Spotkania!

Czyli wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii

Moderator: RayNor

Czy jest sens umawiaĂŚ siĂŞ an spotkanie na forum?

Tak
14
56%
Nie
11
44%

Total votes: 25

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Mon 15 Sep, 2003

Miejmy tylko nadziejĂŞ Âże zjawi siĂŞ wiĂŞcej osĂłb niÂż ostatnio.

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Mon 15 Sep, 2003

Fakt, mogliÂście to tak zrozumieĂŚ. ChodziÂło mi oto Âże spotkanie rozpocznie siĂŞ od godz 16.00 lub 17.00 :wink:
[center]Wasz ukochany MORDEK :D
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

Ide sie pochlastać za debilność userów!

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Thu 18 Sep, 2003

Wczoraj byÂło spotkanie, miaÂłem nadziejĂŞ Âże jednak przyjdzie kilkunastu uÂżytkownikĂłw, ale siĂŞ jednak zawiodÂłem. ZresztÂą pewnie nietylko Ja. Ze wszystkich zarejestrowanych byli tylko: Plaski, Eddie, Kumagoro, Pa17wel, Richy, Gamer - chwile, ale byÂł, Volume - tak samo, Mashroom - takÂże chwile, PeO - takÂże, Eri_ms- chyba takÂże byÂł :wink: . No i to chyba wszyscy. Ciekawe czy inni nie mieli czasu czy coÂś innego moÂże wypadÂło. Plaski powinien chyba wysÂłaĂŚ emaila do reszty z podziĂŞkowaniami za tak liczne przebycie :D .

Gunjack
Poeta

Post by Gunjack » Thu 18 Sep, 2003

Najpardziej co mnie dziwi, Âże jest 707 zarejestrowanych uÂżytkownikĂłw, a przybyÂło tylko 10. SiĂŞ wÂłaÂśnie zastanawiam, czy nie zostaĂŚ grabarzem?!

volume
Poeta

Post by volume » Thu 18 Sep, 2003

Eddie nie dziw siĂŞ. To jest forum a nie czat. Sami widzicie jak te spotkania sÂą potrzebne.
8 stron tematu, ponad 100 postĂłw, a efekt jaki?
How Does It Make You Feel?

plaski
Władca :-)

Post by plaski » Thu 18 Sep, 2003

moÂżemy siĂŞ umĂłwiĂŚ na spotaknie na czacie (na tym polchatu ze strony nie na tym z forum),jak chcecie
www.fajnegry.krakow.pl - strona poświęcona klasyce gier komputerowych

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Thu 18 Sep, 2003

Coz zaluje ze mnie nie bylo... (szkola :( ) Ale sadzac po frekfencji to nie tylko ja sie nie stawilem (10 osob na 707- zbyt dobry wynik to nie jest)

PS. pa17wel :arrow: Czy Eri_ms to nie jest przypadkiem dziewcze? Przynajmniej tak wywnioskowalem z jej/jego postow...
UNIA TARNOW- Druzynowy Mistrz Polski 2004 na zuzlu!!!
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

Gunjack
Poeta

Post by Gunjack » Thu 18 Sep, 2003

ÂŻeby to spotkanie na Polchat nie byÂło tak jak ostanio, Âże nikogo nie byÂło! Poza tym, musimy wymyÂśliĂŚ jakiÂś konkretny temat, aby nie byÂła taka sytuacja, Âże jest 7 osĂłb, a Âżaden z nich nie ma nic ciekawego do konwersacji i tak po poprostu piszÂą byle o czym/o niczym, a potem odchodzÂą. Najlepiej jak nastĂŞpne spotkanie odbĂŞdzie siĂŞ w jakiÂś dzieĂą wolny, lub ÂświĂŞta. - Tak bĂŞdziĂŞ moim zdaniem lepiej.

Fallen One
Poeta

Post by Fallen One » Thu 18 Sep, 2003

Racja. W koncu wszyscy z nas chodza do szkoly na inne godziny, wiec na inne dni niema sensu sie umawiac. Jesli chodzi o temat tego spotkania - nie ja jestem tu najwazniejszy i nie ja bede taki temat ustalal, powinien to zrobic ktorys z moderatorow lub plaski.
UNIA TARNOW- Druzynowy Mistrz Polski 2004 na zuzlu!!!
Tomek, Jacek, Tony, Janusz, Marcin. Pawel, Grzesiek, Robert, Stasiu.. Slava Wam!!!

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Thu 18 Sep, 2003

MoÂże rzeczywiÂście jak spotkanie odbĂŞdzie sie w jakiÂś wolny dzien to przyjdzie wiĂŞcej osĂłb.

Richy
Przypał

Post by Richy » Thu 18 Sep, 2003

Wiecie proponuje umĂłwiĂŚ sie na czat w celu umĂłwienia sie na to spodkanie bo caÂły ten temat zmierza w zÂłym kierunku - do nabijania postĂłw, a jak juÂż zauwaÂżyÂł Volume jest ich tu sporo i nic z tego nei wynikÂło.
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - W tę gre sie nie gra... Tę gre się przeżywa...
Image

Kumagoro
Poeta

Post by Kumagoro » Thu 18 Sep, 2003

Ale jak bĂŞdziemy siĂŞ umawiaĂŚ na czat to tak jak na spotkanie kaÂżdemu nie bĂŞdzie pasowaĂŚ wiĂŞc to jest bez sensu.

volume
Poeta

Post by volume » Thu 18 Sep, 2003

Teraz bêdziecie siê umawiaÌ przez kolejnych 8 stron na spotkaie na czacie. Jak ju¿ siê umówicie to przyjdzie parê osób (bo nie wierzê, ¿e uda siê zebraÌ choÌby 15 ludzików naraz). Wiêc pytam: PO CO? Je¿eli chcecie podyskutowaÌ na jakiœ temat to za³ó¿cie go na forum. Ja naprawdê nie wiem o co wam w tym wszystkim chodzi. Po co? Po co? Po co? Odpowie mi ktoœ?

RayNor
Przypał

Post by RayNor » Fri 19 Sep, 2003

volume wrote:Po co? Po co? Po co? Odpowie mi ktoÂś?
ODP:
Pa17wel wrote:Po to napisa³em ten temat ¿eby w³aœnie diê umówic na forum z wiêksz¹ liczb¹ u¿ytkowników, a nie ¿e bêdzie ca³y czas tylko kilku i prawie ca³y czas wszyscy bêda siedzieÌ na stronie g³ównej i bêda czekaÌ a¿ ktoœ napisze jakiœ ciekawy temat/post, ¿eby odpowiedzieÌ. Jeœli bêdzie wiêcej u¿ytkowników to forum samo siê rozkrêci i byÌ mo¿e nie bêdzie trzeba czekaÌ kilka dni a¿ ktoœ odpowie (jeœli w ogóle odpowie). Chat, na nim bêdziesz móg³ porozmawiaÌ ale po co to innym jak nic siê z tego nie dowiedz¹ przeciez na chat'cie nic nie jest zapisywane i bêdziesz móg³ sobie przez chwilke pogadaÌ, ale z akilka dni nic z tego nie bêdziesz pamiêta³, a np. by³o tam coœ ciekawego. A na forum wszystko jest zapisywane i w dowolnej chwili mo¿esz sobie przej¿eÌ jakies ciekawe tematy (i nie czekaÌ na odp. d³ugo ;-) )
volume wrote:Je¿eli chcecie podyskutowaÌ na jakiœ temat to za³ó¿cie go na forum.
A co ja zrobiÂłem?! Patrz wyzej :!:

volume
Poeta

Post by volume » Fri 19 Sep, 2003

PaweÂł Ty chyba nie rozumiesz (i nie wiem czy zrozumiesz), Âże forum to nie czat.
nie bĂŞdzie trzeba czekaĂŚ kilka dni aÂż ktoÂś odpowie
WÂłaÂśnie na tym polega istota forum (IMHO). JeÂżeli mam coÂś ciekawego do napisania to piszĂŞ to wtedy kiedy mam ochotĂŞ, a nie dlatego, Âże akurat jest duÂżo osĂłb.
Chat, na nim bĂŞdziesz mĂłgÂł porozmawiaĂŚ ale po co to innym jak nic siĂŞ z tego nie dowiedzÂą przeciez na chat'cie nic nie jest zapisywane i bĂŞdziesz mĂłgÂł sobie przez chwilke pogadaĂŚ, ale z akilka dni nic z tego nie bĂŞdziesz pamiĂŞtaÂł, a np. byÂło tam coÂś ciekawego.
Mam dla Ciebie rozwiÂązanie. Spotkajcie siĂŞ na IRCu. PrzecieÂż moÂżesz sobie trzymaĂŚ wszystko w logach i jak po kilku tygodniach zapomnisz co tam byÂło takiego ciekawego to zajrzysz w loga i juz bĂŞdziesz wiedziaÂł. Proste?
KaÂżdy ma rozum, ale nie kaÂżdy potrafi go wÂłaÂściwie wykorzystaĂŚ
No wÂłaÂśnie...

Post Reply