Najkrwawsze gry roku /05

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Post Reply
RayNor
Przypał

Najkrwawsze gry roku /05

Post by RayNor » Mon 28 Nov, 2005

Zapraszam do poczytania bredni LINK
Brednie jak sie patrzy, ehhhhh
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Nosferatu
MVP Fajnegry

Post by Nosferatu » Mon 28 Nov, 2005

ostree ale spodziewalem sie ciekawszych tytulow.Wiele u nas sie nie ukazalo
Każdy pozytywny głos się liczy więc wchodzimy i głosjemy
http://studenckihumor.pl/ranking.php?id=904&sort=visitA
------------------------------------------------------
Nigdy nie gadaj z debilem - najpierw zniży Cie do swojego poziomu a potem pokona posiadaną wiedzą!!
---------------------------------------------------
REWOLUCJA

Mirthall
Partyjny :-)

Post by Mirthall » Mon 28 Nov, 2005

Kiedyś taki ranking może mi się przyda. Jak będe miał własne dzieci i będe im chciał kupić odpowiednią - dostosowaną do wieku - gre.
"Nie pragnął krzyku, odpoczynek śnił
W sekundzie się przeżywał od nowa"
"Epitafium dla Sergiusza Jesienina" - tekst: K. M. Sieniawski

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Mon 28 Nov, 2005

według mnie takie rankingi to debilstwo teraz nie moge sobie przypomniec jak dokładnie było w takim jednym rankingu ale wiem że NHL uznali jako jedną z krwawych gier :P ale to nie było najlepsze jednak teraz nie moge sobie przypomnieć najlepszego

P.S. w telewizji są bardziej krwawe rzeczy :P:P
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

Mirthall

Post by Mirthall » Mon 28 Nov, 2005

Zauważyłeś że w TV masz podany zalecany wiek ? :P

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Mon 28 Nov, 2005

ale od niedawna a i tak jest to nie przestrzegane nie wiem jak teraz bo nie ogladam TV ale rok temu to było bez sensu filmy mniej krwawe były od 18 lat a bardziej za zgodą rodziców a dotego chyba na grach też masz podane dla jakiej grupy wiekowej to jest co nie i tu itu tak samo jest to przestrzegane :P
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Richy
Przypał

Post by Richy » Wed 30 Nov, 2005

Imo nie wiem co wy od niego chcecie... która z tych gier nie jest krwawa? Jeśli takie było założenie ów rankingu to zostało spełnione.
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Wed 30 Nov, 2005

chodzi mi o to bardzie że ludzie patrzą na ten ranking jak na zbiór ksiąg zakazanych (szczegulnie media)

Mirthall

Post by Mirthall » Thu 01 Dec, 2005

A zobacz na wredne CD-Action, Click itp. robią recenzje i jak dadzą np. ocene 1/10 to ludzie patrzą na to jak na Księge Zakazaną... Czy chciałbys dostać marną gre pod choinke? Bo ja nie zbyt, ocena CDA czy Click może pomóc w wyborze gry pod choinke. Najkrwawsze gry 05 mogą pomóc zorientować się której gry nie kupować np. 12 latkowi.

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Thu 01 Dec, 2005

Mirthall wrote:Najkrwawsze gry 05 mogą pomóc zorientować się której gry nie kupować np. 12 latkowi.
czy od tego nie są strzerzenia na grach wiem żę Polacy mają wturny analfabetyzm ale czy tak trudno przeczytać na opakowaniu od lat 18 !!

Richy
Przypał

Post by Richy » Thu 01 Dec, 2005

Słodki wrote:wiem żę Polacy mają wturny analfabetyzm
No ja też już wiem...

Mirthall wrote:Najkrwawsze gry 05 mogą pomóc zorientować się której gry nie kupować np. 12 latkowi.
Być może i takie było założenie tego rankingu, myśle jednak, że w polsce mało która osoba o nim wie. Pomimo faktu iż faktycznie na opakowaniach jest napisane 18+ i inne oznaczenia PEGI typu 'wulgaryzmy' czy 'przemoc'. O ile te pierwsze rozumieją to te drugie nie zawsze, a w głowie sobie powtarzają 'moje dziecko jest prawie dorosłe i nic mu do łba nie strzeli' i stąd się biorą psychopaci zabijający kolegów siatką z Geant`a.
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

toffu94
Oglądacz

Post by toffu94 » Thu 01 Dec, 2005

Ja stawiam na Blood Rayan 2 8) 8) 8)

[ Dodano: Czw 01 Gru, 2005 ]
I LIKE CHEESBURGER !! hahaha
I LIKE MOVE IT

Luke el Luke

Post by Luke el Luke » Fri 23 Dec, 2005

GTA:san andreas,God of War,Niedługo też Witcher,BIA,F.E.A.R.,Still life,Punisher,TO,a ztych starszych
to:Blood Omen 2,GTA 1,2,London,3,VC,a potem 7:LCS,Postal 1 i 2,Blood rayne,H-L2Doom 3,
SS:SN67,SH1,2,3 i 4,Lemingi,Reksio :) i I2CS 8) 8) 8)

[ Dodano: Pią 23 Gru, 2005 ]
Luke el Luke wrote:a potem 7:LCS
GTA7:Liberty City Stories :twisted:

Post Reply