Obrazek

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Mon 17 Feb, 2003

No moÂże.ZastanowiĂŞ siĂŞ nad tym.

joachim
Poeta

Post by joachim » Mon 17 Feb, 2003

A dlaczego by nie podpis + obrazek ? ;)
Image

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Mon 17 Feb, 2003

O wÂłaÂśnie tylko Âże nie wychodzi mi ten obrazek wpisuje Image i nic wyÂświetla mi siĂŞ wÂłaÂśnie to co napisze

joachim
Poeta

Post by joachim » Tue 18 Feb, 2003

moÂże nie wkleiÂłeÂś caÂłego linku, moÂże robisz przerwĂŞ miĂŞdzy brzegowymi literami w linku a nawiasami [] , jak nie wyjdzie to sprĂłbuj z innym obrazkiem
Image

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Tue 18 Feb, 2003

SprĂłbuje jeszcze raz.

joachim
Poeta

To próbuj próbuj i jescze raz próbuj a nie pisz tutaj kazdej swojej myœ³i :wink: , apropos obrazka- nie wie ktoœ w jakim programie mo¿na zmieniÌ rozmiar
ruchomego gifa ,tak aby po zapisaniu dalej byÂł ruchomy :) chyba Âże ktoÂś wie jak to zrobiĂŚ w microsoft photo draw bo mi to nie wychodzi.. :oops:
Image

Hajper

Post by Hajper » Tue 18 Feb, 2003

ja nie mam obrazka pod podpisem i Âżyje:)

P.S ZminiÂłem zdanie Âładniej wyglada z obrazkiem:P
Last edited by Hajper on Tue 18 Feb, 2003, edited 1 time in total.

Nilhir
Poeta

Post by Nilhir » Tue 18 Feb, 2003

ja nie popieram przywÂłaszczania sobie czyiÂś emblematĂłw. Bo wtedy sÂą maÂło oryginalne i wogĂłle..
najbardziej siĂŞ wkurzam kiedy widze Âże ktoÂś na jakimÂś tam forum wykorzystuje mojego spiderka :evil:
Http://rpgforum.abc.pl - Forum miÂłoÂśnikĂłw gier RPG

joachim
Poeta

Co do oryginalnoÂści to zgadzam siĂŞ z tobÂą ale niestety u was nie ma moÂżliwoÂści wrzucenia emblematu wÂłasnej roboty jak np. na www.revolution.pl , gdzie moÂżna wrzuciĂŚ emblemat z wÂłasnego komputera. Nie kaÂżdemu chce siĂŞ od razu zakÂładaĂŚ stronĂŞ specjalnie dla jednego obrazka. Z drugiej strony to Âże ktoÂś znajdzie sobie jakiÂś obrazek powiedzmy z Dragonballa nie znaczy wcale Âże nie jest oryginalny, chyba Âże weÂżmie w sposĂłb celowy obrazek, ktĂłry zostaÂł przez kogoÂś obrobiony i ktĂłry jest uÂżywany przez niego powiedzmy na innym forum. Ja np. ostatnio bawiÂłem siĂŞ grafikÂą i zrobiÂłem sobie pare pÂłaskich obrazkĂłw pod posta ale co mi po tym jak nie mam gdzie tego wrzuciĂŚ, wiem Âże chyba Richy coÂś wspominaÂł o tym Âże moÂżna mu wysyÂłaĂŚ ale nie wiem czy to jest jeszcze aktualne...
Image

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Wed 19 Feb, 2003

No wÂłaÂśnie, szkoda Âże nie moÂżna umieÂściĂŚ emblematu z wÂłasnego komputera na poczÂątku prĂłbowaÂłem i dlatego miaÂłem krzyÂżyk.A teraz w koĂącu udaÂło mi siĂŞ zrobiĂŚ obrazek pod postem i emblemat. :)

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Sun 23 Feb, 2003

ProponujĂŞ zapoznaĂŚ siĂŞ z nowym regulaminem forum. W razie wÂątpliwoÂści zapraszam na pw.
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

Post Reply