Dlaczego stare gierki?

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Awatar użytkownika
volume
Poeta
Kontakt:

Dlaczego stare gierki?

Post autor: volume » sob 07 gru, 2002

Gierki umieszczne na stronce sÂą stare ale wiele osĂłb nadal w nie gra. Najlepszym dowodem na to (niesety przykrym) jest to, Âże naÂłoÂżone zostaÂły na serwis ograniczenia. Tak samo jest z serwisem staregry.pl. PowodĂłw popularnoÂści serwisĂłw ze starymi grami moÂże byĂŚ kilka:
1. Stary sprzĂŞt ÂściÂągajÂącego
2. ZamiÂłowanie do starych gierek
3. Sentyment.
4. CiekawoœÌ.
Je¿eli by³oby zainteresowanie mo¿na by zrobiÌ jak¹œ ankietê. Mo¿e ktoœ doda³by do tego jeszcze jak¹œ pozycjê?
Ja pykam w stare giery bo s¹ po prostu wymiataj¹ce. WiêkszoœÌ z nich nie ma wypasionej grafiki ani muzyki ale potrafi¹ mnie przykuÌ do kompa na wiele godzin. Na wiêkszoœÌ nowych gierek nie mogê patrzeÌ bo nie ma w nich nic poza ³adn¹ opraw¹. Kiedyœ robiono lepsze gierki. Stare gry rulez!

Awatar użytkownika
Nilhir
Poeta
Kontakt:

Post autor: Nilhir » sob 07 gru, 2002

1. Stary sprzĂŞt ÂściÂągajÂącego
2. ZamiÂłowanie do starych gierek
3. Sentyment.
4. CiekawoœÌ.
mĂłj sprzĂŞt najstarszy nie jest (2,2 ghz) a poprostu kocham stare gierki poniewaÂż:
1.sÂą oryginalne
2.majÂą w sobie coÂś czego brakuje nowym grom
a naÂłoÂżone na serwer ograniczenia to nie wina pÂłakiego ale jak fajnegry znajdÂą sponsora to nie bĂŞdzie juÂż ograniczeĂą
Http://rpgforum.abc.pl - Forum miÂłoÂśnikĂłw gier RPG

Awatar użytkownika
volume
Poeta
Kontakt:

Post autor: volume » sob 07 gru, 2002

Wiem ¿e ograniczenia nie s¹ win¹ p³askiego. Chodzi³o mi o to, ¿e jest du¿a popularnoœÌ serwisu i du¿o ludzi œci¹ga³o gierki. Dlatego (tak mi siê wydaje) wprowadzono ograniczenia (napewno nie z inicjatywy p³askiego).

Awatar użytkownika
Nilhir
Poeta
Kontakt:

Post autor: Nilhir » sob 07 gru, 2002

mam nadziejê ¿e szybko znajdzie siê sponsor bo od wczorajszego popo³udnia próbuje ca³y czas(nie licz¹c nocy) œÌi¹gn¹Ì prince of persia 2 :cry:
Http://rpgforum.abc.pl - Forum miÂłoÂśnikĂłw gier RPG

Awatar użytkownika
junior82
Poeta

Post autor: junior82 » sob 07 gru, 2002

ja gram po czesci z powodu tego ze mam troche slaby sprzet na te nowosci, a po wiekszej czesci dlatego ze: mam juz dosc kolejnych modyfikacji starcrafta (3 rasy, inne moze troche mineraly i takie tam ale to wszystko nadal powielanie tego samego) czy quake 3 (niedlugo pewnie bedzie Q84 a zmieni sie jedynie grafika, nazwy bron bo efekty sa bardzo podobne i plansze a pomyslu nowego nie zrobia) a w starych grach znajdz jakies gry ktore sa do siebie tak podobne wtedy robili gry nie powielajac siebie. a poza tym wtedy robili porzadne przygodowki ktorych dzisiaj juz prawie brak, ze swieczka trzeba szukac strategii turowych ( w ktore mozna grac na jednym kompie z kilkoma ludzmi bo to przeciwnicy a nie kompy ktore tylko na poczatku sprawiaja klopoty bo pozniej znasz sposob ktory pozwala ci rozbijac 2 czolgoami dziesiatki), wczesniej ludzie musieli wykazac sie jakims pomyslem bo grafiki nie mogli postawic na szale (np. gra blood - uwielbiam tam typy broni jak dezodorant i zapalniczka i masz miotacz ognia), o strategiach juz nawet nie bede mowil bo gdzie dzis mozna znalezc takie wspaniale gry jak settlers2, Ascendancy, Master of Orion, Panzer General i jego pochodne i wiele wiele innych gier ktorych mam juz ponad 100 nagranych na kompaktach abym mogl pokazac moim dzieciom jak wygladaja gry w ktorych trzeba bylo pomyslec a nie najpierw ruszyc myszka i nacisnac przycisk a puzniej pomyslec. Dtatego uwazam ze STARE GRY rzadza!!!!!
www.reddragon.pl - gra ktora polecam
www.w.tm.prv.pl - wspaniale forum o RPG

Awatar użytkownika
biohed
Poeta

Post autor: biohed » pn 06 sty, 2003

no wlasnie...... na nowosci moj sprzet troszke wysiada. za to stare gry maja w sobie to cos czego brakuje niektorym nowym grom
What doesn't kill makes me stronger

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Post autor: Starscream » ndz 12 sie, 2007

Do starusieńkiego GTA 1 mam chyba nieśmiertelny sentyment jeszcze sprzed 10 lat. Ze wszystkich starych gierek tę lubię nade wszystko i po dzień dzisiejszy w nią gram. GTA: SA niech się przy niej schowa.
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

Awatar użytkownika
madrav
Poeta

Post autor: madrav » ndz 12 sie, 2007

osz niezle, jak tys wykopal temat sprzed tylu lat?
uwazaj na wilki, men!
Obrazek

-Golbez-
Poeta

Post autor: -Golbez- » pn 13 sie, 2007

Madrav, to potrafią tylko Wybrańcy >.<
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
"Stawiaj swoje wojska w pozycji, z której nie ma ucieczki i raczej umrą, niż zdołają się wycofać. Jeżeli nie ma ucieczki od śmierci, zarówno oficerowie jak i prości żołnierze dają z siebie wszystkie siły"
Hasu_z_Lasu d{-_-}b --> Reaktywacja!

Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

Post autor: plaski » pn 13 sie, 2007

jeden z 1 tematów na forum, respekt Oo
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Awatar użytkownika
RayNor
Przypał

Post autor: RayNor » pn 13 sie, 2007

Czasami fajnie jest poczytać sobie stare wypociny hehe :D
A tutaj mamy najstarszy temat tegoż forum :P QRNA

Tak dla przypomnienia.
Przed tym forum było inne powiedzmy bardziej uboższe, ale duża część osób była przyzwyczajona do starego forum. Ja wprawdzie nie byłem tam przed utworzeniem tej stronki ale później dostałem linka do starucha ale juz go nie pamiętam ;)
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Awatar użytkownika
plaski
Władca :-)
Kontakt:

Post autor: plaski » pn 13 sie, 2007

http://plaski2.nethit.pl/forum/ :p
działa do tej pory, jak widać ma przejway życia, własnego.
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Awatar użytkownika
Starscream
Poeta

Post autor: Starscream » sob 12 sty, 2008

junior82 pisze:(np. gra blood - uwielbiam tam typy broni jak dezodorant i zapalniczka i masz miotacz ognia)
Hehe, przypomniała mi się młodość - kiedyś lubiłem bawić się dezodorantem i zapalniczką i nazywałem to "smokodorantem".
I ty możesz przyłączyć się do Rewolucji! Zapisy przyjmuje madrav na PW.

ODPOWIEDZ