Click vs CDA

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

KtĂłre czasopismo jest lepsze?

Click
16
26%
CDA
28
45%
Click i CDA to totalne badziwie
12
19%
Click i CDA jest super
6
10%

Total votes: 62

urk_hai
Poeta

Post by urk_hai » Thu 18 Nov, 2004

Od niedawna dostĂŞpny jest nowy numer Clika,w ktĂłrym dano SpellForce:ZakonÂŚwitu.Gra bardzo dobra tylko Âże jÂą posiadam;-)

kalejdoskop
Poeta

Post by kalejdoskop » Mon 11 Jul, 2005

Zarówno w cda jak i w clicku zauważyłem kilka wspólnych cech.Są to:

-Chamskie i wredne odpowiedzi dla czytelników, którzy mają do nich jakiekolwiek pretensje.

-Recenzenci, którzy potwornie pysznią się i pisząc teksty, nieraz obrażają ludzi o innych przekonaniach.

-Żałosne i tępe działy z humorem, które mało że wcale nie śmieszą, na dodatek niekiedy są wulgarne i ochydne.

Tak więc moja opinia brzmi:zarówno cda, jak i click to badziewiaste śmiecie, których nie polecam nikomu.

Aturecki
Poeta

Post by Aturecki » Tue 12 Jul, 2005

Moim zdaniem oba pisma reprezentują sobą podobny poziom. Ja jedna wolę clika bo jest tańszy a jeżeli chodzi o gry to po pół roku na allegro kupię sobie gierkę z CDA za 2 zł.

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Fri 15 Jul, 2005

W sumie to teraz nie ma co porównywać tych 2 pism bo w Clicku pracują teraz zupełnie inni redaktorzy :( Dlatego przezóciłem sie teraz na GameRanking bo tam teraz pisze Randall, Frogger, Anzelmo i inni :)
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Szajgon
Prawie aktywny użytkownik

Post by Szajgon » Fri 30 Sep, 2005

Zaznaczyłem cd action . Ale nie kupilem zadnego czasopisma o grach od ponad dwóch lat wiec nie wiem jak teraz wyglądaja . Od kiedy secret service upadł przestałem kupowac czasopisma.

marosan
~[TipS Team FG ]~

Post by marosan » Sat 01 Oct, 2005

CDA jest pismem obszerny co zacheca do kupna ale jak mowi jakies tam powiedzenie nie wszystko złoto co się świeci i to ma często przekład na cda. A jaki jest click wszyscy wiedza

Słodki
~[TipS Team FG ]~

Post by Słodki » Sat 01 Oct, 2005

Ja wole CD-action jest według mnie najlepszym pismem o grach w Polsce
...I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, zyskasz 2 dni wolnego.

http://www.travian.pl/?uc=pl5_38454

pierpio
Poeta

Post by pierpio » Thu 13 Oct, 2005

Cd - action góra !!!
Porównanie : jak anglia z polakami na meczu LO
Kup wszystko ze strony: www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2922181

Fajne gify : www.gify.com.pl
Fajna strona : www.fajnegry.krakow.pl
Serwis aukcyjny : www.allegro.pl

Witam wszystkich po jakimś miesiącu , w którym komputera był w naprawie ( wolnej :P)

XUL
Poeta

Post by XUL » Fri 21 Oct, 2005

kalejdoskop wrote:-Chamskie i wredne odpowiedzi dla czytelników, którzy mają do nich jakiekolwiek pretensje.
Zgadzam się w 100% - jadą równo po ludziach nad którymi mają władzę - wkońcu to redaktorzy wszystki czasopism na siecie mają władzę nad czytelnikami - to redaktor przygotowuje tekst i może go dowolnie obrabiać,przerabiać i wogóle walnąć w kosz i zapomnieć o nim.
kalejdoskop wrote:-Żałosne i tępe działy z humorem, które mało że wcale nie śmieszą, na dodatek niekiedy są wulgarne i ochydne.
Obecnie dla mnie ten dział to gów** totalne ...najbardziej mnie wkurza dział "humorystyczny" w clicku - chamstwo i nędzna prowokacja ...goście wogóle wymyślają sobie że do nich ktoś dzwoni badź list pisze z głupia treścią - a oni wielcy władcy super regionu pojada mu po rajstopach - LOL żeby jeszcze komus "realnemu" pojechali
RayNor wrote:Dlatego przezóciłem sie teraz na GameRanking bo tam teraz pisze Randall, Frogger, Anzelmo i inni Smile
Randall - to on przecież odpisywał na listy ... i myślał że robi to śmieszie,gość jest dla mnie totalnym zawiasem - bardziej chamem niż osoba godną dialogu
Co do reszty - NIEZNAM - nie wypowiadam się.A tak wogóle fakt - kiedys click był mniej głupi - teraz to juz tylko przekleństwa moge słać na te czasopismo.
Obydwa pisma dla mnie nadaja się na makulature (prędzej czy później trafią do pieca wszystkie egzemplarze obu gazet) - wole PsxExtreme - oni chociaż niemądrują i mają poczucie humoru - niebluzgają czytelników(czasem się lole zdarzają - wkońcu w extremie jest bardzo interesująca nagroda za debila miesiąca XD).Polecam PsxExtreme wszystkim którzy maja PSone Ps2 Xbox i GC ;) - a Cdaction i Click kupujmy tylko dla gier - gazeta może iść do kosza ew.używać jako srajtaśmy
Czas przemyśleń i rozważań

Richy
Przypał

Post by Richy » Fri 21 Oct, 2005

XUL wrote:wkońcu w extremie jest bardzo interesująca nagroda za debila miesiąca
I rodzyny :D
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Mirthall
Partyjny :-)

Post by Mirthall » Fri 21 Oct, 2005

Po co komu tak w ogóle takie pismo?

Oby dwie gazety to badziewie - powód? O czym mam tam czytać? O subiektywnej ocenie redaktorów gier które u mnie i tak będą chodzić pomalutku, a może ww. drętwe działy humorytyczne? Nie dziękuje. Jeżeli już szukam recenzji gry to w necie, wtedy znajduje kilka komentarzy zwykłych graczy.
"Nie pragnął krzyku, odpoczynek śnił
W sekundzie się przeżywał od nowa"
"Epitafium dla Sergiusza Jesienina" - tekst: K. M. Sieniawski

XUL
Poeta

Post by XUL » Sat 22 Oct, 2005

Richy wrote:I rodzyny Very Happy
OŁ JEA!!! :) Też debeściarski dział
Mirthall wrote:Jeżeli już szukam recenzji gry to w necie, wtedy znajduje kilka komentarzy zwykłych graczy.
Nimi też raczej się staram nie sugerować ...Najlepiej jest się bawić w odkrywcę - wpadasz do sklepu lookasz na dział z grami i wybierasz te z fajnym pudełkiem. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...a co do gazet - istotny fakt - nie ma w Polsce według mnie dobrej gazety poświęconej PC.

dizzyx
Poeta

Post by dizzyx » Sun 23 Oct, 2005

XUL wrote:nie ma w Polsce według mnie dobrej gazety poświęconej PC.
Panowie! W takim razie nie narzekajmy tylko sie do roboty bierzmy :lol:

Fratus
Partyjny :-)

Post by Fratus » Sun 23 Oct, 2005

OK,dizzyx!Wy będziecie robić wszystko,a ja będę wam przynosić pepsi :mrgreen:

XUL
Poeta

Post by XUL » Sun 23 Oct, 2005

Panowie! W takim razie nie narzekajmy tylko sie do roboty bierzmy
Taaaa - tyle pola do zaorania - a my tu gadu gadu :mrgreen:
Fratus wrote:OK,dizzyx!Wy będziecie robić wszystko,a ja będę wam przynosić pepsi Mr. Green
No nareszcie odkryłeś swe powołanie ... a tak apropo - coś ty taki miły???I czemu się przystawiasz do Dizzxy - zamknęli ci topic "imiona" zaczołeś się przystawiać tak normalnie w postach??? :mrgreen: Jeju ja się zaczynam bać ciebie ...do mnie się nieprzystawiaj!!! _-WARA-_
A co do Cd i Clicka - zoorganizujmy protest ! - zamknijmy oba pisma !!! I stwórzmy własne!!! - ...!!jestem genialny!!! ...ach tam moja niska samoocena XD :D :lol:

Post Reply