Roczek (forum)

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Post Reply
RayNor
Przypał

Roczek (forum)

Post by RayNor » Fri 05 Dec, 2003

:cap: Wiecie moÂże, albo i nie, ale "nasze" forum ma juz rok :-) Ciekawe czy jestescie zadowoleni z tego forum, co byÂś cie chcieli w nim zminic, jakie sÂą Wasze maÂłe oÂśiÂągniĂŞcia na tym forum i takie tam :-P :HB:
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Fri 05 Dec, 2003

Nasi uÂżytkownicy napisali 9505 wiadomoÂści
Gdyby patrzeĂŚ na to z perspektywy iloÂści odwiedzin, to strasznie tego maÂło..
Mamy 793 zarejestrowanych uÂżytkownikĂłw
Tutaj teÂż mogÂłoby byĂŚ lepiej. Ale znowu pojawia siĂŞ pytanie: Gdzie oni wszyscy sÂą? Dlaczego nic nie piszÂą?
NajwiĂŞcej uÂżytkownikĂłw 14 byÂło obecnych PiÂą PaÂź 03, 2003 6:58 am
14 userĂłw na raz przy 793 w ogĂłle to raczej sÂłaby wynik. BiorÂąc pod uwagĂŞ jeszcze prĂłby zwoÂłania zebrania na forum..

Czegó¿ oczekiwaÌ?
Cz³owiek w wieku 1 roku potrafi dopiero chodziÌ. MówiÌ siê nauczy troszkê póŸniej..
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Fri 05 Dec, 2003

No rzeczywiÂście nie jest tak dobrze z tmi statystykami i w ogĂłle na forum robi siĂŞ coraz ciszej. Ale miejmy nadziejĂŞ Âże to siĂŞ zmieni.

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Fri 05 Dec, 2003

PeO wrote:
NajwiĂŞcej uÂżytkownikĂłw 14 byÂło obecnych PiÂą PaÂź 03, 2003 6:58 am
14 userĂłw na raz przy 793 w ogĂłle to raczej sÂłaby wynik. BiorÂąc pod uwagĂŞ jeszcze prĂłby zwoÂłania zebrania na forum..
WÂłaÂśnie, te tematy byÂły poruszane na forum i nic z tego nie wyszÂło, a szkoda. MoÂże nastĂŞpny rok bĂŞdzie lepszy :-)
PeO wrote:Czegó¿ oczekiwaÌ?
Cz³owiek w wieku 1 roku potrafi dopiero chodziÌ. MówiÌ siê nauczy troszkê póŸniej..
Mamy 793 zarejestrowanych uÂżytkownikĂłw
Tutaj teÂż mogÂłoby byĂŚ lepiej. Ale znowu pojawia siĂŞ pytanie: Gdzie oni wszyscy sÂą? Dlaczego nic nie piszÂą?

Prawda, ale forum nie powinno tak dÂługo "dojrzewac" jak ludzie. Forum np. CDA jest o wiele mÂłodszy ad naszego, a ile oni juz tam napisali postĂłw, ilu jest uzytkownikĂłw.
MaÂło jest napisanych postĂłw na tym ze forum, a dlaczego? Bo kilka osĂłb caÂły czas pisze Âżeby nie pisaĂŚ postĂłw. Niech kaÂżdy siĂŞ do mysli kto to pisaÂł. Dziwic sie Âże nikt nie chce pisac, bo zaraz moÂże dostaĂŚ bana.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Fri 05 Dec, 2003

wiecie Âże o tym zapomniaÂłem ?
czy tyle zarejestrowanych osĂłb to maÂło ? to juÂż zostawie waszej ocenie, faktem jest Âże maÂło kto pisze ,ale co ja na to poradze ... ,
do tych 9500 postĂłw doliczice jeszcze te ze skasowanego dziaÂłu gier on-line,
RayNor ,chyba nie pojumjesz po co jest regulamin, piszesz Âże moÂżna dostaĂŚ bana, wszĂŞdzie moÂżna go dostaĂŚ jak siĂŞ Âłamie regulamin, czy w ciÂągu roku duÂżo ich byÂło ? moge je policzuĂŚ na palcach jednej rĂŞki
poprostu jak ktoÂś z premendytacjÂą go Âłamie to moÂżna siĂŞ zdenerwowaĂŚ 8)
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

PeO
Lejtienant

Post by PeO » Fri 05 Dec, 2003

RayNor wrote:Forum np. CDA jest o wiele mÂłodszy ad naszego, a ile oni juz tam napisali postĂłw, ilu jest uzytkownikĂłw.
ZrĂłb pÂłaskiemu takÂą reklamĂŞ jakÂą robi sobie gazeta to tutaj teÂż bĂŞdzie wiĂŞcej uÂżytkownikĂłw piszÂących sensowne i zgodne z regulaminem posty..
Wisła! Dzisiaj znowu gra..

SaleiB
Poeta

Post by SaleiB » Fri 12 Dec, 2003

hmm, no faktyczie, juÂż rok.., jak ten czas szybko leci :P

ale z tego co pamiĂŞtam juÂż drugiego albo nawet pierwszego dnia istnienia forum byÂło na nim na raz 5 ludzi, przez 2-3 miesiÂące duÂżo sie dziaÂło, a potem wszystko dziwnie umilkÂło...

moÂże przez to Âże tak na prawde wypowiadajÂą sie nieliczne osoby...

pozdr
SaleiB is back..

Alkohol to twĂłj wrĂłg...., wiĂŞc lej go w morde :P

Post Reply