Prawda o WTC (World Trade Center)

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Post Reply
-Golbez-
Poeta

Prawda o WTC (World Trade Center)

Post by -Golbez- » Fri 04 Aug, 2006

Wyszło ostatnio troche rzeczy traktujących o wydarzeniach 11 września. W tym film i dokument. Lecz nie będe opowiadał o filmie Oliviera Stone`a z Nicolasem Cage`m w roli głównej. Takich filmów może być krocie, ale nie ukaże PRAWDY jaka wydarzyła się na WTC.
Mam za to zamiar, omówić dokument również traktujący o "zamachu terrorystycznym" na WTC. Dokument nosi nazwe `911 - Loose Change`, i opowiada o tym że pieniądz i władza mogą wszystko. Wszystko co się wydarzyło do tej pory, to wojna psychologiczna z obywatelami Stanów Zjednoczonych, i innych krajów. Dokument ukazuje PRAWDE, a nie wazeline którą nam wciska rząd. Zastanawiasz się? Rzeczywiście brzmi jak spisek...bo nim JEST. Opisze w skrócie tematy którymi ów dokument się zajmuje.
1. Pentagon.
Rząd kreował następującą prawde, że w Pentagon wleciał samolot Boening 305, przed tym uderzając w ziemię. Jak to prawda, to skąd dziura w murze szerokości TYLKO 5m? Jest jeszcze znacznie więcej nieścisłości na ten temat. Dodam jeszcze tylko, że nie znaleziono kadłuba, silnika ani nic co by przypominało części samolotu. Wspomne jeszcze że kilka tygodni wcześniej przeprowadzano testy na właśnie TĄ okoliczność czyli zamach terrorystyczny na Pentagon. Wszystkie ślady wskazują że w Pentagon uderzyła... AMERYKAŃSKA RAKIETA.
2.World Trade Center (złoto)
Pewnie o tym nie macie pojęcia że pod WTC było ukryte.... 160 MILIARDÓW $ w postaci złota. Co prawda w gruzach znaleziono AŻ 200 milionów $, ale reszta tajemniczo znikneła... tuż przed wybuchem.
3.World Trade Center (eksplozja)
Po tym jak samolot wleciał w jedną z wież, nastąpiła DRUGA eksplozna na niższsym kondygnacjach... Rząd mówi że był to wybuch gazu w kuchniach... Ale był to budynek KLASY A, i miał stanowcze wytyczne co można trzymać w kuchni a czego nie, więc wybuch gazu odpada. Za to na filmach widać że WTC było...WYSADZONE.
4.World Trade Center (zawalenie)
WTC było zbudowane z takich materiałów że, Boeing nie MÓGŁ spowodować zawalenia wież. Rząd tłumaczy się że metal z którego były zbudowane, stopił się przez pożar, i wybuch paliwa Boeinga. Czyżby kolejna nieprawda? na to wygląda... Metal na którym opierał się WTC nie miał ŻADNEJ możliwości by się stopić, w takiej temperaturze. Potrzeba byłoby żeby pożar utrzymał się o kilka, nawet kilkanaście godzin dłużej i miał temperature o min. 5000 C wyższą niż miał, by ROZPOCZĄĆ reakcje topnienia.
5.Samoloty (czarne skrzynki)
Każdy samolot posiada dwie czarne skrzynki, które nagrywają to co działo się w kokpicie, rejestrują prędkość, zwroty, tęperature paliwa itd. Czarne skrzynki są zbudowane z NAJTWARSZEGO metalu na świecie. Więc nie było możliwości żeby tak niska temperatura jak podczas wybuchu mogła zniszczyć je. Rząd upiera się jednak że zostały zniszczone gdy samolot wleciał w WTC. Więc jakim cudem znaleziono PASZPORT jednego z domniemanych terrorystów którzy opanowali samolot, na ulicach Brooklyn`u? Rząd przedstawia taką teoriem, że paszport podczas gdy wleciał w WTC OCALAŁ jakimś cudem i znalazł się na ulicy... Bardzo interesujące, najtwardszy metal nie przetrwał, a zwykły paszport przetrwał bez uszczerbku...
6.Osama Bin Laden (czarna owca)
Ponieważ nie można było zrzucić winy na muzułmanów żyjących w U.S.A. podejrzewanych o akty terrorystyczne (byli poza U.S.A. i zajmowali się swoimi codziennymi sprawami). Wine zrzucono na... Osama Bin Laden`a. Pokazano wówczas opinii publicznej flim, w którym Osama przyznaje się, że to za jego sprawdą dokonano tego aktu terrorystycznego... Tylko bardzo dobrze było widać że to nie Osama, a tylko podstawiony przez rząd człowiek. np. wogule do siebie nie podobni, film bardzo złej jakości (bardzo dziwne), "Osama" w filmie pisze prawą ręką, jak tak naprawde est leworęczny itd...

Wniosek z tego jeden: rząd zarobił na tej sytuacji krocie, jak w przypadku Pearl Hambor (też mam opisywać :mrgreen: ?). Jak każdy dobrze wie, na wojnie zarabia się istne góry złota (patrz: wypowiedzenie wojny Irakowi, Pakistan bombardowany itp.), a i z podziemnego skarbca WTC też co nieco się wyskrobało (praktycznie roczny pudżet rządu U.S.A.). Zarobili na ludzkiej tragedii i głupocie... W dokumencie wyjawianych jest jeszcze więcej rzeczy, ale już nie będe opisywał bo po co... sami musicie to oglądnąc, i wysnujcie z tego odpowiednie wnioski. Znajomy mi powiedział że teraz Bush`a powieszą za jaja, za to co zrobił... i mam nadzieje że tak zrobią. To jest cała prawda, a prawda jest taka że obywatele są manipulowani przez rząd, i telewizje, wierzą w każde ich słowo traktując jako "prawde", ale może kiedyś się to zmieni... mam taką szczerą nadzieje.[/center]
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Fri 04 Aug, 2006

az mnie wzielo jak to przczytalem....tak tak przecztalem calosc..........co powiem ...rozdrobnie sie:
1. huka prawda .......a kadlub i inne rzeczy mogly ulec zniszczeniu czy rozkladowi jakiemus tam...- 2[1-6]
2.dobre dobre...szkoda ze przesadzone.......to byl budynek maklerow i innych inwestorow chcialem zauwazyc wiec kasa skad inad musiala tam byc - rowniez 2
3. tyz mnie nie przekonuje....jak mieli wysadzic to po co im samolot.....wystarczylo dobrze upozorowac wybuchy gazu....albo poslali by terrosryste by wysadzil sie w srodku i upozorowal atak terrorystyczny.......to jest doszukiwanie sie dziury w calym....jak dan brown slusznie zauwazyl w obrazie leo da vinci - ostatnia wieczerza - 2+
4.to jest najglupsze - bez konentarza - 1 albo nie 0
5.jezeli to prawda to faktycznie jedyna naprawde intrygujaca rzecz[jak powiewajaca flaga amerykanska na ksiezycu:):)] ....ale amerykanie od zawsze byli manipulowani - mocna 4
6.to tez jest doszukiwanie sie ....a moze jest obureczny:) - dno 1
-Golbez- wrote:jak w przypadku Pearl Hambor (też mam opisywać ?).
no chcialbym i tych teori pewnie nie swoich ale z jakijes stronki posluchac....bo nieglupio piszesz
a moze wytlumacz nam teraz wybuch w czarnobyl:)??
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Fri 04 Aug, 2006

khekhe, co do Czarnobyla to nie mam pojęcia co się stało, lecz najprawdopodobniej zwykła awaria... Hm... Szczerze powiedziawszy, nie będe bronił tego co napisałem, bo wiem że i tak nie napisze tego wystarczająco dobrze, byś zmienił zdanie. Nie miałem też na myśli żebyście tego oceniali. Całe te "wypociny" były po to, żeby Was zachęcić do oglądnięcia Dokumentu `911 - Loose Change`. Ten dokument wystarczająco dobrze Wam opisze, co, kiedy, jak, i po co. Wcześniej też w to zabardzo nie wierzyłem, ale gdy zobaczyłem ten dokument, przeżyłem poprostu wstrząs. Uwaga! zabroniono go wogule oglądać w U.S.A. Więc zanim przejdziecie do krytyki, zaproponowałbym oglądnąc ową rzecz. Nawet jak wam się to nie wyda prawdziwe co tam ukazują, i tak się opłaci to oglądnąć. Nosferatu musisz obejrzeć 911 - Loose Change by zrozumieć o czym tak pisze, i czemu Twoje słowa, zabardzo nie zgadzają się z rzeczywistością. Nie mam zamariu bronić teorii pokazanych w filmie, wystarczy mi tylko to, jak oglądniecie... a wtedy prawda zostanie Wam podana na tacy.
Last edited by -Golbez- on Fri 04 Aug, 2006, edited 1 time in total.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Sat 05 Aug, 2006

-Golbez- wrote:6.Osama Bin Laden (czarna owca)
Ponieważ nie można było zrzucić winy na muzułmanów żyjących w U.S.A. podejrzewanych o akty terrorystyczne (byli poza U.S.A. i zajmowali się swoimi codziennymi sprawami). Wine zrzucono na... Osama Bin Laden`a. Pokazano wówczas opinii publicznej flim, w którym Osama przyznaje się, że to za jego sprawdą dokonano tego aktu terrorystycznego... Tylko bardzo dobrze było widać że to nie Osama, a tylko podstawiony przez rząd człowiek. np. wogule do siebie nie podobni, film bardzo złej jakości (bardzo dziwne), "Osama" w filmie pisze prawą ręką, jak tak naprawde est leworęczny itd...
bardziej ciekawe jest to ze rodzina Osamy zostala wypuszczona po zamachu z USA ... to jest dziwne :P
-Golbez- wrote:Jak to prawda, to skąd dziura w murze szerokości TYLKO 5m?
omg a widziales ta dziure ?? jest na samym koncu po drodze jest taka olbrzymia bo sie czesc budynku poprostu zawalila :P ciekawszy jest niesamowity pentatrwanik ktory nic a nic nie zostal uszkodzony :P
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Sat 05 Aug, 2006

ja wam powiem ze film to film...nie dajcie sie manipulowac.........a co na filmie kod da vinci tez uwierzyliscie w prawdziwa prawde o chrzescijanstwie....... ludzie michel moor [czy jakos tak ale podobnie do mojego]tez swiety nie jest...ogladalem dokumnet ktory probowal osmieszyc i obalic zdobrycie ksiezyca...i powiem wam bulshit....do wszystkiego mozna sie przyczepic.....moze zaczniemy teraz szukac spisku do tsunami co nawiedzilo ocenie i czesc azji....co zemsta pingwinow...???ryby wypierdzily taka fale za to ze je jedli ludzie??

bez przesady......wyraznie widac ze dwa samoloty uderzyly w wieze i to trzeba przyznac [tak to tragedia] reszta to doszukiwanie sie teoriii i spisku ktorych mozna sie doszukac absolutnie wszedzie.......

wkoncu papiez tez byl w hitlerjungen
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
REWOLUCJA

Dabek
Oglądacz

Post by Dabek » Sat 05 Aug, 2006

http://www.rzeszow.mm.pl/%7Egd/usa911/usa911.html
jak kogos sam tekst nie przekonuje to jest tam sporo obrazkow i filmikow na ktorych wyraznie widac ze nie wszystko jest tak jak powinno

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Nosferatu wrote:ja wam powiem ze film to film...nie dajcie sie manipulowac.........a co na filmie kod da vinci tez uwierzyliscie w prawdziwa prawde o chrzescijanstwie....... ludzie michel moor [czy jakos tak ale podobnie do mojego]tez swiety nie jest...ogladalem dokumnet ktory probowal osmieszyc i obalic zdobrycie ksiezyca...i powiem wam bulshit....do wszystkiego mozna sie przyczepic.....moze zaczniemy teraz szukac spisku do tsunami co nawiedzilo ocenie i czesc azji....co zemsta pingwinow...???ryby wypierdzily taka fale za to ze je jedli ludzie??

bez przesady......wyraznie widac ze dwa samoloty uderzyly w wieze i to trzeba przyznac [tak to tragedia] reszta to doszukiwanie sie teoriii i spisku ktorych mozna sie doszukac absolutnie wszedzie.......

wkoncu papiez tez byl w hitlerjungen
dokładnie, ludzmi jest tak prosto manipuowac ze az strach, jak televizja powie to to jest dobrze itp. itd manipulowac przez mednia jest bardzo prosto powtarzam jesli nie wierzycoie to przedstawic tu mozna wszystkim znany aspekt kregow na polach - według tv ludzie nie potrafia tego zrobic a jaka jest prawda? taka ze w necie sa firmy krore robia za kase kregi z logiem jakiejs firmy czy istnieja ludze dla ktorych kregi to dzielo, ktorzy sa artystami i robia je z zamilowania oraz istnieja tacy ktorzy robia to dla draki - oczywiscie ktos powie ze to oszusci a prawda jest taka ze jedni z pierwszych cropmake ( taka nazwa w angli jest tych ludkow) udowodnili przed kamerami BBC jak tworza kregi i mozecie wierzyc lub nie powstaja one w przeciagu do 3 h ...
no troche nie na temat ale chcialem ukazac jak latwo manipulowac ludzmi i jakie rzeczy moga byc wmowione ludziom ..... oczywiscie jest mozliwe ze cos przed nami ukrywaja ale nie odrazu az taka teoria spiskowa.... prawdy i tak albo igdy sie nie dowiemy albo jesli jakies akta beda odtajnione ...
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Sat 05 Aug, 2006

Więc będe ripostował ;). Słodki, dziura jest, ale tak naprawde nic się nie zawaliło po uderzeniu samolotu. Owo to co się wbiło (samolot,rakieta obojętnie co) przebiło, nie wyrządziło dużych szkód, Sam zobacz http://pentagon.hotnews.pl/index.html . Co do Osamy mam wątpliwości, tak czy siak zrobiłby to wcześniej czy później więc... Nosferatu film ten jest zrobiony prez profesjonalistów, którzy lączyli fakty przez kilka lat. Są tam relacje SETEK światków, że słyszeli w WTC DRUGĄ eksplozje na niższych kondygnacjach, jakim cudem jeśli samolot tam się nie wbił, a wybuch nie mógł być spowodowany ani przez pożar ani przez co innego? Co do tego że samoloty się wbiły, nie ma wątpliwości, ale żadnych pasażerów prawdopodobnie tam nie było, zresztą zobaczysz cały ciąg wydarzeń w filmie. Ale samolot nie MÓGŁ spowodować zawalenia wieży. Była ona przedtem wielokrotnie testowana na właśnie TEN "wypadek". Budowla była wystarczająco mocna by przetrzymać nawet dwa samoloty. W owym filmie masz relacje również profesorów którzy komentują to co zaszło, i tak czy siak każdy Ci powie że WTC mogło się zawalić ale dopiero za minimum 12 godzin! Wszystkie możliwe sytuacje masz analizowane w tym filmie. Nie przecze że może to być fistyfikacja, ale rząd już nie takie jaja robił. Założe się że Kennedy`ego zabili dlatego, bo był prawdziwym patriotą, zależało mu na ludziach, i nie maczał palców w brudne sprawy, ale to na inny temat (a i tak nie ma żadnych dowodów więc...) Ale osobiście nigdy nie widziałem żeby jakaś wieża (nawet tandetna) zawaliła się od pożaru na górnych kondygnacjach. Samolot miał mase co prawda 400 ton, ale WTC mogło przetrzymać nawet 800. A co do fali uderzeniowej, przy tak mocnej kostrukcji ona nie istnieje, więc nie mogła zagrozić niższym piętrom... Masz tu pokazane zdjęcia, trzeba przyznać, troche tajemnicze http://hotnews.pl/artwtc-14.html .
Last edited by -Golbez- on Sat 05 Aug, 2006, edited 3 times in total.

Słodki
~[TipS Team FG ]~

niechce mi sie ogladac ani z tobia dyskutowac badzi czytac tego co pisales pewnie diura o ktorej opowiadasz byla w 3 kregu czyli na koncu ale jak wierzysz to uwarzaj bo boogiman siedzi ci pod luszkiem i opracowuje plan z Yeti jak podbic swiat ktorymi rzadza kosmici ktorzy przylecieli tu samolotami ktore rozbily sie 11 wrzesnia i dzieki temu ze sie rozbily nie wiemy o ich obecnosci na ziemi ktora nie jest 3 planeta od slonca a 2 bo wenus jest przystrojona gwiazda smierci ktora tylko czeka az Rydzyk przejmie wladze w polsce i zniszczy nasza planete .....

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Sat 05 Aug, 2006

Nic a nic nie chce mi sie tego czytać co piszecie!
Skoro nawet to prawda co Golbez napisał to co nam to da?
Przeciez od dawna wiadomo że manipulują nami ludzie o ktorych nawet nie wiemy ze istnieją. Pewnie nawet rzad USA o tym nie wie. No ale cóż, trzeba życ dalej.
Pamietajcie ze życia i tak już nie uratujecie. A prawdy i tak sie nie dowiemy.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Richy
Przypał

Post by Richy » Sat 05 Aug, 2006

Ta... ostatnim modnym manipulatorem jest wszechwiedzący Ojciec :P
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Sat 05 Aug, 2006

no w końcu znalazłem. http://video.google.com/videoplay?docid ... nge+polish
To jest właśnie ów dokument, trwa w przybliżeniu 1.5 godź.
Oficjalnie poradziłbym ściągnięcie normalnego i oglądać jak każdy inny film, no ale nie każdy umie i nie każdy wie jak... Film posiada polskie napisy, więc nie powinno być kłopotów ze zrozumieniem. Nie mam pojęcia która to edycja (jest starsza oraz nowsza druga), ale powinno się przyjemnie oglądać (ahhh, ta jakość obrazu mnie dobija w tych wyszukiwarkach...).

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Sat 05 Aug, 2006

a widzisz ...sa poslkie napisy...a moze chlopak od napisow przesadzi ltroche i poniosla go fantazja:)???zreszta dokladnie to co mowili przedmocy poznanie prawdy[a do tego i tak nie dojdzie ] nic nam nie da/....wogole nie wplynie na moja sytucje materialna...ani mysleniowa[nigdy nielubilem amerykanow i nigdy ich lubil nie bede] ...wiec co...aapropo wybuchow na wtc...widzialem gdzies zdjecie ze z dymu powstala twarz teletubisia......moze to ich zemsta:)poza tym chyba tylko ja czytam to wszystko...ja pierdziele ale mi odwala....
REWOLUCJA

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Mon 07 Aug, 2006

Nowe wieści: komisja która została powołana po pamiętnym dniu 11 września, by zbadać sprawę Pentagonu i WTC, wyjawiła część spraw. Komisja 9-11, zadeklarowała że NIE WIERZY, w to co mówi Pentagon, że zaatakował ich samolot. Komisji nie zgadza się kilka bardzo istotnych faktów, które potwierdzają że Pentagon nie został zaatakowany przez żaden samolot.
Sprawy WTC są nadal utajone.
Owe wieści znalazłem na http://www.Digg.com

Post Reply