Click vs CDA

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Post Reply

KtĂłre czasopismo jest lepsze?

Click
16
26%
CDA
28
45%
Click i CDA to totalne badziwie
12
19%
Click i CDA jest super
6
10%

Total votes: 62

RayNor
Przypał

Click vs CDA

Post by RayNor » Mon 15 Sep, 2003

KtĂłre czasopismo jest lepsze wg. WAS?!
PS.plaski jak pisaÂłeÂś tak zaÂłorzyÂłem :)
Last edited by RayNor on Mon 15 Sep, 2003, edited 1 time in total.
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Mon 15 Sep, 2003

CDA jest najlepszym pismem o grach w Polsce. :D

RayNor
Przypał

Ja wole Click'a. Najlepsza zaleta to niska cena, jakoœÌ pisanych textów jest bardzo wysoka, o wiele lepsza od CDA. Gdy czytam Click'a to przynajmniej mnie interesuj¹ te teksty, a w CDA s¹ nudne, niepotrefi¹ na d³uzsz¹ metê zatrzymaÌ czytelnika. Nigdy Mi sie jeszcze nie zdarzy³o ¿ebym przeczyta³ ca³e pismo "Ekszyn". I naczej jest z Click'iem, nie pamietam kiedy ja opóœci³em chociaz jedna stronê pisma.
CD: Click wprawdzie daje tylko 2 p³ytki, ale za to jakie!!!. Z pe³nymi wersjami bardzo du¿o kombinuje ¿eby zadowolic czytelników, aby ka¿demu siê podoba³y ( ChoÌby Worms2,Giants) , czego nie moge powiedzieÌ o CDA :cry: . W ostatnim czasie to tylko podoba³o Mi siê: Tony Hawk´s Pro Skater 2,Soldier of Fortune, no i mo¿e Quake 2.
Redaktorzy: Frogger i Randal (Click), Smuggler (CDA) to chyba najlepsi redaktorzy w polsce!!! Reszta w obu czasopismach jest raczej przeciĂŞtna, co prawda niektĂłrzy trzymajÂą poziom, ale nie wywyrzszaja siĂŞ wyÂżej od wymienionych redaktorĂłw.
PodsumĂłwujÂąc: Dla mnie lepszym czasopismem jest Click, ktĂłry kosztuje bardzo maÂło (7.9zÂł), ma 2 cd. i ma swĂłj klimat :) .

Kumagoro
Poeta

Mi sie jeszcze nie zdarzyÂło przeczytaĂŚ ani CDA ani Clicka! czy innego caÂłego czasopisma, bo po prostu nie wszystko mnie interesuje wiĂŞ c po co mam czytaĂŚ coÂś co mnie nie interesuje.
A wg mnie to wÂłaÂśnie w Clicku! texty sÂą nudne i dla mnie za krĂłtkie.

RayNor
Przypał

kumagoro wrote:dla mnie za krĂłtkie.
Czy w textach chodzi tylko o to ¿eby by³y jak najd³u¿sze, a nic nowego nie wprowadza³y do tematu. Lepiej napisaÌ chyba krótsz¹ np. recenzje, ale na temat, a nie przeci¹gaÌ w nieskoùczonoœÌ!

Kumagoro
Poeta

Ja lubie takie dÂługie. Jedyne krĂłtkie recenzje ktĂłre mi siĂŞ podobaÂły byÂły w Action Plus.

RayNor
Przypał

ByÂły :cry: Szkoda Âże nie jest juz wydawany :-(

Richy
Przypał

Post by Richy » Mon 15 Sep, 2003

Ech. Nie czyta³em tego co wy tam pisaliœcie bo mi sie nie chcia³o, a moje zdanie o cda brzmi: badziewie...na poczatku widaÌ by³o ¿e siê starali ale i to sie ludziom podoba³o i to bardzo, a teraz? Ha! dorobili sie i spoczeli na laurach teksty pisz¹ beznadziejne i przeczytanie ich recenzji gry która dosta³a (wed³ug ich) ocene 8/10 odstrasza mnie od jej kupna! Co do clicka sytuacja jest bardzo podobna z tym ,¿e nie dotrzymuj¹ obietnic bo sami mówili ¿e te pismo nie bêdzie mia³o p³yt cd...i co? japco! wiêksza zawartoœÌ wiêksza kasa! 2 gry nie dzia³a³y trzeba by³o kupiÌ nastêpny numer ¿eby zainstalowaÌ patcha (nie wiem czy nie zrobili tego specjalnie ¿eby ktoœ kupi³ ten kolejny nr hahaha)...to tyle...a w ankiecie brakuje odpowiedzi "oba pisma s¹ beznadziejne" tylko nie mów ¿e jak mi sie nie podoba to nie g³osuj wkoùu wiele osób by zaznaczy³o t¹ odpowiedŸ.(a takie zdanie i brak go to 2 rózne sprawy)
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

RayNor
Przypał

Richy wrote:Co do clicka sytuacja jest bardzo podobna z tym ,¿e nie dotrzymuj¹ obietnic bo sami mówili ¿e te pismo nie bêdzie mia³o p³yt cd...i co? japco! wiêksza zawartoœÌ wiêksza kasa! 2 gry nie dzia³a³y trzeba by³o kupiÌ nastêpny numer ¿eby zainstalowaÌ patcha
Gdyby do tej pory byli czasopismem bez pÂłyty to prawdopodobnie juz dawno by zbankrutowaÂło. WiĂŞksza kasa!!! ha, a odlicz z tego podatki co na pisma itp. naÂłorzyÂł nasz kochany rzÂąd :wink: . Co do nie dzialajÂących pÂłyt to mam tylko do tego jednÂą opinie, a mianowicie: KaÂżdemu to moÂże siĂŞ zdarzyĂŚ. :)

Kumagoro
Poeta

MoÂże siĂŞ zdarzyĂŚ kaÂżdemu, ale nie dwa razy.

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Mon 15 Sep, 2003

Ja oczywiscie glosuje na CDA.
Czy w textach chodzi tylko o to ¿eby by³y jak najd³u¿sze, a nic nowego nie wprowadza³y do tematu. Lepiej napisaÌ chyba krótsz¹ np. recenzje, ale na temat, a nie przeci¹gaÌ w nieskoùczonoœÌ!
To nieprawda ze txty w CDA sa nie na temat! Poprostu musisz sie skupic na tym co czytasz. To sie nazywa czytanie ze zrozumieniem.

Redaktorzy: Frogger i Randal to chyba najlepsi redaktorzy w polsce!!!
Buecheche... Najlepszymi redaktorami w kraju sa: Eld i El General Magnifico
W ostatnim czasie to tylko podoba³o Mi siê: Tony Hawk´s Pro Skater 2,Soldier of Fortune, no i mo¿e Quake 2.
Nad pelnymi wersjami nie ma sie co rozwodzic- kazdy lubi inne... Mi np. podobaly sie Vampire: The Masquarade i Close Combat 4 (CDA), a z Clicka! :?: Coz, ostatio nie dawali ciekawych gier :) Jednak musicie przyznac ze CDA goroje nad Clickiem! chocby dlatego ze dal obie czesci jednej z najlepszych gier wszechczasow - Fallout. (nie mowiac juz o tym ze CDA ma na plycie roznego rodzaju kaciki tematyczne)
UNIA TARNOW- Druzynowy Mistrz Polski 2004 na zuzlu!!!
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Mon 15 Sep, 2003

dla mnie oba magazyny prezentuja podobny,mierny poziom, mam kilka numerĂłw clicka i cda ( i tych starych i tych trochĂŞ nowszych) ,w obu jak dla mnie teksty nie prezentujÂą Âżadnego poziomu,mam wraÂżenie Âże sÂą pisane na siÂłe tylko po to Âżeby czymÂś zapeÂłniĂŚ strony, zupeÂłnie nie podchodzi mi humor z tych magazynĂłw (juÂż chyba z takiego rodzaju humoru dawno wyrosÂłem)
dla mnie w przypadku cda papier jest zbĂŞdnym dodatkiem dla pÂłyt ,cda nic by nie straciÂło (bo i tak nie ma z czego)

wg mnie sÂą to wydawnicrwa w perfidny sposĂłb nastawione na maksymalnÂą komercje (kto teraz tego nie robi ale przynajmniej nie ktĂłrzy starajÂą siĂŞ to troche ukryĂŚ)
jak dla mnie i cda i click to marnotrastwo kasy
to tylko moje zdanie ,itp bla bla
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Hajper

Post by Hajper » Mon 15 Sep, 2003

Dla mnie CDA to totalna katastrofa. Mysle tak samo jak pawe³. Za dlugie texty do tego nie na temat. Cena (o 20z³ za drogo ale to juz chyba gdzies pisa³em) Coraz gorsze opakowania od p³yt.... raz daja plastik raz jak¹œ tekture i potem zeby to wszystko skolekcjonowac numerami trzeba byÌ moj¿eszem:D

Click - Tani, dobre texty, nienatrêtni redaktorzy, dobre pe³ne wersje. i chyba najbardziej istotna sprawa. MA£O REKLAM!!!! W CDA daj¹ 200 stron z czego 150 to reklamy.... CDA za bardzo sie wywyzsza... Ostatnio w ogole zeszli na psy. Teraz u nich liczy sie juz tylko iloœÌ a nie jakoœÌ. Dlatego zaglosowalem na Clicka!

Kumagoro
Poeta

wg mnie sÂą to wydawnicrwa
Click! i CD-Action to te samo wydawnictwo.

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Tue 16 Sep, 2003

plaski wrote:wg mnie sÂą to wydawnicrwa w perfidny sposĂłb nastawione na maksymalnÂą komercje
To zalezy co rozumiesz przez 'komercje'. Jesli to ze redaktorzy pisza ciekawe teksty, daja najlepsze plytki na rynku, a pismo drukowane jest na najlepszym papierze to rzeczywiscie CDA to komercja- bo stara sie przyciagnac czytelnikow. Zamiast tego mogliby nie dawac zadnych plyt, a pismo wydawac na srajtasmie... Nikt by tego nie kupil ale nie byliby wtedy komercyjni...
UNIA TARNOW- Druzynowy Mistrz Polski 2004 na zuzlu!!!
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

Post Reply