Grupa R_Ewolucja

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Post Reply
Nosferatu
MVP Fajnegry

Grupa R_Ewolucja

Post by Nosferatu » Mon 24 Jul, 2006

Ubiegam wszsytkie pozniejsze pytania o czlonkostwo w tej grupie....
do grupy na chwile obecna maja wstep tylko najwierniejsi rewolucjonisci...czyli tacy co maja jakies ministerstwo...[xul.madrav.slodki]....
Male ustepstwo wladzy.....jezeli nasz najszanowniejszy kolega od pingwinow tyz bedzie mial ochote przystapic do rewolucji jego podanie ze zdjeciem :)<joke> ze wzgledu na jego staz na forum zostanie rozpatrzone pomyslne jak najszybciej sie da...
co do raya to sam nie wiem czy bedac mordkiem moze nalezec do innej grupy [pewnie nie ] ale ja mu przeszkod nie robie...
Wiecej wiernych sympatykow rewolucji i mojejj osoby nie pamietam wiec reszte obowiazuje zasada[o maracussie pomysle bo to lebski kolo]:
Zgloszenia na PW. u mnie
Temat to R_ewolucja
Tresc:
1.jakie ministerstwo chcielibyscie objac.
2.co dacie rewolucji??
3.co wniesiecie do zespolu ministrow??
4.i dlaczego to was mialbym przyjac nie innych.

wiem wiem ale lubie sobie poczytac...zreszta mlodszych czas przyszedl uczyc pisac listy motywacyjne czy nawet tak tego nazwac nie mozna:)

Tyle ...

UWAGA ----- Zadne zgloszenia napisane tutaj nie beda rozpatrywane

wiec prosze klikajcie grupy i dolacz do grupy [ci co zostali przyjecci] a reszta niech sie stara
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

madrav
Poeta

Post by madrav » Mon 24 Jul, 2006

R-Ewelacja! Hehe, w koncu doszlo do skutku!

To kolejny krok w postepie rewolucyjnym, bedziemy atakowac w grupie, i to takiej istniejacej na papierku... hmmm na forum powiedzmy!

Enjoy :)
uwazaj na wilki, men!
Image

XUL
Poeta

Post by XUL » Mon 24 Jul, 2006

Bananowy song!!! Nasz hymn i nasza duma banany na twarzach bananow!!! Rozpier*** te forum - bedzie Bananowo !!!
Swoja droga szukam lekarzy dla bananow:

Ekhem oglaszam tez funkcje jako minister panstwa bananowego ktore chce swoj bananowy %(czytac procet - bo co niektrzy maj tylko sklonnosci alkohololubne w tej rewolucji i znaczek "%" kojarzy sie z browarami i innymi napojami pobudzajacymi sklonnosci do zachwiania sie swiata - Slodko :D <- alzuja ^^) forum!!!
czyli! :
Pierwszy banan oswiaty -
Bananowa Policjant -
Bananowy Piosenkarz
Bananowy Banan !!! -

Na pw mi pisac!!!

Banany jako niezwykle cieple stworzonka lubiace sie rozbierac potrzebuja wyjatkowej opieki - bo przeciez nie kazdy wie ale ,banany kochaja - poezje z dalekich krajow kosci sloniowej,uwielbiaja muzyke operowo-sakralna wywodzaca sie z czesci srodkowego meksku,polowania na gieldach samochodowycn w kamiencu podolski to ich hobby.O bananach mogl bym wiele pisac - i napisze caly poemat moze nawet fraszke bananowa ktorz to wie ... - to bardzo dobra spolecznosc solcalnie terapetyczna :P
Last edited by XUL on Mon 24 Jul, 2006, edited 3 times in total.
Czas przemyśleń i rozważań

Richy
Przypał

Post by Richy » Tue 25 Jul, 2006

Chłopaki...wyjdźcie czasami na dwór, albo coś ok?
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Tue 25 Jul, 2006

Richy my oprocz tego ze takaze wychodzimy na dwor mamy niezwykle zlozona i bogata psychike i rozbudowany system marzen
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
REWOLUCJA

madrav
Poeta

Post by madrav » Tue 25 Jul, 2006

UWAGA! Jesli nie zostales przyjety do grupy R_Ewolucja, mozesz ubiegac sie o czlonkostwo w nizej wymienionych grupach:

Rewolucja posiada tajne oddzialy moblilizujace sie na podworkach, przez co zwane sa oddzialami podworkowymi. Sa one odpowiedzialne za ubezpieczanie tylow, nadzorowanie podworka oraz bujanie hamakow calego ministerstwa. WArunkiem wstapienia do podworkowego zaplecza rewolucji jest pozytywne przejscie urologicznej komisji kastrackiej, znajomosc 34 roznych okreslen na slowo "butelka" oraz przyswojenie sobie w czasie nie dluzszym niz tydzien tajnego powitania rewolucjonistow skladajacego sie z podania dloni i wykonania 3 salt do tylu, z okrzykiem TARA! na koncu.

Poza oddzialami podworkowymi istnieje jeszcze grupa-corka grupy R_Ewolucja, ktora zwie sie Bojownicze_Spodniczki! -koniecznie z wykrzyknikiem, jest on czescia nazwy. Do B_S! zapraszamy wszystkie osoby plci zenskiej. Warunkiem wstapienia jest posiadanie wszystkich czesci ciala "na miejscu" oraz pozytywny wynik z doglebnego i bardzo szczegolowego przebadania przez komisje lekarska, ktorej to przewodniczacym mam zaszczyt byc. :mrgreen: Na temat obowiazkow B_S! rozmawia sie zazwyczaj po przyjeciu danej kandydatki, wspomniec moge jedynie, ze jest to zwiazane z rozrywka i ministerstwem :mrgreen:
Last edited by madrav on Tue 25 Jul, 2006, edited 2 times in total.
uwazaj na wilki, men!
Image

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Tue 25 Jul, 2006

No koledzy tworza swoje sztaby i dobrze.....grunt jednak zeby nie rozdrobnic sie jak PZPN tylko zwarta grupa dzierzyc dzielo...ale nie mam nic przeciwko waszym szt[f]abom......i je zaakceptuje wszytko po to aby zwyciezyla sprawiedliwosc i honor:):):)

zapalmy swieczke plaksiemu
['][']
REWOLUCJA

XUL
Poeta

Post by XUL » Wed 26 Jul, 2006

Nosferatu wrote:No koledzy tworza swoje sztaby i dobrze.....grunt jednak zeby nie rozdrobnic sie jak PZPN tylko zwarta grupa dzierzyc dzielo...ale nie mam nic przeciwko waszym szt[f]abom......i je zaakceptuje wszytko po to aby zwyciezyla sprawiedliwosc i honor:):):)
No a sproboj nie - banany karate tez cwicza! I taekwno do!!
zapalmy swieczke plaksiemu
['][']
Co ty Nosfer pogelo ??? - policz sobie kazdy kupis swieczke (no po dwie) kosz jednej zeta czyli 4x2=8 zeta!!! na browca styka kazdemu jak narazie!!! - olac swieczki =P

Pozwlolilem sobie zrobic herb naszej organizacji:

Image

A takze male symbole jej:

Image
Image
Last edited by XUL on Thu 27 Jul, 2006, edited 2 times in total.
Czas przemyśleń i rozważań

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Thu 27 Jul, 2006

a gdzie ja?? ;p Nosfer... od ciebie wszystko zależy.

[ Dodano: Pią 28 Lip, 2006 ]
nigdy sie nie dostane ;(
Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Post Reply