Czas nadszedł!

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

RayNor
Przypał

Czas nadszedł!

Post by RayNor » Sun 06 Aug, 2006

Nie lubie pisać długich tematów i się rozpisywać, więc napisze bez wstępniaka ;)

Jako że Rewolucjoniści nie dostarczali mi tego czego powinni zoobowiązałem się zająć Nimi! A jak wiadomo najważniejszy jest Dowódca! Bez niego "armia" jest bezsilna!
No więc Nosferatu dostał to na co zasłużył. Już dawno należało mu się to.
Nosfer cholrnie mnie wnerwial! [zresztą nie tylko mnie] i było to tylko kwestią czasu kiedy dostanie bana. No więc dzisiaj po rozmowie z Plaskim zdecydowaliśmy że już dosyć tego! Musimy uporządkowac to forum!

Nic więcej nie napisze o Nim!

Teraz czas na następnych.
Nie będzie pobłażliwości!

Dziękuje za uwage.
Wasz ukochany Mordek :D
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Sun 06 Aug, 2006

ale sie zdenerwowali :P
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Sun 06 Aug, 2006

Aż mnie zamurowało... Ucieliście łeb hydrze, ale trza uważać żeby przypadkiem dwie nie wyrosły z miejsca uciętej... Przeczuwam że rewolucjoniści, pozbawieni swojego jedynego przywódcy, stracą morale i zaczną rejterować, przechodząc na jedyną słuszną stronę... Oddajcie hołd swojemu nowemu przywódcy marni rewolucjoniści!. A jego nick brzmi... PŁASKI, no i jemu pomocnikowi RayNor`owi!
Last edited by -Golbez- on Sun 06 Aug, 2006, edited 1 time in total.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Sun 06 Aug, 2006

-Golbez- wrote:A jego nick brzmi... PŁASKI,
nie ma tu takiego .... jest plaski ale nie ma płaskiego... cos pie*** ...
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Richy
Przypał

Post by Richy » Sun 06 Aug, 2006

Nareszcie! Po tym co tu sie wyrabiało przez ostatnie 2 lata nie myślałem, że kiedykolwiek plaski rzuci jeszcze jakimś banem, a tu prosze. Mam nadzieje, że dożywotni na ip, nicka, maila, twarz, etc :P. Koniec głupoty na forum. No jest jeszcze jeden, ale to taka pocieszna maskotka :)
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

madrav
Poeta

Post by madrav » Mon 07 Aug, 2006

Czas to nadszedl, ale chyba na martwice na forum.

No coz wladze forum posunely sie do najbardziej haniebnego i kompromitujacego ich w oczach wszystkich lasek czynu. Zakradly sie noca i pijanemu Nosfowi wbily bana w plecy!

Nie bedzie juz dyskusji na poziomie i w poziomie.

Hurraa! Nie ma Nosferatu, teraz caly ruch na forum bedzie wygladal nastepujaco:

-W temacie GRY - raz na ruski rok ktos napisze posta o tym ze X ma lepsza grafike od Y
-W temacie POMOC - raz po raz zdesperowany user bedzie prosil o pomocna dlon, bo nie wie jak obslugiwac Dosboxa, a mareckuss bedzie odpowiadal.
-W temacie LINKI - 15 letni hakerzy beda reklamowac swoje zaczepiste fora
-W temacie RESZTA - kilku kilkunastoletnich dzieciakow bedzie kontynuowalo 'X czy Y', 'Skojarzenia' itp. az im sie znudzi...

I tyle. Koniec. The End. Fin.

Powiem jeszcze od siebie, nie spodziewalem sie ze az do tego dojdzie tu. Nalezy zatem wlozyc forum do koperty i odstawic na polke posrod wielu linkow. MVF nie ma, wiec zywotnosc siega dna.
-Golbez- wrote:Przeczuwam że rewolucjoniści, pozbawieni swojego jedynego przywódcy, stracą morale i zaczną rejterować, przechodząc na jedyną słuszną stronę...
Haha! Rejterowac? Przechodzic na jedynie sluszna strone? Co za nieziemski joke! Trzeba nie nalezy zmieniac pogladow jak tylko zawieje. Przynajmniej ja z takiego zalozenia wychodze. Tym tez zakanczam swoj chyba ostatni post.

Nikt nie bedzie plakal, nikomu nie bedzie brakowalo, za maly udzial mialem w zyciu forum. Na dobre sie jeszcze nie rozkrecilem a juz zdechlem.

CU in another dimension

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
uwazaj na wilki, men!
Image

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Mon 07 Aug, 2006

to teraz z pewnością będzie bardzo długi deadline... 0 postów na rok :P
Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Mon 07 Aug, 2006

sorki panowie, że psuje wam zabawę, ale już mi się to znudziło,szybciej niż myślałem,
Nosfer będzie się wam tłumaczyl z urojonego bana, nie ja
Last edited by plaski on Mon 07 Aug, 2006, edited 1 time in total.
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Richy
Przypał

Post by Richy » Mon 07 Aug, 2006

OMFG w jakiś spisek z nim wszedłeś czy jak? Opamiętaj się i przypomij jego pierwsze 1800 postów :P
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Tue 08 Aug, 2006

plaski wrote:sorki panowie, że psuje wam zabawę, ale już mi się to znudziło,szybciej niż myślałem,
Nosfer będzie się wam tłumaczyl z urojonego bana, nie ja
Ale ban był! ale nie ma teraz. ?? o co chodzi??
Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Tue 08 Aug, 2006

jak napisałem,Nosferatu będzie się z tego tłumaczył,nie ja
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

madrav
Poeta

Post by madrav » Tue 08 Aug, 2006

Horray! Umarl i po 3 dniach zmartwychwstal! Zaraz zaraz... z czyms mi sie to kojarzy, tylko zapomnialem z czym... :mrgreen: :mrgreen:
uwazaj na wilki, men!
Image

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Tue 08 Aug, 2006

plaski wrote:,Nosferatu będzie się z tego tłumaczył,
]

bedzie sie tlumaczyl jak mu powiesz, że go odbanowałeś. bo tera sam z siebie nie wejdzie.
widzisz,akurat nie musze mu mówić, dlatego napisalem że to on się będzie tłumaczyl, więcej w tym temacie się nie wypowiadam - płaski
Last edited by Growlithe on Tue 08 Aug, 2006, edited 1 time in total.
Image
Image
Image

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Tue 08 Aug, 2006

To był fikcyjny ban! Szkoda że Plaski nie wytrzymałeś dłużej ;)

Nosfer się Wam wypowie na ten temat :]
A mogł być tak śmiesznie :D

Nic więcej nie pisać mi o tym że Nosfer jeszcze nie wie ze zdjęto mu bana!
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Wed 09 Aug, 2006

A wiec tak kochaniency .....z gory dziekuje za bardzo przychylne posty......zmartwychwstalem...wladza doszla do wniosku ze nie wolno mnie banowac pod zadnym pozorem....wiec jestem tu niemal plaskim....noski moge byc [nos od nosfera reszta wiadomo]......wiecej konkretow.....hmmmm.mam swoj magiczny plan...i nie moglem niestety niektorym powiedziec.....wybaczcie....teraz ten plan wprowadzic w zycie.....a z czego mam sie tlumaczyc??ktos ma pytania niech zadaje tutaj badz PW a napewno odpowiem...
RayNor wrote:To był fikcyjny ban! Szkoda że Plaski nie wytrzymałeś dłużej
fikcyjny to on nie byl ban jak ban ale umowiony mozna by rzec:)
RayNor wrote:Szkoda że Plaski nie wytrzymałeś dłużej
umowione bylo do srody:)

PS.czuje sie teraz jak ten rusek czy amerykanin[milioner w kazdym razie] co w kosmos pojechal.....jako turysta:)
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Post Reply