CZas na zmiany - REWOLUCJA

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Czy uda sie obalić plaskiego??

Tak,nie mam nic przeciwko
27
57%
Nie,nie mam nic przeciwko
20
43%

Liczba głosów: 47

Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

Post autor: plaski » czw 26 lip, 2007

Growlithe pisze:2. nie 6, acz niecałe nawet 5
16.02.2001
6 lat 5 miesięcy i 10 dni
albo jak wolisz 2351 dni
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Awatar użytkownika
Growlithe
Poeta
Kontakt:

Post autor: Growlithe » czw 26 lip, 2007

aha stronka :) to przepraszam. bo ja liczyłem od forum :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » pt 27 lip, 2007

widze ze nasz tyran wypowiada sie nawet w tym temacie - toz to szczyt bezczelnosci [he he] linczem go panowie linczem...i te obliczenia...mowia 5 lat to piec l;at jak nie to wieksze wplywy z reklam
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Post autor: Starscream » czw 09 sie, 2007

Ponad dwa tygodnie temu -Golbez- powiedział, że ponieważ w sprawie wprowadzenia ShoutBoxa na forum wypowiedział się tylko 1 rewolucjonista (czyli ja), Rewolucja nie ma szans powodzenia. W ten sposób mi podpadł i Wam zapewne też. Tak więc apeluję do rewolucjonistów: nie odpowiadajcie na posty Golbeza - skoro nas obraził, to musi za to zapłacić.
Ostatnio zmieniony czw 09 sie, 2007 przez Starscream, łącznie zmieniany 1 raz.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » czw 09 sie, 2007

o Wielkie... o Wielkie dzięki... Ot prawie jak wakacje na Majorce! Dziękuję za wyróżnienie :* "Ku chwale Rewolucji!" :D
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Post autor: Starscream » pt 10 sie, 2007

Dzisiaj Umiłowany Przywódca Rewolucji Madrav ma 25 urodziny. Z tej okazji mam zaszczyt złożyć Jemu najserdeczniejsze życzenia sukcesów w tej roli.

Awatar użytkownika
madrav
Poeta

Post autor: madrav » sob 11 sie, 2007

i po raz kolejny nastal ten czas, gdy przez chwile jestem wiekiem razem ze Star`em...

dzisiejszy dizen oglaszam dniem wolnym od dyzuru w szafie, prosze zwolac wszystkie swoje fanki (albo i fanow jak kto woli) i jedziemy z koksem do bialego rana...

wsiadamy teraz do wehikulu czasu i ogladamy co sie bedzie dzialo...
a noc i poranek beda wygladaly mniej wiecej tak:

Dzis bez nazywania osob po imieniu, poniewaz na imprezie bedzie kilku celebrities i tajnych agentow, ktorzy nie chcieliby byc wymieniani...

Obrazek
poczatek party, kazdy z zazdroscia patrzy na nowa koszule XXX, ktory to zawsze wzbudzal podziw swoim gustem.
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Obrazek
Nasz kochany dostawca wywiazal sie znakomicie, nie dosc ze przywiozl tyle skrzynek procenciku, to jeszcze je ustawil w spiewajaca morde!

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Obrazek
Jak zwykle szpanujacy elektronicznymi gadzetami YYY, laski przez to lgna do niego jak cmy do swiatla, jak muchy do kupy i jak pan Wlodek spod spozywczaka do denaturatu.

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Obrazek
tutaj jeden z ekscentrykow delektuje sie drinkiem z kawy, czosnku, benzyny i sprezonego butanu, zaraz potem totalnie nawalony zaczal tanczyc skaczac nad ogniskiem, skrzydelka byly wyborne

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Obrazek
Tutaj widzimy rewolucjonistow, ktorzy wyszli z imprezy w bunkrze, celem przespania sie w poplozonej nieopodal osadzie Zelka, niestety juz opuszczonej... Jak przystalo na prawdziwych twardzieli, wzieli ze soba zamiast spiworow plik wycieraczek do butow, jednak zaden z nich nie byl w stanie ich rozpakowac...
uwazaj na wilki, men!
Obrazek

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » śr 22 sie, 2007

uuuuu dopiero co sie obudzilem po bibce----gdzie ray sie podzial o ile pamietam przegral w bierki ok 1200 zl.....atak him...nastepna biba u mnie....w bunkrze he he....zaprosiliscie starscreama....przyjechal do waway??
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » czw 23 sie, 2007

Nosferatu pisze:gdzie ray sie podzial o ile pamietam przegral w bierki ok 1200 zl.
Ojjj źle pamietasz! Ja wiem ze już naje.. wypity byłem ale nie wkręcisz mi żem ja coś winien :P W kieszeniach jeszcze kase miałem jak rano wstałem więc na długach nie byłem :D

O ile pamietam to graliśmy w butelke..... madravka tak ładnie wyglądała, tylko ten brzuch...
Dobrze że Richi przybył na nasze zaproszenie, przynajmniej on potrafi się bawić. Do tej pory przed oczyma widze jego namiętny taniec brzucha... ehh klawo było :D
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Awatar użytkownika
XUL
Poeta

Post autor: XUL » czw 23 sie, 2007

Ray - to ty w gwiazdy patrzysz i lezysz, z zuczkiem pokazujesz mu wielka niedzwiedzice - SLODKIE :D

Chlopaki to nie bylo smieszne!!! _ wycieraczka ma wrocim mi spowrotem pod drzwi (I jeszcze mi ja sznurkiem pewnie na peka zwiazaliscie - NIE ?!)bo prawie sie utopilem w bagnie ktore powstalo u mnie w przedpokoju :P (Strasznie sobie naniesze - zanim gumioki zdejme).

Ale czy tak czy tak - minerlana obalona XD
Czas przemyśleń i rozważań

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » pt 24 sie, 2007

ale czy ktos zaprosil starscreama ???kuzwa jak kjazdy nowy rewolucjinista powinien byc niech sie przekona jak wygalda zycie.../

a i z innej beczki....
mam tu dialog z mlodym plaskim ....ray to troche tez Ciebie dotyczy
Plaski:) pisze:Sluchaj sprawa wyglada prosto : droga do moda wiedzie tylko i wyłacznie przez moje łóżko...
Po tych slowach powiedzialem ze nie bede nalegal aby moda latwic

niedlugo dalszy ciag naszych rozomow z mlodym plaskim ekhhhem zelkiem 32
REWOLUCJA

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Post autor: Starscream » sob 08 wrz, 2007

Nosferatu, może byśmy ustalili zasady działalności grupy? W końcu forum ma regulamin, więc czemu nie?

Awatar użytkownika
Nosferatu
MVP Fajnegry

Post autor: Nosferatu » śr 19 wrz, 2007

Najpierw zajmijmy sie regulaminem forum bo chyba jest juz nienowoczesny i niepraktyczny...kazdy kto ma pomysl na zmiane niech tu pisze punkt i propozycje zmiany a bedziemy glosowac
Wywoływania wszelakich konfliktów, które mają na celu zaburzenie porządku na Forum FG.
Wymazac ...forum to zlepek aktorow z ktorych kazdy powinien robic co mu sie podoba zgonie z reszta tregulaminu...absolutnie sprzeczne z zasadami forum

WOJNA TO POKÓJ
WOLNOŚĆ TO NIEWOLA
IGNORANCJA TO SIŁA
REWOLUCJA

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » pn 01 paź, 2007

Plaski pisze:Postanowienia ogólne:
1. Na Forum FG powinien panować odpowiedni porządek. W tym celu udostępniony zostaje do ogólnej wiadomości Regulamin Forum FG.
2. Każdy użytkownik zobowiązany jest do zapoznania się z Regulaminem Forum FG i do jego przestrzegania.
3. Za złamanie postanowień Regulaminu Forum FG przewidziane są kary.
2. Każdy użytkownik zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem Rewolucji Forum FG, jego przestrzegania oraz poszanowania dla jedynej w swoim rodzaju, niepowtarzalnej grupy Rewolucji.
3. Za złamanie postanowień Regulaminu Rewolucji przewidziane są ostre kary takie jak np. szczotkowanie kibli po każdej imprezie w bunkrze.

Na razie tyle ode mnie... widze że trochę się upuściliście, dlatego pozostawiam resztę Wam ^_^
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Awatar użytkownika
Mlody_szyderca
Prawie aktywny użytkownik
Kontakt:

Post autor: Mlody_szyderca » pn 24 gru, 2007

Jestescie zajebiaszczo smieszni :)przeciez wiadmomo i to na necie sie jeszcze nie zdarzylo zeby admin oddal jakims lolkom wladze bo oni sobie tak wymyslili:)lole wielkie lole robie print screenty i na joemonster wysylam
No to koledzy zaczęła się jazda jakiej jeszcze tu nie widziliście

ODPOWIEDZ