CZas na zmiany - REWOLUCJA

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Czy uda sie obalić plaskiego??

Tak,nie mam nic przeciwko
27
57%
Nie,nie mam nic przeciwko
20
43%

Total votes: 47

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Fri 08 Jun, 2007

Dlatego żadna to tajemnica ze nie długo będziesz madravka miała małe zelusiątka. Taczke.. tj wóżek na potwory... to znaczy dzieci zaje***** znaczy sie kupimy jak tylko Ojca/ów przyprowadzisz do Plaski. Tamtejszy dowódca chce go/ich sprawdzić czy aby napewno jest/są taki/tacy dobr(z)y....
PS Ostatnie zdanie specjalnie tak napisane zeby było mniej śmiesznie =)
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

XUL
Poeta

Post by XUL » Thu 14 Jun, 2007

Image <- chloposzki tam plaski trzyma serwer! mata jeszcze mape!!Image Dorwiemy serwer - ...tylko niech ktos teraz zgadnie haslo plaskiego - mamy tyle mozliwosci niech ochotnik zacznie juz teraz :D a ja sie napije browarka :P
Czas przemyśleń i rozważań

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Thu 14 Jun, 2007

moze hasło to iksalp997??
Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Richy
Przypał

Post by Richy » Sat 16 Jun, 2007

Ja mysle ze haslo to 'qwerty' ;)
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Sun 17 Jun, 2007

Myśle że jego hasło to "beton18"
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Mon 18 Jun, 2007

haslo plaskiego: abcdefghij666doopsko

:P
Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

-Golbez-
Poeta

Post by -Golbez- » Mon 18 Jun, 2007

a może "Zaraz Ci bana dam"
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Mon 18 Jun, 2007

Hmm nabijanie postów tutaj się zrobiło......
Albo piszecie na temacik albo w ogóle. Co to za post typu: " haslo to napewno "xxxxxxx" ? Proszę o większą rozwagę.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

XUL
Poeta

Post by XUL » Wed 20 Jun, 2007

Zgadzam sie z RayNorem ,piszmy na temat - szanuj wroga jesli juz wiesz ze z nim wygrales. Bo za brak szacunku sa paragafy! Te wszystki prawa czlowieka i takie tam bzdety;P whevr - Revolucja rosnie w sile ... tak mi sie zdaje przynajmniej - zrobilismy wielkie postepy ,nie to co inni nie robia nic!

madrav
Poeta

Post by madrav » Wed 20 Jun, 2007

Taa... dodac nalezy, ze dzialalnosc r_ewolucji stala sie coraz bardziej roznorodna.

Organizacja urosla w sile i teraz zdobycie wladzy na forum jest jedynie jednym z wielu rownie wznioslych celow. Jednym z najczesciej realizowanych jest spotykanie sie z licznymi fankami i pozwalanie im na chwile spoufalania sie z nami. Na obrazku nizej np. Ray (po srodku) z madravem (w czapce) i jedna z fanek (po mojej prawej), ktorej zarost byl bardziej szorstki niz papier scierny.

Image

----------------------------------------------------------------------------------

XUL w tym czasie zajal sie promocja naszej grupy w srodowiskach ynteligenckich. Przyodzial zatem swoja wieczorowa kreacje, we wlosy wtarl nieco psiego loju i ruszyl z usmiechem na twarzy reklamowac zalety bycia w naszej grupie:

Image

----------------------------------------------------------------------------------

Nosfer natomiast ustawil sie w knajpie by sie upic ku chwale rewolty wraz ze Slodkim, jednak po trzech godzinach czekania, zamowil sobie najmocnieszy trunek w bardze. Okazala nim sie wrzaca smola, ktora byla zbyt cierpka, przez co krzywil sie okrutnie:

Image

-----------------------------------------------------------------------------------

Jednak Slodki w tym czasie dawal czadu na koncercie Krzysztofa Krawczyka. A podczas coraz to bardziej sentymentalnych ballad wielkie krople lez pokrywaly jego twarz:

Image

-------------------------------------------------------------------------------------

Aby przystapic do rewolucji kazdy kandydat powinien byc zdecydowanie bardziej trzasniety oraz zidiocialy niz my, a to dlatego abysmy mogli podbudowywac sie patrzac na niego. Powinien tez przyznac sie do dziecka ktore nosze w sobie oraz przyjac pseudonim bojowy KUSZA.

Wiedzcie jednak ze wielka liga bohaterow przyjmuje wg wlasnego uznania i widzimisie, przez co i tak pewnie sie nie uda...
Last edited by madrav on Wed 20 Jun, 2007, edited 1 time in total.
uwazaj na wilki, men!
Image

zelek31
Poeta

Post by zelek31 » Wed 20 Jun, 2007

Przyjmiecie mnie wreszczie do tej grupy? Ile mam czekać?
Rewolucja jest blisko... na ulice wyjdą dzieci...

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Wed 20 Jun, 2007

nie przyjma cie za niecierpliwość, nieodpowiedzialność i dzieciactwoneostrady (trudne słowo :P)
Image
Image
Image

XUL
Poeta

Post by XUL » Thu 21 Jun, 2007

w odpowiedzi na ogloszenie Madrav'a - odnosnie kandydatury do naszego plemienia wnosze o ujawnienie lustracji i pokazanie kto nam dawal ostrzezenia (ekhem - napisane jest) ... tak wiec prosze o to by wstapil do nas Ray'nor - gdyz spelnie kryteria. A nasz podziw do niego jest znikomy ale wielki. Dziekuje - rewolucja niczego nie obiecala ale slowa dotrzymala. Do widzenia i uslyszenia.

Richy
Przypał

Post by Richy » Thu 21 Jun, 2007

Znacie jakiś sposób na odetkanie ucha?:P
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Nevariel
Poeta

Post by Nevariel » Thu 21 Jun, 2007

hmm ponoć dobre przeczyszczenie daje połknięcie śliny z równoczesnym zatkaniem nosa i zamkniętą buzią. Jak to nie pomoże to zostaje chyba tylko metoda z odkurzaczem...

Post Reply