiiii on byl w naszej grupie i nadal chce byc........widze jednak ze nie ejstes jego zwolennikiem:)
REWOLUCJA

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Fri 08 Sep, 2006

aaaa ile wypiles ze go przyjoles!!
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Fri 08 Sep, 2006

Ja w tej grupie będę spowrotem. Nie rozumiem waszych zgryźliwych komentarzy

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Fri 08 Sep, 2006

zelek31 wrote:Ja w tej grupie będę spowrotem
pszesz jakb to od cebe zalezalo.....bo zalez.........ale z tm stwedzenem ja bm polemzowal
REWOLUCJA

madrav
Poeta

Post by madrav » Fri 08 Sep, 2006

Nosfer, "i" ci nie dziala w klawiaturze :D
uwazaj na wilki, men!
Image

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Fri 08 Sep, 2006

wiem wiem raz dziala a raz nie i to sie tyczy literek: i r u y e

za szkody sorki - ot kompa mam stAEGO A RACZEJ klawiature
REWOLUCJA

Post Reply