CZas na zmiany - REWOLUCJA

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Czy uda sie obalić plaskiego??

Tak,nie mam nic przeciwko
27
57%
Nie,nie mam nic przeciwko
20
43%

Total votes: 47

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Sat 27 May, 2006

Moda na cytowanie wypowiedzi i odwolywanie sie do cudzych przemyslen trwa wiec pisze co nastepuje:
Growlithe wrote:PLASKI MUSI ODEJŚĆ
juz niedlugo moi bracia juz niedlugo, a potem w demokratycznych wyborach wybierzemy glownego ojca dyrektora tego forum [bedzie dwoch kandydatow pierpio i ja] i jak wygram to wszystkich wiernych uczestnikow rewolucji obdarzymy kasa z reklam i wogloe "posadkami"
Słodki wrote:az sie łezka w oku kreci, chcialbym podziekowac akademii, mojej matce i wszystkim ktorzy wierzyli w moje zwyciestwo.
nie dziekuj tylko bierz sie za robote - cale wojsko trza zaopatrzyc w picie i jeszcze ma dla nas starczyc i jeszcze mamy na tym zartobic...ot twoja rola - jak sie nie spiszesz podzielisz los Richego - wysp na antarktydzie jest duzo
Nosfer lepiej jak Rambo - ty sam z łukiem oni maja karabiny Oo! - Rambo se dał rade ,czy sobie poradzisz okarze się ;p
dam rade spoko wodza czyli spoko madrava ,bo on jest mozgiem rewolucji......ja jestem tylko reka ludu ktora kiedy dojdzie miecza zetnie glowy niewiernych liberalow
XUL wrote:Te piłe to kojarze - sam mu na gwizdke radziłem żeby sobie kupił
wiem wiem 103 mln patykow mnie to kosztowalo - pol lasu skarczowalem:)ale skonczyly sie juz czasy kiedy sam sobie na gwaizdke prezenty kupowalem teraz lud bedzie kupowal nam
Łojej - gorzej niż białoruś - ledwo zaczeli a tuj juz czuc amunicje i pałki władzy... Oo!
my nie uzywamy sily tylko perswazji. jedynym wyjatkiem od tej reguly sa wrogowie ludu, moi wrogowie , wrogowie rewolucji, wszyscy z opozycji i wogole niewdzieczni i nieposluszni ludzie
XUL wrote:to kiedy pierwsze powstanie ??
jak tylko bedziemy mieli dosc picia i uzbrojenia - mam nadzieje ze nasz mozg z bunkra postaral sie o miecze i karabiny

APEL!!!!!
Ja Nosfer wielki I Rewomocny apeluje do was userzy - popierajcie rewolucje jezeli chcecie pelnic jakas znaczaca funkcje w przyszlym forum i jakies strzepki kasy z reklam ze strony dostac:)
Pozdrawiam was i zycze szczescia

PS.
XUL wrote:(a zreszta też was buntownicy jedni heh :D ).
od dzisiaj wszystko jest inne - po nas przyjda nastepni i nastepni az ustapi:)
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Richy
Przypał

Post by Richy » Sat 27 May, 2006

Ja bym ci proponował znaleźć jakiś kolegów i pujść z nimi na piwo...
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Sat 27 May, 2006

Nosferatu wrote:nie dziekuj tylko bierz sie za robote - cale wojsko trza zaopatrzyc w picie i jeszcze ma dla nas starczyc i jeszcze mamy na tym zartobic...ot twoja rola - jak sie nie spiszesz podzielisz los Richego - wysp na antarktydzie jest duzo
uuu eeee jak to powiedziec eee powiem szybko - przepilem cały budzet - udalo sie nikt nie słyszał taraz mam czyste sumienie ide pic co zostalo
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Sat 27 May, 2006

W końcu coś ciekawego na tym forum :P

Nosfer za małą "opłatą" moge przymknąć oko i nie będe przeszkadzał w rewolucji :]

"Plaski musi odejść"!!! "Niech żyje Pierpio" :D
A tak w ogóle ciekaw jestem jak będzie wyglądał nowy hmm "zarząd" ;)
Adminek: Nosfer
Zastępca: XUL
Sekretarz: Slodki
Błazen: StarsCream
.....
....
...
..
.
aha zapomniałem że jak nie będe się wtrącał to zostane u władzy :P
To ja już milcze ;) .....
...... O dzięki Nosfer..... yyy co tak mało???? dajesz 4 zgrzewki i sądzisz że mnie tym przekupisz??.....
....
nooo widze że jednak będą z ciebie ludzie :D .....
... tyyy ale dlaczego Bolsów jest tylko 20?? miało być 30!!!...
No dobra niech będzie, sądze że starczy mi to na tydzień, więc masz tyle czasu na swoją Rewolucję, po tygodniu jeśli Ci się nie uda zdjąć z władzy Plaskiego wkrocze ja do akcji, no chyba że przyniesiesz mi kolejne upominki :P......
<tu dalsza część romowy o nowej władzy itp itd tylko dla dorosłych :D >
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

madrav
Poeta

Post by madrav » Sat 27 May, 2006

Narodu mój narodu! Niech PrayNor nie zniechęci tego co w was drzemie! Jego też się udobrucha (co można po części wywnioskować z jego postu). Choć abonament na niego drogi to damy radę, a pomogą nam w tym zaślepione blaskiem idei rewolucyjnej forumowiczki-fanatyczki.

Nie należy też drwić z mr.GwiezdnyKrem! Nieraz przecież już pokazał nam kto tu rządzi. Kto tu potrafi błysnąć genialną ripostą lub wyciosać posta na 10 000 słów na temat choćby Fiata 126p. Ma nad wszystkimi przewagę, bowiem pisze na trzy klawiatury. Lewą ręką na jednej, prawą na drugiej a w trzecią wali głową, lecz ma takiego farta, że jednym walnięciem wciska tylko takie klawisze, że wychodzi z tego słowo a nie przypadkowy ciąg znaków.

Jako tajną broń trzymamy zamkniętego na jeden spust, trzy kokardki i kurtynę powietrzną DODO, który po wypuszczeniu zacznie pisać tak beznadziejne posty, że forum imploduje do środka i unicestwi się samo! Albo MY albo NIKT!

Poza tym na ławie rezerwowych spoczywają zastępy dwunastolatków gotowych do zakładania swoich genialnych for dyskusyjnych, sadzenia błędów ortograficznych w każdym możliwym wyrazie, pisania sobie tylko zrozumiałych wiadomości tylko po to aby odciągnąć uwagę obecnych władz forum do nadciągającej kastracji obecnego systemu.

Jako wsparcie powietrzne unosi się ponad wszystkim w skowronkach pierpio, który zacznie ni z gruchy ni z pietruchy dawać punkty "pomógł", których z resztą już nie ma, każdemu kto tylko odpowie na jego głupawe hasła.

Nasz słodki "Wódkowy" niestety wychlał cały zapas ropy dla wojsk zmechanizowanych, ale na szczęście przyszły zamówione na allegro kolektory wyłapywania energii z nonsensu. Mając w swoich szeregach pierpio, slome, niewspomnianego do tej pory fratusa oraz resztę wczesnej młodzieży możemy spać razem spokojnie w jednym łóżku, nie martwiąc się o zapasy enegii do dalszego działania.
uwazaj na wilki, men!
Image

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Sun 28 May, 2006

Kolejny genialny post naszego glowno dowodzacego. Po prstu majac takiego geniusza mamy zwyciestwo.Lecz:
RayNor wrote:W końcu coś ciekawego na tym forum
jak dla kogo wrogowie rewolucji juz maja mokre gacie,a to sie dopiero zaczyna
RayNor wrote:Nosfer za małą "opłatą" moge przymknąć oko i nie będe przeszkadzał w rewolucji :]
RayNor wrote:yyy co tak mało???? dajesz 4 zgrzewki i sądzisz że mnie tym przekupisz??.....
....
nooo widze że jednak będą z ciebie ludzie :D .....
... tyyy ale dlaczego Bolsów jest tylko 20?? miało być 30!!!...
Wszystko zostanie uzgodnione z ministrem do spraw zaopatrzenia ktory jak juz o nim wspominam dostaje nagane za przechlanie calego zapasu paliwa dla wojska.Jeszcze 4 takie wpadki i zesle Cie na wyspe gdzie zamiast pingwinow bedzie stado niewyzytych zmutowanych misiow panda
Jezeli minister sie zgodzi to bedziesz dostawal paczki w wysokosci 4 kraty Volta[na tyskie narazie nas nie stac] i 20 butelek Żytniej [na maximusy ,jachty i inne nas nie stac] a jak sie nie podoba to wypad na wyspe pelna jogi
Jako tajną broń trzymamy zamkniętego na jeden spust, trzy kokardki i kurtynę powietrzną DODO, który po wypuszczeniu zacznie pisać tak beznadziejne posty, że forum imploduje do środka i unicestwi się samo! Albo MY albo NIKT!
Miales o nim nie mowic??Teraz plaski nas ciemiezca wie juz prawie wszystko wiec ciezko bedzie go zaskoczyc. ALe jak zreszta przez DODO nie ma ratunku
madrav wrote:Poza tym na ławie rezerwowych spoczywają zastępy dwunastolatków gotowych do zakładania swoich genialnych for dyskusyjnych, sadzenia błędów ortograficznych w każdym możliwym wyrazie, pisania sobie tylko zrozumiałych wiadomości tylko po to aby odciągnąć uwagę obecnych władz forum do nadciągającej kastracji obecnego systemu.

Jako wsparcie powietrzne unosi się ponad wszystkim w skowronkach pierpio, który zacznie ni z gruchy ni z pietruchy dawać punkty "pomógł", których z resztą już nie ma, każdemu kto tylko odpowie na jego głupawe hasła.
jedyny problem z tym miesem armatnim jest fakt ze sa zbyt glupi zeby ulozyc ja w jakąkolwieg formacje, ani tez w zaden sposob nimi dyrygowac. Jedyna nadzieja jest ze ktos z nas z rady znizy sie poziomem do ich poziomu i sproboje przebic glopota ich liderow i jakos ich nakierowac na sluszne cele. Rada w niedlugim czasie wybierze kto to bedzie
madrav wrote:Nasz słodki "Wódkowy" niestety wychlał cały zapas ropy dla wojsk zmechanizowanych, ale na szczęście przyszły zamówione na allegro kolektory wyłapywania energii z nonsensu. Mając w swoich szeregach pierpio, slome, niewspomnianego do tej pory fratusa oraz resztę wczesnej młodzieży możemy spać razem spokojnie w jednym łóżku, nie martwiąc się o zapasy enegii do dalszego działania.
Ta maszyna jest jeszcze nie sprawdzona.Jakis ruski badziew to jest.Wczoraja dla picu wlaczylem i wyskoczyly 4 fratusopodobne twory gadajce "madrze" na wszystkie mozliwe tematy od polityki po sport w dodatku kazdy chcial swoje forum miec o zgrozo kazdy o innej tematyce

A wiec niech trwa rewolucja
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
REWOLUCJA

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Mon 29 May, 2006

Nosfer --> Wasze propozucje nie są dla mnie satysfakcjonujące. Czekam na lepszą propozycje daniny inaczej włącze swoją machine... Deus Machine :]
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Growlithe
Poeta

Post by Growlithe » Mon 29 May, 2006

Ale po naszej stronie jest Chuck Norris.
Image
Image
Image

warstwa społeczna z której wywodzi się ... - niewystarczająco niska, aby nie być jeszcze niżej :P

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Tue 30 May, 2006

RayNor wrote:Nosfer --> Wasze propozucje nie są dla mnie satysfakcjonujące. Czekam na lepszą propozycje daniny inaczej włącze swoją machine... Deus Machine :]
a my wypuscimy DODO i forum sie unicestwi wiec mnie tu synku nie strasz
powiedzialem do niego synku..???...o cholera...ponosi mnie
Growlithe wrote:Ale po naszej stronie jest Chuck Norris.
jeszcze z nim negocjujemy ale gdy juz do nas przyjdzie to plaski bedzie spierdzielal az milo bedzie patrzec

APEL
Nie lekcewazcie rewolucji - jak zaczelismy czas zakonczyc

1 sposob na obalenie plaskiego - najmniej skuteczny
niech ktos do niego zadzwoni i zapyta czy nie odszedlby sam:)
REWOLUCJA

macciekk21
Poeta

Post by macciekk21 » Tue 30 May, 2006

rozkreca sie :P

ale ja nie moge isc ne rewolucje
bo mnie gonia male diabelki
moj brat lezy pod smietnikiem,
szuka chleba
a w rzece sa ryby,
ale czym ja je zlowie??
kapciem

by BLADY [Piter] zmodyfikowane - macciekk21

przystosowalem ten tekst do rewolucji (byl o tym, ze on nie moze isc do kibla :P), zeby powiedziec, ze nie ide i chce powiedziec, ze nie to ze bede patrzal na ten temat z zalozonymi renkami, ale bede komentowal by dodac

!!!MODA NA CYTOWNIE!!!
trwa!

Ja bym ci proponował znaleźć jakiś kolegów i pujść z nimi na piwo...
popieram, nosferatu jest taaaaaaaaaaaaaakim dzielnym (ach jakim dzielnym) buntownikiem, ze az serce sie kraja, ze teraz musi mieszkac w bunkrach; ale to jego powolanie :P
(obecne) Mieszkanie Nosferatu od wewnatrz
a tu od wewnatrz

a wiesz, ze w domu mam owce i osla?? (WormsWorldParty)

Poza tym na ławie rezerwowych spoczywają zastępy dwunastolatków gotowych do zakładania swoich genialnych for dyskusyjnych, sadzenia błędów ortograficznych w każdym możliwym wyrazie, pisania sobie tylko zrozumiałych wiadomości tylko po to aby odciągnąć uwagę obecnych władz forum do nadciągającej kastracji obecnego systemu.
o! wypraszam sobie rebie dalej czasami rebe blady, a jak mialem 12 lat to jechalem na 4 i 5 z dyktand :neutral:
TO OBRAZA ICH INTELIGENCJE!!! ;)

madrav
Poeta

Post by madrav » Tue 30 May, 2006

Nosferatu wrote:post naszego glowno dowodzacego
nie umniejszaj własnej roli, to TY w końcu jestes zapalnikiem całej tej anarchii oraz REWOMOCNYM :) ja tu tylko wspieram i koordynuje, jestem takim powiedzmy bratem bliźniakiem, który gada mniej więcej tyle samo co prezydent rewolty
Nosferatu wrote:1 sposob na obalenie plaskiego - najmniej skuteczny
niech ktos do niego zadzwoni i zapyta czy nie odszedlby sam:)
można dzwonić, ale nie zapominajmy, że to się wiąże z kosztami, a sponsorów jak na razie w garści ma plaski. pozostają alternatywne rozwiązania:

A. wysłanie zdechłej ryby prywatną wiadomością, w najgorszym wypadku można wysłać obrazek truchła
B. wykrzyczenie naszych postulatów z jakiegoś wzniesienia: mógłby to być kopczyk kreta znajdujący się na trawniku kilkanaście metrów od okien admina, bądź kupka siana, gdzieś na podhalu; to rozwiązanie jednak wymaga znalezienia chętnego z wystarczająco głębokim :P gardłem co by dźwięk był silny i czysty (btw. czy ktoś należy do poznańskich słowików?)
C. wysmarowanie pięknego posta z takową prośbą, napisanego z taką gracją i smakiem aby nogi się uginały a w oku kręciła się łezka nawet pudzianowi, obok takiej prośby nikt nie przejdzie obojętnie (trwają negocjacje z Panem Miodkiem oraz Jackiem Cyganem).
RayNor wrote:Nosfer --> Wasze propozucje nie są dla mnie satysfakcjonujące. Czekam na lepszą propozycje daniny inaczej włącze swoją machine... Deus Machine :]
ostatecznie dorzucamy świeżo zgolony i zmielony zarost Chucka jako oleum siły, kamyk z Jeleniej Góry jako talizman pecha, dobre słowo i krzyżyk na drogę.
macciekk21 wrote:o! wypraszam sobie rebie dalej czasami rebe blady, a jak mialem 12 lat to jechalem na 4 i 5 z dyktand
no ten cytat mówi sam za siebie, właściwie nie trzeba nic dopisywać odnośnie pisania względnie poprawnie i "po polsku"

musisz zatem zbadać dokładnie swoją płeć, bo osobiście nie znam z zamierzchłej historii (tak tak, taki wiek, to dla mnie czasy odległe) koleżki, który miałby 5 z dyktanda, no chyba, że ten fakt wyjaśniać może to, iż chodziłem do szkółki przywięziennej a w ramach zespołu wyrównawczego mieliśmy w klasie 3 seryjnych morderców 48 raz powtarzających podstawówkę.
Nosfer wrote:Nie lekcewazcie rewolucji - jak zaczelismy czas zakonczyc
troszkę źle to brzmi... morale spadną na hasło, iż czas zakończyć, ja bym to nazwał... czas przejść do rzeczy, zacząć działać, od słów do czynów...

Jeśli uderzymy masą, to trzeba będzie uważać, bo siła nasza jest przeogromna i obyśmy tylko nie uszkodzili forum, bo jeśli na forum umrze, kopnie w kalendarz, powiększy grono aniołków, wyciągnie kopyta, stanie się ex-forum to nie będzie gdzie wychwalać efektów rewolucji! Tak więc siłą, razem, napierać, społem, ale z rozwagą :)

ALLELUJA I DO PRZODU!
Last edited by madrav on Tue 30 May, 2006, edited 1 time in total.
uwazaj na wilki, men!
Image

macciekk21
Poeta

Post by macciekk21 » Wed 31 May, 2006

oto co mysle o rewulucji:

sdkpfnduhr4 -985y34rioeuhfoduif -9e8f0hfdui fdihvd fpihsad fuasdhgfjoshd ah vpaspjhfiausdhf iuhfduifh aiduhfsduhf auih fasuih fadusjhf difhdihf apuij fauih :P

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Thu 01 Jun, 2006

poliglota - slodki madrav po coscie wygadali nasz tajny szfr---teraz byle ziomek bedzie sie chwalil jego znajomoscia na forum
REWOLUCJA

Marcino
Partyjny :-)

Post by Marcino » Thu 01 Jun, 2006

Co do nowej ekipy...
Ja mogę zostać admin'em :mrgreen: - jestem już doświadczony :P.
A co do rewolucji to się przyłanczam, przekonałem się :P.
Marcino - admin, Nosfer - 2 admin, XUL - 3admin - kolejność przypadkowa :]
..
...
...
....
a tutaj róbta co chceca i przyjmujta kogo chceta, admini najważniejsi :P

Wnioskuję także o pieśń podbudowującą do walki:
- http://www.akuku.pl/link_frameset.php?s ... %25C5%259B

A tak pozatym uważam, że maciekk21 pownien odejść... http://members.shaw.ca/escapinghell/bunkier.jpg - wiadomo dobra zabwa itp., ale co za dużo to nie zdrowo.
Last edited by Marcino on Thu 01 Jun, 2006, edited 2 times in total.
Stare gry na PC, stare gry, gry, Old PC Games, download oraz gry stare na OPCG.net!
Image

Starscream
Poeta

Post by Starscream » Thu 01 Jun, 2006

Ja myślę o rewolucji to, że się nie powiedzie i tyle - zresztą Płaski jest OK.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Post Reply