SoulSeek

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Post Reply
volume
Poeta

SoulSeek

Post by volume » Tue 04 Feb, 2003

Mam zaj..sty problem z soulseekiem. Zainstalowalem sobie wy¿ej wymieniony program, poœci¹ga³em sobie przez dwa dni i jak go dzisiaj odpalilem to mia³em zgachê. Otó¿ po klikniêciu na skrót nie sta³o siê nic. Nie odpali³a siê ikonka w trayu, nie otworzy³o siê okno. Nic. Jedyne co mogê zrobiÌ to wy³¹czyÌ go po naciœniêciu ctrl+alt+del. Przeinstalowalem sobie soulseeka odpalam i dalej to samo. Przeinstalowuje system (win98seII) i dalej nic. Jak ktoœ mia³ podobny problem lub wie jak rozwi¹zaÌ moj to bardzo bym prosi³ o radê.

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Tue 04 Feb, 2003

Otó¿ widzisz:

:arrow: Albo brakuje Ci cracka
:arrow: A jak nie, to looknij do ustawieĂą, bo czasami siĂŞ tak dzieje, Âże samo siĂŞ coÂś zmieni. MiaÂłem taki problem i popatrzyÂłem tam zmieniÂłem jednÂą opcjĂŞ, ktĂłra mi siĂŞ nie podobaÂła i zadziaÂłaÂło...

Powodzenia

volume
Poeta

Do soulseeka nie trzeba Âżadnego cracka bo jest on caÂłkowicie darmowy. Nawet bannerĂłw w nim nie ma (jak w imeshu czy operze). A do opcji nie ma jak siĂŞ dostaĂŚ bo dostĂŞpne sÂą one tylko po uruchomieniu programu, a z tym jak juÂż wspominaÂłem mam problem. Ale dziĂŞki za radĂŞ.

Nilhir
Poeta

Post by Nilhir » Tue 04 Feb, 2003

a moÂżna wiedzieĂŚ do czego sÂłuÂży ten program :shock:
Http://rpgforum.abc.pl - Forum miÂłoÂśnikĂłw gier RPG

volume
Poeta

Soulseek jest to program p2p. Przebija on jednak inne tego typu programy, poniewa¿ ludzi udostêpniaj¹ tam wiele unikatowych rzeczy. Masa bootlegów i jakiœ kosmicznych zespo³ów. Je¿eli szukasz czegoœ unikatowego szybciej znajdziesz to na soulseeku ni¿ na np. kazie czy imeshu. S¹ tam te¿ kana³y jak na ircu gdzie siedz¹ ludzie o podobnych zainteresowaniach lu narodowoœciach np. #polska, #polska_metal, Full albums only itp. Wypas tylko mi siê zje.. zepsu³ :( :( :(

P.S. W³aœnie siê dowiedzia³em z jakiegoœ niemieckiego forum ¿e wy³¹czyli serwer :evil: :( i to dlatego mi nie dzia³a tak jak trzeba :( . Czyli mój problem siê rozwi¹za³ w jakiœ sposób :(

Post Reply