CZas na zmiany - REWOLUCJA

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Czy uda sie obalić plaskiego??

Tak,nie mam nic przeciwko
27
57%
Nie,nie mam nic przeciwko
20
43%

Total votes: 47

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Thu 01 Jun, 2006

Starscream wrote:zresztą Płaski jest OK.
a co ty jego dupa jestes??
rewolucja sie uda uda i jeszcze raz uda??
Marcino wrote:Ja mogę zostać admin'em
niestety jak dla kogo - jest jeden admin i jestem to ja ,potem jest moj potomek - madrav a potem rzesza ministrow i reszta obywateli
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Marcino
Partyjny :-)

Post by Marcino » Thu 01 Jun, 2006

No to dołanczam się do plaskiego - klik i Was nie ma BUHAHAHAHAHA.
Stare gry na PC, stare gry, gry, Old PC Games, download oraz gry stare na OPCG.net!
Image

XUL
Poeta

Post by XUL » Thu 01 Jun, 2006

Nosferatu wrote:niestety jak dla kogo - jest jeden admin i jestem to ja ,potem jest moj potomek - madrav a potem rzesza ministrow i reszta obywateli
Niewdzięcznik - ja jak kamikadze ,jak alkaida ide pierwszy na odstrzał i robie stray że hoho - ;( i zrobisz mnie ministrem ;( ??? Tak jak Giertycha zrobiłeś ministrem edukcji ??? <bueeeeeeee -chlip ;( )
Czas przemyśleń i rozważań

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Fri 02 Jun, 2006

fuzk nepomyslalem ze kamikadze bedzie jescze po akcji zyl....coz xul mozesz byc ministrem od czego tylko sobie wymyslisz
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
REWOLUCJA

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Fri 02 Jun, 2006

to po co ja jestem za rewolucji?? nie pełnie tu ku*wa żadnej roli :[
osfer, ustal również nodów (chociaż mi sie wydaje, że jednak sie nie uda :P:P ale życze jak najlepiej :D)

[ Dodano: Pią 02 Cze, 2006 ]
i co to za "thomashek" w modach?? z dwoma postami :P wrrrr...
Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

XUL
Poeta

Post by XUL » Sat 03 Jun, 2006

Nosferatu wrote:coz xul mozesz byc ministrem od czego tylko sobie wymyslisz
Ekhem - czujesz klimat :D - "Profesor Doktor Habilitowany Ojciec Dyrektor Minister Edukacji Bananów XUL" :wink: :D
Growlithe wrote:to po co ja jestem za rewolucji?? nie pełnie tu ku*wa żadnej roli :[
MOżesz tu troche posprzątać :D -Ew później dam ci posade Banano-Huśtawki (mówię ci - świetna fusza :D :wink: )

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Sat 03 Jun, 2006

Growlithe wrote:to po co ja jestem za rewolucji??
ale najpierw byles sceptyczny,a wladza jak religia nie lubi ludzi obojetnych wiec jak bedziesz prowodyrem pracy tob dostaniesz fuche jakiegos ministra
Growlithe wrote:chociaż mi sie wydaje, że jednak sie nie uda
i tu jest twoj problem.....rewolucje zawsze sie udaje.........
Growlithe wrote:nie pełnie tu ku*wa żadnej roli :[
jestes zolnierzem armi rewolucyjnej - okaz szacunek rewolucji i napisz 10 nowych tematow z haslem rewolucja wygra:)
Growlithe wrote:i co to za "thomashek" w modach?? z dwoma postami
nic mi o nim nie wiadomo,moze to szpieg plaskiego ,moze to plaski tak chce z nami walczyc - ale nie uda mu sie jestesmy rzebieglejsi i mONdrzejsi:)
XUL wrote:Ekhem - czujesz klimat - "Profesor Doktor Habilitowany Ojciec Dyrektor Minister Edukacji Bananów XUL"
no wlasnie....bedziemy mieli najlepiej wyedukowane banany na calym internecie
REWOLUCJA

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Sat 03 Jun, 2006

Nosferatu wrote:
XUL wrote:
Ekhem - czujesz klimat - "Profesor Doktor Habilitowany Ojciec Dyrektor Minister Edukacji Bananów XUL"
no wlasnie....bedziemy mieli najlepiej wyedukowane banany na calym internecie
To bardzo zasłużona dla XULa posada :D tyle, że ja nie bede jadł wyedukowanych bananów :/ A jako banano huśtawka to nie bardzo :P

Nosfer, a co rozumiesz poprzez Minister? Może wezme (chyba, że juz jestem 1 z 100k takich)

REVOLUTION MUST GO ON!
Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

XUL
Poeta

Post by XUL » Sat 03 Jun, 2006

Growlithe wrote:że ja nie bede jadł wyedukowanych bananów :/ A jako banano huśtawka to nie bardzo :P
Te! Banan nie buntuj mi się tutaj :D XD :)
Nosferatu wrote:no wlasnie....bedziemy mieli najlepiej wyedukowane banany na calym internecie
Nawet Chuck Noris im nie sprosta :D
A swoją droga - Ministerstwo edukacji Bananów domaga się środków do pomocy ubogim bananom chcącym się kształcić
Last edited by XUL on Sat 03 Jun, 2006, edited 1 time in total.

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Sun 04 Jun, 2006

XUL wrote:A swoją droga - Ministerstwo edukacji Bananów domaga się środków do pomocy ubogim bananom chcącym się kształcić
ta i moze chca alkochol nie ma mowy mamy malo wodki ( ja zabieram 50% ) wiec przeznacze je tylko dla najbardziej potrzebujacych czyli kierowcow zakonice i kolo gospodyn wiejskich

p.s. jeszcze plaski nie obalony a w rzadzie juz kutnie :D :D
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Mon 05 Jun, 2006

Growlithe wrote:Nosfer, a co rozumiesz poprzez Minister? Może wezme (chyba, że juz jestem 1 z 100k takich)
minister to minister...szych ....wszystkie laski na niego leca zbiera wszystkie pochwaly i od razu respekt Ci skacze do 50
XUL wrote:A swoją droga - Ministerstwo edukacji Bananów domaga się środków do pomocy ubogim bananom chcącym się kształcić
jestesmy narazie biedna rewolucja, a plaski trzyma cala kase z reklam dla siebie ...jak go obalimy bedziemy sie dzielic
Słodki wrote:ta i moze chca alkochol nie ma mowy mamy malo wodki ( ja zabieram 50% ) wiec przeznacze je tylko dla najbardziej potrzebujacych czyli kierowcow zakonice i kolo gospodyn wiejskich
qrw** miales zabierac tylko 35% i miales nie rozdawac byle komu vodki...a co nasza armia bedzie pila........??na huk kolu gospodyn vodka??nie no dobra wiem po co ...ale tak nie mozna.....kierowcow jeszcze rozumiem zakonnice tez ale gospodyniom??

UWAGA

Drugi sposob na obalenie plaskiego [ troszke lepszy od poprzedniego]
Ktos mu wysle jakis plik z trojanem wlamie sie na pc zlooka hasla[gdzies je zapisane musi miec] i go obalimy

APEL
Kto z was rewolucjonistow powie mi kto splodzil Dziub Dziuba??
REWOLUCJA

XUL
Poeta

Post by XUL » Wed 07 Jun, 2006

Nosferatu wrote:Kto z was rewolucjonistow powie mi kto splodzil Dziub Dziuba??
NO ja nie wiem który - ale kastracja będzie! - Banany sie o to postarają. Zresztą juz szkole medyczne banany (mam je w piwnicy - skur**** !!! Ziemniaki mi zjadły :cry: )
Nosferatu wrote:Ktos mu wysle jakis plik z trojanem wlamie sie na pc zlooka hasla[gdzies je zapisane musi miec] i go obalimy
Po co nam trojan ???Napiszem do Plsakiego na gg - podamy się za Mariole 19 - straci dla nas głowe i poda nam wszystkie hasał :twisted:
Nosferatu wrote:jestesmy narazie biedna rewolucja, a plaski trzyma cala kase z reklam dla siebie ...jak go obalimy bedziemy sie dzielic
Banany tez ludzie i czekać niemogą :cry:
Nosferatu wrote:minister to minister...szych ....wszystkie laski na niego leca zbiera wszystkie pochwaly i od razu respekt Ci skacze do 50
No i jeszcze mozesz dac Morozowskiemu w pape :P

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Thu 08 Jun, 2006

Rewolucja gra zawsze czysto.Zeby pokazac ze sie nie boimy ujawniam tymczasowo liste osob z zarzadu czynnie zaangazowanych w rewolucje:
Nosfer - czyli ja - zbieram pochwały i wogole wszystko co dobre to ja - mozecie mi juz gratulowac wygranej
Madrav - mozg rewolucji - mimo kilku pryszczy i wlochow na pepku ciagle numer jeden wsrod naszych oficerow - glownodowdzacy wszystkimi silami zbrojnymi - obecnie kitra sie gdzies w gorach
XUL - minister od bananow - ludzie co on potrafi zrobic z bananami. Nasz minister to nie jest zwykly banan to Chikita . Bedziemy mieli najlepsze banany na necie - madre i wogole piekne malo jedzace i ciagle srajace kasa. XUL nam to zapewni
Slodki - minister od zaopatrzenia - kiedy jest nawalony to naprawde da sie z nim rozsadnie pogadac. Takie rzeczy co on nam zalatwi to nawet bolszewicy nie pili
RayNor - niby jest z nami ale jednak cos tu smierdzi - ciagle mi sie sni ze to czlowiek plaskiego . Poza tym drogi w utrzymaniu i miewa rozne fanaberie [tej nowej kiecki z jamalskiego latexu nie bedzie bo produkujacy ja pingwin wyjechal na wyspe kolo antarktydy
Richy - czlwoiek stworzony przez system do kopulacji z najbrzyd[t?]szymi smaicami pingwinow japonskich ktorych inne pingwiny brzydza sie dotknac - coz niewdzieczna robota
Macciekk21 - ot taka panienka do ruc*******
marosan - teraz nieufny wobec nas bo to szycha u obecnego tyrana ale jak wygramy to bedzie tyleczek lizal ze az milo
Growlithe - tyz nieufna bestia - musi mnie za cokolwieg przeprosic i wyzec sie swojego chlebodawcy to go oszczedze - chociaz wyspa kolejna na antarktydzie czeka
marcino - minister od pozbywania sie debili - ponoc ma pomysl jak zaanihilowac caly net tak zebysmy mieli tylko to forum co nam przyspozy jakies 3 miliardy userow czyli potezna sila do walki
starcream - nie ma na niego mocych - mowcie co chcecie ale to geniusz wojny - istny zawisza czarny- mozesz z nim gadac - on przybierze intyligętnom postac po czym rzuci tekst po ktry czlwoiek jest tak mocno zaszookowany ze sam sobie odbiera ochote do wszystkiego [mowia ze to ponoc brat slodkiego ale ja im nie wierze]

I co tyranie boisz sie juz??Oddawaj mi kase z rekalm....to znaczy zarzadowi oddawaj
REWOLUCJA

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Thu 08 Jun, 2006

Nosferatu wrote:RayNor - niby jest z nami ale jednak cos tu smierdzi - ciagle mi sie sni ze to czlowiek plaskiego . Poza tym drogi w utrzymaniu i miewa rozne fanaberie [tej nowej kiecki z jamalskiego latexu nie bedzie bo produkujacy ja pingwin wyjechal na wyspe kolo antarktydy
Ooo przepraszam, czy ja jestem drogi w utrzymaniu?? Jeszcze nie dostałem od Was umówionego mhm wynagrodzenia, więc chyba będe musiał wysłać do Was szpiega żeby mi sporządził raport o waszych niecnych planach.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Thu 08 Jun, 2006

Nosferatu wrote:[mowia ze to ponoc brat slodkiego ale ja im nie wierze]
ja mam jednego brata i on dla nas szpieguje bo w łaski marosana sie wkrada wiec ciii ( o kurcze czy ja to napisalem .... eee musze sie napic )
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Post Reply