Forum

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Post Reply
Kliku
Partyjny :-)

Forum

Post by Kliku » Mon 08 Dec, 2003

Siema. Szukam jakichÂś stron z darmowymi forami. Mam swojÂą stronĂŞ i brakuje mi forum wiĂŞc szukam.... Chodzi mi o takie forum, ktĂłre jest nieograniczone(czyli, Âże jest caÂły czas a nie, Âże po 30 dniach juÂż nie jest aktywne i trzeba pÂłatne wykupywaĂŚ). PoszukujĂŞ rĂłwnieÂż takiego forum aby nie byÂło na jakiejÂś innej stronie tylko na mojej(takie Âżeby byÂło u mnie na stronie i z mojej strony daÂło siĂŞ na nie wchodziĂŚ, coÂś takiego jak wÂłaÂśnie tutaj na Fajnych grach). ProszĂŞ o adresy stron z takimi forami!!!!!!!!!!
Pozdrowienia

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Mon 08 Dec, 2003

takie forum co jest tutaj to phpbb (jedno z 2 najlepszych darmowych jakie znam ) , oficjalna strona www.phpbb.com a jak wolisz to polska (bardzo dobra ) www.phpbb.pl . tam sÂą zawsze najnowsze wersje + mody i hacki,
ale takie forum wymaga obs³ugi php przez serwer a przede wszystkim dostêpu do bazy danych ( z tego co pamiêtam phpbb obs³uguje ró¿ne rodzaje nie tylko mysql)
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Kliku

Post by Kliku » Wed 10 Dec, 2003

Dziêki! Ale jak sobie zrobiÌ forum na swojej stronie ?? Dalej nie rozumiem.... Trzeba coœ œci¹gn¹Ì z tego phpBB ?????????????????
Pozdrowienia

plaski

Post by plaski » Wed 10 Dec, 2003

nie dopisa³em doœÌ istotnej rzeczy
mianowicie phpbb jest skryptem forum, z oficjalnej strony (chociaÂż nie tylko ) ÂściÂąga siĂŞ najnowszÂą wersje i instaluje u siebie na serwerze (musi on speÂłniaĂŚ wymagania jakie podaÂłem w poÂście wyÂżej)

joachim
Poeta

Post by joachim » Wed 10 Dec, 2003

takie forum co jest tutaj to phpbb (jedno z 2 najlepszych darmowych jakie znam )
A jakie jest to drugie ?
Image

plaski

Post by plaski » Thu 11 Dec, 2003

vBulletin

Kliku

Post by Kliku » Fri 12 Dec, 2003

OK. Dziêki. Ale raczej wolê zwyk³e formularze do wype³nienia ni¿ jakieœ programy do instalowania. Po prostu szukam jakiegoœ forum, które mo¿na za³o¿yÌ(po wype³nieniu jakiegoœ formularza itp.) i póŸniej mo¿na na swojej stronce umieœciÌ.Nie chodzi mi o forum testowe tylko nieograniczone(np. testowe ma limit z 30 dni a póŸniej znika, a nieograniczone po prostu nie ma takich limitów). Czy ktoœ zna takie strony z takimi forami ???????? Chodzi mi oczywiœcie o darmowe fora.Bardzo proszê o pomoc!!!
Pozdrowienia

plaski

Post by plaski » Fri 12 Dec, 2003

z takimi niestety ci nie pomogĂŞ, poszukaj jakiÂś linkĂłw itp na stronach o webmasterstwie (np webhelp.pl )

Kliku

Post by Kliku » Sat 13 Dec, 2003

OK ale dziĂŞki w ogĂłle za pomoc PÂłaski.
Pozdrowienia

Kliku

Jeszcze jedno.Œci¹gn¹³em sobie z http://www.phpbb.pl styl forum ale jak zrobiÌ z niego prawdziwe forum ????????????
Pozdrowienia

plaski

Post by plaski » Sat 13 Dec, 2003

styl jest tylko dodatkiem do phpbb, najpierw musisz ÂściÂągnÂąc i uruchomiĂŚ u siebie phpbb a potem "doinsalowaĂŚ " styl

Kliku

No teraz to wiem, Âże siĂŞ trochĂŞ narzucam ale jestem tak jakby poczÂątkujÂącym webmasterem. A wiĂŞc mam pytanie(trochĂŞ gÂłupie..): jak zainstalowaĂŚ ten phpBB ?????????????????
Pozdrowienia

plaski

Post by plaski » Sat 13 Dec, 2003

gdzie masz strone ? na jakim serwerze,to ci powiem co i jak , i czy w ogĂłle moÂżesz mieĂŚ phpbb

Kliku

Post by Kliku » Sun 14 Dec, 2003

OK znalazÂłem juÂż takÂą stronĂŞ z forum i juÂż mam to forum ale dziĂŞki za pomoc
Pozdrowienia

Post Reply