Czerwona kartka Zidana

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Growlithe
Poeta

Czerwona kartka Zidana

Post by Growlithe » Mon 10 Jul, 2006

Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Grzyb8
Partyjny :-)

Zidane RED

Post by Grzyb8 » Mon 10 Jul, 2006

Popieram Zidane'a, sam bym tak zrobił gdyby ktos powiedział na mnie terrorysta czy tam obrażałby moją matkę.

ZIDANE RULEZ

XUL
Poeta

Post by XUL » Mon 10 Jul, 2006

Popieram Zidane'a, sam bym tak zrobił gdyby ktos powiedział na mnie terrorysta czy tam obrażałby moją matkę.

ZIDANE RULEZ
No widac nizly grzyb z ciebie - ... mentalnosc masz jak Zidan - ...afganska ...Mogl wlocha ten francuski burak udusic - strzal w zebra i okolice mostka, motyw z przebiciem tchawicy i po chlopie - nie zdarzyli by chodzby sie zesrali lekarze - mial duzo szczescia wloch.
A komentarze tego typu to sobie zostaw do mometu jak ty tak oberwiesz - wtedy sie pociesz.
Czas przemyśleń i rozważań

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Fri 14 Jul, 2006

Rozdmuchuje co prawda trochę przestarzały temat, ale mam trzy wiadomości, bębnią o nich już w U.S.A., a u nas jak zwykle wieści docierają trochę...ślamazarnie.
1. Zidane powiedział na konferencji, że Materazzi obrażał jego żonę i siostrę. A dlaczego tak zareagował? Ponieważ jest mężczyzną, i nie pozwoli komuś obrażać swojej rodziny.
2. Zacznie się dochodzenie FIFA czy Materazzi jest rzeczywiście rasistą. Jeśli mu to udowodnią, wtedy można nawet brać pod uwagę to że FIFA ODBIERZE Włochom puchar i odda Francji jako że z nimi walczyli w finale.
3. Prezydent Francji Jacques Chirac zastanawia się czy dać Zidane`owi najwyższe odznaczenie za odwagę i honor, za to co zrobił na boisku.
Informacje 2 i 3 mają ważność od dwóch dni, a 1 od wczoraj, ale wszystkie są sprawdzone co do tego nie ma wątpliwości.
Last edited by -Golbez- on Fri 14 Jul, 2006, edited 1 time in total.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Nevariel
Poeta

Post by Nevariel » Fri 14 Jul, 2006

taa niech mu jeszcze nobla dadzą za zrewolucjonizowanie boiskowych sztuk walki. Walnął go z baśki na oczach 70.000 wydzów i ma to mu jeszcze ujśc płazem? Niech mu przynajmniej karę pieniężną dadzą albo zakaz dotykania tego sportu na jakiś czas bo tera to każdy na porzegnanie bedzie sie w bójkę wdawał.

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Fri 14 Jul, 2006

Nevariel, człowieku on kariere skończył głupku ty.

Zidane na prezydenta!! hehe

A co Materazzi też aniołek??? wcale nie lepszy od Zidane. Ale Zidana to ja lubiłem od dzieciaka a materazzi mi sie z pompką do materaca kojarzy :P
Last edited by Growlithe on Fri 14 Jul, 2006, edited 1 time in total.
Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Nevariel
Poeta

Post by Nevariel » Fri 14 Jul, 2006

to że on kariere skończył to ja wiem ale ma byc jakimś trenerem młodzieży w Realu, chocby na to mogliby mu bana dac tymczasowego albo j.w. kara pieniężna

Growlithe
Poeta

Nevariel, Materazziemu za rasizm to co wymieniłeś.
Image
Image
Image

Tommy Vercetti
Poeta

Post by Tommy Vercetti » Fri 14 Jul, 2006

wiecie że jak udowodnią Materazziemu rasizm to (w)łochy nie są mistrzami świata tylko FRANCJA będzie the champions!!

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Fri 14 Jul, 2006

Tommy Vercetti pisałem już o tym w tym temacie, więc czytaj uważniej.
A teraz z innej beczki, nie będe oceniał zachowania Zidane`a, poprostu zrobił to co uważał za słuszne wtedy na boisku. Za to wypowiem się na temat Materazzi`ego. Widziałem jak bezczelnie fauluje za plecami sędziego niemal w każdym meczu. Już za sam zamiar zaatakowania zawodnika bez piłki powinna być czerwona kartka, nie mówiąc o tym że Materazzi stwarza takich sytuacji kilka razy podczas jednego meczu. Bardzo często uchodzi Mu to na sucho, więc wydobywanie takich "brudów" z kariery Zidane`a, jak podeptanie przeciwnika jest małą kropelką w morzu przy tym co robi Materazzi. Na dowód tego zamieszczam linka z "zagraniami" Materazzi`ego.

http://media.blogcafe.pl/media/327/co-p ... razzi.html

Dla mnie to co wyrabia Materazzi na boisku jest nieporozumieniem, wiem że sport musi być brutalny, ale to już gruba przesada.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"

Growlithe
Poeta

-Golbez-, zagrania Materazziego to bezczelność!! i bezsensowny amok.
Image
Image
Image

marosan
~[TipS Team FG ]~

Post by marosan » Fri 14 Jul, 2006

a ja popieram zidana :) jesli nie klamal na konferencji (a w do bardzo watpie) to na jego miejscu bym mu jeszcze z papcia poprawil po tej jego wloskiej gebie. ok zgodze się nie zrobił dobrze ale każdy z nas by tak postąpił. Co z tego że jest ikoną footbolu na świecie. On jest człowiekiem i to nie byle jakim. Nie pozwolił sobie ubniżać i chwała mu za to. Co mu jakiś baran będzie jechał. Materazzi powinien zostać ukarany dożywotnią dyskwalifikacją za to co zrobił (zakładamy że zrobił) a temat mistrza świata to już decyzja FIFY. Dodam jeszcze że pomysł odebrania zizu złotej piłki za najlepszego gracza mistrzostw jest śmieszny.

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Sat 15 Jul, 2006

Nevariel wrote:Walnął go z baśki na oczach 70.000 wydzów i ma to mu jeszcze ujśc płazem?
a co dostal Figo za podobne zagranie na Holendrze ?? zółta kartke i fifa powiedziala ze to wystarczajaca kara - brak kary pienieznej......

no ale za pare lat nik nie bedzie pamietal co dzialo sie na boisku poza "gowka" Zidana wiec bedzie kazdy o nim pamietal :P, tak jak kazdy zna Maradone bo strzelił gola reka :P
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Sat 15 Jul, 2006

Nie bede sie sprzeczal o tej slynnej glowce - bo i po co...tyle slow juz powiedziano ,,,media ciagle to rozdmuchuija ...jednak niemozliwe jest aby wlosi stracili mistrza ----takie mozliwosci niestyty nie ma....bo to oznaczaloby ze swieto footballu mozna na drodze sadowej przenosic zmieniac itp...tego juz nie zmienia
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Sat 15 Jul, 2006

FIFA zauważyła sposób gry Materazzi`ego, ale czemu dopiero po fakcie? Już dawno można było zobaczyć, w jaki sposób Materazzi "gra". Gdyby Zidane nie zareagował, nadal by nikt z FIFY nie zwrócił uwagi na zachowania Materazzi`ego. Czy żeby taką rzecz sobie uświadomić, ktoś musi zrobić coś naprawdę kontrowersyjnego na oczach milionów widzów?
Chciałbym pochwalić w tym meczu głównego arbitra, który nie zawachał się skonsultować z bocznym kolegą po fachu. Wielu by na to nie zwróciło zbytniej uwagi, zwłaszcza dlatego, że Zidane kończył swoją karierę. Niewielu odważyłoby się, by pokazać czerwoną kartkę.

Post Reply